Ako natiahnuť ucho piercing do väčšieho rozchodu

Whitney je odborníčkou na piercing a tetovanie so skúsenosťami vo svete úpravy tela.

Veľký rozchod

Veľký rozchod

Meranie uší

Aj keď je to dosť starý proces, v súčasnosti je veľmi populárny's mladšími ľuďmi, aby si piercing nielen urobili, ale ho aj natiahli.

Aj keď máte piercing, ktorý bol prepichnutý na štandardnú veľkosť – spravidla 20 gauge, 18 gauge a 16 gauge – stále môžete natiahnuť uši na väčšiu veľkosť. Čo's viac, to nie'nezáleží na tom, ako nedávno ste ich dali prepichnúť. Bude to fungovať, aj keď ste ich dostali, keď ste mali päť rokov, a chcete ich natiahnuť teraz, keď're 21.

Správne natiahnutie piercingu vyžaduje čas, pretože budete chcieť dať uchu čas na odpočinok po natiahnutí. Príliš rýchle strečing môže spôsobiť ďalšie starosti.

Môžete natiahnuť akýkoľvek piercing, ale najčastejším piercingom, ktorý je napnutý, sú piercingy do lalokov. K ďalším bežne natiahnutým piercingom patrí vnútorná lastúra, septa, nos, pupok, jazyk a ušná chrupavka.

Piercingové merače

Laloky sú zvyčajne prepichnuté kalibrom 20, 18 alebo 16, ale zvyčajne to závisí od toho, kam sa chcete dostať na piercing. Obchodné centrum napríklad preráža dierovacími zbraňami, takže mierka piercingu bude mierkou čapu, s ktorým sa rozhodnete začať, čo je kaliber 20.

Čo sa týka ostatných piercingov, z väčšej časti prídete na to, že sú prebodnuté 14-palcovým piercingom. Chrupavka, nos, prepážka, pupok atď. Sú všetky typicky prepichnuté na mierke 14.

Bežné veľkosti rozchodov sú pomenované v párnych číslach až do 00, pričom veľkosť rozchodu sa so znižujúcim sa počtom zvyšuje. Napríklad 10-merací piercing je menší ako 2-merací piercing. Pre veľkosti väčšie ako 00 sú meradlá reprezentované zlomkami.

Tabuľka veľkostí ucha

natiahni si uši (Stephen DeToma, Anomaly Studio, Pasadena, Ca)

(Stephen DeToma, Anomaly Studio, Pasadena, Ca)

Zmenšia sa?

Pri naťahovaní piercingu nie je šanca, že sa zmenší späť na normálnu veľkosť. Keď sa teda rozhodnete naťahovať, buďte istí, že ste pripravení zvládnuť aj trvalý strečing.

Nie je však nemožné, aby sa napnutý piercing vrátil do normálnej veľkosti. Bude to závisieť od niekoľkých faktorov:

 • Veľkosť z Natiahnite sa: Čím väčší budete, tým je menšia pravdepodobnosť, že sa vráti do pôvodnej veľkosti. Spravidla sa nazýva 0 rozchod "bod, z ktorého niet návratu," to znamená, že akonáhle ste sa natiahli tak ďaleko, tak'už sa nevrátim. Nad bodom, odkiaľ nie je návratu, sa vám môžu uši zmenšiť, ale nemusia sa vrátiť do normálu, je to len menší rozchod.
 • Dĺžka z Natiahnite sa Čas: Ak je váš piercing natiahnutý na niekoľko rokov alebo viac, môže'je celkom dobre nastavený a pravdepodobne nie je'sa zmenší späť na úplne normálnu veľkosť. Zmenšenie na menší rozchod je však možné.
 • Ako To Bol Pretiahol: Ak bol piercing natiahnutý príliš rýchlo, najmä ak z neho vzniklo jazvové tkanivo, pravdepodobne vyhralo'nedá sa veľmi ľahko vrátiť. Ak sa to robilo skalpelom alebo dermálnym punčom, určite to vyhralo't zmenšiť.

Ale, ako každý's iným telom, množstvo zmrštenia bude závisieť od vás. Uistite sa, že každý úsek urobíte, ako keby bol trvalý.

Nástroje na natiahnutie piercingu

Existuje niekoľko rôznych metód, ktoré môžete použiť na natiahnutie piercingu.

 • Zužuje sa: Toto je najbežnejší a najbezpečnejší spôsob naťahovania väčšiny piercingov do mäkkých tkanív, ako sú ušné lalôčiky. Do piercingu je vložená zúžená chirurgická tyčinka z nehrdzavejúcej ocele. Menší koniec tyče ide dovnútra a otvor sa pomaly roztiahne, pretože širší koniec tyče jemne zatlačte cez otvor. Šperky väčšieho rozchodu sa potom vložia za zúženie, aby otvor zostal v novej veľkosti.
 • Závažia: Toto nie je odporúčaná metóda, pretože nie je't rovnomerne roztiahnite piercing a môže stenčiť kožu okolo piercingu, čo spôsobí pokles a pokles. Závažia vyvíjajú tlak na piercing, aby pomohli vážiť dieru; ako závažie môžete použiť ťažké oceľové šperky. Dbajte na to, aby ste závažia nosili iba krátkodobo, ak vôbec.
 • Dermálny úder: Táto metóda odreže časť mäsa o "dierovanie" cez to diera. Metóda dermálneho punču je pre pokožku traumatická, ako to znie, ale niekedy je uprednostňovaná pred zužovaním pri napínaní piercingu chrupavky, pretože chrupavka má menší prietok krvi a pod tlakom zúženého strečingu sa môže poškodiť. Dermálny punč možno použiť aj na natiahnutie niekoľkých meradiel naraz, ale stále sa odporúča iba pre chrupavky, nie pre mäkké tkanivá. Uistite sa, že poznáte toho chlapa, ktorý'robí váš dermálny úder, vie, čo on'robí.
 • Zúžené pazúry a pazúry: Táto metóda používa kliešte alebo podobné telové šperky na pomalé pretláčanie piercingu, kým nie je v najhrubšom mieste, ktoré je v závislosti od šperku buď v strede alebo na konci. Táto metóda vám umožní pretlačiť šperky podľa vlastného uváženia, čím si doprajete čas na uzdravenie. (Toto je moja obľúbená metóda, pretože je najľahšia a najmenej bolestivá.)
 • Skalpel: Skalpel je extrémnejšia, takmer chirurgická technika. Ostrá čepeľ sa používa na odrezanie dostatočného množstva mäsa, aby bolo možné použiť šperky väčšieho rozchodu. Niekedy je čepeľ dostatočne zahriata, aby pri rezaní vypálila pokožku, a potom sa vložia šperky. Táto technika je náchylná k infekcii a spravidla vyžaduje dlhý proces hojenia.
 • Nahrávanie: Keď už piercing dosiahne veľkú veľkosť, je tejpovanie najbežnejšou metódou, ako pokračovať v naťahovaní. Zástrčka alebo tunel je zabalený vrstvou pásky, aby sa zväčšil priemer šperku, ktorý sa potom vloží späť do otvoru. Toto sa opakuje (po zahojení každého úseku), kým sa nedosiahne požadovaná veľkosť.

Dermálny úder

Tipy na naťahovanie uší

To'Je dôležité, aby ste svoj rozchod menili postupne, čo vám umožní dostatok času na hojenie medzi veľkosťami, pretože ak sa budete pohybovať príliš rýchlo, môžete si poškodiť pokožku natoľko, že sa vytvorí tkanivo jazvy. Jazvy spôsobujú, že vaše ucho vyzerá, ako by prasklo okolo otvoru, a tiež veľmi sťažujú zmenu rozchodov, či už hore alebo dole..

Na počiatočné natiahnutie použite šperky z nehrdzavejúcej ocele, pretože oceľ nie je porézna, takže neabsorbuje baktérie. Oceľ je tiež ťažká a hmotnosť pomôže procesu naťahovania, hoci len mierne. Nechcete používať akrylové alebo drevené šperky na roztiahnutie uší, pretože sú porézne; uložte si ich, keď sa váš piercing zahojí.

Poznámka: Nikdy nechcete používať akryl, silikón, kosť, kameň, drevo alebo iný materiál'nie je oceľ alebo titán na natiahnutie piercingu.

Ako každý je iný. Počas napínania piercingu budete musieť počúvať svoje vlastné telo. Don't roztiahnite na väčšiu veľkosť, kým vám to nebude príjemné.

Budete chcieť kúpiť šperky ďalšej veľkosti podľa aktuálneho rozchodu; ak je váš piercing 16 meradla, kúpte si šperk kalibru 14. Nechcete preskakovať meradlá, pretože potom riskujete komplikácie.

Obvykle platí, že čím dlhšie budete uchovávať starý rozchod, tým jednoduchšie bude vkladanie nových, väčších šperkov.

Myslite na to, že menšie meradlá majú tendenciu byť jednoduchšie vyskočiť priamo ako väčšie meradlá, najmä ak máte menší merač v uchu dlhší čas. Takže najlepšou stávkou na jednoduchšie naťahovanie je dlhšie čakať medzi jednotlivými úsekmi. Minimálny časový odstup medzi nimi by nemal byť kratší ako dva týždne.

Natiahnutie piercingu do ucha

 1. Uistite sa, že máte čisté ruky, piercing a šperky.
 2. Niekoľko minút masírujte ušný lalôčik.
 3. Väčší šperk vložte do piercingu. V závislosti od veľkosti nového rozchodu sa nemusí zasunúť priamo dovnútra, preto šperky jemne presuňte. Na prekonanie šperkov možno budete musieť použiť nejaký druh lubrikantu (na vodnej báze).

Nevkladajte šperky nasilu, pretože môžete spôsobiť slzy a krvácanie. Ak máte problémy s vložením nových šperkov, dokonca aj s lubrikantom, nechajte piercing odpočinúť a skúste to znova neskôr alebo nasledujúci deň.

Ďalšou možnosťou, ktorú môžete vyskúšať, je natiahnuť uši v sprche. Teplá voda piercing uvoľní, a tak bude trochu jednoduchšie nové šperky opatrne prevliecť dierou.

Očakávajte určitú bolestivosť, keď sa vaše laloky zahoja a prispôsobia sa novej veľkosti dier.

Následná starostlivosť o natiahnuté ucho

Uzdravenie novo napnutého piercingu bude podobné ako uzdravenie úplne nového. To'Je veľmi dôležité udržiavať piercing čistý a umožniť mu príležitosť dýchať.

Namáčanie morskou soľou alebo fyziologickým roztokom je dôležité pre zabránenie vzniku infekcie. Namáčanie tiež upokojí bolestivosť piercingu.

Na novo natiahnutý a hojivý piercing nepoužívajte alkohol ani masti.

Komplikácie pri naťahovaní uší

Krvácanie a bolestivosť sú bežné, ale môžu trvať dlhšie, ako je potrebné, ak sa príliš rýchlo naťahujete.

Fúknuťvýstupy môže nastať, ak sa natiahnete príliš skoro a príliš rýchlo, kým sa piercing nestihne zahojiť. K prasknutiu dôjde, keď je kožný tunel vytlačený zo zadnej časti piercngu, čo má za následok ďalšie "ret," alebo kožné tkanivo okolo okraja. Pery pokožky budú ďalej rásť s ďalším naťahovaním. Ak k tomu dôjde, musíte zmenšiť meradlo; niektorým ľuďom ho musia dať odstrániť, ak trvajú na tom, aby sa ďalej naťahovali.

Trhanie môže nastať, keď sa príliš rýchlo natiahnete. Táto konkrétna komplikácia sa sama nezahojí a ušný lalok zostane s veľkým rozdelením alebo otvorením. Môžete sa opýtať na plastickú chirurgiu na odstránenie trhania uší. Ak vám piercing slzí, tak'po konzultácii s lekárom sa neodporúča pokračovať v strečingu.

Infekcie sa môže vyvinúť, ak piercing nie je pravidelne/správne čistený, alebo ak používate nesprávne šperky.

Obrázky natiahnutých piercingov

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Sharni 4. júla 2019:

Ahoj, chcem sa opýtať, mám vložku 3 mm, ktorú som vložil včera a zaujímalo ma, prečo to tak je'stále sa nekrúti

DreadyJo 30. septembra 2017:

Naťahoval som sa od svojich 16 rokov'teraz mám 32. I'm na 24 mm, čo si osobne myslím, že je pre moju tvár to pravé, do noci'stúpam o 2 mm ako ja'Kúpil som si láskyplne modré jaspisové sviečky. Tu je návod, ako ja'idem na to:

Čisté uši. / nové zástrčky

Sedieť v horúcom kúpeli s ušami ponorenými na hodinu.

Získajte lubrikant na báze vody a nasaďte si ucho aj zástrčku

Nádych

Zapojte zástrčku.

Nechajte hodinu

Vyberte a uistite sa, že nedôjde k krvácaniu, alebo sa pokloňte

Čistý a suchý

Nasaďte zapáchajúce želé a znova zapojte.

hotový.

Alec G. 19. júla 2017:

Hej, chlapci, práve som išiel z prepichnutého ucha, ktoré hasn'Nemalo to nič, do 12. Trochu to bolelo, ale vošli dnu relatívne ľahko. Do troch dní bolesť úplne zmizla, takže som sa dnes rozhodol skúsiť zúžiť 6 g. Fungovalo to. 0 krvácanie. 0 výstrel. Tu'môj trik:

Počkajte, kým vás uši pri aktuálnej veľkosti už nebudú bolieť, vydezinfikujte kužeľ a ucho, naolejujte nový kužeľ a zatlačte ho dovnútra, kým nebude chcieť bez sily. Potom, keď máte ucho natiahnuté dosť ďaleko, začnite zatláčať kužeľ dovnútra a uistite sa, že cítite zadnú časť ucha. Uistite sa, že necítite žiadnu peru.

Ak dôjde k bodu, že už nemôže ďalej ísť, nechajte ho chvíľu sedieť. po niekoľkých minútach ho vyberte úplne von, skrútte ho a snažte sa ho pomaly dostať ďalej, pričom sa uistite, že vám nevyfukuje zadná časť ucha, nepočujete ani necítite trhanie a žiadnu krv. Existuje bod, v ktorom je kužeľ takmer úplne, ale stále nie je't 100%. V tomto mieste som položil gumený koniec na menšiu stranu a nechal som ho tam niekoľko minút, trochu som sa s ním pohral, ​​skrútil a uistil som sa, že nie je't príliš natiahnuté alebo naruby a urobili posledný tlak.

Jedno ucho trvalo asi 20-30 minút, a to'stojí za to si urobiť čas, takže nie'nepoškodzujte si uši, najmä ak'opätovné skákanie veľkostí na vlastnú päsť.

ISH 30. apríla 2017:

Mám 2 rôzne veľkosti otvorov ušného laloku 5/8's 00 g môžem ich kombinovať, aby sa moje ušné lalôčiky zväčšili

shannon 31. marca 2017:

Mám 15 rokov a naťahujem sa od februára 2017. O mesiac neskôr mám 6 g takmer 4 g. Jediná smutná časť je, že som používal akryly, ale nemal som s nimi žiadny problém. môj cieľ je 00g. má niekto nejakú radu? Vďaka 🙂

Rachel 30. decembra 2016:

Ahoj, toto je môj tretí pokus o natiahnutie zo 7 mm na 8 mm. To'je to asi 6 týždňov od posledného pokusu. Po horúcej sprche som namazal kužeľ rozchodom a vkĺzol priamo dovnútra. Nasledoval som ho tunelom, ktorý bol trochu zložitý na zaistenie. To bolo pred dvoma dňami a moje ucho je stále červené a pulzujúce .. je to normálne alebo by som mal misiu okamžite prerušiť??

dntbhrt 23. septembra 2016:

Už štyri mesiace mám ušné laloky na rozchode 00. ide z kroku 00 na skok 1/2 palca?

dntbhrt 22. septembra 2016:

Už štyri mesiace mám ušné laloky na rozchode 00. Je to veľký skok až na 1/2 palca?

cameron j8052 28. augusta 2016:

Dobre .. Len aby sa nikomu nič nestalo'je tu veľa zlých informácií. Ja'm 25, napínal a zapínal ušné laloky od veku 17 rokov. Spôsob, akým som to urobil: Nechal som sa svojim tetovaním prepichnúť na 14 podkovách a nosil som ich 6-8 týždňov. Počiatočný piercing potrebuje čas na uzdravenie. Daj to. 2 mesiace by malo byť v poriadku. Vyčistite ho podľa pokynov svojho piercingového umelca. STRETCHING: Použil som priateľa's kit, a proti mojej vlastnej rade (bol som mladý) išiel z mojej 14ga. podkovy do 10ga. zužuje sa. TERAZ poviem, vždy som používal akryl, pretože'je jednoduchšie získať a z väčšej časti lacnejšie. Nikdy som nemal problémy, ale ak tvoje ucho vyzerá podbrušene alebo ty'si alergický, don'neriskuj to. V takom prípade použite oceľ alebo titán. Späť k strečingu, nechal som 10'trvá asi mesiac, potom 8's na mesiac, 6's na mesiac, 4's asi 2 mesiace (mohol som si všimnúť, že tomuto chvíľu trvá, kým sa uzdraví.), a potom som sa dostal na 2ga. a nechal to tak roky až donedávna. Ja'vždy som chcel ísť 00ga. ale keď som bol mladší, moje zúženie 0ga jednoducho nechcelo'nevstupujte bez prílišnej bolesti. 2 na 0 je veľký skok. Aby som to objasnil! Niektorí ľudia musia použiť 1ga. stredné zúženie na skok, ALEBO na svoj 2 použite PVC/podobnú pásku's. Stačí merať presne. Pridajte 5 mm na každú stranu a vy'je na 1ga. Každopádne ja'mal som svoju nulu 0ga. akrylové sa už niekoľko dní zužujú, milujúc veľkosť a vzhľad, ale moje pravé ucho krvácalo skôr po tom, ako som sa mi zúžil. (Vzhľadom na traumu zo skoku 2 mm z 2 na 0 ich odporúčam napeniť v neosporíne a nijako sa ich nedotýkať. Ani to neprekrútiť. Týždeň alebo dva.) Takže odtiaľto'1-3 mesiace pred výrobou mi to pravdepodobne poskytne solídnych "finálny" skoč na 00ga! To je tiež skok 2 mm. Horúca sprcha, veľa neosporínu, don'Netlačte zatracovane a udržiavajte ich čisté. Užite si to!

Emma 21. júla 2013:

Pred 2-3 týždňami som roztiahol uši zo 4 mm na 5 mm. Používam olej z vitamínu e a zúženie z chirurgickej ocele a do uší som si vložil zátky z chirurgickej ocele. Bolo to na 4 mm už 2 mesiace a natiahnutie bolo veľmi jednoduché a jednoducho pekne skĺzlo. Nedávno sa však v zadnej časti diery vytvoril červený krúžok'nie je mačička ani bublina. Išiel som na profesionálny piercing a ona mi povedala, že na tom nie je nič zlé, keď som odchádzal, všimol som si, že jej dcéra mala uši natiahnuté akrylovým zúžením asi na 8 mm, takže'sa nezdajú byť veľmi dôveryhodní alebo oni'ved to viem'nie je to správny spôsob naťahovania uší. Je moje ucho v poriadku??

Whitney (autor) z Gruzínska, 27. júna 2013:

Každý'Telo je iné, takže chcete medzi jednotlivými úsekmi počkať dostatok času, aby ste sa presvedčili, že je lalok úplne uzdravený. Na roztiahnutie použite kov, ako to nie je't ako porézny. Chcete sa vyhnúť používaniu akrylu a dreva, ale ak nájdete kovové podkovy, ktoré sa zužujú alebo sa len zužujú, mali by byť v poriadku.

Morgan 28. mája 2013:

Zhromažďujem toľko znalostí, koľko je možné, než začnem naťahovať uši v nádeji, že to urobím poriadne a s čo najmenšími problémami a nežiaducimi výsledkami. Stále však mám otázku. Dočítala som sa, že nie je vhodné používať zúženie ako šperk, ale čo iné by si mal človek nosiť pri naťahovaní? Viem, na čo by mal človek čakať niekoľko týždňov, kým prejde z veľkosti na veľkosť, aby sa ucho uzdravilo a zvyklo si na natiahnutie v novej veľkosti, a tak som usúdil, že bude v poriadku, a dokonca sa odporúča, nosiť zúženie počas čakania. . Ako dlho by ste povedali, že je bezpečné nosiť zúženie pri naťahovaní, než sa pustíte do zmeny šperkov?

erick 10. novembra 2012:

Ľudia, ktorí zrazu majú opuch alebo začervenanie, sa chvíľu merajú podľa veľkosti, z osobnej skúsenosti to môže vyplývať z toho, ako spíte a čo máte na uchu. Zúženie sa môže skončiť tak, že sa váš lalok skrúti do polohy ackword, čo by viedlo k tomuto problému

JS

ChaoticDren 29. októbra 2012:

Mám otázku V súčasnosti mám v uchu 2g oceľové zúženie, ktoré mám už 2 dni. Vie mi niekto skúsený povedať, ako dlho mám čakať, kým vložím ďalšiu veľkosť (0 g), a ako to môžem urobiť, keď nebudem musieť kupovať zúženie za 0 g? Ja'Ak som v súčasnosti študentom umenia, som trochu viazaný na peniaze, rada by som ocenila.

Lili 2. augusta 2012:

Myslím, že som mal asi 12 mesiacov asi 12 a vždy som mal pocit, že moje pravé ucho nie je nikdy pripravené, ale umiestnil som na 4ku a bolelo to ako sviňa. Ľavé ucho to zožralo ako muž.

alex 10. mája 2012:

Za dva mesiace som prešiel na veľkosť 7/8 !! žiadny výbuch

pani 6. mája 2012:

Natiahol som uši úplne na palec a potom sa to vrátilo a zavrelo. Mal som palec 5 mesiacov. Použil som plastové zúžené časti a pomocou neosporínu som ich zúžil a áno, bolí to, ale prekonal si bolesť.

Eghan 20. apríla 2012:

@DanielTAD don'nebojte sa, ak táto strecha zatiaľ bolí najviac. Len som natiahol z 8 na 6 a moje nie't bolí rovnako ako 10 na 8 (ale to'pretože som to urobil príliš rýchlo). Od 8 do 6 je to prvýkrát, čo skutočne zmenšíte veľkosť a celé mm, každý predtým je čiastočný. Don'nebojte sa, utrite si uši horúcou vodou a skúste to. Malo by to byť v poriadku !

Brittany 13. apríla 2012:

Začal som merať svoje. Roky z pravidelného piercingu na 2 meradlo, vytrhol som si ušnú dierku do x a krvácal som, vytiahol som ich Nd o týždeň neskôr vložil štvorku, štvorka vošla dnu, zranená ako mrcha, ale na dva týždne potom to bolo opuchnuté, pulzujúce, krvácajúce a veľa

hnisu. Tak ich vytiahli a nechali ich zasunúť niekoho iného, ​​zraneného, ​​ale hneď potom šli do normálu. Od tej doby boli moje meradlá v poriadku, bez ohľadu na to, čo bolo 6 dolárov. To bolo pred 2 rokmi. Teraz ja'm na 9/16 a môj 5/8 vyhral'nechoď dnu've má môj 9/16 takmer 5 mesiacov, tak prečo problémy teraz?

lori-erin-drevo z Aljašky 12. apríla 2012:

@David, niektorí ľudia majú kožu, ktorú je možné ľahšie natiahnuť. Len preto, že sa tvoj priateľ dokáže tak veľmi natiahnuť vo veľmi krátkom časovom období'to neznamená, že každý môže. Aby ste boli v bezpečí, mali by ste natiahnuť iba jednu veľkosť meradla, kým sa diera opäť nezahojí.

Dávid 28. marca 2012:

Ja'Ospravedlňujem sa, ale plagát tohto Hubu je dosť hlúpy. Čítanie niektorých komentárov je zrejmé. Don'to neznamená byť nenávistný, ale ty'jednoducho sa mýli. Začínal som o 12 -tke, o nič nejde. Išiel na 8, potom 6 a 2. Mám v úmysle ísť na 00 skutočne skoro. Na ich nákup stačí vložiť peniaze môjmu platcovi. Áno, bolí to, ale to'ide o to Ja'mali sme priateľov, ktorí chodia od 20 do 00 a neroztrhli sa ani nevyfúkli. Bolí to ako sviňa, ale to'ide o to Tiež žiadne jazvové tkanivo. Tiež som čítal, videl som, že ste povedali, že by ste nemali'Nemáte používať zátky v malých veľkostiach? Prečo nie? Nechceli by'byť vyrobený, ak by si nebol'nemali ich nosiť, tiež by ich nechceli nosiť'nesmie sa predávať v baleniach. Nie je žiadny rozdiel medzi nosením zúženého kužeľa a nosením zástrčky, v opačnom prípade sa v zástrčke ľahšie spí a menej prekáža..

kevin 27. marca 2012:

Ja'meriame už štyri roky, akonáhle sa dostanete okolo 00, použite pásku, aby ste dosiahli najbezpečnejší a najľahší spôsob použitia pásky z PVC.

Mariella 21. marca 2012:

@Tucker Trujillo Len som natiahol uši od 0 do 00, to čo som urobil, bolo počkať asi mesiac a keď sa cítiš'pripravte sa umyť si ruky, použite nejaký lubrikant a použite nerezové zbíjačky. Moje len zasuňte doprava (:

LuNa 21. marca 2012:

Práve som začal n začalo krvácať n Začal som byť nervózny n Vybral som si to, čo mám robiť):

Tucker Trujillo 17. marca 2012:

Hej! Ja'teraz mám 0 a ja'len si nie som istý, aký je najlepší spôsob, ako ísť na 00, ak by niekto skúsený mohol pomôcť, že by sa rock! Vďaka 🙂

Erin 16. marca 2012:

Mám trinásť a moje uši sú palec!

adfr 14. marca 2012:

Mám 5/8 práve teraz a snažím sa vložiť 3/4 do zápasu, že to nepôjde v mojich eaqrs, takže by som mal urobiť

emosamy5 11. marca 2012:

áno, mal som qwastion im na 3/4 a práve som sa pokúsil vložiť kužeľ 7/8 a nechcel'choďte dovnútra a sú to 2 mesiace od posledného úseku, takže by som mal začať nahrávať tunel s jedným krídlom alebo ťažšie zatlačiť kužeľ?

značka 4. marca 2012:

mala som 2 g v oboch ušiach a chcela som ísť na 0 g. to'je to skok 2 mm. prešiel som to takmer celú cestu a začalo to krvácať, tak som prestal a teraz som si dal 2 vrstvy lekárskej pásky na moje 2g zástrčky a každý deň pôjdem o vrstvu vyššie, kým sa nedostanem na 0 g.

Joe 21. februára 2012:

Mám prepichnuté uši, ale nie gázové. Môžem vložiť ^ ga ?!

Tristin 21. februára 2012:

Takže som v palci a bol som asi dva mesiace a zobudil som sa dnes ráno a môj lalok bolí a bol červený a vyzeral ako mierne vyfúknutie, ale možno len opuchnutý a zapálený premýšľal, či je možné, aby fúkalo nejako v spánku

Junior 21. februára 2012:

Dobre, prešiel som z 2 na 0 a tri dni mi v ušiach pulzovalo, keď som ich sňal, aby som zistil, čo je zlé, moje uši začali krvácať. Chcem vedieť, čo ich môžem použiť na čistenie a ako dlho to bude trvať. vziať

DanielTAD 19. februára 2012:

To je to, čo sa deje, nechal som si pred niekoľkými mesiacmi prepichnúť uši pri 20 g a áno, v pohode. Môj priateľ mi teda daroval svoju starú súpravu a najmenšia veľkosť mala 14 g, a tak som sa natiahol. Dosť dobre, že nie'nič necítiť Ale okrem toho nemám't preskočené veľkosti. Ale teraz ja'm na 8g sa snaží natiahnuť na 6g a im pomocou zúžení a bolia ako hovno !!! Toto je jediná veľkosť, ktorá tak veľmi ublížila. Mám zúžky len v polovici cesty a ja'Pomaly ich budem tlačiť do hodiny. Je to dobrý nápad? A mimochodom, vyčistil som celú súpravu, aby som zachránil infekciu. A ešte jedna vec, ja'm 13 a zatiaľ len na 4 g. vďaka za vašu pomoc.

Andrea 19. februára 2012:

Včera moja teta kúpila veľkosť 2G a ja've Chcel som dostať moje ucho's Guaged So My Crazy teta Rozhodla sa merať moje uši Išiel som z normálneho ucha Pearcing do I veľkosti 2G. Bral som to ako zviera .. Takže po tom, čo som'čítal som, čo by som mal't Preskočte veľkosti I'm Trochu znepokojený Takže ja'Vykonám aktualizáciu, aby ste vedeli, ak mám zatiaľ nejaké komplikácie alebo problémy. Všetko vyzerá's skvelé &; Milujem, ako moje guages ​​vyzerajú pekne &; Čisté Oh &; Btw I'm Iba 13 rokov. (X

andie 17. februára 2012:

práve ich zmeral … veľkosť 14 cu tam nebolo't any 16 …. mám s nimi spať? Áno nie Možno? :/ Pomoc!

Brandon Nunez 28. januára 2012:

To je šialené, ale chystám sa posunúť na 7/8 na 1 palec

Ben 27. januára 2012:

@Kristina

Dobrý deň!'m 17, a prešiel som z pravidelného piercingu na 6 na 2, teraz na 0 hľadám 00. ale aj tak'Nemali som problémy s mojimi lalokmi'celú cestu som bol v poriadku. dajte mu dostatok času na hojenie a ak áno's 2 veľa don'núť to.

Najdrahšia Daniiel 19. januára 2012:

@ Alyssa Dobrý deň! Som v 7/8 tiahnuci sa k 1" možno 1 1/2" a mal som problém dostať sa na 7/8. Najlepšie urobíte, keď si uši naolejujete jojobovým olejom (nájdete ho v obchodoch s prírodnými potravinami) a ten zahustí laloky. Musíte ísť len s prúdom. Ja nie'Neviem, či by som mohol ísť až na palec, ale skúšam to a ak sú moje laloky tenké, t.j.'Len zmenším. Môj návrh by bol prilepiť uši k 7/8 teflónovou páskou. Je to veľmi lacná, neporézna páska, ktorá vám nelepí na uši. Odkedy ste'som bol na 3/4 na chvíľu, predpokladám, že máte dosť rad medzery medzi uchom a zástrčkou, keď stiahnete? Omotajte ho páskou, kým ho nebudete môcť vložiť bez medzery, ale jeho vkladanie nie je bolestivé. Potom každý deň pridajte 1–2 zábaly a čoskoro budete na 7/8! Dúfam, že to pomôže. 🙂

Kristína 18. januára 2012:

je mi 15 a prešiel som z náušnice normálnej veľkosti na 12 … je to zlé? mám ísť na 10 ďalej? Mám to asi 3 týždne a chcem to zmeniť, je to bezpečné?

Alyssa 10. januára 2012:

Práve teraz som v 3/4 a moja teta na Vianoce mi dala nádherný pár sklenených zátok … Ale oni're 7/8. Ja'Obávam sa, že moje laloky sa už nebudú tak natahovať. Moja otázka teda je, kedy viete, že by ste nemali'viac sa nenaťahovať? Ja'už roky sa pomaly naťahujem. A ja'V tejto veľkosti som bol posledný rok. moje laloky don'nezdajú sa byť tenšie na jednom alebo inom mieste alebo sa zdajú byť príliš tenké, ale rozhodne nie sú'nevrátia sa, ako to robili predtým, haha. Pomohlo by čokoľvek, ďakujem

kane 27. decembra 2011:

Začal som 23. apríla tohto mesiaca z 20 na 10 a milujem to, som pripravený ísť do toho

KrypticKid 25. decembra 2011:

Joj ja'm Em, ja'už šesť mesiacov naťahujem uši a ja'Som pripravený ísť na 0g. Ja'užívam ich približne mesiac v kuse a zdá sa, že to stačí, ibaže keď som prešiel na svoju aktuálnu veľkosť, 2 g, uši mi asi jeden deň krvácali vždy, keď som odstránil zúženie, aby som ich vyčistil, a zisťoval som, či je to zlé alebo tak trochu normálne. Ja'Som len hlúpe dieťa, ktoré sa snaží trochu zdeformovať svoje telo. Mám tiež 3 piercingy do pery, septum, obočie a zvoní v ušiach. Ach, život je dobrý. : P

max 25. decembra 2011:

Prešiel som z najmenšej veľkosti na 8 za jeden deň

Amber-Rose 24. decembra 2011:

Začínal som na 6G, potom som prešiel na 4G a teraz ja'm pri 0G,

Viem, že nie je dobré preskakovať meradlá, ale robí to piercingový umelec a vždy navrhujú preskočiť, takže,..

ale áno, vždy, keď idem do väčšieho rozmeru, to veľmi bolí, pravdepodobne preto, že preskakujem,..

Btw. Táto stránka skutočne poskytuje dobré informácie. Dobrá práca !

FoxxNastiee 21. decembra 2011:

Natiahol som míny od A 16 do 00 a od 00 do 1/2 a od 1/2 do 5/8 len za tri dni.

jedno z mojich uší má na 3/4, druhé stále na 5/8

jen 19. decembra 2011:

práve prešiel na 6g z 8g: 3 pokrok bol dosiahnutý ~

Aiden Elizabeth 2. decembra 2011:

Tiež ma zaujímalo, či sú zúženia najvhodnejšie na natiahnutie na palec.

Aiden Elizabeth 2. decembra 2011:

Trvalo mi len rok, kým som sa dostal na palec, vlastne presný rok lol

Len som natiahol svoje, pravé ucho ma trochu štípe, ale ono'prestanem Vyfúkla som iba JEDEN úder a sotva to poznáte!

lolsees 26. novembra 2011:

im v palci a štvrť je všetko o tom, že si urobíte čas, ak si urobíte čas, vaše ucho bude schopné rásť silnejšie a prispôsobiť sa tomu, aby tam bol rozchod, takže neskôr sa môžete natiahnuť ďalej, ak dostanete ranu, keď bude veľký vyzerá to, ale diera lol, ale aj keď máte vyfúknutý olej emeu každý deň raz denne, časom zmiznú a chcete sa rýchlo posunúť vyššie, použite metódu pásky každé 2 týždne, mal by som vedieť, že som bol piercer na 4 roky

LH213 24. novembra 2011:

Nechal som si prepichnúť uši asi dva roky predtým, ale v 14 g a preskočil som veľkosti, prešiel som na 10 g, potom na 8 g, potom na 4 g a potom na 2 g a nedávno som vložil 0 g a trochu ma bolelo ale som v pohode, ako keby to bolo o vašej tolerancii bolesti, naozaj, ak u dokážete vziať bolesť, potom preskočte, myslím tým lepšie, ako plytvať peniazmi na pár chráničov, ktoré len chvíľu nosíte, ale viete, takže moja rada je, čo robiť chcete, keď príde na guaging, ak chcete preskočiť, potom preskočte a ak nie't potom nie't je to také jednoduché

Sam 21. novembra 2011:

Nasaj to a vezmi to ako šampión, o tri dni neskôr som natiahol uši z 20 na 2 a potom na 00 a keď už robili neplechu, plánujem ich na Vianoce zdvihnúť na pol palca.

Tristynn 21. novembra 2011:

Ja'm momentálne meriam ucho tiež 7/16 a ja'mal som s nimi predchádzajúce výbuchy. Rozmýšľal som, čo mám urobiť, aby som uľahčil uši ?

pabss 18. novembra 2011:

Mám veľkosť dva 2 a môj cieľ je 00's. Začal som jiu jitsu a zaujímalo by ma, či má niekto z vás tipy, ako udržať moje piercingy v bezpečí?

Whitney (autor) z Gruzínska 16. novembra 2011:

Frekvencia strečingu bude závisieť od toho, ako rýchlo sa vaše telo uzdraví a kedy bude vaše telo pripravené. Časová frekvencia medzi úsekmi nebude pre každého rovnaká.

Heather 15. novembra 2011:

Každý, kto má zhruba odhad, kedy sa natiahnuť na ďalšiu veľkosť? ako som počul asi týždeň…

Sam Ertle 13. novembra 2011:

Dnes som len prešiel z 0 na 00 skôr, bez zúženia alebo tak niečo. Vymazal som nové tunely, ale veľa krvácalo. Už som vedel väčšinu z toho, čo je v tomto článku, ale rozhodol som sa'byť v pohode A teraz ja'Budem sa musieť vysporiadať s roztrhnutými zjazvenými ušami. Ale ak budete postupovať podľa rád v tomto článku, mali by ste byť v poriadku. Urobte si čas a NEROBTE'PRINÁŠAJTE ŠPERKY PROSTREDNÍCTVOM.

Sam 12. novembra 2011:

Hej, zaujímalo by ma, či som práve na meradle 8, bolo by v poriadku, keby som išiel na dvojku? Mám olej z vitamínu E, môžem to urobiť?

ja 10. novembra 2011:

sakra, keď som meral uši, skočil som na meradlo 18 až 8. ber to ako zviera a jednoducho'nemrhajte peniazmi na veľkosť 14 16 alebo čokoľvek iné. bez ohľadu na to, čo to bude bolieť. zle. tip je, že akonáhle sa presvedčíte, aké uši si s tým pohrajú, napríklad ho otočia alebo čohokoľvek iného, ​​potom, keď ho zmeráte o inú veľkosť, už ho to nebude bolieť. a teraz som o 00 a chystám sa ísť na 7/16. a bolo to bezbolestné.

dori 5. novembra 2011:

v poriadku, takže teraz verím, že mám a 8 v uchu, ale nie som si istý a chcem ísť na polovicu, ale bojím sa toho'je veľké, čo mám robiť?

Dúfam, že Jimenez 3. novembra 2011:

Wellll. Zdá sa to staré, ale čo už. Ahoj ja'mám 15 a ja'už asi 5 mesiacov naťahujem uši. Priznal som, že nie'o ničom z toho neviem. LÁTKY som nenaťahoval, pretože "všetci to robili" Urobil som to, pretože som chcel. A ja'Som veľmi trpezlivý, takže čakať dva týždne medzi jednotlivými úsekmi nie je'príliš zlé. Ja'm v súčasnej dobe o 4 s a kúpil som si svoje Batman konektory asi pred týždňom. Zástrčky majú 0 s a viem, že by som si mal kúpiť 2 s a POTOM sa posunúť na svoje 0 s, ale ….. Pokušenie zo mňa dostáva to najlepšie … Dobre, že môžem't veľkosť s Batmanovými zástrčkami. Ja'len počkám A mám tendenciu vyberať si zúžené hodiny a zasúvať ich späť … Chcel som vedieť, či to nie je zlé? Myslím … Oni nie'Bolí to, ale chcel som sa uistiť, že to tak nie je't trvale poškodiť moje uši.

Vďaka!

Abby 29. októbra 2011:

v poriadku, takže som hlúpy a bol som "strečing" Myslím, že to je slovo, moje laloky od 14. rokov. Od dvoch mesiacov som mal prepichnuté uši. mam 17 teraz Nechal som si prepichnúť pery a odhadnúť ich na malú 14, nič veľké. Teraz mám v ušiach meradlo 2 … v skutočnosti moje pravé ucho je 2 a ľavé ucho je 4, pretože som sa celý deň snažil dostať moje druhé 2 g do ľavého roka. 4 g som si dal do ucha zatiaľ štvrtýkrát pred 2 dňami. moje pravé ucho bolo ľahké a mám problémy s ľavým. najvyššia ive, aká kedy bola, bola 00, ale moja mama ma prinútila ich vytiahnuť, myslím, že som mal takú veľkosť, keď som mal asi 15 rokov. Snažím sa dostať späť na hodnotu najmenej 0, pretože som včera večer kúpil merače batmana a sú 0. Zvyšujem veľkosť približne každé 2 dni, a to'preto som hlúpy. ale dobre, som mladý. ale môj problém iiiiis, ako prinútim moju dvojku, aby išla ľahšie, pokúsil som sa ich znecitlivieť, pokúsil som sa ich zmraziť, pokúsil som sa ich zahriať, vyskúšal som všetko. akékoľvek rady pre túto hlúpu 17 -ročnú, ktorá sa pokúša zničiť svoje telo ?

D 28. októbra 2011:

Pomôžte mi, mám 21 rokov a mám tento piercing 4 mesiace a mal som natiahnutie 1,6 mm (je to skôr ako náušnica, pretože je malý) a teraz sa snažím dostať 5 mm, ALE som jemný a dokážem zvládnuť bolesť ako každý iný. iný muž, ale vyskúšal som 2-3 metódy, ale bolesť pri naťahovaní je veľmi zlá a dvakrát som začal a prestal.

Takže všetky Podrobné tipy alebo triky, ako to urobiť a ako dlho by to malo trvať.

Vďaka

MattieMurderous 27. októbra 2011:

Ja'm 20 a i'meriam veľkosť asi 3 mesiace a i'm už na 2. Bolí to preskočenie niekoľkých veľkostí, ale nie je to také zlé, pretože mám trochu vysokú toleranciu bolesti'idem do 2 palcov.I'Som skutočne nadšený, že som sa dostal na 1 1/8's, pretože ja'Chvíľu to vydržím, než sa začnem približovať k 2 palcom. 🙂

rochelle thompson 26. októbra 2011:

i'Teraz mám 5/8 a väčšinu času naťahovania som používal akrylové zúženiny a podobne, okrem 1/2-5/8 bez akýchkoľvek problémov. keď som sa zväčšil, použil som metódu tejpovania, ale moje laloky sú naozaj suché. mám im dať len pleťovú vodu alebo čo by najlepšie pomohlo??

Suzanne 21. októbra 2011:

@Tessa

Každý, koho poznám, že má natiahnuté uši, to urobil bez toho, aby požiadal svojich rodičov' schválenie, a keď si to rodičia všimli, nemohli'Naozaj s tým nič nerobte, iba sa sťažujte. Osobne som čakal, kým sa odsťahujem, aby som si natiahol uši.

WJ 20. októbra 2011:

Ok, tak ja'meral som asi rok a pol a ja'm 17. I'Pokúšam sa odhadnúť na 5/8, ale bolí to ako mrcha. Ja'mal som svoj 9/16 v asi 2 mesiace a bol som si celkom istý, že som pripravený merať. Nie som pripravený na meranie? Myslím tým, že som nikdy nemusel čakať tak dlho, kým sa rozchodím. To's bolo plynulé kĺzanie po 00. Ak som'Nie som pripravený, ako dlho mám čakať?

Tessa 17. októbra 2011:

Mám 3 za 15 dní a nechal som si prepichnúť uši na 4 alebo 5 mesiacov a stále sa pozerám na šperky na ebay a všetky šperky, ktoré chcem, by som musel roztiahnuť uši, ale to nie'neobťažuj ma Moja mama je zásadne proti tomu, ale nie proti tomu, ako by som si pichala peru … ale problém, ktorý mám, je, že som zaneprázdnený 24/7 volejbalom po celý rok a tiež cvičím dvíhanie wieght každý deň a niekedy aj dvakrát denne. ale chcem len vedieť od tých, ktorí majú roztiahnuté uši, rozprávali ste sa s rodičmi o tom, či to robíte, alebo ste to urobili len tak? alebo ako ste presvedčili rodičov, aby vás nechali naťahovať uši?

Leeluh 13. októbra 2011:

Použil som akryl's merať moje uši od 6 do 4 a tak'je dosť bolestivé. obávam sa, že by to mohlo byť infikované. Akékoľvek rady?

Ashley 13. októbra 2011:

Všetci vy, malé, 12, 13 a 14 -ročné DETI, ktoré majú 0 a 00. Naozaj to robíte len pre trend.

Zraziť to.

Kenna 13. októbra 2011:

Aha, mám len 14 rokov a NIKDY som nenosil svoje bežné náušnice a rozhodol som sa to rozchodiť, a tak som vyklusal dole k Hottopicu a kúpil mi niekoľko šikovných klieští 10G a strčil som ich dovnútra. Bolelo to len trochu a asi do týždňa plánujem ísť na 8 (:

Shelson: D 4. októbra 2011:

i'Mám uši ušné viac ako rok a myslím, že chcem začať merať svoje uši. i'm 13, a myslím si, že tie malé vyzerajú super, to určite nie'nechcem získať veľké meradlá. ale ja'Nie som si istý, či mi mama dovolí začať merať. x3 Zatiaľ môžem získať falošné meradlá?

Lela Acron 18. septembra 2011:

Najľahší úsek je podľa mňa od 0 do 00. Ja nie'Dokonca sa musíte ani natiahnuť, stačí ich namazať a potom ich zasunúť dovnútra. Môj názor na všetkých, ktorí začínajú, by ste mali začať už o 10 alebo 8, ak ste už nejaký čas mali náušnice. Z váhy všetkých svojich náušníc, ktoré som za tie roky nosil, som zistil, že moje uši sú už natiahnuté na osem. Tapery, kde jediná vec, ktorú som použil do 00, ich používa s olejom z vitamínu E a mala by to byť hračka. Ak si nie ste istí, či si chcete ponechať svoje meradlá, pravdepodobne by ste to nemali robiť. Mám v pláne ísť na 1 palec a nikdy ich nevyberiem.

Viktória 7. septembra 2011:

ďakujem za tipy, začínal som na rozchode 12 asi pred mesiacom, teraz som na rozchode 10, n' používam na zúženie zúženie, to nie'tbol ATall, lol idid id a experimental to see if my ear will get back to the original tvar, and it did! ale fakticky som to vynechal príliš dlho a sotva som mohol vložiť svoje bežné ucho! LOL, každopádne ďakujem za 4 tipy .. kpce 🙂

Megan 2. septembra 2011:

Prvýkrát som roztiahol uši, keď som mal 12 rokov a to bolo ešte v roku 2002. Môj najlepší priateľ a ja sme to vlastne neurobili't nepoužívajte zužujúce sa alebo akékoľvek iné meradlá, používali sme slamky a áno, v tomto mieste viem, že to nebolo't najjasnejší nápad, ale teraz jej 0g. Pred niekoľkými rokmi som nechal svoje uzdraviť sa a boli na 0g 3 roky a vyrastali úplne hore. Teraz ja'm o 7/16. a nemali problémy s používaním plastových zúžení od hottopicu. Ja'm takmer 100% pozitívne, že pokukuje po kmeňoch, ktoré si natiahnu laloky, don'Nebehnú k najbližšej horúcej téme a kúpia si zúžené figúrky'používam kosť a iný prírodný materiál od začiatku, preto môže'byť príliš zlý. Šťastný strečing ľudia!!

robert 1. septembra 2011:

úprimne milujem svoje uši: D

Mám 30 mm a neprestávam, kým netrafím 2" lol, vytiahol som svoje meradlá, keď som bol palec, aby som zistil, či sa vrátia ako experiment, a to smrteľne závisí od vášho tela, pretože moje sa zmenšilo späť na asi pol palca v abuot 2 za pol týždňa .. potom som sa znova začal naťahovať a teraz pri 30 mm som bol v skutočnosti iba pred 28 sekundami na 28 mm, kým som sa rozhodol vložiť ich do lol, potom som sa rozhodol vyhľadať "najľahšie" spôsoby, ako si natiahnuť uši a poctivo to je proces, ktorý sa vám páči: D

z 31. augusta 2011:

Čo'zmysel v naťahovaní, ak vy'len to natiahnem, takže "vyzerá to tam'je cvok v mojom uchu"? Prečo to urobiť? Znie to ako ty'robím to preto, aby som potešil skupinu priateľov alebo niečo podobné. A nie, menší rozchod vám NEBUDE prekážať na vysokej škole…

Alex 31. augusta 2011:

Tak som len natiahol svoj pravý lalok kužeľom z chirurgickej ocele, ale tunel je sviňa, aby som sa tam dostal.'nie je vzplanutý, ale práve vyhral't. Pomohlo by trocha zanechanie zúženia? A použil som Holey Butt'r, čo veľmi pomohlo pri prechode zúžením. Použil som alkohol na trenie, pretože som to neurobil'nechcem používať pleťovú vodu. Ja'Práve teraz naťahujem laloky na 6 g z 8 g. Trochu to štípe, ale hej. Vzal som Advil a teraz to'je v poriadku Ale áno, ponechanie zúženia dovnútra by pomohlo dostať sa do tunela?

Laina 27. augusta 2011:

Úprimne to závisí od VÁS! Za dva týždne som prešiel z 10 na 0 s! A na naťahovanie som použil akrylové špirály. Tak to'pre každého je iný, pretože moje uši sú zdravé a uzdravené!!

Jayne 24. augusta 2011:

To je VEĽMI užitočné. Ja'm má momentálne 00g a čoskoro sa chystám natiahnuť na 7/16. To'je to už nejaký ten rok, čo som'natiahol som sa a chcel som to urobiť čo najhladším. Dakujem pekne za tipy.

Chris 19. augusta 2011:

Prisahám, že niektoré nápady, ktoré majú ľudia, sú nezmyselné. Pokiaľ ide o preskakovanie veľkostí, dá sa to urobiť bez kopírovania/ vyfukovania. Aj keď nie sú všetci rovnakí. Sám som prešiel zo 14 g na 8 g, nie'Vynechajte všetky veľkosti a rozhodne by ste to neodporúčali, pretože keď dosiahnete až 8 g, prírastky sa zdajú byť väčšie. Pokiaľ ide o čakaciu dobu z mojej osobnej skúsenosti, dajte jej čas na uzdravenie a zvyčajne, ak ste pripravení sa natiahnuť, vo vašom piercingu bude trochu nadbytočný priestor alebo šperky chcú jednoducho vypadnúť. Vždy som používa sa to ako vodítko pre prípady, keď je dobré sa natiahnuť a nikdy vám nevyhorela ani sa neroztrhla. Nechajte svoje telo, aby vám oznámilo, kedy je pripravené. Mal som svoje do 9/16 palca a zahojili sa až do 4g.I'Poznali sme tiež ľudí, ktorí mali až palec a vyhojili sa až okolo 00 g alebo 7/16 palcov (Kan'nehovor to určite.)

Tiež som premýšľal, kde by som mohol kúpiť otrockú pásku, pretože som'Chcel by som znova natiahnuť moje aspoň na 3/4 palca a počul som, že sa s ním pracuje jednoduchšie ako s teflónovou páskou.

f 17. augusta 2011:

Niektoré náušnice vyzerajú ako robustné šperky, ale spona je v skutočnosti meraná stredne; Ja'Nie som si istý, aký by bol presný rozchod pre tých, ktorí vyzerajú takto.

Hlúpa osoba 16. augusta 2011:

Dobre, tak som čakal presne dva týždne na natiahnutie zo 4 na 2, ale počas tohto procesu moje lásky začali horieť; nie je to normálny druh, menšieho nepohodlia, ktoré som'predtým som skúšal pri naťahovaní, ale trochu neznesiteľná bolesť, ktorú som nedokázal'veľa tolerovať. O päť minút neskôr som vzal svoje dve'je vonku s úmyslom dať moje štyri'Vrátil som sa a čakal dlhšie, ale všimol som si, že sa niečo podobá výbuchu v mojom ľavom laloku. Hlboko som vyčistil dieru a dal som svoje štyri'je späť tam, kde si myslím, že došlo k výbuchu, a pokračuje v tom denne. Zúženia, ktoré som použil na natiahnutie na 2, sú oceľové a zátky, ktoré mám teraz, sú acyrilové, ale moja otázka znie … musím zmenšiť veľkosť na 6 alebo môžem vyhovieť tomu, keď sa držím svojich 4?'s?

nikki 15. augusta 2011:

Ahoj, mám otázku, ktorá môže byť trochu hlúpa. Ale práve som začal merať uši'teraz pri 14 g chcem ísť na 12 g, potom na 10 g včas, keď sa mi uši poriadne zahoja, ale keď som si objednával nejaké 12 g kruhové činky z nehrdzavejúcej ocele, požiadali ma, aby som si vybral svoj meradlo, potom moju veľkosť … No a čo mysleli tým mojou veľkosťou ako 2 mm na 12 g, je to tak?

Dustin13 14. augusta 2011:

moje uši sú na 00g a i'mám iba 13 rokov a nie som si istý, či budem chcieť aj naďalej mať oddialené uši, keď budem starší, a zaujímalo ma, či sa ešte zavrú???

chelleydee33 29. júla 2011:

Ja'roky som natiahol laloky. Nechám ich niekedy zavrieť a potom ich opäť natiahnem. Z nejakého dôvodu tentoraz zástrčky nie'Nevyzeraj sústredene v mojom ušnom lalôčiku. Na celom nie je nič zlého (žiadne slzy, sfúknutie ani nič podobné)'jednoducho nie sú sústredené. Akékoľvek spôsoby, ako to opraviť?

Nick 28. júla 2011:

hej ja nie'Ešte nemám ani prepichnuté uši, ale mám záujem ich prepichnúť. Chcem ísť len okolo dvanástej. snad sa to vrati?

Hana 6. júla 2011:

Keď som prvýkrát natiahol uši, prešiel som z normálnych 20 g na 8 g. Bolelo to ako čert, ale moje uši sa nakoniec zahojili. Na natiahnutie používam iba akryl. Tiež som zistil, že ak sa neustále hráte so svojimi zástrčkami a ťaháte za ne, diery sa natiahnu graudualy.'t dokonca potrebovať zúženie natiahnuť môžem len vložiť väčšie zástrčky. Možno som to len ja, ale ja nemám'nemal som problémy s naťahovaním akrylátom. Ja'naťahujeme sa rok a pol a sedia o 16.9. Nemám s nimi žiadne problémy a nemám'Nerob ani polovicu sračiek'odporúča sa po následnej starostlivosti.

carmenmare 3. júla 2011:

Dobre, už chvíľu naťahujem uši a chcem ísť na 0, ale snažím sa a skúšam a je to také bolestivé a nie je to tak.'Nechcem ísť celou cestou len na polovicu, čo mám robiť? Vyskúšal som sprchu a lub dokonca pleťovú vodu a nič ……… nikdy to nebolo bolestivé a chcem 0 a zostanem tu, ale potrebujem vedieť iný spôsob, ako to dovnútra dostať. opitý a skús to LOL

Mačička 30. júna 2011:

Zaujímalo by ma, či môžem ísť zo 14 na 4, čo som už urobil predtým, bez akýchkoľvek problémov. Co si myslis?

Chay 30. júna 2011:

Ja'm 16 a naozaj by som chcel posúdiť svoje uši, ale ja'bojím sa, že moje ucho vyhralo'Nezmenším sa a ja som vyhral'Nechoďte na vysokú školu a podobne. Chcem len, aby to vyzeralo, že cvok náušnice je v mojom uchu, takže nič príliš veľké, ale ja nie'neviem, akú veľkosť mám dostať.

Kimi 23. júna 2011:

Páni, veľa z vás je SKUTOČNE mladých, myslite na to, že mám iba 17, ale ťahám sa iba do 6 g. Len sa uistite, že všetci zvažujete dôsledky preskočenia veľkostí, a tiež, že to naozaj chcete urobiť nielen preto, že všetci ostatní sú, ak by som to urobil, keď všetci ostatní začali, pravdepodobne by som si zmestil päsťou do ucha, naozaj si naozaj myslíte o tom, ako to urobíte, ako je uvedené v článku, môže to byť trvalé. Ihneď som vložil svoje 12g vírivé náušnice, len preto, že moje uši boli predtým merané na 8 g, a to bolo pred viac ako rokom, takže ukazuje, že každý'uši sa hoja a zmenšujú rôzne. Každý, kto to robí, buďte opatrní a dobre sa starajte o piercing.

Každopádne, ďakujem Whitney za uverejnenie tohto príspevku, bola to skutočne veľká pomoc! Pokračujte vo skvelej práci.

Veľa lásky

chaza gh 17. júna 2011:

Za dva týždne som prešiel z 12 na 0 a nič sa nestalo, ale všetko bolí!

Maryrose Omundson 7. júna 2011:

Wow. To'je to divné Ja'Dúfam, že dosiahnem 1 1/2

Meranie mladých 5. júna 2011:

dobre dobre

Som si celkom istý, že to, čo som použil na roztiahnutie uší, bolo akryl

mám 14 a mám 12

Mal som pravidelných 14 g peircingu

ak si nechám akryly

budú baktérie spôsobovať VELKÉ problémy alebo to budú len baktérie

Bailey 3. júna 2011:

Som profesionálny priebojník a pri čítaní týchto komentárov strácam nádej v ľudí. Naozaj to nie je také ťažké pochopiť.

Nie, nemal by si'preskočiť veľkosti. Len preto, že * nemôžeš *, nie'to znamená, že by si mal.

Použitie akrylu na roztiahnutie uší (opäť je to možné) je úplne nehygienické a napriek tomu, že je to možné, nie je't vhodné.

Ak vám práve prepichli ucho, správna doba hojenia je 6-8 týždňov. Strečing pred tým je jednoducho riskantné.

Ste blázon, ak sa prepichujete špendlíkmi a sponkami. ak chceš niečo prepichnuté, našetri si na to a urob to profesionálne alebo sa spýtaj rodičov. Robiť to sám je len … Hlúpe. Pre ľudí, ktorí si myslia, že varenie špendlíka alebo polievanie alkoholom je sterilné, nie je't.

Použite svoj zdravý rozum. Don'neprijímajte prenikavé rady od priateľov, ľudí v nákupnom centre alebo od zamestnancov spoločnosti Hot Topic. Nechcel by si'ísť do obchodu s obuvou a klásť otázky o vašom zdraví. Don'neverte ľuďom, ktorí nemajú žiadne odborné vzdelanie.

Ak ty'rýchlo naťahujete uši, pretože vy'ste netrpezliví, možno budete musieť znova premyslieť celý proces. Naťahovanie uší je prastarý, duchovný rituál, ktorý veľa netrpezlivých teenagerov úplne nerešpektuje. Pomalé naťahovanie vám tiež poskytne čas na zváženie toho, čo svojmu telu robíte. Ak sa obávate zamestnania, myslíte si, že ich nakoniec odstránite, alebo dúfate, že vám uši narastú do normálu … Don'nerob to. Je to také jednoduché. Strečing uší by mal byť záväzok, ktorý urobíte so svojim telom, nie rýchle rozhodnutie, aby ste boli ako vaši priatelia.

Navyše, ak môžete'nedovoľte poriadne sa natiahnuť, potom nie'nerob to. Ušetrite po troškách a nechajte sa natiahnuť profesionálom, alebo si kúpte pár zúžení naraz a ušetríte. Ak ty'Skutočne sa zaujímame o celoživotné odhodlanie naťahovania uší, potom musíme naň čakať'neobťažovať ťa V skutočnosti to mnohí vnímajú ako súčasť procesu. Má to byť evolúcia, ktorej venujete pozornosť a rešpektujete, nie iba nevzdelané rozhodnutie, pretože v dnešnej dobe to robí každý..

Ak preskočíte veľkosti, prepichnete sa, natiahnete sa príliš rýchlo alebo máte mnoho zlých rozhodnutí, je to také jednoduché: očakávajte výpadky, komplikácie, infekcie, tkanivo jazvy a problémy.

Buď o tom múdry. Ide predsa o úpravu tela.

Kayla J. 1. júna 2011:

Hahaha, niektorí ľudia, ktorí tu komentujú, hovoria tie najhlúpejšie veci. Nečítalo ma to. Skvelý článok, btw.

Teagan 1. júna 2011:

Ja'nedávno som meral uši, nechal som si ich prepichnúť asi pred mesiacom a nechal som ich napnúť piecerou, ktorá to urobila (od 14G do 8G s kostenými špirálami) a chcem ísť od 8 do 6, ale ja'bojím sa roztrhnúť alebo vyfúknuť, I'm pomocou A.&D na mazanie. Uistím sa, že si dám najskôr extrémne horúcu sprchu, uši mám zahojené, ale ono'je to len týždeň od posledného úseku, bude v poriadku ísť z 8 na 6, keď dorazia moje nové špirály (sklo 6G)???

Haylee 1. júna 2011:

Ja'Bol som posypaný silikónom a akrylom a nikdy som sa nenakazil. Tiež som sa natieral každé dva týždne a bolo to v poriadku. Niektoré ppl jednoducho nie'nelieč sa tak rýchlo

Mike g 26. mája 2011:

Na natiahnutie som použil zúženie. Ja'Teraz mám 6 g. Ale od 10 g do 8 g som použil tunel, vôbec ma to nebolelo. Teraz z môjho 6g zúženia, t.j.'Idem do 4g tunela, čo si myslíte?

Alžbety 24. mája 2011:

@Zachary green, je bezpečné ísť na 6 z 10, ale môže to bolieť. Ja'Najprv by som mal ísť na 8, ale až potom'Som len ja, ale aby som odpovedal na vašu otázku, je to bezpečné.

About the author