Ako sa starať o piercing v jazyku

Mal som šťastie, že som sa rýchlo uzdravil z piercingu v jazyku, ale to len preto, že som dodržal všetky pravidlá!

starostlivosť o piercing jazyka

Piercing do jazyka

Tak ste to nakoniec urobili! Išiel si von a nechal si prepichnúť ten divný sval v ústach! Ja'som na teba tak hrdý! Alebo možno ty'Stále o tom premýšľam a som zvedavý, čo to bude'o tento piercing sa rád stará. Tak či onak, ja'som tu, aby som vám pomohol.

Piercing do jazyka je zaujímavá vec. To sa dá urobiť priamo v strede, horizontálne, jeden na každej strane jazyka; to'je to veľmi zábavné piercing. Nielenže je super cool, ale občas sa môže hodiť.

Rozmýšľate nad prepichnutím? Ak to chcete urobiť, urobte to. Bolí to len na sekundu a uzdravenie je hračka. Môžeš 'hrať' s jazykovým prsteňom. To'je vždy skvelé byť jednou osobou s prepichnutým jazykom – oni'nie sú takí mainstreamoví, ako by ste si mohli myslieť. Ja'milujem svoje odo dňa, keď som ho dostal. To'je to skvelá forma sebavyjadrenia, vhodná na obyčajnú rebéliu, alebo dokonca len na to, aby ste mali chladne vyzerajúci jazyk.

Dali ste si piercer? Dobre, nechajme'poďme sa prepichnúť! Ceny sa pohybujú kdekoľvek od 20 do 60 dolárov, ale uistite sa, že to neurobíte't zaplatiť niekomu skutočne lacnému za skutočne zlý piercing. Niekedy vysoké ceny stoja za to.

V štúdiu? Dobre. Oni'ste čistý a dobre organizovaný obchod? Úžasné. Dobre, svorka bolí viac ako piercing. Veľa štastia!

Teraz to nebolo'Nie je to také zlé, ako ste si mysleli, že? Teraz by vám váš piercer mal poskytnúť pokyny, ktorými sa musíte riadiť. POČÚVAJ ICH. A mňa.

Kúpte si správny spotrebný materiál

Dobre, takže ty'práve som opustil piercer a ty'ste na ceste získať veci, ktoré potrebujete. Ale počkaj! Čo potrebuješ? Budete si musieť kúpiť nejaký druh ústnej vody bez alkoholu. Použil som Biotene a fungovalo to skvele. V opačnom prípade, pokiaľ máte doma trochu soli a vody, nemusíte'nepotrebujem nič iné. Morskú soľ by ste mohli zobrať, ak chcete robiť všetko prírodné.

Teraz ty'idem domov. Tvoj jazyk nie'Naozaj ťa ešte príliš nebolí, ty'sme len šialení z tejto obrovskej činky v ústach. Don'Nebojte sa, že sa môže zmenšiť v priebehu niekoľkých dní, keď opuch klesne. Áno, bude to veľa napučiavať, ale nie't panika.

Zostaňte na vrchole opuchu

Uplynie hodina alebo dve a teraz môžete cítiť opuch. Navrhujem vziať si nejaký voľne predajný liek proti bolesti, aby ste trochu pomohli a pokúsili sa bojovať s opuchom. Váš jazyk bude pravdepodobne mať 2–4 násobok svojej pôvodnej veľkosti.

Udržujte svoj piercing čistý

Teraz najdôležitejšie pravidlo. Aby bol váš nový piercing čistý, musíte používať ústnu vodu bez alkoholu takmer po všetkom, čo robíte. Potom, čo budete jesť, piť, fajčiť, bozkávať sa. V zásade platí, že ak sa vám niečo chystá vložiť mikróby do úst, ihneď to vyčistite.

Jedzte mäkké jedlá

V poriadku tak'je už skoro spať a tvoj jazyk je obrovský. Áno, nie'Naozaj si nemyslíte, že by váš jazyk zaplnil dvojpalcovú činku? Ale stalo sa. Ak je to potrebné, vezmite si acetaminofén, ale potom si vyčistite ústa. Jesť môže byť počas liečebného procesu skutočne náročné.

Mnoho ľudí odporúča jesť veci ako zmrzlinu, polievku atď. Zistil som, že keď zjem čokoľvek lyžičkou, chce sa mi zomrieť. Lyžica by sa dotkla môjho jazyka a bolo to najhoršie. Našiel som najjednoduchší spôsob, ako jesť normálne jedlo, okrem vidličky, položiť jedlo na najvzdialenejšie zadné stoličky, prežuť a prehltnúť. Tak sa môžete uistiť, že nie'neovplyvní váš jazyk. Ak vám však jedenie jemných vecí s lyžicou funguje, v každom prípade to urobte.

Každé ráno a večer opláchnite slanou vodou

Predtým, ako pôjdete spať, budete chcieť urobiť dobrú zmes slanej vody. Jednoducho si vyčistite zuby a potom opláchnite niekoľkými traseniami soli zmiešanej s vodou alebo nejakým H2Oceanom, čo odporúča veľa piercerov. Ústna voda v tejto chvíli nie je potrebná. Keď sa ráno zobudíte, dajte si ešte raz opláchnuť slanou vodou. Potom pokračujte asi svoj deň.

Základy starostlivosti o piercing do jazyka sú skutočne jednoduché. Ráno a predtým, ako idete spať, by ste mali používať opláchnutie slanou vodou iba raz. Potom si počas celého dňa, keď potrebujete (keď budete jesť, bozkávať, fajčiť, piť), vezmite so sebou malú fľaštičku ústnej vody a použite ju.

Veľa štastia!

Starostlivosť o piercing jazyka nie je náročná a netrvá dlho. S tým opuchnutým jazykom budete trpieť tri dni pri max. Potom asi po týždni, keď vy'si istý, že opuch je hotový, môžete sa vrátiť k svojmu pierceru a oni vám vložia činku bežnej veľkosti. Potom ste hrdým majiteľom prepichnutého jazyka!

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2013 Hayley

Komentáre

Shakeda 2. septembra 2019:

Pred 3 dňami som si nechal urobiť piercing do jazyka a je to naozaj bolestivé a trochu bolí a vyzerá to, že moje gule sú napoly zapustené.

Na jazyku, čo robím

Niekto 30. decembra 2016:

V stredu som si dal prepichnúť jazyk a je skutočne opuchnutý a bolí ma, čo mám robiť??

Lunna 17. júla 2016:

Ja'Zajtra mi prepichnú jazyk a ja'som super opustený, ale zároveň i'bojím sa, moja priateľka to mala hotové pred 5 týždňami a tá vyzerá skvele, stále má malú hojivú ranu, ale teraz sa to zmenšuje, všetky tieto informácie boli veľkou pomocou, a tak aj informácie, ktoré mi poskytol môj priateľ, ďakujem

Molly 28. júna 2015:

Tougne priercings nebolí len potom, čo bolesť a jeho trubice používajú nie ihlu.

skalnatý 1. júla 2014:

V piatok mi pichnú jazyk a som nervózny, že mi ľudia hovoria, že svorka bolí viac ako ihla? Nechal som si urobiť piercing predtým, ako môj nos a pupok, tipy na prepichnutie jazyka?

Felicity Chax 17. júna 2014:

Ďakujem veľmi pekne za také dôležité informácie o piercingu do jazyka. Určite to pomáha, pretože to môže byť veľmi nepríjemné.

About the author