Ako si bezpečne natiahnuť uši meradlami

Milujem meranie a chcem sa s vami ostatnými podeliť o svoju osobnú múdrosť.

Stránka Bodyartforms.com má veľmi veľký výber zástrčiek a ďalších položiek súvisiacich s piercingom.

Stránka Bodyartforms.com má veľmi veľký výber zástrčiek a ďalších položiek súvisiacich s piercingom.

Zástrčky z opálitu mayskej svetlice

Ja'naťahujem uši asi 2 roky. Vlani v septembri som dosiahol svoj pôvodný cieľ 1 palec. Môj nový cieľ je 1 1/2 palca.

Prišiel som na to, že keďže vidím toľko ľudí, ktorí si ničia uši (príliš rýchlo sa naťahujú, údery, používanie nesprávnych materiálov atď.),'d post niekoľko užitočných rád, ktoré ja'časom som to zobral.

Veci na zváženie

To'je dôležité naozaj si premyslieť, či si chcete alebo nechcete naťahovať uši. Myslieť na:

 • Budúce pracovné príležitosti
 • Ako vás budú ľudia vnímať a ako sa k vám budú správať
 • Či už chcete alebo nechcete vstúpiť do armády
 • Zdravotné riziká.

Ak nie'Ak vás to už zaujíma alebo ste už premýšľali o dôsledkoch, mali by ste tento hluk preskočiť.

Pracovné príležitosti

Všetci zamestnávatelia na trhu práce budú iní. Niektorí vyhrali'Nemáte problém s menšími meradlami. Niektorí vás odpíšu, hneď ako vojdete do dverí. Základné pravidlo je, že čím sú vaše uši väčšie, tým budú vaše pracovné príležitosti redšie.

Rozsudok od ostatných

Ľudia vás budú súdiť. Toto je len niečo, na čo treba pamätať. Ľudia mi pravidelne kladú otázky týkajúce sa mojich meradiel. Zakaždým, keď idem do baru alebo večere, pristúpi ku mne neznámy človek a prediskutuje moje uši. Kladú mi množstvo otázok od, "Bolí to?" do "Čo si myslí tvoja rodina??" do "Ako platíte nájomné??" Dokonca ma nechal osloviť muž, aby mi povedal, že ak budú mať jeho deti v ušiach veľké diery, vytrhne ich.

Armáda

Predtým, ako sa môj priateľ rozhodol vstúpiť do armády, nechal si roztiahnuť uši na rozchod 00. Niekoľko mesiacov predtým, ako hovoril s náborovým pracovníkom, nechal zatvoriť uši. Náborár natiahol môjho priateľa'ucho trochu zistiť, či vidí cez dieru (nemohol't). Potom povedal môjmu priateľovi, že ak je cez dieru viditeľné svetlo, je to'Keď ho zatiahnu, budú mu musieť zašiť uši. Ja nie'Neviem, koľko náborárov by vás v skutočnosti prinútilo zošiť uši k sebe, ale ja som na to prišiel'aj tak sa podelím o príbeh.

Zdravotné riziká

Napokon, pri naťahovaní uší existuje niekoľko zdravotných rizík. K bežným patrí vyfukovanie, slzy a infekcie, vďaka ktorým vaše uši pôsobia zdeformovane. Existuje aj niekoľko neobvyklých rizík, ako sú infekcie, ktoré sa šíria z vašich uší a môžu byť v skutočnosti život ohrozujúce, ak sa neliečia..

Ak dostanete meradlá, rozhodnite sa, že nie'Ak ich nechcete, môžete si nechať opraviť ušné laloky chirurgom. Nemám'Nepozreli sme sa na presné ceny, ale interweby mi hovoria, že by ste mali očakávať zaplatenie najmenej pár stoviek.

Natiahnutie uší nie je závod

Chyby, ktorých si najčastejšie všímam, keď sa ľudia pokúšajú zistiť, ako rýchlo môžu zväčšiť svoju veľkosť. Ak chcete tenké laloky, ktoré vyzerajú ako voľné zadky, choďte tak rýchlo, ako chcete, a neurobte to'neobťažuj sa čítať ďalej. Ak však chcete hrubé, zdravo vyzerajúce laloky, potom vy'Budem chcieť venovať pozornosť.

Všetci'Telo je iné, čo znamená, že doba, počas ktorej sa vaše uši uzdravujú, môže byť dlhšia alebo kratšia ako u vašich priateľov. Len preto, že tvoj priateľ môže rýchlejšie natiahnuť uši, nie'to znamená, že by si sa mu mal/a snažiť prispôsobiť.

To bol môj problém, keď som sa prvýkrát začal naťahovať. S kamarátmi sme strečing brali ako o preteky. Chceli sme byť rýchlejšie rýchlejšie. Keď moje zástrčky nie sú'V mojich ušiach sa diery zmenšia asi na pol palca a vyzerajú vráskavo. Je to preto, že som to neurobil't Nechajte moje uši vyliečiť sa celú dobu predtým, ako som vložil nový konektor. Túto metódu som používal, kým som nebol na pol palca..

Užitočné sú rozchodové grafy.

Užitočné sú rozchodové grafy.

Rozmery (a ako natiahnuť uši)

Kdesi vedecky som čítal, že vždy, keď natiahnete uši, vytvoríte "mikro slzy." To znamená, že vždy, keď zvýšite veľkosť; či to bolí alebo nie, musíte nechať uši liečiť alebo sa aspoň prispôsobiť novému rozchodu.

Menšie meradlá

 • Pri menších mierkach (14 g až 7/16 palcov) sú tri až štyri týždne celkom priemerný čas, ktorý vaše telo potrebuje na uzdravenie..
 • Niektorí profesionáli odporúčajú medzi strečingmi počkať až šesť mesiacov, aby si vaše uši uchovali určitú pamäť.
 • Ak môžete dostať nový šperk bez toho, aby ste ho nútili, potom je vaše ucho pripravené.
 • Ak to bolí, keď sa pokúšate vložiť väčšie šperky, prestaňte to skúšať a počkajte trochu dlhšie.
 • Ak ty'Čakali sme navždy a stále vyhrali'choďte dovnútra, skúste použiť teflónovú pásku, známu tiež ako PTFE pásku alebo bondážnu pásku.

Väčšie meradlá

 • Akonáhle sa dostanete k väčším veľkostiam (1/2 palca a viac), medzi vašou zástrčkou a uchom by mal byť viditeľný priestor, keď vytiahnete zástrčku.
 • Väčšinou musím medzi rôznymi veľkosťami použiť bondážnu pásku.

Pri meraní nikdy nezasúvajte kužele/zátky násilím. To'Ako dostanete praskliny (okraj extra kože okolo meradla) a slzy. Ja'dvakrát som si vyfúkol obe uši. Prvýkrát som ich vyhodil, keď som sa natiahol na 3/4 palca. Zachránil som svoje uši tým, že som odhadol niekoľko veľkostí (čo umožnilo, aby sa výfuk nasal späť). Druhýkrát to bolo vtedy, keď som vložil svoje jednopalcové zástrčky. Moje uši boli menej ako milimeter príliš malé (pravda), ale keď som ich prinútil, spôsobili sa škaredé veci..

Na tejto webovej stránke je k dispozícii množstvo rozťahovacích potrieb.

Na tejto webovej stránke je k dispozícii množstvo rozťahovacích potrieb.

Telové šperky Kings

Potrebné materiály

 • Materiál z nehrdzavejúcej ocele alebo akrylátu: Chirurgická nehrdzavejúca oceľ alebo nehrdzavejúca oceľ 316 L sú najlepšie materiály na použitie. To'je neporézny a vyhral'Priliehajú k vašim ušiam'uzdravuje sa. Akryl je tiež prijateľným materiálom.
 • Bondážna páska: Bondážna páska je tiež veľmi užitočná na preklenutie medzery medzi veľkosťami. Dávam prednosť lepiacej páske pred teflónovou páskou, pretože teflónová páska je krehká a nasáva všetku tekutinu, ktorá sa k nej dostane.
 • Mazivo: Ty'Tiež budem chcieť lubrikant. Olivový olej je jedným z mojich obľúbených (to'je lacný a zjemňuje pokožku). Jojobový olej je ďalším obľúbeným (bohužiaľ, je'je drahý). Nakoniec je skvelou voľbou aj neparfumovaný olej z vitamínu E (stačí pridať olivový olej alebo jojobový olej).

Nikdy nepoužívajte žiadny iný materiál na natiahnutie uší ani nenoste iný materiál, kým sa vaše uši nezahoja. Drevo a silikón sú známe tým, že priľnú k vašej pokožke, pretože materiály sú pórovité. Nejakému hlúpemu dieťaťu na mojom Facebooku museli nechať chirurgicky odstrániť drevené zátky, pretože ich vložil deň po strečingu.

Nejaká osoba má na sebe drevené zátky. Neviem, prečo je obrázok bokom.

Nejaká osoba má na sebe drevené zátky. Ja nie'neviem, prečo je obrázok bokom.

Viac tipov a odporúčaní

 • Don'nepoužívajte závažia. Váži tenké ušné lalôčiky. Tenké ušné lalôčiky sú náchylné na slzy.
 • Don'na večierky nenoste tunely alebo očká. Opití ľudia si nimi radi strčia prsty. Hlúpi opití ľudia si ich radi poťahujú, akonáhle im prechádzajú prsty. Hlupáci ich radi trhajú.
 • Olejujem si uši a trením každým z nich asi 5 až 10 minút každý deň, aby boli zdravé. Odporúčam vám to urobiť tiež. Chráni pokožku pred vysušovaním a popraskaním.
 • Odporúčam vám spať so zástrčkami v ušiach. Spánok bez nich môže spôsobiť podráždenie, suchosť a popraskanie. (To môže byť len moja preferencia.)
 • Akonáhle sa vaše uši úplne uzdravia, kúpte si dvojicu drevených zátok. Drevo je veľmi porézne, čo umožňuje vašim ušiam dýchať a obmedzuje funkčnosť uší.
 • Ak si nakoniec vyfúknete uši, vyberte nové šperky a vložte menší šperk. Odporúčam zmenšiť asi dve veľkosti. Ak ste sa teda pokúsili vložiť jednopalcovú zástrčku a spôsobilo to prasknutie, znížte veľkosť na 3/4 palca. Zmenšenie veľkosti umožňuje vyfukovanému mäsu nasať späť tam, kde je'má byť.
 • Pri riešení problému s fúkaním si uši vyčistite raz ráno a raz večer slanou vodou alebo tým, čo si myslíte, že je najlepšie. (Ja'Nie som lekár, ale to je všetko'čo som urobil.) Niektorí ľudia odporúčajú nenosiť žiadne šperky, kým sa zápal nevyhojí, aby sa znížilo riziko infekcie.
 • Don'nemrhajte peniazmi na zväzok šperkov, pokiaľ sa neplánujete udržať v takej veľkosti. Ak ty'si bohatý – potom si rob, čo chceš.
 • Pred objednaním šperkov online sa uistite, že ich môžete skutočne nosiť. Pred niekoľkými mesiacmi som si kúpil tri páry špuntov, ktoré zodpovedali priemeru môjho ucha, ale nositeľná plocha (dĺžka) bola na všetky príliš krátka. Don'neurobiť túto chybu. Môžeš'nevrátiť telové šperky. (Ak môžete, nemali by ste'nebudem kupovať z tohto zdroja.)

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2012 torgenheimer

Pripomienky, otázky a kritika sú vítané.

Kase15 27. júna 2014:

1.) Nahrávanie uší môže byť nebezpečné. To's boli preskúmané oficiálnymi piercermi a nie sú't odporúčané.

2.) akryl je pre teba EXTRÉMNE zlý. Uvoľňuje toxíny do pokožky. Prečo nosiť niečo jedovaté?

3.) zúženia sú pre vás zlé. Použite kameň alebo závažia.

Ja'naozaj sa obávam, že ty'rozdáva "poradiť" na tému, o ktorej nič nevieš. 1 rok dostať sa na palec NIE je pomalé. Nerezová oceľ, kúpené odkiaľ? Horúca téma/Spencer's? Oni'bolo známe, že predáva extrémne nekvalitný materiál, ktorý je škodlivý. Prosím, nikto nepočúvajte tohto idiota.

Nabudúce si urob domácu úlohu.

Dhgkctjoncg 23. februára 2014:

Vážne? Nie sú't nazývané meradlá!

jessidinorawr 13. septembra 2012:

Chcem len rýchlo povedať, že nie všetky zdroje, ktoré vám umožňujú vrátiť telové šperky, sú zlé a stále u nich môžete nakupovať. Pracujem v Spenceri's a akceptujeme vrátenie telesných šperkov, ale nikdy sa nedostanú späť na poschodie predaja a sú zničení. Všetky predané šperky sú bezpečné a nikdy sa nepoužívajú, preto by bolo lepšie poznať zásady vášho obchodu'nákup od a čo robia s týmto vráteným telovým šperkom.

malibupinup 17. augusta 2012:

Nemali by ste používať zúženia nad 00 g! Natiahnite sa pomocou pásky. Tiež nie je dobré spať so zapnutými zástrčkami. Bez nich sa vám bude lepšie liečiť. Lacné zátky sú pre uši najhoršou vecou pri naťahovaní. Kamenné zátky sú najlepšie. Nikdy nie akryl alebo plast, ani farbený kov. Nie je'oveľa viac peňazí na nákup kamenných zátok. Plast a akryl sú zaručeným spôsobom prenosu baktérií. 🙂 Pomalé a stabilné! Trvalo mi 1 rok a pol, kým som sa dostal do 16. septembra".

About the author