Ilustrovaný sprievodca piercingom do obočia

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

Získajte informácie o širokej škále možností piercingu obočia.

Získajte informácie o širokej škále možností piercingu obočia.

Andriyko Podilnyk cez Unsplash

Ušné laloky a chrupavka nie sú jedinými miestami, ktoré je možné prepichnúť na ucho; stred nie je jediným bodom, ktorý je možné prepichnúť na jazyku; a obočie nie je jediné miesto, na ktorom sa dá prepichnúť, no, obočie.

Druhy piercingu do obočia

  1. Vertikálny piercing
  2. Horizontálny piercing
  3. Mostný piercing
  4. Piercing proti obočiu
  5. Špirálový piercing
  6. T Piercing
  7. Viacnásobné piercingy

1. Vertikálny piercing

Typický piercing do obočia je prepichnutý vertikálne cez obočie, kdekoľvek pozdĺž hrebeňa. Najbežnejší piercing obočia je obvykle v uhle 35 stupňov od vonkajšieho kútika oka a je umiestnený niekde od vonkajšieho okraja obočia tesne nad oko, ale je možné ho umiestniť kdekoľvek pozdĺž obočia..

Uzdravenie trvá asi 6 až 8 týždňov, a pretože ide o povrchový piercing, riskujú migráciu (čo sa stane, keď sa piercing v priebehu času postupne presúva z pôvodného miesta alebo pretože telo odmietne cudzí predmet a pokúša sa vytlačte). Činky alebo zaberajúce perličkové prstene sú vhodným šperkom pre štandardný piercing do obočia.

2. Horizontálny piercing

Ďalším bežným typom piercingu je horizontálne obočie, ktoré je očividne horizontálne prepichnuté cez horný hrebeň obočia. Malo by sa to robiť s povrchovou tyčou, ktorá ide do kože v deväťdesiat stupňovom uhle a pohybuje sa pod kožou v konštantnej hĺbke (ako tvar sponky), a nie so zakrivenou činkou.

3. Piercing do mosta

Most nosa (mäsitá časť v hornej časti nosa medzi očami). Hotovo s rovnou činkou alebo povrchovou činkou, piercing nie je pre každého. Ak je koža medzi vašimi očami veľmi tesná a tenká, môže sa zahojiť krivo alebo byť hlavným kandidátom na migráciu.

4. Piercing proti obočiu

Piercing proti obočiu (niekedy sa mu hovorí aj slza) je v zásade piercing na mieste, kde by bolo obočie, ak by ste mali tvár hore nohami a obočie by ste mali pod očami, nie nad nimi. Je to tiež povrchový piercing, ktorý, zdá sa, zdobí skôr tvár ako oko. Ako taký by mal používať skôr povrchovú tyč ako činku.

5. Špirálový piercing

Špirálové obočie je variáciou štandardného piercingu do obočia, iba namiesto jedného piercingu pozostáva z dvoch alebo troch po sebe nasledujúcich dierok. Potom sa do každého z otvorov prevlečie špeciálny šperk v tvare špirály.

T Piercing do obočia

T Piercing do obočia

6. T Piercing

Ďalšou variáciou na štandardný piercing obočia je obočie T, ktoré je v podstate štandardnou vertikálou kombinovanou s horizontálou, takže "T" vzniká tvar.

Viaceré piercingy do obočia

Viaceré piercingy do obočia

7. Viacnásobné piercingy

Nakoniec je možné skombinovať dva alebo viac rôznych typov piercingov a vytvoriť tak viacnásobný alebo kombinovaný piercing.

Druhy piercingu do obočia, doba hojenia a šperky

Čas umiestneniaŠperky

Vertikálne

6-8 týždňov

činka alebo väznený korálik

Horizontálne

6-8 týždňov

povrchová lišta

Most

8-10 týždňov

činka rovná alebo povrchová

Proti obočiu (slza)

6-8 týždňov

povrchová lišta

Špirála

6-8 týždňov

špeciálne špirálové šperky

T Obočie

6-8 týždňov

dve tyče s rovným povrchom

Viacnásobné

6-8 týždňov

závisí od toho, aké typy kombinujete!

Naozaj riskujete poškodenie nervov a znecitlivenie piercingom obočia?

Nechaj'objasňuje jeden z najrozšírenejších mýtov o piercingu obočia – ten, ktorý hovorí o polovici tváre, znecitlivie, ak je prepichnutý nesprávne. To je väčšinou nepravda. Na to, aby vám tvár ochrnula, by museli byť postihnuté nervy. Balíky nervov sa zvyčajne zhromažďujú v blízkosti kostí a pod svalmi. Piercing do obočia je povrchový piercing, ktorý, ak je urobený správne, spočíva tesne pod kožou; nikdy by nemalo ísť tak hlboko, aby sa dostalo kdekoľvek v blízkosti svalov alebo kostí.

Mám použiť pištoľ alebo ihlu na prepichnutie obočia?

Ihla je určite spôsob, ako sem ísť. Pretože to vyžaduje vpich a vypichnutie, to'Nie je niečo, čomu by sa dalo veriť amatérovi. Uistite sa, že to urobíte vyškoleným odborníkom, ktorý vie, ako používať ihlu.

Sledujte postup piercingu obočia

Zdroj

  • bmezine.com

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Hannah 3. mája 2019:

Už mám prepichnuté obočie, ale som zamilovaný do toho špirálového'je tak krásna a jedinečná

Jeff 25. júla 2013:

Ak to prerobíte, uistite sa, že používajú ndeele! Toľko piercingových štúdií používa pištole- ktoré sú v poriadku na ušnom laloku, ale ak ich použijete na chrupavku, existuje zvýšené riziko ich rozbitia a rozbitia. (Tupý čap prešiel … ouch!) Ihly sú cestou vpred! Osobne ja'd urobte von v hornom uchu alebo vo vnútornom uchu, ale myslite si to'vyzerám dobre na teba! :)X

Reya 30. novembra 2011:

Môj ex si nechal urobiť most. Vyzeralo to naozaj pekne, ale nakoniec to vytiahol, pretože kvôli tomu mal skrížené oči.

Urieknuť 24. novembra 2011:

Chcem obočie a teraz ja'Myslím na špirálové obočie. Myslím si, že ten chlap, ktorý má obočie v tvare T, je príliš objemný.

sexi diva 18. novembra 2010:

Chcem piercing do brady, je úplne super horúci

shylaaa 20. októbra 2010:

aha, idk, ako to funguje ako im14 a ja chcem obočie ako naozaj veľmi zlé, ale musím presvedčiť svojho otca, aby mi to umožnil urobiť, takže akékoľvek dobré veci o tom alebo rady, ako to urobiť? a koľko si myslíš, že by to bolelo?!?

Glitterpixiee 14. októbra 2010:

Chcem obočie proti. Sú super horúce!

Adrienne 13. augusta 2010:

Mám obočie proti obočiu a milujem ho! trvalo len 3 týždne, kým sa moje uzdravili. a každý hovorí, že to na mne miluje. nie som si istý, či to'Je to vec, z ktorej sa môže dostať každý.

Rigodon 17. júla 2010:

Milujem proti obočiu *, * Ak máte typ tela, ktoré neodmieta žiadne piercingy'je skvelé! ; P Vyčistite ho iba 2 denne'uzdravím sa rýchlo ako peklo! Uisťujem vás;) OMG, ja'm závislý piercing XP.

Rev 23. júna 2010:

Kuriatko s piercingom do obočia je horúce.

Ja's radosťou pre ňu pôjdem:]

Horizontálne piercingy sú dosť sladké. : D

la plebe 13. októbra 2009:

wow, jednu dostanem

Dakota 18. júna 2009:

Ja'Naozaj si nie som istý, prečo to ešte nikto nepovedal, ale dievča pred špirálovým obrázkom je horúce a obočie proti obočiu na nej vyzerá úžasne.!

Ashee 29. marca 2009:

Chcel som len povedať, že sa mi obrázky páčia! Ja'Mala som pravidelné obočie, most a teraz mám horizontálne obočie. Sú naozaj zábavné a upravené a určite sú prenikavé'Odporúčam každému, kto uvažuje o jeho získaní!

Ashley 22. marca 2009:

Prvý chlap so špirálovým piercingom do obočia je v pohode. Aj ja chcem taký. Už mám diery, ktoré môžem't nájsť špirálu dostatočne dlhú na to, aby ste ju mohli prejsť oboma. Akákoľvek pomoc by bola pekná, ďakujem! [email protected]

ShimOrgasm 10. marca 2009:

také milé

skonk 8. januára 2009:

áno, mám rád sprial, ktorý núti 1. chlapa vlastniť kužeľmi, je to úžasné, chcem to urobiť aj ja

čipka 11. decembra 2008:

Páčia sa mi všetky, sú úhľadné.

bude 29. augusta 2008:

posledné dievča tu's je hott a milujem jej piercing

jaymz z USA 30. januára 2008:

Ja'Nie som veľkým fanúšikom piercingu proti obočiu. Ja'dvakrát som si nechal vytrhnúť piercing do obočia. Ja'vzdal som to.

beth merrill 15. novembra 2007:

wow, veľmi zaujímavé, ale páči sa mi to

About the author