Ilustrovaný sprievodca piercingom na krku a na krku

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

Pierce na zátylku sú tie na zadnej strane, príp

Pierce na zátylku sú tie na zadnej strane, príp "zátylok," krku.

Moje skúsenosti

Moja bývalá priateľka sa rozhodla nechať si prepichnúť zátylok v roku 2003. Bolo to podnet k tomuto rozhodnutiu, ktoré bolo prijaté hlavne kvôli tomu, že už mala šperky v jazyku a perách, niekoľko piercingov v ušiach a bola rozhodne proti piercingu. jej pupok, ale stále túžiaci po kovu. Toto nie't piercing môžete jednoducho urobiť kdekoľvek. Piercing do krku a na zátylku patrí do obrovskej kategórie "povrchové piercingy," a mal by ich vykonávať iba skúsený technik karosárskych úprav.

Odviezli sme sa do Philly, aby sme šli na Infinite na 4. a Južnej ulici, kde sme už od strednej školy chodili na rôzne piercingy. Sám som si tam nechal urobiť piercing do jazyka (obidva), piercing do pupku (oba), vpich do ucha do špirály a chrupavky a dokonca aj na genitálny piercing – taký intímny akt, ktorému by som dôveroval iba v nekonečno (hej … to by mohol byť ich nový slogan!).

Piercing do zátylku jej prebehol bez problémov a podľa jej slov nebol bolestivejší ako priemyselný piercing do ucha. Jediná vec, ktorú neurobila'také ako keby bola ona "nemohol'nevidieť to jej očami" a nemohol'nevyčistiť to sama – v tomto sa na mňa musela spoľahnúť.

Dôležité informácie o povrchových piercingoch

Rozdiel medzi štandardným piercingom a povrchovým piercingom je v tom, že povrchový piercing má vstupné aj výstupné otvory, ktoré prechádzajú rovnou plochou kože. Podľa encyklopédie BMEzine, "Väčšina povrchových piercingov zlyhá nie preto, že by boli povrchové piercingy nemožné, ale preto, že existuje veľa úplne nekompetentných piercerov, ktoré'Nechápem, ako sa telo uzdravuje."

Nevzdelaný piercer sa môže pokúsiť urobiť povrchový piercing s rovnými činkami, ktoré sa bežne používajú v bežnom piercingu. To takmer vždy zlyhá, pretože šperky sú úplne nepoddajné – migrujú po koži, pretože ich telo odmieta, čo má za následok extrémne podráždenie a možné zjazvenie. Kľúčom k úspešnému piercingu do krku alebo zátylku je nájsť uznávaného piercera, ktorý používa sponky povrchová lišta na piercing. Sú navrhnuté špeciálne pre povrchový piercing a ich jedinečný dizajn bol vytvorený na podporu prirodzeného procesu hojenia. Pokiaľ vás neprepichne skúsený piercer, pri vašom piercingu na krku je takmer vždy riziko odmietnutia povrchového piercingu.

Piercing na šiji

Vo všeobecnosti sa piercingom na zátylku rozumie piercing na zadnej strane krku, tesne pod líniou vlasov. Umiestnenie, veľkosť a tvar šperkov sa môžu líšiť a nemajú žiadny vplyv na definíciu pojmu. V tomto prípade sa zátylok týka miesta, nie typu piercingu alebo šperku.

Piercing do krku

Piercing do krku, niekedy tiež označovaný ako Madison, je obvykle umiestnený na prednej strane krku, často v mäsitej časti, tesne medzi kľúčnymi kosťami. Môže sa tiež vzťahovať na akýkoľvek piercing, ktorý je na prednej alebo bočných stranách celého krku, od Adama's jablkom (ak vy're male) až po kľúčnu kosť naprieč k vlasovej línii až po uši.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

gt 08.06.2019:

vyzerá dobre

jessica 26. septembra 2012:

janna, môže to byť len nadmerný tlak'Čo sa stalo s mojím, robíte soľné máčania? počkajte ešte niekoľko dní a potom sa vráťte k svojmu pierceru, aby sa na to pozreli.

Janna 25. septembra 2012:

Práve som dokončil svoje práce pred tromi dňami. Som znepokojujúca bradavica, pokiaľ ide o moje piercingy. Som tak vystrašený, že to odmietne jedna strana vyzerá skutočne dobre, druhá vpravo je trochu viac červená. Akákoľvek pomoc by bola veľmi cenená.

Danielle Roberts 1. júla 2011:

Práve som si dal prepichnúť šiju && ja nie't cúvnuť. Urobilo sa to s plastovou a flexibilnou lištou. Trochu to bolelo, ale robot bol veľmi zlý.

Louise 18. mája 2011:

Nejde o kožu, môžete získať piercing s plochým vrchným povrchom a sponkami. Na jednom z nich spoznáte, že je medzi nimi vyvýšená koža; kedykoľvek jeden z nich obsahuje dermálnu, tá s 3 guľôčkami, je jednoznačne dermálna.

Varnadore z 334, AL 10. januára 2010:

Tretí a deviaty obrázok sú mikrodermálne implantáty, nie povrchové piercingy. Druhý môže byť tiež mikrodermálny, ťažko povedať.

Áno Mann 16. marca 2009:

Mäta D: D

Don'nepýtať sa 27. decembra 2008:

nie je to môj typ práce, ale škola ma baví. Vďaka

starrkissed z Arizony, 21. decembra 2008:

Úžasné obrázky

About the author