Ilustrovaný sprievodca pupkovým piercingom

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

detail piercingu na pupku

detail piercingu na pupku

Rôzne typy piercingov na pupkoch

Okraj pupka prechádza pupkom (pupkom). Aj keď sa zvyčajne vykonávajú tesne nad pupkom na hornom hrebeni, môžu ísť aj kdekoľvek okolo pupka, kdekoľvek je záhyb alebo "ret."

Tento typ piercingu je pomerne bežný, najmä u žien. Na tomto mieste je možné prepichnúť takmer každý typ postavy. Jedinou výnimkou je, ak línia, ktorú váš trup vytvára pri predklone, prebieha priamo cez pupok, a nie okolo rebier. Ak je to tak, hojenie bude kvôli neustálemu tlaku a podráždeniu mimoriadne náročné, a preto by sa mu malo pravdepodobne vyhnúť.

Tradične nie sú najľahšie na uzdravenie. Osobne som ten svoj nechal dvakrát prepichnúť. Prvýkrát, keď som bol na vysokej škole, som musel prsten odstrániť kvôli infekcii, ku ktorej došlo, keď mi bolo vážne zle a môj imunitný systém sa rozhodol prestať správne fungovať. Neskôr som to dal prepichnúť. Zo všetkých mojich piercingov však poviem, že práve toto mi robí najväčší smútok. Často sa zachytí o prikrývky a podráždi sa vždy, keď ma prechladne.

Nasleduje komplexný sprievodca rôznymi druhmi piercingu do pupka.

Zahnutý piercing do pupka s činkou

Zahnutý piercing do pupka s činkou

Zakrivená činka

  • Piercing do pupka sa zvyčajne robí so zakrivenou činkou a úplné uzdravenie môže trvať 4 až 12 mesiacov.
  • Hneď ako sa uzdravia, je možné ich vymeniť a nahradiť krúžkami pre zaistenie korálkov alebo tyčami J (zakrivená činka v tvare J).
  • Zdá sa, že ide o úpravu tela medzi dospievajúcimi dievčatami, je však dôležité mať na pamäti, že nosenie tesného oblečenia môže ranu podráždiť a zabrániť hojeniu..

Bižutéria s gombíkmi

Bižutéria s gombíkmi

Brušný gombíkový prsteň

Šperky sa dodávajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach a dajú sa kúpiť prakticky kdekoľvek. V nákupnom stredisku, v Hot Topic a dokonca aj na pobreží na stojanoch. Mnoho prsteňov obsahuje nástavce, ako sú motýle, srdcia alebo hviezdy, ktoré zdobia šperky visiace dole z prsteňa.

Pravý pupkový piercing

Pravý pupkový piercing

Pravý pupok (Outie) Piercing

Ak máte outie, don't starosti. Stále sa to dá prepichnúť.

  • Keď je outie prepichnutá, nazýva sa to pravý piercing do pupka.
  • Skutočný piercing do pupka neprebieha cez kožu tesne nad otvorom, ale prechádza samotným pupkom.

Inverzný piercing do pupku

Inverzný piercing do pupku

Inverzný piercing do pupku

Inverzný alebo nižší piercing do pupka je zvisle umiestnený piercing umiestnený na dolnom hrebeni.

Dvojitý pupkový piercing

Dvojitý pupkový piercing

Dvojitý pupkový piercing

Dvojitý pupok je kombinovaný piercing, ktorý zahŕňa štandardný pupočníkový prsteň spárovaný s inverzným.

Hlboký pupkový piercing

Hlboký pupkový piercing

Hlboký pupkový piercing

Hlboký pupok je podobný štandardu, ibaže prechádza oveľa väčšou oblasťou pokožky. Bežné činky sa do nich spravidla nezmestia.

Horizontálny piercing do pupku

Horizontálny piercing do pupku

Horizontálny piercing do pupka

  • Horizontálny piercing do pupka je povrchový piercing, ktorý prechádza vodorovne nad jeho hrebeňom, než aby ním prechádzal.
  • Pretože ide o povrchový piercing, je obzvlášť náchylný na odmietnutie. K odmietnutiu dôjde, keď telo neprijme cudziu látku, ktorá bola vložená. Telo sa namiesto hojenia okolo neho pokúša vytlačiť šperky. K odmietnutiu môže prispieť aj zlý zdravotný stav.

Dvojitý horizontálny pupkový piercing

Dvojitý horizontálny pupkový piercing

Dvojitý horizontálny pupkový piercing

Ďalšou formou horizontály je dvojitá horizontála, ktorá pozostáva z dvoch samostatných piercingov na oboch stranách pupka, ktoré sú potom spojené jednou dlhou činkou..

Viacjadrový piercing

Viacjadrový piercing

Viacjadrový piercing

Každý žalúdok, ktorý obsahuje jeden alebo viac piercingov, sa niekedy môže nazývať projektom s viacerými pupkami alebo pupkom. To môže pozostávať z akéhokoľvek vzoru piercingu v pupku a z radu telových šperkov.

Naťahovaný piercing do pupka

Naťahovaný piercing do pupka

Naťahovaný piercing do pupka

Brušné gombíky, rovnako ako uši, jazyky a nosy, je možné natiahnuť (nazýva sa to aj meranie). To sa robí postupným napínaním piercingu v priebehu času, jeho navádzaním, aby držalo hrubšie a hrubšie šperky, až kým nedosiahnete požadovanú veľkosť..

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2007, pretože je aktívny

Komentáre

Nebo 12. apríla 2020:

Nikdy neprepichujte svoje outie! Niekedy. Je to do značnej miery vaša zostávajúca embilikálna šnúra. Jeho prepichnutie môže spôsobiť infekciu alebo šok, ktorý by mohol spôsobiť infekciu do vášho krvného obehu. Nerob to

Kirstie 16. októbra 2017:

Ak som si nechal urobiť pupok asi pred tromi týždňami a vytiahol som ho, môžem sa znova urobiť znova, ak sa mi pupok hneď zahojí, ale stále mám jazvy 🙂

KT 17. januára 2017:

Ja'pupok som si prepichol asi rok a vždy som mal iba pôvodnú činku'ešte nie je vyliečená (vyskúšala som intenzívnu starostlivosť v mladších fázach), v poslednej dobe je koža dosť tenká a takmer sa trhá. To'Je odmietnutý, takže myslím, že aj keď robíte správne veci, vaše telo môže piercing odmietnuť! Škoda, ale bola to zábava, kým to trvalo

Catherine 14. februára 2015:

6 mesiacov mám prepichnutý pupok. Postarám sa o to, ale mám pocit, že to odmieta, pretože sa zdá, že neexistuje'toľko kože medzi hornou a dolnou guľou, ako bolo, keď som to mal hotové. To'nemá bolesti ani nemá žiadne príznaky odmietnutia. Môj priateľ niekoľkokrát, keď mi dal ruky okolo pása, omylom zabudol, že mám piercing do pupku a on niekoľkokrát zasiahol do hornej gule a možno natiahol horný celok náhodným zatlačením hornej gule nadol, ale môže to tiež spôsobiť, že môj krúžok na pupku bude taký? Jediná vec je, že pokožka vyzerá trochu vysušená a má ružovkastý/červený tón. Je to len preto, že sa uzdravuje, alebo to môže byť odmietnutie?

prázdne 2. septembra 2012:

hovorí, že si môžeš natiahnuť/ odmerať pupok, je to jeho pravda & ako by to vyzeralo?

carren 6. júla 2012:

Povedali mi, že ráfik nie je't dosť dobré pre inverzné a ja stále chcem, je tam vôbec dostať lepší ráfik? Alebo je tam aj tak stále môžem získať inverziu, môj pupok sa trochu svažuje …. prosím, ďakujem.

Nina 09.06.2012:

@Jaymz má pravdu, môžete zomrieť na a "pravý piercing do pupka" pretože to môže prejsť touto vecou vo vás. Lol všetko, čo ppl hovorí, že tvoja mama sa to nedozvie, sú také hlúpe, čo v lete alebo keď ti košeľa zroluje? Svojho som dostal, keď som mal 13 rokov v 3. týždni v apríli (teraz 14 rokov) po brehu v divočine nj. Ale bolo mi dovolené, aby ma zobrala mama. Včera som to zmenil, ale fungovalo to správne, tak som prvý vložil späť. Čistil som ho sprejom H2O, ale došiel som, ale pravdepodobne nekúpim viac BC, ale nie'naozaj pomoc. Je to trochu červené na vrchu a krvácalo, keď som to dnes zmenil, ale je to v poriadku, teraz je to na vrchu ružové a dole je to chrumkavé, ale je to normálne. Ale nikto z vás, kto to robí tajne, nie je múdry, ak sa nakazí a potrebujete ísť do nemocnice, aby ste sa dostali do problémov.

čipkovaná 25. mája 2012:

dobre, nechal som si prepichnúť pupok asi sedem mesiacov a prvýkrát som hral v studenej studenej vode a teraz ma to bolí, je to uzdravené'nechápem prečo? Musím to zakryť obväzom vždy, keď idem plávať. alebo hrať vo vode? mohol by mi prosím niekto skúsiť pomôcť, čo najskôr odchádzam o dva dni do tábora a nepotrebujem vedieť, čo mám robiť, keď sa idem kúpať, tiež do chloridového bazéna

Bert 23. mája 2012:

Tiež som si prepichol hlboký pupok! Super a sexy!!!

Malia 22. marca 2012:

Gaaah,

Pred 3 dňami som si nechal prepichnúť pupok a čítať všetky tieto príspevky o tom, že odmietam a zanechávam škaredé jazvy, ma desí. Zvlášť preto, že moja činka má zavesené mosadzné koleno, ale ja nie'neverím, že tiež Určite to trochu bolelo, ale možno preto, že som sa pozrel, keď to urobil môj piercer. Fml. Teraz som to prerazil, keď som pripravený na tieto výsledky.,"/

Becci 12. marca 2012:

tiež som si všimol drobnosť 'naraziť' niečo ako spodný otvor .. to'je trochu lesklý a vyzerá ako krvavý pľuzgier .. tesne predtým som zavolal svojmu piercerovi a povedal, aby vošiel, aby ho mohla poriadne skontrolovať a ak je to začiatok infekcie, možno ho budú musieť vyskočiť ..'som z toho blázon .. urobil som všetko, čo som mal 🙁 len pár rád každému, kto hľadá informácie na internete ..; VSTUP A POZRI SI OSOBU, KTORÁ ŤA PIERCOVALA. Prezeráš si fotografie a pýtaš sa ostatných ľudia na odpovede môžu pomôcť .. ale treba sa na to pozrieť profesionálne'čo najskôr uvidím svoje. opatruj sa 🙂

Becci 7. marca 2012:

Moju som nechal urobiť asi 11 týždňov. iv už som nemal žiadnu bolesť. piercer povedal, že na to bude používať tieto sprejové veci dvakrát denne počas dvoch týždňov a že sa bude sprchovať ráno a večer a upratovať špinavé a špinavé veci, ktoré z toho vychádzajú. odkedy iv prestal používať sprej, stále z neho stále vytekajú lepkavé lepkavé veci, je to len súčasť uzdravenia, alebo sa to nakazí? to'nie je vôbec červená alebo zapálená. dúfam, že mi niekto odpovie na otázku. lol 🙂 na zdravie

Gggi 2. marca 2012:

Ok, nechal som si prepichnúť brucho ako pred týždňom, teraz to už nie je'Vôbec neubližujte, stačí ho dvakrát denne vyčistiť antibakteriálnym mydlom alebo morskou soľou a vodným roztokom a bude to v poriadku 🙂

g 28. februára 2012:

Minulý rok som dostal svoje na Vianoce. i'mam to uz asi 2 mesiace. to nie'vôbec to nebolí, aby som to urobil, len malá štipka. odvtedy nemám'nemal žiadne problémy. dvakrát denne čistite antibakteriálnym mydlom a/alebo roztokom morskej soli a vody. nie viac nie menej. veľa štastia. xx

Lennie 27. februára 2012:

Pred niekoľkými dňami som si urobil piercing pupka a bolo to hotové a hotové za menej ako 60 sekúnd. Cítil som malé štípnutie, potom ťah. To bolo ono! To nie't zmeniť farbu do včera. Vrchol začína ružovieť. Je to normálne? Ten chlap mi povedal, pre všetkých, ktorí chcú vedieť,

1, NEROB'NA ČISTENIE NEPOUŽÍVAJTE čokoľvek, ale antibakteriálne mydlo na ruky.

2, Počkajte 6 týždňov, kým ho zmeníte na iný 316L piercing.

3, Počkajte 6 mesiacov, než zmeníte na niečo iné ako 316L. (napr. 316, 925 striebro atď.)

Federálna vláda regulovala šperky pre nové piercingy. Je možné použiť IBA 316L, čo je chirurgická nehrdzavejúca oceľ triedy implantátov, nielen chirurgická. The "L" znamená nízky obsah uhlíka. Tiež obsahuje menej niklu (najčastejšia príčina alergických reakcií).

Len F.I.Y.

ja 26. februára 2012:

Robím to sám, pokiaľ viete, čo robíte, a ste hygienickí, potom by to nemalo byť'nebud aproblem. Sám som urobil 3 piercingy, jeden bol mojou chrupavkou (so zatváracím špendlíkom), bol úplne v poriadku, len nechajte svoje piercingy čisté, ušetrite peniaze a urobte to sami (ak máte správne materiály a výskum)..

Becksta 11. februára 2012:

Ja'nechal som prepichnúť svoj námorník takmer 5 mesiacov a je to úžasné, vôbec žiadne problémy. Na začiatok trochu bolestivé. Doba hojenia závisí od vášho tela. Mojmu to trvalo 2 mesiace: D

Mária 26. januára 2012:

Takže ja'Dnes to robím … nevie niekto, ako to vyzerá. Ako po 30 dňoch?

koolbeanz123 24. januára 2012:

Chcem, aby sa môj pupok v budúcom roku zmenil na moju mamu a nemôžem čakať tak dlho, ako to urobím

zoe 19. januára 2012:

kk, ive prečítajte si hromady komentárov, ktoré hovorili, že koža je taká tenká, že piercing vypadol, pretože oni're 'hlúpy' na nosenie ťažkých závesných tyčí alebo na to, že sa o ne poriadne nestarám …. dochádza k jeho migrácii a stáva sa to väčšine povrchových piercingov, v zásade sa tomu nedá vyhnúť,'nezáleží na tom, ako sa o to staráš

-a tiež s červenými hrbolčekmi a opuchmi som zistil, že držanie/tečenie teplej vody alebo držanie niečoho teplého môže pomôcť obmedziť a prípadne vyčistiť 🙂

dúfam, že to niekomu pomohlo 🙂 ???

Carys 15. januára 2012:

Včera som dokončil svoje, svorka nie'nebolelo to, ale trochu som cítil ihlu. Teraz to už skoro nebolí

Brittany 11. januára 2012:

Ja'Rozmýšľam nad tým, že by som si dala piercing …. bolí to a ako dlho musím byť mimo vody

Jessi 31. decembra 2011:

Niekoľko návrhov zo skúseností:

1. POZORNE si vyberte piercer. Urobil som chybu, že som išiel za niekým, kto má roky skúseností s tým, že to robí ZLE, a spôsobilo to veľa problémov s piercingom, ktorý som nakoniec vytiahol. Hľadaj niekoho skúseného s licenciou. Pozrite sa na recenzie na piercer/miesto

2. POČKAJTE, aby ste ho vymenili, kým sa nezahojí. Čím viac to zmeníte, tým horšie to môže byť! Nechajte to tak, kým sa nezahojí.

3. Zaviažte sa ho vyčistiť. Nedávno som dostal svoju reprecedáciu a nemal som žiadne problémy. Mne slúži morská soľ a antibakteriálne mydlo 2x denne, ale váš piercer vám dá návod, čo máte robiť.

4. ZDRŽUJTE sa mimo bazénov, sú zamorené chemikáliami, ktoré vysušujú vašu pokožku a baktériami, ktoré spôsobia infekciu. Ak je to nevyhnutné, ihneď ho očistite morskou soľou alebo antibakteriálnym mydlom

5. NEROBTE'Prečistite to. Držte sa 2-3 krát denne, ale mne osobne 2x stačí. Vaše telo si musí vybudovať obranu pred choroboplodnými zárodkami a jeho prečistenie ho môže rozhýbať a ešte zhoršiť.

Dúfam, že to pomôže! 🙂

Melissa 30. decembra 2011:

Ash:

Keď to budete robiť, uistite sa, že máte v systéme cukor, a ak miniete, majte rosu a m&pani..

Melissa 29. decembra 2011:

Práve som to dokončil pred týždňom, moja mama si myslí, že by som mohol byť necitlivý k zvončeku, pretože je červený, ale nie't ublížiť a koža začína byť chrumkavá a nemá'od prvého dňa, keď som to dostal, začala byť chrumkavá … ale obaja vieme, že to môže byť táto koža "umierajúci" čo sa prirodzene stane, keď sa to uzdraví, ale ani jeden z nás si nie je istý, v akej situácii som'm. Skúsil som to zmeniť na plastový, ale loptičky sú príliš tesné a môžem'Aby som ich nedostal, čo mám robiť??

deegirl 26. decembra 2011:

Všetkým ľuďom, ktorí hovoria, kedy to je'odmietol to'je tvoje telo alebo cokolvek. Keď to vypadne'je to preto, že keď vyrastiete, rastie a koža sa stenčuje, a to sa často objavuje. Spravidla sa to stane iba vtedy, ak máte príčinu mladšiu ako šestnásť rokov't poriadne pestované

Na zdravie 26. decembra 2011:

@Chloe. Ten svoj som dokončil v piatok a nasledujúci štvrtok som roztlieskával. To nie'za týždeň sa to nezahojí, ale prestane to bolieť asi za 3 alebo 4 dni. Stačí na ňom pri roztlieskavaní nosiť priedušnú náplasť a budete v poriadku 🙂 a dávajte si zvýšený pozor, aby ste ho nezrazili. Ale určite nie't vyberte, kým sa nezahojí x

mačiatko 26. decembra 2011:

@ ames, je to ako naozaj zlá bolesť, ale iba na sekundu. Ako nič, je to len sekunda. A ty nie'Neviem, kedy to príde, takže je to ako ouch na sekundu, potom je koniec, sľubujem 🙂

Je mi horúco ako 26. decembra 2011:

Lol. Všetkým, čo hovoríte "omg môžeš'neplávajte s ním, kým sa nezahojí' máš sprchu každý deň, nie't vy a zvlhne to tam? Urobil som to asi pred 5 týždňami a prvé dva dni to veľmi bolelo, ale potom to už bolo v poriadku. Roztleskávam a to nie'ublížiť alebo tak niečo. Má to'ešte sa nezahojil, ale stále je v poriadku. Ja'plával som haldy, že?'na tom ani nezáleží. Uistite sa, že pôjdete k odborníkovi, podľa môjho názoru'je lepšie keď to'je dievča, ktoré už má svoje hotové 🙂

Michelle 22. decembra 2011:

Ja'Dnes dostávam inverzný piercing do pupka. Ja'vrch som mal asi 2 & 1/2 roka a ja'nikdy som s tým nemal problémy. Je spodná časť náchylnejšia na odmietnutie?

ames 19. decembra 2011:

do 6 dní mi prepichujú pupok.

Myslím, že mojou najväčšou starosťou je, ako veľmi to bolí. Každý hovorí, že to nebolí, ale dostal som prepichnuté uši a tá bolesť je taká istá?

A ako dlho to trvá do päty?

vie niekto odpovedat co najskor 🙂

pretože (autor) z N. J. 19. decembra 2011:

@CHLOE – Aj keď sa o svoj piercing vzorne staráte, aj tak nebude úplne zahojený až po 4-6 týždňoch. Bez ohľadu na to, čo robíte, môžete'nezrýchlite svoje telo'čas hojenia. Po 2 týždňoch to bude stále veľmi jemné a so všetkým ohýbaním, krútením a otáčaním, ktoré prichádza s roztlieskavaním, som'predtým, ako to v tejto chvíli urobíte, veľmi dobre premýšľajte. Dostať úder alebo lakeť v čerstvo prerazenej oblasti NIE JE dobrý pocit!

Nya 14. decembra 2011:

nie je úplne vyliečený za 4 mesiace. Nechal som to urobiť tým najlepším chlapom v BC, predtým, ako zmeníte pupok, malo by to byť skúsené. S vedľajším významom vidieť všetky ročné obdobia počkajte rok na najlepšie výsledky.

animaddie 10. decembra 2011:

správne, ľudia, ktorí hovoria, že tvoj piercing do pupka neodmieta, pretože sa oň staráš…

množstvo starostlivosti, ktorú jej venujete, nie je'ospravedlňte dôvod svojho odmietnutia.

mať kovovú tyč v tele je pre ňu úplne cudzie, to nie'Neviem, či to tam bolo zámerne.

a ak je koža tenšia, nie'nemusí to myslieť vážne'odmietne.

a veľmi neodporúčam nechať si opraviť pupok, ak sa odmietne, majte na pamäti, že bez ohľadu na to, koľkokrát ho opakujete, vždy odmietne a ponechá na vašom tele množstvo skarov a bude pôsobiť dosť nevkusne.

pretože (autor) z N.J., 3. decembra 2011:

@arianaa1997 – Okrem bolesti, máte aj ďalšie príznaky? Je koža okolo piercingu červená alebo vytekajúci hnis alebo čo? Viac informácií o tom, čo robiť, ak sa piercing v pupku nakazí, nájdete tu: https://hubpages.com/style/What-To-Do-When-Your-Na…

Dúfam, že to pomôže!

arianaa1997 2. decembra 2011:

Asi pred štyrmi týždňami som si prepichol pupok a okolo pupka ma začína poriadne bolieť. Stalo sa to niekomu inému, a ak áno, čo to znamená ?

Amelia 30. novembra 2011:

Ja'Mám 15 rokov a chcela by som si prepichnúť brucho, ale robím gymnastiku, ktorú milujem a nie som pripravená to vzdať. Bude gymnastika dráždiť/trhať piercing? Ja'Mám obavy z takých vecí, ako sú obrátené chrbty, pretože tak veľmi ohýbate chrbát, ktorý napína pokožku žalúdka. Tiež, ak to bude dráždiť, bude to len počas toho'lieči sa (ako dlho?) alebo navždy? Ešte jedna otázka, prepáčte! Čítal som, že by si nemal'Nenoste tesné oblečenie – je to len tak'lieči sa, alebo kedykoľvek keď máte brušný bar? Vďaka!

Krista 17. novembra 2011:

blahhhh- Don'Nepoužívajte Neosporin. Musíte si piercing namočiť do teplej morskej slanej vody. Musíte si kúpiť morskú soľ a dať jej 1 čajovú lyžičku do 8 uncí vody. Zahrejte ho v mikrovlnnej rúre asi na 30 sekúnd a vložte do skleneného skla alebo malej nádoby. Predkloňte sa, dajte nádobu alebo sklenený pohár na svoj piercing a opatrne si ľahnite, aby ste to neurobili'nerozliať to Namočte 15 minút. Vykonajte to 3 krát denne, kým sa nezahojí. To'Čo by odporučil ktorýkoľvek piercer, pretože sa mi stalo to isté a urobil som namočenie morskej soli a teraz je môj piercing úplne zahojený. Nikdy nepoužívajte pomôcky Neosporin a pásky, iba predĺžia dobu hojenia vášho piercingu.

blahhhh 16. novembra 2011:

Ok, nudil som sa čítať všetky komentáre, ale som trochu hrubý a moje pupky boli prepichnuté asi 5 mesiacov. Teraz je skutočne červené, pretože som ho dostal, tak som ho vytiahol a nasadil na neho neosporain s obväzom. aby sa noc trochu uzdravila..ako dlho môžem ísť, kým sa zavrie

liz 15. novembra 2011:

Ja'už desať rokov mám pupok .. musím ho vytiahnuť na operáciu (laproskopia) môže mi niekto prosím povedať, ako dlho môžem držať piercing von, kým sa nezatvorí?

Jennemas 28. októbra 2011:

Uvoľnite sa a nechajte to na pokoji a starajte sa o to tak, ako vám to povedal váš predchodca. A NECHÁVAJTE TO JEDEN … Vyčistite to a nechajte to.

Pandabear02 24. októbra 2011:

Moja priateľka sa teda pokúsila prepichnúť jej pupok 14g zúžením a ono'začína do toho vstupovať, nie veľmi, ale áno'robí to trochu zubáča. Aké sú vaše názory?

alex 18. októbra 2011:

Tiež by mi niekto mohol, prosím, povedať …. zmenil som si pupok prsteňa 4 mesiace po tom, čo som ho prepichol. Aké sú šance, že to odmietne? Mám tendenciu byť skutočne rýchlym liečiteľom.

alex 18. októbra 2011:

Paige 20 ……. to, čo robíš, vylieči dieru. Mali by ste ísť k svojmu pierceru asi každý mesiac, aby ste zistili, 1) či je jeho hojenie správne a 2) či ho môžete znova prepichnúť. Znamenám čakanie na prenájom 4 mesiace, kým ho uvediem do prevádzky. Jazva v podstate zmizne a čo nie't ísť preč bude ružovkastá farba. Ak si necháte opraviť pupok, zakryje jazvu, ale bude bolieť o niečo viac, pretože tkanivo jazvy je drsnejšie..

emma 12. októbra 2011:

Mal som jazvy na zápästí z piercingu a časom vybledli, ale neurobili to'nechoď, ale keď som to dostal, zopakoval si to'dokonca ani nevidím starú jazvu. Musíte len počkať, kým sa zahojí, a potom nový skryje jazvu. Tiež, ak piercing začne odmietať, choďte k doktorovi a požiadajte o krém FUCIDIN, ktorý sa zdá byť môj úžasný, ale ja ho používam a po niekoľkých dňoch sa zastaví. Dostávam svoj druhý pupok, čoskoro som úplne závislý na piercingu, pretože som 19 urobil všetko dohromady a rozhodne nie som pripravený prestať.

SavannahWilt 1. októbra 2011:

Ospravedlňujem sa, že otravujem všetkých, ale ja som to nechal urobiť asi týždeň … ale sú okolo toho tieto dve červené škvrny a nezmiznú? Je niečo zle? Vyzerá to zle a neviete, čo to znamená … ?? Okrem toho je to super!

Veggiegirl 12 14. septembra 2011:

Takže ja'Uvažujem o tom, že to dokončím, ale chcem byť najskôr úplne informovaný, takže niektoré mám ?'s:

1. Ako dlho trvá, kým sa vám podarí zohnúť chrbát a zvíťazilo to't poraniť oblasť okolo piercingu?

2. Má niekto prepadnutý alebo robený gymnastiku ten svoj prerazený a ak áno, bolia ho backbends a backhandsprings? Bolí ma padanie vpredu?

3. Čo je lepšie, normálny alebo inverzný piercing?

4. Koľko to spravidla stojí

Danielle 09.09.2011:

WOW, nechám si urobiť svoju štvorkolku a nikdy nebola infikovaná ani nevypadla. Možno mám len šťastie, ale môj piercer vedel, čo robí so šťastím a NM. Bol som roztlieskavačka, svoju topku som si nechal urobiť začiatkom roka a Išiel som cvičiť o mesiac neskôr, takže by ste mali byť v poriadku

Collette ~ 08.09.2011:

Predtým som si prepichol brucho a dobre som ho vyčistil a nie'Nehral som sa s tým veľa, ale stále to začínalo byť veľmi tenké, a tak som ho po niekoľkých mesiacoch vytiahol, kým sa úplne nevytlačil. O niekoľko týždňov neskôr sa to zahojilo, ale teraz sa tie dve diery spojili a mám malú jazvu. Myslíte si, že by som to mohol opraviť? Nie je tam veľa kože, aj keď bc im chudá a celky splývajúce robia to chudšie … Helppppp chcem to backkk

Tiffani 5. septembra 2011:

V sobotu som mal hotové. Connie, mala by si to čistiť .. Použite slanú vodu a umyte ju pri sprchovaní (dajte si dve denne) Don'nedotýkajte sa ho bez dezinfikovaných rúk, pretože dostanete infekciu. Skúste jemne čistiť tkanivovými púčikmi, nie rukami.

A AK SI AJ UŽ ZAČÍNAŠ, ŽE SI TO ROBÍŠ sám (predchádzajúci komentár), ZISKO SI NEMÁ STARŠIE ALEBO CHYTRÉ DOSŤ NA PIERCING NA PRVOM MIESTE.

Connie 2. septembra 2011:

Pred 2 dňami som si nechal urobiť pupok a v hornej časti je vysušená krv, ak ho mám vybrať?

Carrieann 13. augusta 2011:

Tento október budem mať moje pupok 1 rok. Práve teraz mám zlatý záves ib pupok a je trochu opuchnutý a skutočne červený a od vloženia ho veľmi bolí. Help.me?

Linda 1. júna 2011:

Pekné doplnky k telu….

Alex 1. júna 2011:

Páči sa mi tvoj príspevok. Bolí to?…????

Sarah 1. júna 2011:

Kiežby "zvláštny" ľudia ich chápu, preto musí byť veľké percento ženskej populácie nepárne.

Viete, byť "zvláštny" nemusí byť nevyhnutne zlá vec. To je "zvláštny" ľudia, ktorí zanechávajú svoju stopu a menia priebeh dejín pokrokom v umení, vede a filozofii.

cait 22. mája 2011:

V januári mi prepichli pupok. Staral som sa o to celkom dobre, zmenil som to ako za pochodu a teraz sa to nakazilo, máj a úplne sa zahojilo, ale koža sa zdá byť redšia a rozhodne nie je infikovaná, takže moje telo ju nemôže odmietnuť a ja nie.'neviem čo robiť. Ja nie'Nechcem to vytiahnuť a dať to do poriadku, je to skoro leto.

Jenny 8. mája 2011:

ak si tučný NEDOŽÍVAJTE SI JEDNÉHO!

Anjel 2. apríla 2011:

Seno,

Pred asi 4 týždňami som si nechal prepichnúť brucho a už som vymenil bar, najskôr to nebolo možné't ísť na červeno Buht, teraz je jeho hromada červená okolo príliš veľkých dier:/.

ako môžem nechať začervenanie zmiznúť a dostať ho do kopca ?

Odpovie niekto prosím 🙁 ??

chelsea. 26. marca 2011:

Dobre, môžem si nechať prepichnúť pupok bez kruhového krúžku? Môžem to najskôr urobiť pomocou rovného krúžku v tvare J? Pre mňa sú kruhové škaredé. : d prosím pomôžte.

izla_16 25. januára 2011:

Nie, páčia sa mi všetky piercingy na bruchu, sú skvelé … Zdá sa, že si tu každý myslí, že nemôžete rok plávať, ale dva dni po tom, čo som sa dostal, som išiel plávať, pretože som išiel na dovolenku a bolo skvelé, že som to mal dva roky. Teraz je perfektný a milujem ho!!

casei 21. januára 2011:

Úprimne si myslím, že obyčajné vyšívanie pupkom je normálne. čokoľvek ako multi peircing alebo bokom w.e je neatraktívne

Cynta 06. decembra 2010:

Hej, asi pred 3 dňami som si prepichol pupok.

Naozaj dúfam, že nie'Nechcel som byť odmietnutý'Nechápem, že by som to mohol dnes prečítať!

Moja rada piercerov & čistenie bolo vyčistiť to ANTIBAKTERIÁLNYM mydlom ráno, keď máte sprchu & v noci so SEA SALT nie kuchynskou soľou rozpustenou v teplej vode & nechajte 5 až 10 minút nakysnúť. Vykonajte to každý deň po dobu 2 mesiacov, potom soľ & teplá voda, ak môžete. Najlepšie je neísť sa kúpať, ak robíte iba čisté pláže & noste vodotesný obväz v bazénoch, pretože je tu veľa baktérií.

NEHRAJTE S TÝM, kým sa uzdraví, môže to trvať kdekoľvek až rok, každý je iný, nemeňte to, kým to nie je uzdravené !!!! Ak sa začne nakaziť, použite morskú soľ & teplú vodu namočte raz denne!

Dúfam, že to niekomu pomohlo, ak máte otázky, mali by ste zavolať svojmu piercerovi, ktorý najlepšie vie, že sú profesionáli!

Jedna vec, ktorú chcem vedieť, je, ako rozoznám, že je uzdravená???

tayjay 10. novembra 2010:

môže mi prosím niekto povedať o inverznom piercingu na bruchu, ktorý zajtra získam a rád by som získal radu a príbehy, ak niekto z vás má 🙂

X

: D 8. novembra 2010:

beriem normálneho

asi za dva týždne som nadšený! : DDDD

Kylemotherfuckingknapp 5. novembra 2010:

Ay,

myslím, že to bolo užitočné.

asi sa mi robí koža pod pupkom…

5 min. JÉJ!

audra 27. októbra 2010:

môj gombík na tlačidle b je červený a urobil som to asi pred 2 1/2 týždňami, nie je tam žiadny kunda ani nič, vyčistím ho teplou vodou a mydlom, ale potrebujem, aby začervenanie zmizlo, takže peircing vyzerá neatraktívne „Potrebujem radu, aby bol menej červený a rýchly!?!?!?

k 14. októbra 2010:

Keď som mal pätnásť, prepichol som si vrchnú časť pupku. Nebolo to't bolestivý piercing dostať – to'je trochu nepohodlné mať svorku na bruchu a ihlu prechádzať pokožkou, ako sa očakávalo, ale nie je'v skutočnosti bolestivé. Potom to trochu bolí, ako keby sa to zachytilo na oblečení, alebo sa len zohýbalo alebo váľalo, keď sedelo prvých pár dní, ale'je v poriadku To nie'vôbec sa nenakazím, ale uzdravenie trvalo rok! Niektorým ľuďom trvá uzdravenie dlhšie a myslím, že to platí aj pre mňa – mal som s tým veľmi málo problémov, keď sa to hojilo. Ak to zvládnete a bude to trocha (dôraz na málo) chrumkavé alebo z toho vypadne trochu hnisu, je to celkom normálne! Ak si to'Je to však veľa a je to červené a bolestivé'je možné, že by to mohlo byť infikované, ale spočiatku je to trochu normálne. Priznávam, mohol by som'staral som sa o to lepšie, ale neurobil som to'Zahrajte si s ním alebo sa ho dotknite bez toho, aby ste si najskôr vyčistili ruky. Použil som malé množstvo morskej soli s teplou vodou ako malý 30 ml pohár na lieky, aby som ho vyčistil prvých pár mesiacov dvakrát denne, potom niekoľko ďalších raz denne a antibakteriálnym mydlom do sprchy, kým sa úplne uzdravil sa a nechal ho umyť slanou vodou, keď to potreboval. Keď ma to bolelo, použil som sprej na rany Savlon alebo krém Savlon – obidve boli nápomocné pri procese hojenia. Celkom málo ľuďom, ktorých poznám, bolo povedané, aby Savlon nepoužívali, ale fungovalo to pre mňa naozaj dobre…!

Nechal som ho prepichnúť štandardnou činkou, ale bolo to príliš dlhé na množstvo kože, ktoré som prepichol, takže to pravdepodobne prispelo k uzdraveniu. Chytá a zhoršuje sa oveľa menej, teraz v ňom mám kratšiu činku.

Piercing je trochu nervózny, ale je to tak'Nie je to skutočne viditeľné, pokiaľ na to neupozorním. Ja'čoskoro získam inverzný piercing do pupka a ja'som veľmi nadšený! Rozhodne sa však netešte na to, že to znova vyliečim ¬_¬

Išiel som na dovolenku mesiac potom, čo som ju prepichol a hotel'Jeden deň bol bazén príliš chlórovaný, čo piercing trochu bolelo, ale inak bolo úplne v poriadku. Ja'robil som to dva a trochu rokov a nemal som s tým absolútne žiadne problémy, odkedy sa to zahojilo!

Ale áno, starajte sa o to a uistite sa, že ho prepichnete na renomovanom mieste a malo by to byť v poriadku!

Darcy 7. septembra 2010:

Najprv som si prepichol brucho, keď som mal 13 rokov! Neodporúčal by som to, pretože vaše telo stále rastie a ako budete vyšší, koža piercingu sa natiahne! to môže viesť k tomu, že koža bude menšia a bolestivejšia a potom vaše telo odmietne piercing! (toto sa mi stalo!) Nechal som to preraziť, keď som mal 17! tiež sa snažte nekupovať chirurgické ocele alebo nerezové neperlivé tyče, pretože tieto irisujú piercing! najlepšie sú titán a striebro! preto čím dlhšie budete čakať, tým lepšie budete opatrní pri baroch, ktoré používate 🙂

Dúfam, že to bude užitočné: D

lauraleigh. 28. augusta 2010:

ok, nechal som si prepichnúť brucho hore, späť v marci a bez dôvodu to odmietlo. Vyčistil som ho, ale možno som príliš skoro zmenil lištu.

Mám to hotové asi pred týždňom a je prepichnuté menšou kožou, ako to bolo, keď som to urobil, takže sa obávam, že to znova odmietne. komukoľvek ďalšiemu, kto má rovnaký problém, nie je to tvoja chyba, pokiaľ si to nemyslíš'robím niečo zle. mám skoro pätnásť, a ak to znova prejde, počkajte do sedemnástich a potom to urobte znova … znova:/

crazyyyygalxxx 23. augusta 2010:

dal som si prepichnúť pupok a je to tiež outie. vyzerá skvele a vôbec nie je bolestivý a prsteň kryje vonkajšiu časť, pretože ho prepichli nad kožu. takže chlapi, ak máte outie, môžete si ho nechať normálne prepichnúť, ak máte dostatok kože okolo pupka.

Abbie 16. augusta 2010:

ahoj, asi pred 2 mesiacmi som si dala urobiť brucho a až dnes som si ho zmenila na závesný. Všimla som si, že koža je tenšia a tenšia a obávam sa, že ak ju umyjem alebo dám na ňu vodu, brušná tyč bude vypadni úplne, čo mám robiť, bojím sa prosím POMOC! 🙁

kristy 06.08.2010:

Pred 6 mesiacmi som si nechal prepichnúť pupok. Mal som na sebe len normálnu činku, nie jednu z tých dlhých, ale ležal som na bruchu na svojom priateľovi.'posteľ robila domáce úlohy na počítači a deka sa mi zachytila ​​o pupok a vytiahla ju takmer úplne von. Išiel som rovno k profesionálovi, ktorý mi to prepichol a spýtal sa ho, čo mám robiť. povedal mi, aby som to vytiahol a nechal to vyliečiť a oni'urob to znova. Teraz mám veľmi červenú malú jazvu. Stalo sa to pred mesiacom a ono'stále sa uzdravuje Ja'Používali sme na to Neosporin a čistili sme ho roztokom na prepichnutie ucha asi raz denne, aby sme pomohli pri procese hojenia. Myslím, že chcem vedieť, ako dlho trvá, kým sa úplne uzdraví?

ladee 23. júla 2010:

Ak fajčíte, spôsobí to, že sa proces hojenia bude liečiť pomalšie? Miny som si nechal urobiť pred 4 dňami a zatiaľ to vyzerá skvele. Dôvod, prečo som sa pýtala, bol ten, že keď som mala dieťa, musela som mať cisársky rez a fajčenie spôsobilo, že moja jazva vyzerala škaredo namiesto tenkej bielej čiary. Ako by ste tiež vedeli, kedy sa potom uzdravenie uskutoční? Ja viem'Mal by som počkať 4 až 6 mesiacov, kým to vymením, ale čo keď som jednou z osôb, ktoré musia čakať dlhšie?

aly 5. júna 2010:

Hej, počúvaj, môj piercing do pupku bol infikovaný 8 mesiacov, než som počul o h2ocean. tieto veci urobili zázraky. 🙂 možno by ste to chceli skúsiť

nikel. 30. mája 2010:

dobre. dobre. Nechal som si prepichnúť brucho od priateľa, ktorý to urobil trikrát alebo štyrikrát, a neurobil to'nemám hroty, ktoré by mi držali kožu, a to nie'prejsť pupkom, aj keď to tak vyzerá. ja nie'Neviem, či to mám vybrať alebo nechať tak, počkať a opýtať sa, či to môžem neskôr profesionálne zvládnuť. Ja'm 15, a mal som čakať, teraz to viem, ale páči sa mi to, ale chcem, aby mi to skutočne prešlo pupkom, takže čo mám robiť?

🙂 18. mája 2010:

Pred niekoľkými mesiacmi som si opravil pupok. Ja

čistil som to každý deň, ale o niekoľko týždňov neskôr začala byť moja koža tenšia a tenšia a vypadol mi prsteň.

Čo mám urobiť pre svoj ďalší piercing? Mám im povedať, aby mi viac išli do kože? Teraz mám škaredé jazvové tkanivo

na pupku.

; ( 6. apríla 2010:

Ja'len sa mi opäť dostalo brucha. Čistím to každý deň. Ale o niekoľko týždňov neskôr bola moja koža tenká a

Vidím, že mi spadne pupok. Ja'Bojím sa, že ak to vyčistím, koža bude ešte tenšia a môj pupok prsteň vypadne. Čo mám robiť?

J'Lo 26. marca 2010:

Dvakrát som si nechal prepichnúť pupok. Prvýkrát to odmietlo po dvoch týždňoch. Potom som musel čakať osem mesiacov, kým som to znova prerazil. Teraz je to viac ako rok a stále sa snaží vyliečiť. Nie je infikovaný a som ním podráždený, pretože piercing je hlboko v hĺbke a nemôžem nájsť žiadne krúžky na pupkoch, ktoré by teraz sedeli.!

georgie 24. marca 2010:

Nechal som si pred 7 rokmi, keď som mal 10 rokov, prepichnúť brucho. Pred niekoľkými týždňami som si nechal urobiť spodok. Tam obaja v pohode! Nie nie'bolí !! Stačí ich nábožensky očistiť niečím ako sprej na savlone (antibakteriálny výplach rán) alebo jednoducho použiť teplú slanú vodu a robiť to asi 3-4 krát denne! A biely prsteň okolo neho sa nazýva liečivý prsteň..je to dobré znamenie, takže don'Nesnažte sa vybrať alebo zotrieť!!

crazygirl101 11. marca 2010:

Hej, mám normálny piercing do pupka, mal som ho asi 8 týždňov, pred niekoľkými rokmi som hľadal infikovanú prílohu, mal som kľúčnu dierku a v spodnej časti pupka je jazva, keď som dostal pupok prepichnutý, povedali oni mohli urobiť vrchol, ale ja nie'Aby som sa nepýtal, či môžu urobiť dno, absolvoval som niekoľko piercingov a pri všetkých z nich sa mi zjazvili veľmi zle, preto som sa pýtal, či by som mohol dostať piercing do pupka na spodnej časti pupka? (kde je jazva) alebo to bude bolestivejšie a predĺžiť dobu hojenia ?? ďakujem, že ste si našli čas na prečítanie tohto textu, dovoľte mi, aby som vedel, čo si o mne myslí

vick 25. februára 2010:

lalokujem si brušká! mám 4 🙂

Brianna 22. januára 2010:

@Celiaa

to sa stalo aj mne. myslím, že nakoniec oni'Pôjdem trochu dole, ale vyhrali'úplne nezmizne. tie moje tam stále sú. druhýkrát, keď som si išiel prepichnúť pupok, mi pani povedala, aby som naň položil aloe vera, pretože'Budem jesť zjazvené tkanivo. [[to'je to lož]] skúsil som to & to vyhralo't pracovať. ale na tvojom mieste by som to nerobil't si dajte urobiť pupok znova, pretože 1, to'OPRAVDU zraním. 2, môže sa to stať znova. a 3, to'nestojí to za to.

Kayla 14. januára 2010:

Nechal som si prepichnúť spodný a vrchný brucho a mám 14 rokov'vôbec ma to nebolelo a milujem, a čoskoro dokončím strany 🙂

Rebecca 5. januára 2010:

pred pár týždňami som mal brušnú dunu, používal som slanú vodu a vodku a chirurgický destilát funguje veľmi dobre

Dee 3. januára 2010:

ahoj chlapci, zobral som si brucho na mesiac, ale nechal som to urobiť pred 2 rokmi .. ale nepôjde to rovno späť, znamená to, že je zatvorený??

čakajte 2ur odpovede!

Lela05 30. decembra 2009:

Preto som si musel nechať trikrát prepichnúť brucho (od profesionála) a zakaždým, keď bol piercing odmietnutý. Zakaždým vám môžem presne povedať, čo som urobil zle. Prvýkrát sa piercing nakazil, pretože by som sa ho stále dotýkal bez toho, aby som si VŽDY najskôr umyl ruky. Moje telo odmietlo činku, až kým nevypadlo, a zanechalo po sebe niečo, čo vyzeralo ako chápadlo … ale to pomaly odchádzalo a zostala mi jazva. Tiež som to zmenil tak, ako som mal. Mali by ste počkať 4 až 6 mesiacov (možno dlhšie, v závislosti od vášho jedinečného tela). Môj prvý piercer mi povedal, že to môžem zmeniť do prvého mesiaca! a to som aj urobil. Mal som 18 rokov, keď som to urobil prvýkrát. Druhýkrát som mal 19 rokov a moje telo odmietlo prsteň jednoducho preto, že by som nosil tesné oblečenie. Pozrite sa, keď nosíte tesné oblečenie, neustále tlačí hornú časť činky nadol a spodnú časť (ktorá má zostať v pupku) nahor. takže koža prechádzajúca cez lištu, ktorá má udržať váš piercing, je stále menšia a menšia, až kým prestane piercing držať. Tretíkrát (stále som mal 19) som to urobil s krúžkom namiesto činky, čo bola obrovská chyba. Nenoste žiadne tesné oblečenie, ak máte obzvlášť prsteň !!! odmietnutie sa stane oveľa rýchlejšie, pretože prsteň sa zovrie vedľa vašej pokožky na boku. prsteň JE oveľa jednoduchšie čistiť, pretože máte prístup k celému krúžku, keď piercing otáčate, kým ho čistíte. Stále oveľa viac profesionálnych Piercerov odporúča, aby ste to urobili s činkou.

Jedinou chybou, ktorú som urobil trikrát, bolo NEDOSTATOČNÉ! pretože som sa tak veľmi chcela predviesť a nosiť naozaj krásne dangle šperky, príliš skoro by som to zmenila! Takže všetkým mladým, ktorí ste tam vonku, lol, prosím, buďte trpezliví so svojim telom a všetkým, čo do neho alebo na neho vložíte..

Nedávno (minulý týždeň) som si štvrtýkrát prepichol pupok a mám 22. Mám pár pekných košieľ, ktoré mi voľne sadnú v oblasti žalúdka. Nedotýkam sa svojho piercingu, pokiaľ nemám čisté ruky. Používam WOUND WASH SALINE, ktorý som kúpil v lekárni (odporučil mi to môj nový piercer) a namáčam ho raz denne. Tiež si raz denne namočím piercing s neionizovanou morskou soľou do teplej vody. Mierne teplo je dobré na hojenie, pretože otvára cievy, ktoré umožňujú viac krvi dostať sa do oblasti okolo vášho piercingu. To znamená, že do buniek, ktoré sa pokúšajú vyliečiť vašu ranu, sa dodáva viac kyslíka, a tak sa vaše telo pozerá na piercing.

Piercing tiež umývam raz denne PROVON (odporúčané antibakteriálne mydlo, ktoré je vyrobené na ochranu nových piercingov a odporúča ho Asociácia profesionálnych piercerov). SATIN je ďalšou značkou antimikrobiálneho mydla, ktorú odporúča asociácia. Kúpil som ten svoj z Ebay, ale existujú stránky, ktoré predávajú tieto výrobky aj online. Tiež budem čakať najmenej rok na zmenu piercingu bez ohľadu na to. NEBUDEM sa dostať do žiadnej vody ako 5 mesiacov a aj tak použijem vodotesnú náplasť. Pamätajte si, že napriek tomu, že soľ v mori spôsobuje, že je pre baktérie skutočne ťažké rásť, v morskej vode sú ryby a ak existujú ryby, existuje aj hovienko, ktoré nebude pre váš piercing skvelé! lol Samotná morská voda je dobrá. Preto je voda s morskou soľou dobrá na ranu. Neplavte v žiadnych jazerách alebo riekach, pretože tam prekvitajú baktérie a chlór v bazénoch je chemická látka, ktorá môže byť príliš tvrdá na vaše liečebné piercingy.

Mnohým z vás radím, nech si urobia prieskum. Každý z nich má iný prístup k tomu, ako by ste sa mali o piercing čistiť a starať sa oň …. moja rada. Prečítajte si všetky informácie o online starostlivosti, ktoré môžete, a vyberte si, čo je pre vás najlepšie. Vybral som veci, ktoré mali najväčší zmysel v tom, že som chcel s piercingom zaobchádzať ako s ranou. Rany na uzdravenie potrebujú kyslík a musia byť čisté. Pamätajte si, že existuje niečo ako čistenie, ktoré vysušuje pokožku.

Tentokrát si myslím, že všetko dobre dopadne … Veľa šťastia!

amanda 20. novembra 2009:

je mi 13 a práve som sa nechal prepichnúť na vrchole pred 3 hodinami. nebudem hovoriť, že nie'vôbec ma to nebolelo, ale dával som tomu 4 \ 10 bolesti, než som to dokončil, bol som skutočne vystrašený, čo bolo horšie ako samotný piercing. musíte dostať správne čistiace prostriedky od svojho piercera a don'nepoužívajte nič, čo nie je v zozname. však nie je't povinné čistenie, len odporúčané. nemôžete plávať prvých 6 týždňov a žiadny oceán mu nepomáha liečiť sa. mali by ste to vyčistiť prvých 6 mesiacov a tak's tiež ako dlho musíte čakať, kým ho zmeníte. prosím ľudia nie'Skúste to sami, pokiaľ nie ste vyškolení alebo niečo podobné, viem si predstaviť, že by sa veľa pokazilo. Ak si prečítate niektoré z komentárov predo mnou, prosím'Nedovoľte, aby vás hororové príbehy vydesili z toho, že sa stanete milencom. je naozaj pekný a pokiaľ sa oň budete starať, bude s najväčšou pravdepodobnosťou v poriadku.

všetky informácie pochádzajú z drobnej brožúry, ktorú som dostal od HTC, z miesta, kde som to išiel urobiť.

Danielle 20. októbra 2009:

Prečo liečenie trvá tak dlho? Ja'Ak dostanem tento týždeň projekt pupka, bude to bolieť ako naozaj zlé?

gaby 13. októbra 2009:

vyzerá to tak kool, ale bolí to? jajaja

Flora D 23. septembra 2009:

Piercing Outies je Grooossss! Je mi ľúto, že to hovorím. Myslím, že to je asi všetko, čo by ste mohli urobiť…

Amanda B. 23. júla 2009:

V apríli 2007 mi prepichli pupok. Mal som 14 rokov. Povedal som mame, že ho chcem. Jej bezprostredná odpoveď bola nie. Nastúpil som k počítaču a urobil som výskum, aby som ju presvedčil. Ak ty'pokúšate sa presvedčiť svojho rodiča, aby vám to prepichol, mali by ste preskúmať:

-bežné problémy/nebezpečenstvá

-ako sa oň starať/následná starostlivosť

-doba hojenia & ako proces urýchliť

-miestne piercingové salóny

Akonáhle to urobíte, mali by ste zavolať na piercingové miesta, ktoré ste našli, a položiť si nasledujúce otázky:

-Koľko to bude stáť?

-Zahŕňa to šperky z tela?

-Beriete kreditné karty?

-Znovu použijete ihly? (ak hovoria áno, NECHODTE TAM)

-Mám na výber, či ma prebodne muž alebo žena?

Zistite, ako dlho sú piercingové miesta otvorené, a napíšte ich spolu s otázkou&Ako.

Keď som sa priblížil k mame so zápisníkom Q&As, vzala ma WAY vážnejšie a povedala, že ma vezme na to, aby som to urobil.

Niekoľko vecí, ktoré som sa dozvedel, vám môžu pomôcť…

–Keď som ho prepichol, môj piercer povedal, že keď sa osprchujem, mám ho vyčistiť antibakteriálnym mydlom na ruky. Dobre ho opláchnite, aby nezostalo žiadne mydlo, pretože to môže piercing podráždiť.

–Môj piercer tiež odporučil Bactine. Bactine som použil vždy, keď som sa dotkol prsteňa, ak ho to bolelo, a raz ráno. To'je sprej, ktorý nebolestivý (ako bolo uvedené v predchádzajúcom príspevku). To nie'nevysušil mi pokožku, ale neurobil som to't O.D. s tým.

–Slnko je dobré pre váš nový piercing !! Slnko vás núti produkovať viac vitamínu (myslím, že jeho vitamínu K alebo D), ktorý pomáha vášmu telu absorbovať vápnik. Vápnik je vynikajúci pre váš imunitný systém a ak máte silný imunitný systém, je menšia pravdepodobnosť, že sa váš piercing nakazí.

–V bruchu mi začal vytekať hnis..nie veľa, len malé množstvo, ktoré by kôrkalo okolo guličiek prsteňa. Hnis je tvoje telo'spôsob čistenia, takže nie't vždy neznamená infekciu. Dôkladnejším čistením ho môžete vysušiť Zistil som, že olej z čajovníka robí zázraky. Potom, čo som ho vyčistil, som si ľahol na chrbát a olej som po celom piercingu dával 5 alebo 10 minút. Ja'd posuňte lištu hore a dole, aby sa olej dostal do piercingu. TO OPRAVDU urýchlilo proces hojenia.

Moje brucho sa nikdy skutočne na ničom nezasekne alebo sa oň nechytí. Jediný čas, kedy sa zasekne, je, keď si oblečiem naozaj dlhý prsteň, ktorý sa mi zasekne na páse alebo nohaviciach.

Moja mama ma teda vzala na Havranie hniezdo v Norwalku CT (SKVELÉ MIESTO S PROFESIONÁLNOU PPL), musela vyplniť nejaké papiere (pretože som mala 14). Vybral som si prsteň za ďalších 10 dolárov (čo som si uvedomil, bolo hlúpe, pretože som si vybral 1-dolárový korálkový pupok-stačí získať pravidelnú činku, ktorá'sú zahrnuté v cene). Keď boli všetky papiere vyplnené, pani bola ako "ok poď so mnou."

Viedla ma do zadnej miestnosti, kde sa robil všetok piercing. Povedala mi, aby som sa postavila rovno, a urobila 2 bodky-kam by ihla išla & vyjsť. Ľahol som si na hnedú stoličku podobnú zubárovi. Vytiahla všetky nástroje, ktoré v tej dobe vyzerali akosi strašidelne. Zovrela sa, kde sa chystá prepichnúť, a spýtala sa, či som pripravený … keď prvýkrát prestrčila ihlu, cítil som to, ale nestalo sa.'ublížiť. Myslel som, že nie'Nechcem to celé preraziť, pretože som očakával popový zvuk alebo bolesť alebo NIEČO. Pozrel som sa dole a uvidel som ihlu, ktorá prechádzala kožou. Navliekla prsteň na koniec ihly a keď ihlu vytiahla, zatlačila prsteň dovnútra. Ja nie'nič necítiť a vyzerá to SKVELÉ.

Potom, čo som ho prepichol, zistil som, že môžem stále ležať na bruchu, ale pripadalo mi to divné. To nie'bolelo to, len sa mi zdalo, že to tak nie je'vraj tam nie je, ale to'je to IBA čas, kedy som to cítil … nie'bolelo to, len som to cítil. Asi po 2 alebo 3 mesiacoch som to už necítil, keď som si ľahol.

Nechal som si prepichnúť pupok 2 a pol roka a ja'nikdy som nemal problém. Milujem to a ja'čoskoro to znova prepichnem (tentokrát na dne).

Dúfam, že môj príbeh pomôže aspoň 1 osobe!

Lebosi 22. júla 2009:

Asi pred 10 mesiacmi som si nechal prepichnúť pupok a zdá sa, že je zahojený, mám si ho ešte čistiť ?? Predtým som to vyčistil chirurgickým duchom, ale to mi stiahlo lesk z brušnej tyče, pretože je veľmi silný, takže ak si chceš udržať lesk na brušnej tyči, odporučil by som ti použiť vriacu, slanú vodu. tiež použitie teplej vody je zlé, môže byť aj studená, vždy použite vriacu vodu.

rhianna 16. júla 2009:

Dokončil som to, keď som mal jedenásť. Mnoho ľudí si myslí, že je to príliš mladé, ale miloval som to a stále to robím teraz a ja som to najskôr nevyčistil a nakazilo sa to, takže som to urobil znova, keď som mal 12 rokov. , ale teraz to čistím stále- a je to krásne! rád to predvádzam

Em 15. júla 2009:

Nechal som si prepichnúť pupok asi pred 2 rokmi, keď som mal štrnásť. Naozaj som sa bál, keď si piercer pripravoval zásoby. Keď nastal čas, cítil som, že sa mi bude zvracať. Zavrel som oči a potom v 1,2,3 bolo hotovo. Prišlo mi to zvláštne, ale bezbolestné. Čistil som to 2 krát denne asi 2 týždne, potom som prestal, pretože to vyzeralo, že sa to uzdravilo, o mesiac neskôr som to zmenil. Krátko nato sa nakazil, pretože som ho čistil a príliš skoro som ho zmenil. Začal som ho znova čistiť ešte asi niekoľko mesiacov a krásne sa zahojil. Teraz to vyzerá úžasne a latku stále mením =]

kkarina* 8. júla 2009:

ok, môj brušný prsteň je strašne úžasný. Dokončil som to pre svoj 14. deň v týždni. a môj otec stále robil'ZISTÍM, ŽE SOM TO PERIEROVAL !!!!!! hehehe. ale skôr či neskôr to zistí……..

Courtney 29. júna 2009:

W.O.W iM GLAD PRIŠEL K TOMU SITE PRÍČINA i MITE ZÍSKAJTE MINE PRE MOJICH 15. NÁROČNÝ MESIAC BiRTHDAY A ZÍSKAM NIEKTORÉ SCARY A INSPIRÁCIE TAK, ŽE KAŽDÝ LOL XS XS, OSOBNE JAY ♥ LO

kali 23. júna 2009:

ewww. tie výstredné piercingy sú nechutné.

Michelle Wrightová 16. júna 2009:

Mal som veľa skúseností s piercingom v pupku, t.j.'mal som to urobene 5 krat!

Najprv som mal iba 15 rokov a moji rodičia nevedeli, bolo to však urobené profesionálne, ale chcel by som povedať, že piercing ako menší v tejto oblasti sa nemusí dobre hojiť alebo môže odmietnuť, pretože vaše telo nie je úplne dospelé! Veľa ppl navrhuje, aby ste počkali do 17 alebo viac rokov, pretože'budem rásť. ale existuje alternatíva, ak ste príliš mladí na PIERCING: choďte na bodysparkle.com a majú "falošné brušné prstene" trochu ako spony na zapínanie, majú jemné a lesklé a stoja iba 7 dolárov! môžete si to prispôsobiť svojmu telu!

dobrým spôsobom čistenia je aj sprej H2Ocean za 10,00 dolárov, ktorý má 60 prírodných zložiek, ktoré pomáhajú liečiť

odmietnutie, moje odmietlo 4 krát, prvýkrát to bolo kvôli starostlivosti, bolo mi povedané, že som bol s peroxidom NIE DOBRÉ..ale všetky časy boli s chirurgickou oceľou 14ga, takže tentoraz som skúsil titánový materiál, ktorý neobsahuje ŽIADNY NIKL, V prípade, že som bol citlivý na iný kov, a taktiež som zvýšil hmotnosť na 12 g. Existuje teória, podľa ktorej je pre vaše telo jednoduchšie vytlačiť niečo menšie, a vždy sa môžem vrátiť k hmotnosti 14 g a vy nebudete cítiť rozdiel vo veľkosti. Takže ak odmietate svoj merač vyčistiť, použite eloxovaný titán …, aby ste zistili, čo sa stane

michelle wrightová 16. júna 2009:

hneď potom nemôžete plávať!

Rosieee .. x 14. júna 2009:

Potom sa už môžete ísť rovno kúpať … je lepšie počkať niekoľko dní.

About the author