Piercing do pier: Obrázky Labret, Lowbret a Madonna

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

Piercing do dolných pier

Piercing do dolných pier

David Fanuel cez Unsplash

Piercing do pery je starodávna modifikácia tela, ktorá je stále bežná u niektorých afrických kmeňov, ktorí si natiahnu spodné pery, aby sa zmestili do veľkých pier v tvare disku. Možno ste si mysleli, že ľudia majú iba jednu sadu pier, takže možnosti piercingu boli obmedzené, ale piercingy do pier v skutočnosti spadajú do ôsmich samostatných kategórií:

  1. Základný piercing do pery
  2. Labretové piercingy
  3. Vertikálne labretové piercingy
  4. Lowbretové piercingy
  5. Vertikálne lowbretové piercingy
  6. Horizontálne piercingy do pery
  7. Madonna Piercing
  8. Piercing do pery Medusa (rozchod alebo rozštiepenie)

Dva najbežnejšie piercingy sa vykonávajú na perách a labrete.

Základný piercing do dolného pera s obručou

Základný piercing do dolného pera s obručou

Voľne stojace zvieratá cez Unsplash

Off-Center piercing do pera s obručou

Off-Center piercing do pera s obručou

Sandy Millar cez Unsplash

1. Základný piercing do pery

The základný piercing do pery opisuje akýkoľvek piercing, ktorý preniká do oblasti priamo obklopujúcej pery, zvyčajne pozdĺž spodného pera, ale niekedy sa vyskytuje aj pozdĺž horného pera. Piercing do pier je prepichnutý krúžkom na pery buď priamo v strede pery, alebo tesne nabok. Na začiatku bude takmer vždy prepichnutý prsteňom na zapamätanie, aj keď sa rana úplne zahojí (čo môže trvať 4 až 6 týždňov), môžete sa neskôr zmeniť na cvok, ak sa tak rozhodnete.

2. Labret Piercing

Ak ho však zmeníte na cvok, stane sa a labretový piercing (vyslovuje sa "la-brett", nie "la-bray"). Viem, je to mätúce, ale snažte sa držať krok. Pretože ide o piercing do úst, následná starostlivosť je dôležitá na oboch koncoch: vo vnútri úst aj vonku. Váš piercer by vás mal poučiť o správnych metódach následnej starostlivosti, ktoré spravidla zahrnujú časté vypláchnutie listerínu dovnútra úst a jemné umývanie zvonku antibakteriálnym mydlom, ktoré sa vykonáva maximálne dvakrát denne..

Vertikálny labretový piercing

Vertikálny labretový piercing

Gorilla Warfare cez Wikimedia Commons

3. Vertikálne labretové piercingy

A vertikálna labret prechádza priamym stredom spodného pera. Líši sa od štandardného piercingu v labrete tým, že je vložená zakrivená činka a sú vidieť oba konce šperkov – jeden pod spodným perom, druhý v ústach medzi perami.

4. Lowbret Piercing

A lowbret je horizontálna labreta, ktorá je umiestnená tak nízko, ako je to možné, vo vnútri pery, tesne pred tým, ako vám začne chrupavka brady.

Vertikálny lowbret piercing

Vertikálny lowbret piercing

5. Vertikálne lowbretové piercingy

A vertikálny lowbret je umiestnená zvisle vo vnútri úst, preráža sa cez líce a vystupuje blízko línie čeľustí. Činka používaná na tento typ piercingu musí mať najmenej 1,5" na dĺžku.

Horizontálny piercing do pery

Horizontálny piercing do pery

Daisy Romwall prostredníctvom Wikimedia Commons

6. Horizontálne piercingy do pery

A horizontálna pera piercing, ako naznačuje názov, prechádzajúci priamo cez obidva pery v horizontálnom uhle.

Horizontálna Labret

Horizontálna Labret

A horizontálna labret piercing naopak prechádza horizontálne tesne pod perou.

Madona a zvislý piercing do pera s obručou

Madona a zvislý piercing do pera s obručou

SuicideGirls prostredníctvom Wikimedia

7. Madonna Piercing

The Madonna piercing (áno, dostane piercing pomenovaný po nej) sa niekedy nazýva piercing Monroe, pomenovaný podľa pôvodnej kráľovnej značky krásy, Marilyn Monroe. Monroe sa nachádza v hornom pysku, mierne mimo stred, aby napodobňoval vzhľad značky krásy alebo krtka.

Medusa Piercing: Stud v strede horného pera

Medusa Piercing: Stud v strede horného pera

Timothy Paul Smith cez Unsplash

8. Piercing do pery Medusa (roztrhnutý alebo rozštiepený)

A Medúza piercing je opakom labretového piercingu, ktorý sa nachádza v priamom strede horného pera. Niekedy sa mu hovorí aj "výchova" alebo "rázštep" piercing.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Mandy 7. decembra 2016:

Naozaj chcem vertikálnu labret a medúzu, ale ja'príliš sa bojím, že by to odmietli. Ja'm som sa tiež zameral na šance na infekciu z dôvodu vyššieho obsahu baktérií v ústach.

zmiešaná krása 18. februára 2012:

Práve som si pred 4 dňami nechal urobiť piercing Monroe, môžem zmeniť lištu? To'je trochu červený a opuchnutý, ale nie je'vôbec nebolí. Ďakujem!!

Ps. MILUJEM TO!!!

Cassie 7. januára 2012:

Práve som urobil svoju vertikálnu labret 🙂

Rea 3. januára 2012:

Nechám si urobiť labret vľavo. Bolesť bola len štipka, to's následnou starostlivosťou sa musíte obávať, že to nedokončíte. Bol to môj prvý piercing a čoskoro si plánujem dať hadie uštipnutie 🙂

Miriam 27. decembra 2011:

Záleží na tom, na akej strane dostanete piercing na pery ?

brit 20. decembra 2011:

hej, nie som zlá

thisnigguh (x 17. decembra 2011:

Chcem dostať piercing na dolnú ľavú stranu pery, len to musím skryť pred svojou matkou. Pravdepodobne by som mal nájsť jasného držiteľa a vyhnúť sa kontaktu s ňou niekoľko dní. haha, len dúfam, že nie'nebudem mať tučnú peru navždy … v októbri som začal naťahovať uši a ono'teraz je december. len 3 mesiace a ja'm pri 000g alebo 7/16". a moja mama si stále myslí, že áno'falošný. sakra smh. Ja'Som nadšený, že dostanem svoj prsteň na pery, dúfam, že si ho nechám (:

Kaelighh. 16. decembra 2011:

Mám most, uhryznutie hadom a septum.

Deanna 4. decembra 2011:

Práve som si urobil svoju vertikálnu labretu a bolelo to, keď som to dostal, ale ono'prešli 3 dni a nie je'už to nebolí'je stále opuchnutý, ale ja to milujem a keď sa prvýkrát zobudíte, môže to bolieť, pretože'je opuchnutý, ale to'je to o tom, takže ak to chcete zvládnuť, dúfame, že zvládnete bolesť z toho, že budete hotoví, a deň potom, ale potom by ste mali byť bez bolesti

ali 3. decembra 2011:

Práve som si urobil labret pred niekoľkými týždňami-technicky tento výraz nie je odvodený z francúzskeho jazyka, takže by sa mal vyslovovať laicky, nie luh-bray, ale … oh dobre. To'je uzdravený pekne za pouhých 6 týždňov, prístav'ešte som to nezmenil- chcem tomu dať aspoň 2 mesiace, kým tam vložím niečo nové. Jednoduchá následná starostlivosť- ústa po jedle, pití, atď., Vypláchnite ústnou vodou na báze alkoholu. Umyte 1x denne základným antibakteriálnym mydlom a namočte teplou morskou soľou, aby sa upokojila vo vnútri úst aj zvonku (varím filtrovanú vodu a pridávam skutočné more) soľ, a akonáhle to'som dosť chladný, aby som to vydržal, švihol som si to do úst a stlačil som cez to nasýtené vatové tampóny). Moje pôvodné šperky sú dlhé, aby umožňovali dýchanie/nadúvanie, ale mám v pláne prejsť na niečo kratšie, aby som sa nezachytil. Ak áno, zachytí sa mi to na spodnej časti ďasien a na zuboch'Nie som opatrný pri jedle alebo rozprávaní, o to viac, ak je piercing čerstvý. Pôvodne som mal nutkanie vytrhnúť to, čo je normálna reakcia, keď máte v akejkoľvek časti tela zapichnutý cudzí predmet, ale po niekoľkých týždňoch opuch opadol a ja'som si zvykol viac. Tiež mám brušný gombík, ľavú lastúru a pravú nosnú dierku. Ja'debatovali sme o svojej priehradke alebo mostíku, ale pravdepodobne by sme mali byť najskôr samostatne zárobkovo činní … Milujem piercingy, ktoré sú dobre umiestnené! Môj priateľ a mama to nenávidia. Vadí mi, že ľudia sa správajú tak šokovane, keď to vidia, ako pri mojej práci'je to len piercing a veľa ľudí ich má a oni'nie sú trvalé. Prenes sa cez to. Pokiaľ sa o ne budete dobre starať a sotva sa ich dotknete, s výnimkou ich čistenia, bude sa to pekne hojiť, ak váš piercer odviedol dobrú prácu. A spite na čistých obliečkach na vankúše, aby ste do nich nedostali choroboplodné zárodky.

Liz 2. decembra 2011:

Ja'Dnes dostávam lowbret na oboch stranách ^^

Zatiaľ mám svoj most, nos, prepážku, cyberbity, žraloky, anjelce.

Akonáhle dostanem tie 2, ja'Budem mať 13 piercingov ^^

Ja'čakám viac podobných; Jamky, obočie [2 na jednej strane], uhryznutie jedom, uhryznutie nosnou dierkou, boky, pupok [znova], & možno proti obočiu na oboch stranách

Kym 15. novembra 2011:

Je tu veľa skutočne dobrých informácií! Som tak nadšený, že dostanem svoju labretu dole vpravo dole !! Som viac vzrušený a nervózny a pripravený dostať sa k tejto veci!!

Larissa 6. novembra 2011:

Komentár k Cheyovi (pred 5 dňami) Mám ho už rok a bobtnanie by malo ísť dole, ale je veľmi podráždené, pretože sa mi zachytilo niečo, ako sa moje chytilo na moju mikinu (Diskusia o bolesti) a takmer ste ho vytrhli, takže buďte opatrní (pukať na košele, spať alebo si dokonca umývať tvár. 🙂

"Len prejdem" Telový piercing 1. novembra 2011:

Príďte sa pozrieť na "Len prejdem" Tvarovanie tela vo Woodland Hills, CA Pozrite sa na mňa na Facebooku! xo Barbi

Cheyenne 1. novembra 2011:

Dokončil som svoje monroe pred 2 dňami a páči sa mi, ako to vyzerá. Jediným problémom je, že sa veľmi napučal a tyč je príliš krátka, takže do nej musím vložiť dlhšiu tyč..

Rebecca 13. októbra 2011:

všetci majú také pekné nosy!!!

Willow 12. októbra 2011:

Chcel som len odpovedať na niekoľko otázok o niektorých piercingoch na perách, aby boli hadie uštipnutia konkrétnejšie. Ja'dvakrát som mal hadie uštipnutie, moja práca mi odmietla dovoliť používať čisté šperky, takže som ich musel nechať liečiť, keď som dostal novú prácu a šéf bol v pohode, keď mi dovolil dať si piercing, išiel som a znova som si ich zaobstaral. Otázka "Dostanete súčasne hadie uštipnutie" Áno, ak uhryznete, uštipnú hada súčasne'Ak ich nedostanete súčasne, proces hojenia bude oveľa dlhší a šanca, že vaše hadie uštipnutia budú nerovnomerné, je vyššia. Doba hojenia sa pre mňa blíži k mesiacu, ale všetko závisí od toho, ako sa človek o piercing stará. Tiež "Bolí piercing na perách" moja nie'ani čas, ale to's, pretože mám relatívne vysokú toleranciu bolesti, úprimne si myslím, že ak sa to urobí správne, tak'je príliš rýchly na to, aby človek cítil bolesť, ale môžem sa mýliť. Vek bez rodiča závisí od každého štátu. Mali by ste byť schopní zavolať si do miestnych obchodov a spýtať sa ich na vek bez súhlasu rodičov. NEPOUŽÍVAJTE ALKOHOL ani na piercing, je to veľmi zlé'to je niečo ako liatie plynu do ohňa, že'je to zlý nápad. Na zmiernenie opuchov a/alebo začervenania by ste mali použiť teplé namáčadlá s morskou soľou. NEPOUŽÍVAJTE NORMÁLNU SOĽ, ktorá sa spáli a bude to zlý nápad. Tiež niektoré obchody majú súpravu, ktorú si môžete kúpiť v čase, keď dostanete svoje piercingy, ktorá obsahuje všetky veci potrebné na to, aby sa vaše piercingy uzdravili rýchlo a bez problémov. V súčasnej dobe mám 7 piercingov, takže sa cítim'som v tejto téme dosť skúsený. Prajem vám veľa šťastia s piercingom.

lina 7. októbra 2011:

Vážne chlapi? Monroe je na ľavej strane && vpravo je madona. Ľudia, ktorí to urobili, vedia, o čom hovoria.

blbosť 21. septembra 2011:

hindi naman masakit ee,,

nebolí ma to, je to veľmi dobré :))

Buggy 20. septembra 2011:

V tejto chvíli si môj anjel trikrát hryzie do jazyka, nosa a uší, kedysi som si dávala zapínať pupok, kým sa mama nedozvedela, že mi snáď dvakrát urobí spodnú peru.

Leslie 18. septembra 2011:

Pred niekoľkými týždňami som dostal jednoduchý labret, nie'nebolí, keď to'je hotovo, ale v ten týždeň, keď to bude'je opuchnutý, že to bolí (: Som rád, že som to dostal!

chanel 16. septembra 2011:

Dnes som (16/09/2011) dostal svoj labret. To nie'vôbec ma to bolelo, len mi to prišlo dosť nepríjemné! NEBUĎTE hlúpi a nepoužívajte na to žiadnu formu alkoholu, pokiaľ nechcete spomaliť proces hojenia, tj. Použite zvonka nealkoholickú ústnu vodu a zvonku len fyziologický roztok (ktorý môžete získať z akéhokoľvek Chemik) I'tiež som si spravil obe nozdry a boli prepichnuté zbraňou. Didn'vôbec nebolí. Práve mi tiekli slzy po tvári, pretože vám niečo zvierala v nose a slzili vám oči. Nie som si istý, ako sa to vlastne volá, moja rada je, že ak chcete, choďte do toho ako vy.'mladý si len raz !! : D x

NeverMindFoo' 09.09.2011:

Chcem piercing v labrete, ale bojím sa, pretože cítim všetko to mäso, ktorým musia ihly prejsť:'(

stasharra 4. augusta 2011:

Im gettin my lip peirced formy b-day this year andi was wondering do u get snake bites donw at the same time alebo do u čakať na prvé uzdravenie? ak áno, ako dlho trvajú uzdravovacie prózy?

miranda 25. júla 2011:

Nechal som sa prepichnúť a vyskúšal som to doma, ale bolieť to, ale vojsť to stálo za to

Alexa 19. júla 2011:

Urobil som si vlastné uhryznutie hadom a milujem ich, nie't bolestivé; chvíľu pobúchali. Môj priateľ, ktorý to urobil profesionálne, povedal, že to bolí.

Vee 16. júla 2011:

to nie sú veľmi dobré informácie o čistení. NEPOUŽÍVAJTE LISTERÍN. KAŽDÝ. Na vnútornú stranu úst použite nealkoholickú ústnu vodu ako Biotene a fyziologický roztok na umývanie rán (z kovovej plechovky, nie z lisovacej alebo skrutkovacej vrchnej časti, pretože do nej môžu vstúpiť baktérie a spôsobiť jej nehygienickosť). don'Nepoužívajte antibakteriálne mydlo, pretože je príliš tvrdé a spôsobuje, že pozitívne mikróby bojujúce proti infekcii odumierajú, rovnako ako všetky zlé baktérie, a tým predlžuje proces hojenia. Nepoužívajte ani Bactine.

Ako viem? profesionálne sa piercingu venuje 8 rokov.

Dawn 30. marca 2011:

Urobil som si labret na mojom pravom dolnom okraji. Štiplo to, ale nie'neublížilo mi to's

Veľmi rýchly proces. Ty'Nasledujúcich pár hodín budem pociťovať bolesť kolísavého nervu. Dokončil som svoje okolo 18:00. Išiel som domov relaxovať a išiel som spať, ďalšie prehltnutie bolo preč a nie je'už nebolí. Ďalšia vec, uistite sa, že sa o to dobre staráte. Odporúčam pohár vody so štipkou morskej soli. Používajte to ako ústnu vodu a v obchode vám to vyčistí's tiež morská soľ, vzal by som to a nastriekol zvonku. Ale nie'keď veci skončíte, spôsobí to určité podráždenie. Odporúčam nefajčiť a nepiť alkohol. Nechcel by si'nechcem, aby sa ti pier nakazil, hrubé .. Veľa šťastia, šťastný piercing všetkým !! :)'

30. marca 2011

Eash 23. marca 2011:

Mám zvislú labret, hadie uštipnutie a medúzu. Všetky sa veľmi ľahko robia, don'naozaj ma to nebolí a pozri sa na VRAHA!!

Monika 19. marca 2011:

Rozhodne mi prepichnú peru! Mám však obavy, mám prácu, kde celý deň telefonujem, ovplyvní to vôbec moju reč s opuchom? Ak áno, koľko dní by som potreboval na uzdravenie, kým by som s tým skúsil pracovať? Tiež sa veľmi skoro chystám na pláž a rád by som to v tom čase stihol'nepite s ním alkohol! Ako dlho musím čakať, kým vypijem alkohol !? Tiež slaná a plážová voda na pláži? Skutočne by to ovplyvnilo, keby som sa v tom trochu zorientoval? Chcem sa baviť na dovolenke, ale zároveň chcem ten piercing!

Michelle 08.03.2011:

Nechal som si prepichnúť peru a chcel by som to zmeniť, veľmi to štípalo. teraz chcem prepichnúť zápästie; D

barbwire7 08.03.2011:

Postarajte sa o všetky svoje piercingy! Nemôžem sa dostatočne stresovať. Môžu sa nakaziť, bez ohľadu na to, ako dobrý je váš piercer. Čistite 3-krát denne pomocou tipu Q a antibakteriálneho mydla. Vysušte tkaninou. Uteráky uchovávajú baktérie. Nechajte uschnúť don'Roztočte svoj piercing alebo naň použite čokoľvek. Musí sa uzdraviť okolo vašich šperkov. neustálym pohybom alebo použitím vazelíny alebo iných topických krémov udrží ranu otvorenú, takže ju nechajte na pokoji. vyčistiť, nechať tak. Najlepšia rada. Ach, užite si to!

trol 7. marca 2011:

lol madonna? je to monroe. nauč sa svoje veci

aison 5. marca 2011:

takže ak máte súhlas dospelých, môžete mať 14 rokov a nechať si prepichnúť peru? Áno alebo nie?

Ja 09.02.2011:

Takže ja'm 40-ročný a dostal som svoj piercing A moje tat! Bot vyzerá super GORGEOUS! Zmenil som svoje monroe zo striebornej gule na diamant … ponechal som v sebe dlhší čap o priemere 16, pretože môžem povedať, že sa vo vnútri ešte musí trochu uzdraviť … Bál som sa ho vymeniť a strieborná guľa bola na super tesné! Dokonca som vytiahol dlhú časť a musel som zistiť, ako ju znova vložiť! Po celý čas som si umýval ruky a šperky! Ako tu uverejníme fotografie?

Jagger 08.02.2011:

Takže ja'Mám záujem o piercing do pery, iba jeden, s obručou. Ja'Som chlap a rovný, nezáleží na tom, na ktorej strane to urobím?

kalsifer 5. februára 2011:

a jazyk ťa nebolí tak, ako by si povedal, padnúť na zadok ťa bolí viac ako dostať piercing

kalsifer 5. februára 2011:

v porovnaní s piercingom jazyka ma nič nebolelo, nechal som si to urobiť minulú stredu na profesionálnom mieste sám a je mi šestnásť od 26. januára

Ja 19. januára 2011:

Mám 40 rokov a som nadšený z toho, že dostanem svoj piercing do Monroe (môže to byť Madona – stále sa rozhodujem) a krásne tatko s mojím manželom 'n deti' mená na ňom … prečo manžel? B/c bez ohľadu na to, on'sú moje deti' Ocko…

Emiily 6. januára 2011:

Má Gettinqq Lowbret Hurt ?

mačka bez zátok 2. januára 2011:

Môžete si nechať prepichnúť peru na jednej strane trikrát alebo je to zdravotný problém

karrie 20. decembra 2010:

Nechal som si obočie obočie a pupok potom potom znova každé 1 a ja som mal tieto 4 dlho, čo určite nedali'Bolí ma, keď ich dostaneš a ja som mal spiderbites4 rok, ale ja som dosiahol 2, aby to boli 3 štúdie namiesto 2 idk, ktoré by si nazval n idc, milujem získavanie peircings haha, ale nemôžem sa dočkať

amy cx 10. decembra 2010:

lowbret a madonna ich musím dostať

michael 2. decembra 2010:

mal som hadie uštipnutie a čoskoro dostanem uštipnutie pavúkom: D

B 29. novembra 2010:

K, piercing do labrety + uhryznutie anjelom? Ako to, že?????? myslím, že ja'dostanem ich

Brianne 22. novembra 2010:

Minulý týždeň som dostal uštipnutie hadom (I.'m 19) a milujem ich. Musíte sa o ne skutočne starať a prečítať si o nich aj ďalšiu starostlivosť.

Dokončiť to nebolo'príliš bolestivé. Cítil som sa, akoby som dostal ranu dvakrát do pery. Nebolo to oveľa menej bolestivé ako znecitlivujúce výstrely, ktoré dostanete počas zubných prác!

Čo sa týka rodičov, moji rodičia to zvládli. "Ty'ste dospelí a teraz sa môžete rozhodovať sami". Aj keď si moja mama myslela, že sú divní. To'všetky osobné preferencie.

Dimples Girl 17. novembra 2010:

zabudol na inverznú vertikálnu labretu

becky 17. novembra 2010:

Monroe piercing po zavedení klinca trochu bolí … potom sa vám asi na 3 mesiace na vnútornej strane ďasna urobí hrudka, ktorá môže byť bolestivá, ak sa s klinčekom hráte alebo ho ťaháte.

Tak žiarlivý 13. novembra 2010:

Rozhodne získate vertikálnu labret! milujem ich!

suzzanne 10. novembra 2010:

pred 3 týždňami som dostal stred spodnej pery dolu, bolelo ma to len pár hodín, horší je na chvíľu tučný ret … lol

kryštálová morálka 06. novembra 2010:

Mám 1 mesiac s mojím piercingom a trochu to bolelo, nie z hrnčeka

zobo 88 3. novembra 2010:

takže poctivá váha 1 – 10 hw bolestivá je madona??

Saša 2. novembra 2010:

urobil som tesne pod dolným ľavým perom a je to úžasné !!! Urobil som to všetko sám s ľadom a mojím ucho rom, keď som mal môj kartalage prepichnúť jeho awsomeee

kiki 30. októbra 2010:

moja mama je taká chromá, že mi nedovolí dostať ani základnú! štve ma

sassie 14. októbra 2010:

Pred dvoma týždňami som si nechal prepichnúť peru. Urobil som to na ľavej strane, pretože mám vpravo prepichnutý nos a neurobil som to'Nechcem veľa na jednej strane tváre. Naozaj sa mi páči prepichnutie pery, pretože mám malé pery a neurobil som to'Nemyslím si, že by som s tým vyzeral dobre, ale myslím, že áno. teraz môj druhý obľúbený piercing je môj ret a môj prvý je môj toung.

dom 08. októbra 2010:

Mám dvakrát prepichnutý jazyk a uhryznutie hadom, ktoré sú merané na 8 plus piercing na labret meraný na 12, ak u wana pozri, pošli mi žiadosť o fb na dominique runyan môj profilový obrázok som ja s klobúkom a rovnými hnedými vlasmi

Phillip 7. októbra 2010:

Uštipnutie hadom č. 14 som vykonal 11. mája 2010 a trvalo mu to približne mesiac, kým sa vyliečili. Úprimne povedané, najhorší bol opuch. Na začiatku mám hrubé pery, takže na chvíľu som mal veľkú tučnú peru. Prvá ihla nie'nebolelo to, ale druhé áno, hromadenie bolesti. Stále ich mám a oni'nikdy som nebol nakazený. Cvoky sa mi nosia najľahšie, zachytili sa mi na zuboch, keď som jedol, kým som si na ne zvykol, 1/2" krúžky sú príliš objemné, ale 3/8" prstene môžu byť pre niektorých ľudí príliš malé, ale ako som povedal, mám hrubú sadu pier a môžem nosiť 3/8" pohodlne zvoní. Prstene don'Necítim sa tak skvele, keď s nimi jete. (Aj tak pre mňa.) Keď vytiahnem prstene, môžete vidieť diery, áno. Cez otvory, č. Nič (žiadne slintanie, nápoje, jedlo) neprepadá mojimi dierami (na meradle 14)

Nechal som si urobiť hady, aby sa zarovnal s okrajmi nosných dierok, namiesto kútikov očí to moje uhryznutie posunulo o niečo bližšie k sebe. Tiež som ju nechal (moju umelkyňu) posunúť o kúsok vyššie, aby sedeli priamo na okraji mojej pery, nie bližšie k mojej brade, takže keď držím pery v štandardnej uvoľnenej polohe, čapy smerujú nadol. Myslím si, že to vyzerá dosť choro, ak to sám hovorím.

Mám na facebooku svoje vlastné obrázky; Vymazal som väčšinu svojich fotografií z MySpace, takže som vyhral't zverejniť.

facebook.com/DarkSwagger pozrite sa, spriatelite ma alebo čokoľvek, ak chcete.

sassie 21. septembra 2010:

Môj obľúbený piercing je môj doting a môj druhý je môj nos. Ak milujete piercing, veľmi by som vám odporučil, aby ste si urobili dotyk, neurobilo to.'Vôbec ma to nebolelo a ja som mal moje asi tri mesiace.

Tabitha 15. septembra 2010:

Práve som dostal svoj lowbret včera 🙂 pre mňa to bolelo ab a 6 na stupnici od 1-10. Nenávidím skutočnosť, že mi to spôsobilo dlhú príčinu opuchu, ale musím ho odstrániť do 3 týždňov.

Shealin 13. septembra 2010:

Takže mám uštipnutie hadom. keď ma uzdraví môj najnovší'm Gunna do nej vložil malé diamanty, aby neboli také veľké. BUTTTT Chcem horizontálnu labretu. Problémom je, ako by to vyzeralo s uhryznutím. =)

anon 12. septembra 2010:

To'nie je to la-brett, že's an "eh" končí … to's francúzština

Jasmine Lair 10. septembra 2010:

Ja'Uvažujem o tom, že si tento víkend zaobstarám labretta'v skutočnosti som si sám prepichol svoje uštipnutie hadom .. tak som'Pravdepodobne urobím aj labett:] Milujem svoje hadie uštipnutia … trochu ich bolia po prepichnutí, ale'si úžasný (:

katherine 6. septembra 2010:

Mám vertikálnu labret a milujem ju, v skutočnosti to tak nebolo'ani ma to tak nebolelo.

chi 1. septembra 2010:

V piatok sa mi to začína páčiť, ľudia mi hovoria, aby som namiesto pavúkov dostal hadie uštipnutie. ale osobne si myslím, že hadie uštipnutie je lepšie, čo človeka bolí viac?

Kaytlyn. : 3 28. augusta 2010:

LOOOL,

Mám všetky 4: oni'sa nazýva psie uhryznutie.

2 hore: uhryznutie anjelom

+

zhora nadol: uhryznutie hadom.

Ja'Čoskoro urobím svoju verticle labret. : D

Nakoniec ja'Čoskoro budem mať medúzu, a ja'Prevlečiem cez ne reťaz a urobím nejaký zábavný dizajn. ; D

… Milujem piercing. : 3

taytay 19. augusta 2010:

robím svoje, tomoro, začínam hadie uštipnutie mojou Monroe a moja medúza bude sladká

Jay 19. augusta 2010:

Urobil som si vlastný piercing (1 labret, 2earpiercings a 1brow ring) n Nikdy som sa nenakazil alebo čo. Mám ich už 5 mesiacov a ľudia chcú vedieť, odkiaľ ich mám …. môže to byť šťastie, ale ja jednoducho nie'Nevidím potrebu platiť toľko, aby to urobil profesionál, keď som urobil iba pokyny GOOGLE 🙂

rhiannon 18. augusta 2010:

Mám hotovú zvislú labret. Aj keď nie''veľmi sa mi to nechce labretovať. Štítky don'to naozaj nevyhovuje mnohým ľuďom…

krvácať 14. augusta 2010:

khhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Chaiticus 08.08.2010:

Ó človeče. Francúzskym výrazom nemožno odporovať, ak neviete, ako používať proppppper ENGLISH.

Po prvé. Mali by ste použiť viac informácií.

Uhryznutie bolo zásadne vylúčené, aj keď zatvorené dvere objasnili niekoľko vecí.

Pokiaľ ide o Monroe. Nachádza sa vľavo. Rovnako ako jej krtko. A niektorí hovoria, že to'Prezývka je Madonna, ale nie je to tak. Prezývka, nie. Sused, áno. Madonna alebo (Cindy) Crawford sa nachádza na rovnakej pozícii, ale napravo.

Chaiticus 08.08.2010:

Aj keď niektoré z nich sú užitočné..I'zistil som, že väčšina z nich je nesprávna. Spolu s komentármi.

Informácie by mohli byť doplnené. Ako kombo Dolphin.

A skutočnosť, že monroe a madona sú skutočne odlišné. majú podobnosti, ale nie sú úplne rovnaké. Vľavo je monroe. Rovnako ako jej krtko. Madonna alebo (cindy) crawford je v rovnakej polohe, ale na pravej strane.

Pokiaľ ide o labret … 80% ľudí chodí s LAH-BREY na výslovnosť.

bla bla bla… 1. augusta 2010:

Tradičná výslovnosť labretu v antropológii je /? Le? Br? T / LAY-br? T. Pochádza z latinského labrum "ret" a zdrobňujúcou príponou -et. Mnoho ľudí v odvetví piercingu to však nesprávne uvádza "Francúzsky" výslovnosť / l ?? bre? / l? -bray, aj keď to nie je francúzske slovo. (citované z Wikipédie)

Jimmy 28. júla 2010:

Toto treba povedať, nie je to vyslovované "La-BRAY" pretože nemá francúzsky pôvod.

Bambi 26. júla 2010:

Asi pred týždňom som si urobil základný piercing do pery a je normálne, že vám zadná časť čapu zapichne peru?

Ďakujem (=

kiana 21. júla 2010:

lmaaooo, dostanem sa po uštipnutí pavúkom za pár dní a budem mať 13 rokov, ……………… buh im ah lil scared lol

Yaneesha 11. júla 2010:

Tak veľmi chcem dvojité pavúky …. Arghhhhhhh

mama vyhrala'Nedovolím im ich dostať, pretože ja'm 14

WTF ju to zaujíma … To'je moje krvavé telo !

Emily 08.07.2010:

Piercingy, ktoré mám momentálne na tvári, sú snakbity a septum. Uštipnutie hadom nie'vôbec nebolí. U každého je to však vždy iné. Všetko závisí od toho, či je piercer veľmi dobrý a skúsený. Cítil som len malú štipku a nič viac potom. Zatiaľ čo prepážka bola extrémne bolestivá, uhryznutie hadom nebolo ničím v porovnaní s ňou.

Erika 6. júla 2010:

Čo s uštipnutím hadom?!

Pohovky 28. júna 2010:

Naozaj chcem pery, ale ja'aj ja sa fakt bojim a ja nie'neviem, ako by som s tým vyzeral na: | ako veľmi to bolí? Ako dlho to trvá?

x33 27. júna 2010:

i'Mám štrnásť a práve som si urobil uhryznutie pavúkom. Chcel som ich rok, ale musel som počkať do leta, pretože som'Som tanečník. Potreboval som celý čas na uzdravenie, aby som ich mohol vziať na hodinu. prvý, ktorý som urobil, to neurobil'vôbec to nebolelo, ale tá druhá veľmi bolela. bolo to preto, že to bolo na mojej línii pier. to'ešte nie je úplne vyliečený, takže keď ho zobudím'stále je opuchnutý. ale ja to milujem. i'som rád, že som to dokončil. c:

justin 23. júna 2010:

Takže premýšľam o tom, ako sa dostať do zvislej labrety, ale nie som si istý, pretože jej úroveň bolesti vidí, ako prechádza hornou časťou pery..

isaac ka'ai 21. júna 2010:

ako sa to volá, keď máte na opačných stranách základný piercing do pier a monroe?

Aimee 21. júna 2010:

Labret som mal hotovú v deň svojich narodenín, pred 4 dňami. To nie'Keď ma to bolelo, veľmi ma bolelo piercing do ucha v uchu. Ale teraz to sakra bolí. Asi pred 2 hodinami som mohol opäť začať jesť pevné jedlo, predtým som musel jesť detskú výživu, pretože žuvanie bolo sakra nemožné. Ja'Začínam si skutočne priať, aby som si namiesto toho nechal urobiť obočie.

Steven 17. júna 2010:

Nechal som si teda prepichnúť tonik, pretože som bol v 8. ročníku, teraz som senior v škole Hiqh lol. To nie'vôbec ma to nebolí, aj keď to vlnenie je nepríjemné. Minulý štvrtok (6-10-10) si dám labret alebo labray, podľa toho, ktorý spôsob je správny'Vôbec ma to nebolí, len si myslím, že proces následnej starostlivosti a hojenia trvá príliš dlho. Neznášam krutosť počas procesu hojenia, ako dlho to trvá, kým prestane qetting crusty okolo piercing?

Nishy Noo 10. júna 2010:

Vpravo som si prepichol peru, však'Bolí to a ak máte plné spodné pery, môže to na dievčatách vyzerať veľmi atraktívne! Chcem vložiť diamant. Ale lesk na pery pre dievčatá tiež zatraktívni!

Viktória 7. júna 2010:

Ja'Mám svoj trojitý labret už 5 mesiacov a milujem ho. Najlepším spôsobom, ako opísať ten pocit, keď ihla vstúpila, bol … chrumkavý, haha. To'vsak je to smiesne. Mnoho ľudí uštipne hadom. Ja'm jediný v mojej oblasti s trojitým labretom. To'Je smutné vidieť, ako sa všetci navzájom napodobňujú. Zvlášť s úpravami karosérie.

vanessa 7. júna 2010:

pekné to je' milujem to: p

Claire 30. mája 2010:

Bál som sa, že môj nový lowbret je príliš vysoký. Ale ten na obrázku vyzerá rovnako ako ten môj. cítim sa oveľa lepšie!

Kira 26. mája 2010:

Nechal som si urobiť labret viac ako 7 rokov. Spôsobilo to, že moje ďasná ustúpili, a tak som bol nútený ho vybrať. Ja'Budúci týždeň ho nahradím vertikálnym labretom! ^-^

danielle x 22. mája 2010:

Práve som si nechal urobiť hornú peru a nie'vôbec ma to nebolí, ako keď si necháš urobiť nos a uši, milujem to, zvyknem si urobiť jazyk a mám to hotové do dvoch týždňov.

alys 7. mája 2010:

zanechá piercing v monroe alebo madone jazvu, keď ju vyberiete? a ak áno, bude to zlé?

Leah 2. mája 2010:

Hej chlapi čo's piercing pod tvojím okom ja nie'to znamená, že dermálna vec mahoosy =] ale tá, ktorá vám sedí o niečo vyššie na lícnej kosti … hovorím tu o tom istom alebo sú tieto dve odlišné? veľa lások a podobne a naozaj by ocenil odpoveď, ak môžete pomôcť!

Jackie 2. mája 2010:

Dokončil som svoju Madonnu pred pár dňami, ale stále ju volám Monroe lol. Išiel som si kúpiť kratší labret, ale nebol som'som si istý, ako sa to vyslovovalo, a tak som ukázal na svoju tvár, keď sa ma pýtali, čo potrebujem pomôcť s haaha 🙂

toodlepip 22. apríla 2010:

Dobre ľuďom, ktorí sa pýtajú "či to bolí?" Jeho rôzne ťahy atď …. La-bray alebo La-brett ?? záleží na tom, ako to hovoríš? piercer bude aj tak vedieť, o čo ide a najlepší spôsob, ako sa dozvedieť o správnom piercingu, je váš priateľský miestny piercer: D

jannette 12. apríla 2010:

Naozaj som ako vertikálny piercing, uvažujem o tom, že sa mi to podarí, ale ublížilo by mi, že to rastie a je to pravda.?

megan 11. apríla 2010:

Ja nie't si vôbec nemyslí, že monroe bolí; Mám to hotové. O niekoľko týždňov dostanem hadie uštipnutie. Som taký nadšený!

Wolfman ™ 27. marca 2010:

Dostal som The "Angel Bittes" a "Had Bittes"!! : D

serah 27. marca 2010:

Nedávno som si urobil septum a ja'mám len šestnásť.

na veľké sklamanie mojej matky.

pozerať sa na to, aby sa mi do bokov dostala kotvová koža a jazyk. (:

možno dostane 'uhryznutie pavúkom' tiež.

zatvorené dvere z Round Rock, Texas, 17. marca 2010:

Páni, čo to sakra je?

pretože: vynechali ste niekoľko piercingov a tie, ktoré ste urobili, mali niekoľko nepresností. SOOOOOO

Spiderbites sú dva piercingy na spodnej pere blízko seba. Angelbites sú v podstate monroe na každej strane vašich úst. Monroe je na ľavej strane. Madonna'je vpravo. Snakebites sú len obyčajné piercingy mimo stredu pier na každej strane vašich úst. Angelbites sú opakom uhryznutí hadom. Medusa je rub zvislej labrety. Vyslovené la-BRAY. Nie la-brett.

Ja'Tento týždeň dostávam madonu a som veľmi nadšená, ale mám polo-nízku toleranciu bolesti. Dúfam, že nie't cúvnuť >.

Sarah 16. marca 2010:

""ok, takže som mal veľa piercingov.

ako napríklad:

uhryznutie pavúkom (monroe na oboch stranách)…""

emily títo majú pavúčie uhryznutie xD oni'uhryzne anjela 🙂

uhryznutie pavúkom sú dva piercingy blízko seba na boku spodnej pery 🙂 má ich môj priateľ ^^

About the author