Typy úpravy tela

Whitney je odborníčkou na piercing a tetovanie so skúsenosťami vo svete úpravy tela.

Tetovanie a piercing sú dva bežné typy modifikácií tela, ale nie sú to jediné odrody.

Tetovanie a piercing sú dva bežné typy úpravy tela, ale sú'nie sú jedinými odrodami.

Obrázok Chris U. z Pixabay

Úprava tela

Existujú všetky druhy rôznych typov modifikácií tela. V zásade čokoľvek, čo robíte svojmu telu, aby ste zmenili jeho prirodzený vzhľad, je modifikácia tela, takže zahŕňa stavbu tela, farbenie vlasov a plastickú chirurgiu. Viac "punk" alebo alternatívne prostriedky na ich zmenu'telo, vrátane tetovania, piercingu, skarifikácie, rôznych implantátov, tvarovania uší atď., sa tiež považuje za úpravu tela.

Nižšie, ja'Prešli sme alternatívnejšie úpravy tela, s ktorými sa pravdepodobne stretnete. Vyhral si'V zozname neuvidíte úpravy, ako je natiahnutie krku alebo väzenie chodidla, aj keď ide o dva primitívne typy úprav, pretože v dnešnej dobe nie sú také bežné.'s spoločnosť.

 1. Tetovanie a piercing
 2. Skarifikácia
 3. Implantáty
 4. Rozdelenie jazyka
 5. Ďalšie úpravy

Vzadu tetovanie motýlích krídel. (Flickr Image by spaceninja)

Vzadu tetovanie motýlích krídel. (Flickr Image by spaceninja)

1. Tetovanie a piercing

Tetovanie a piercing sú bežnejšími úpravami tela, s ktorými sa stretnete. Trvalo to roky, ale do určitej miery sú obe tieto modifikácie v dnešnej dobe stále viac akceptované's dospelými a seniormi.

Napriek tomu, že tetovanie aj piercing majú dlhú históriu, vyplývajúcu z našich kmeňových minulostí, stali sa obľúbenými, pretože civilizácia sa modernizovala a civilizovala. Ich popularita sa odvtedy opäť zvýšila, ale to neznamená, že ich každý akceptuje.

O tetovaní

Tetovanie je trvalá zmena tela a proces odstraňovania je bolestivejší a nákladnejší, ako ho skutočne získať, a preto by ste si mali svoje nákupy pred kúpou starostlivo premyslieť. Všetci si nemôžeme dovoliť odstránenie tetovania.

Existuje toľko rôznych vzorov a vzorov, ktoré si môžete dať vytetovať, ale ak uvažujete o ich vytvorení, možno budete chcieť nájsť návrh alebo vytvoriť vlastný, ktorý má pre vás symboliku, v porovnaní s náhodným vzorom na stene tetovania. obchod.

Dvojdielny piercing od Christiny

Dvojdielny piercing od Christiny

O Piercingoch

Piercingy sú naopak dočasnejšie, a keď vy'ak ste unavení z jedného, ​​môžete ho vybrať a nechať dieru zavrieť. Teraz to neznamená, že vám nezostane jazva alebo dojem, ale skutočná diera tam už nebude.

Výnimkou je prípad, keď si natiahnete piercing. Pri naťahovaní bude bod bez návratu, ktorý je vo všeobecnosti pre každého iný. Po tomto bode sa váš piercing zvyčajne len veľmi zmenší a nikdy sa nevráti do normálu. Ak sa teda rozhodnete napnúť piercing, chcete sa uistiť, že každý úsek urobíte tak, ako by bol nevratný..

Značka Karl Schmidt

Značka Karl Schmidt

2. Skarifikácia

Skarifikácia je modifikácia tela, ktorá si pomaly získava na obľube, ale nie je ani zďaleka taká populárna ako tetovanie. Viac dospelých prijíma tetovanie než skarifikáciu; mnoho dospelých predpokladá, že tí, ktorí sa úmyselne porezajú alebo popália kvôli jazve, majú určitú duševnú nestabilitu.

Skarifikácia, podobne ako tetovanie a piercing, je ďalšou modifikáciou kmeňového tela, ktorá bola použitá ako obrad prechodu k označeniu dôležitého bodu v osobe.'život, ako je poľovačka, manželstvo alebo len dospievanie.

Odstránenie pokožky Cali

Odstránenie pokožky Cali

Druhy skarifikácie

Existujú rôzne druhy skarifikácie, ktoré zahŕňajú:

 • Trenie popola
 • Branding
 • Rezanie
 • Chemická skarifikácia
 • Skarifikácia Dremel
 • Skarifikácia injekcie
 • Skarifikácia tetovacej pištole
 • Odstránenie pokožky

3. Implantáty

Typ implantátu určuje postup a rozsah úpravy tela. Obvykle existuje päť rôznych implantátov, z ktorých niektoré nie sú úplne legálne všade.

 • Očné implantáty: Očné implantáty sú vo väčšine krajín v skutočnosti nezákonné a ak chcete mať implantát na očné buľvy, možno budete musieť cestovať.
 • Magnetické implantáty: Magnet je umiestnený pod kožu, aby druhú polovicu magnetu bolo možné pripevniť na vonkajšiu stranu pokožky.
 • Mikrodermálne implantáty: Podobné ako transdermálny implantát, ale menšie. Sú tiež známe ako povrchové kotvy a sú alternatívou k povrchovému dierovaniu.
 • Subdermálne implantáty: Tento implantát je do značnej miery 3D body art s kusom teflónu alebo silikónového materiálu umiestneným pod kožou, čo vytvára vyvýšený dizajn..
 • Transdermálne implantáty: Tento implantát nie je legálny vo všetkých oblastiach, pretože je zložitejší ako piercing a spravidla vyžaduje anestetiká-čo, ak ho vykonáva nelekár, môže spôsobiť právne obavy. V zásade je zapichnutý cvoček labretu s plochým chrbtom do vreckoviek s časťou šperku na vonkajšej strane.

Rozštiepený jazyk.

Rozštiepený jazyk.

4. Štiepenie jazyka

Ok, musel som pridať rozdelenie jazyka. Kto uvažuje o tvrdých úpravách tela a nevie'nemyslíte na štiepenie jazyka? Ha.

Ako to's Hotovo

V zásade je to tak, ako to je. Osoba zvyčajne začína piercingom jazyka a pomaly naťahuje veľkosť činky, až kým na jazyku nie je len malý kúsok tkaniva. Na rezanie posledného kusa sa zvyčajne používa nôž. Existujú aj iné metódy štiepenia jazyka, ale tento je bežnejší.

Jediná skvelá vec na rozdelenom jazyku je, že tréningom môžete trénovať obe strany, aby sa pohybovali nezávisle.

5. Ďalšie úpravy tela

Môžete sa tiež stretnúť s nasledujúcimi úpravami:

 • Amputácie
 • Korzet alebo tréning v páse
 • Orezávanie uší
 • Elfie uši
 • Rôzne modifikácie hardcore pre dospelých, ktoré som'Nebudem spomínať, pretože zoznam je dosť rozsiahly.

Väčšinou však všetko, čo urobíte, čo zmení vaše prirodzené telo, možno považovať za úpravu tela. A áno, to zahŕňa aj obrezanie malých chlapcov po narodení.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Komentáre

Duncan Wilkie 29. mája 2019:

môže niekto urobiť dva rohy na čele v okolí mesta, ak áno, koľko a ako dlho by to trvalo, hotovosť v ruke, je možné to dnes, už mať vytetovanú tvár, som ochotný dostať radu, aby som zvážil akékoľvek iné zvážte akékoľvek ďalšie úpravy tela, piercing a tetovanie, ktoré by podľa vás boli skvelé.

don'Nebojte sa, som zdravotne postihnutý a 58 -ročný homosexuál

jeff 17. apríla 2019:

moje meno je jeff

pierced_celt 18. júla 2010:

@gamergirl: trvalé ple háky by't pracovať kvôli obrovskému tlaku, na ktorý by sa počas zavesenia dostali.

Varnadore 10. januára 2010:

V hrudi mám tri mikrodermálne implantáty a milujem ich, len vyzerajú ako pekný náhrdelník s nápisom "neviditeľný" reťazec. Oni nie'Bolí to skoro tak zle, ako sa zdá, že ľudia pôsobia alebo také zlé, ako to vyzerá. Je to ako tvrdé štípnutie do ruky a hrejivý pocit z adrenalínu. Ja'Navrhnite ich každému, kto chce niečo trochu iné, ale napriek tomu elegantné.

Whitney (autor) z Gruzínska 10. októbra 2008:

Obvykle môžete ísť do tetovacieho obchodu kvôli značke a skarifikácii, ale nie všetky obchody s tetovaním to urobia. Existujú ľudia, ktorí na to majú špecializovaných ľudí.

Kandie Kay z Hollisteru, CALI, 09. októbra 2008:

Kde môžem získať značku alebo skarifikáciu????

Whitney (autor) z Gruzínska 3. októbra 2008:

Patty, niektoré z týchto režimov sú dosť kmeňové, ale ako ty, veľa ľudí ich vidí a krčí sa. Ja osobne'Nikdy si nedám implantát len ​​preto, že tento proces vyzerá bolestivo, ale piercing a tetovanie sú pre mňa veľmi jednoduché a zvládnuteľné. Ostatné môže byť pre mňa trochu veľa. Ha. Páči sa mi myšlienka zavesenia tela, ale páči sa mi to'Len si nie som istý, ako ľudia získavajú duchovný zhon, o ktorom väčšina ľudí tvrdí.

Patty Inglishová MS z USA a Asgardie, prvého vesmírneho národa, 3. októbra 2008:

Ja'videl som medzi Afričanmi veľmi krásne skarifikácia, ale nemôžem myslieť na piercing bez pokrčenia a zavesenia mäsa – niektorí čínski bojoví umelci to praktizujú, ale ja nie'neviem prečo. Ale potom to jednoducho neurobím'vôbec nemám rada makeup, šperky alebo akékoľvek dekorácie. Oholená hlava a vesmírna prilba sú mojím ideálom. lol

Whitney (autor) z Gruzínska 3. októbra 2008:

Ako zavesenie tela? Ja'Nie som si však istý, ako v skutočnosti pôsobia. Myslím tým, že podstatou odpruženia je takpovediac vzrušenie, a to skutočne dostať háky a potom zavesené. Ja'Nie som si istý, ako dobre by prešlo zavesenie, ak by ste mali zátky, ja'Nie som si istý, ako dobre sa uzdravia, najmä pre budúce obesenia. To'je to určite niečo, čo ja'Budem sa však musieť pozrieť hore, pretože je to zaujímavý koncept.

Kiz Robinson z New Orleans, Louisiana, 3. októbra 2008:

Fuj! Dobré veci!

Počuli ste niekedy o zástrčkách, ktoré si môžete vložiť do chrbta na podporu hákov (ako pri častom vešaní mäsa?)

About the author