125 najobľúbenejších tetovaní na nohe pre ženy

Tetovanie je forma body art. Namiesto toho, aby ľudia tetovanie vnímali negatívne, začínajú ho vnímať ako formu sebavyjadrenia. Väčšina ľudí sa nechá tetovať nielen kvôli módnym účelom, ale preto, že za rozhodnutím má väčší dôvod. Osoba mohla dostať a tetovanie, aby zodpovedalo normám ich kultúry, alebo si osoba dala tetovanie kvôli svojej organizácii. Nikdy nie je dobré súdiť ľudí s tetovaním bez toho, aby ste poznali celý príbeh za ich tetovaním.

Keďže spoločnosť trochu uvoľnila svoje štandardy, mnoho mužov a žien si začína sebavedomo tetovať. Medzi obľúbené patrí tetovanie nôh, stehien a tetovanie na rukách. Pre tých, ktorí si chcú nechať urobiť prvé tetovanie, sú k dispozícii tisíce návrhov. Ak to chcete, potom by ste s tetovaním nemali váhať, pokiaľ to nie je v rozpore s vašou kultúrou.

tetovanie na nohe

Druhy tetovania na nohe

Tetovanie na nohe je zvyčajne malé. Tieto malé tetovania však môžu niesť príliš veľa zložitých detailov, vďaka ktorým sú príťažlivejšie. Podľa použitých návrhov existuje niekoľko typov tetovania. Niektoré tetovania majú symbolický charakter, zatiaľ čo iné tetovanie sú osobnou reprezentáciou nositeľa. V skutočnosti bude typ tetovania závisieť od vašej osobnosti a preferencií. Ak ste prirodzene odchádzajúci typ človeka, pravdepodobne by ste si dali tetovanie pre cestovateľov a prieskumníkov.

Tu sú niektoré z najbežnejších návrhov tetovania na nohe dnes:

Kvetinové tetovanie

  • Kvetinové tetovanie nikdy nezostarne. Odkedy sa tetovanie stalo populárnym, kvety už patria medzi najvyberanejšie vzory. Každý z vás má pravdepodobne obľúbený kvet, však? Teraz môžete tetovať chodidlá pomocou svojho obľúbeného kvetu ako základného dizajnu. To vám môže slúžiť ako pripomienka toho, prečo tak milujete kvety. Svoj obľúbený kvet môžete dokonca skombinovať s iným dizajnom, aby bol pútavejší. Požiadajte svojho tatéra, aby do neho zahrnul všetko, čo chcete.návrhy tetovania nôh

Tetovanie na zvieracej nohe

  • V dnešnej dobe je to ďalší populárny trend. Existujú ľudia, ktorí sú prirodzene narodený ako milovník domácich zvierat. Prečo si nedať tetovanie na mieru, aby si ukázal svojmu zvieraťu lásku? Bol by to úžasný spôsob, ako prejaviť svoju náklonnosť k svojim domácim zvieratám. Vďaka tomuto druhu tetovania nôh nikdy nezabudnete na svojho domáceho maznáčika, nech už idete kamkoľvek. Najbežnejšími vzormi tetovania zvierat sú psy, mačky, ryby a králiky. Ak nechcete, aby vaše tetovanie vyzeralo príliš detinsky, môžete požiadať výtvarníka, aby upravil prirodzený vzhľad vášho domáceho maznáčika a začlenil doň chladné vzory..

Kmeňové tetovanie na nohe

  • Kmeňové tetovanie, rovnako ako tetovanie na kvety, je nadčasové a klasické. Toto je obľúbený dizajn pre mužov aj pre ženy. Bez ohľadu na to, koľko času uplynie, tento druh dizajnu je stále populárny. Je to pravdepodobne preto, že kmeňové tetovanie je jediným dedičstvom, ktoré starovekí tatéri zanechali súčasnej generácii. Kmeňové tetovanie môže znamenať niekoľko vecí. Väčšina ľudí to získava kvôli svojim nádherným vzorom a dizajnom, zatiaľ čo iní ľudia to chápu, pretože tým cítia určité spojenie so starodávnymi ľuďmi..

Tetovanie motýľa na nohe

  • Motýle sú tiež bežnými vzormi tetovania. Tento typ tetovania je ideálny pre ženy, mladých i starších. Motýle sú krásne tvory, ktoré sú bez námahy atraktívne. Ich krídla obsahujú malé detaily, vďaka ktorým vyzerá živšie.

tetovanie na nohe

Musí vidieť:

  • Na výber je 160 návrhov tetovania draka Kick-Ass (s významom)
  • Rook Piercing: bolesť, cena & Tipy na následnú starostlivosť (s 55 príkladmi)
  • 125 najlepšie hodnotených návrhov polynézskeho tetovania v tomto roku
  • 125 najlepšie hodnotených návrhov geometrického tetovania v tomto roku
  • 125 tetovaní rýb Koi s významom, zoradených podľa popularity

Význam tetovania na nohe

Tetovanie na nohe má rôzny význam podľa dizajnu tetovania. Význam tetovania zvyčajne spočíva na nositeľovi. Existujú však prípady, keď tetovací umelec dáva vašim tetovaniam zmysel. Keďže tatéri majú veľa skúseností s rôznymi tetovacími vzormi, už sú im známe symboliky a znázornenia. Aj keď ste svoj návrh jednoducho dostali na internet, neskôr zistíte, že to znamená, keď sa opýtate svojho tetovania.

Kvetinové tetovanie napríklad symbolizuje krásu a eleganciu. Kvety, bez ohľadu na druh, sú prirodzene krásne. Sú plné farieb a života. Kvetinové tetovanie pomôže zvýrazniť časť tela, na ktorú tetovanie umiestnite. Ak si nie ste istí vzhľadom svojich nôh, možno je to pre vás ideálna príležitosť na zakrytie kazov a vylepšenie vzhľadu vašich nôh..

Kompasové tetovanie na nohe je dnes tiež veľmi populárne. Kompas znamená cesty a cesty. Kompas hrá v živote cestovateľov a cestovateľov veľmi dôležitú úlohu. Kompas vás zavedie správnym smerom tým, že vám ukáže, kde je sever, juh, východ a západ. Ľudia, ktorí majú tento druh tetovania, veľa cestovali a dorazili do mnohých destinácií. To však neznamená, že musíte skutočne ísť von a preskúmať rôzne miesta, aby ste boli hodní tohto druhu tetovania. Vaša túžba cestovať a objavovať je viac ako dostatočným dôvodom na to, aby ste si nechali tetovať kompas.

Kotvy sú tiež skvelým návrhom na tetovanie nôh. Kotvy sú symbolmi stability a pevnosti. Všimli ste si niekedy, ako námorníci oceňujú kotvy? Loď potrebuje kotvu, aby ju napriek burácajúcim vlnám stabilizovala. Ak kotva nie je pevne zasadená na dne mora, loď môže byť vyplavená z pobrežia, bez ohľadu na to, aká je táto loď ťažká. To isté platí aj pre ľudské životy. V živote musíte mať kotvu. V ťažkých časoch sa potrebujete o koho oprieť. Napriek všetkému, čo sa deje okolo vás, musíte zostať pevní a na mieste. Toto tetovanie vám pripomenie, aby ste vždy zostali pri zemi a aby ste nikdy nezabudli na svoju morálku.

tetovanie na nohe

Ideálne umiestnenie tetovania na nohe

Môžete si vybrať, na ktorú nohu si chcete dať tetovanie, alebo nechať umelca kresliť na obe nohy. Tetovanie v hornej časti chodidla je bežné, pretože je to jediná časť chodidla, ktorá je často vystavená. Umiestnenie tetovania sem bude ideálne, ak sa ním chcete zakaždým pochváliť. Mnoho ľudí si všimne vaše tetovanie, pretože je otvorene viditeľné.

Ak sa vám nechce dávať si tetovania na nohu, môžete si ich dať aj zboku. Kmeňové vzory sú pre toto miesto zvyčajne ideálne. Pretože kmeňové vzory používajú viery a šnúry, perfektne sadnú na stranu vašej nohy. Okrem toho, že tetovanie na toto miesto vyzerá v pohode, zakryje nechcené časti chodidla.

Tipy na prípravu tetovania na nohe

Rovnako ako akékoľvek iné tetovanie, mali by ste sa najskôr zamyslieť nad tým, aký dizajn chcete mať. Nikdy si nevyberajte dizajn založený na impulze, pretože by ste to mohli neskôr ľutovať. Pokiaľ je to možné, mali by ste si vybrať dizajn, ktorý vydrží skúšku časom. Mali by ste sa poobzerať po prevedení, ktoré len tak ľahko nevyjde z módy.

Nezabudnite tiež na fyzickú prípravu. Mnohým ľuďom nevyhovuje žiadna forma fyzického kontaktu s cudzími ľuďmi. Ak ste jedným z týchto ľudí, mali by ste sa na to pripraviť. Počas celého postupu sa môžete cítiť nepríjemne, ak na tom vopred nepracujete. Aby ste si ušetrili starosti, pred odchodom do tetovacieho obchodu si vyčistite nohy. Aj keď môže byť tetovač ochotný vyčistiť miesto pre vaše tetovanie, bolo by najlepšie predviesť čisté nohy na tetovací stôl.

Posledná vec, ktorú si musíte pripraviť, sú samozrejme vaše peniaze. Tetovanie môže stáť veľa peňazí, v závislosti od dizajnu, ktorý ste si vybrali. Pred registráciou na tetovanie sa uistite, že ste už skontrolovali a porovnali ceny rôznych obchodov s tetovaním v danej oblasti. Vďaka tomu budete mať na výber veľa možností.

tetovanie na nohe

Priemerné náklady na služby a štandardné náklady na tetovanie na nohe

Tetovanie na nohe je obmedzené na malé prevedenie, kvôli nedostatku miesta na kreslenie. Výsledkom je, že tetovanie na nohe je oveľa lacnejšie ako tetovanie späť. Miestny tetovač vám zvyčajne za celý návrh naúčtuje 50 dolárov. Ak chcete využiť ďalšie služby, môžu, ale nemusia, požiadať o dodatočnú platbu. Ak si robíte malé, ale zložité tetovanie nôh, niektorí umelci si môžu účtovať minimálne 100 dolárov. Môžu sa tiež rozhodnúť účtovať hodinovú sadzbu namiesto nabíjania podľa veľkosti tetovania.

Je v poriadku, keď sa na svoje tetovanie trochu vrhneš, pokiaľ si to môžeš dovoliť. Len sa uistite, že výsledok vášho tetovania je hodný ceny, ktorú ste zaplatili. Tak môžete jednoducho zabudnúť, koľko ste minuli, a sústrediť sa iba na ocenenie svojho novo dokončeného tetovania.

oot tetovanie

Tipy na údržbu po tetovaní chodidla

Udržiavanie tetovania na nohe je náročnejšie ako akékoľvek iné tetovanie. Je to spôsobené tým, že chodidlá sú neustále používané. Kým kráčate alebo beháte, koža, na ktorej je vaše tetovanie, sa s ním bude pohybovať. Z tohto dôvodu proces hojenia sa spomalí. Pokiaľ je to možné, vyhnite sa namáhavým aktivitám, ktoré spôsobia krvácanie rán, alebo činnostiam, ktoré podporujú chrasty..

Prvých pár týždňov naneste na tetovanie masť alebo krém, aby zostalo hydratované. Robte to striedmo, pretože nie je dobré utopiť svoje tetovanie týmito chemikáliami. Stačí malé množstvo.

About the author