40 drobných tetovaní, ktoré sú toto leto

40 drobných tetovaní, ktoré sú toto leto | TattooBlend

Roztomilé, elegantné a zábavné malé tetovanie sa rozhodne považuje za atrament brány. To znamená, že ak sa rozhodnete, že na svojom tele potrebujete jedného z týchto malých chlapcov, pravdepodobne to nebude vaše posledné. Keďže je leto hneď za rohom, nie je lepší čas ako teraz začať premieňať tieto atramentové sny na skutočnosť. Podľa trendov na Instagrame bude toto leto drobné tetovanie všade. Preto som považoval za vhodné dať dohromady tento úžasný zoznam drobných trendov v oblasti tetovania, ktoré môžete toto leto sledovať. Nasleduje 40 drobných tetovaní, ktoré sú ideálne pre najslnečnejšie obdobie tohto roku.

Tento náhrdelník.

od spoločnosti Tattoo a Piece

(Foto: Kus)

Existuje mnoho spôsobov, ako navrhnúť náhrdelník, ale tento príklad je pre mňa určite prvý. Tento zlatý reťazec akoby vychádzal z kože a zobrazuje namodralý polodrahokam, ktorý zachytáva odrazy jeho okolia. Moja obľúbená časť o zostavovaní zoznamov tetovaní je objavovanie nových a zaujímavých konceptov dizajnu, ako je ten vyššie.

Koruna tejto kráľovnej.

od Doa

(Foto: Doa)

Každá kráľovná potrebuje svoju korunu. A ak si dokážete predstaviť chladnejšie tetovanie, než je táto malá korunka, ktorá sa nápadne nachádza na zadnej strane krku, zatiaľ čo váš žalúdok je v piesku a pracuje na vašom opálení, pošlite mi ho, pretože ja tomu neverím, kým to neuvidím. Kráľovské a kráľovné tetovanie bolo a vždy bude obľúbeným konceptom – preto sa nebojte, že tento sexi malý dizajn vyjde z módy..

Tento malý diamant.

od Jon Boy

(Foto: Jon Boy)

Diamanty sú navždy. A také sú tetovania. Nerobte preto chybu, že získate niečo, čo budete neskôr v živote ľutovať. Malé tetovanie je vždy dobrou voľbou pre tých, ktorí si nie sú istí, či tetovanie robia alebo nie. Odstránenie tetovania je drahé a bolestivé. Malé tetovanie pomôže zmierniť niektoré z týchto záťaží tak teraz, ako aj neskôr.

Nevadí.

od Nema

(Foto: Nemo)

Tento štýlový prechodový tón, čerstvo napustený, aha, tak prekrásny, zahŕňa všetky tri moje obľúbené farby. Farebné prechody, ako je ten vyššie, boli posledných niekoľko rokov všade – a nehovorím len o tetovacom priemysle. Tento trend začal v tlačenej kópii a webovom dizajne a rýchlo sa ujal v tetovacom priemysle.

Tento motýľ.

od Banula

(Foto: Banul)

Skvelý umelec môže nechať akýkoľvek dizajn vyzerať dobre bez ohľadu na to, aký predmet máte po ruke. Teraz nehovorím, že motýle sú niečo iné ako žiaduce, ale čas niektorým ľuďom sťažil prekonanie klišé tohto konkrétneho hmyzu a obrovskej popularity, ktorej sa kedysi tešil. Tento tat je dôkazom toho, že keď sú motýle dobre prevedené, stále im kraľujú.

Jasmine.

od Haenyho

(Foto: Haeny)

Pokiaľ ide o postavy Disney, Jasmine je asi taká krásna, ako prichádzajú. Tie veľké doh oká a ten nekonečný poník stačia na to, aby akéhokoľvek Disney Prince položili na kolená. Takže či už smerujete svoju vnútornú princeznú Disney alebo len veríte v krásu v asociácii, môžete dopadnúť oveľa horšie ako bezočivé stvárnenie Jasmine z Aladdina.

Tento symbol srdca nekonečna.

od Haenyho

(Foto: Haeny)

Pre mnohých je najvyššou prioritou zaistiť, aby bolo vaše tetovanie kreatívne, moderné a úplne originálne. A musím povedať, že nie je nič prospešnejšie ako originálny dizajn tetovania, o ktorom môžete s hrdosťou povedať, že je jedinečný – podľa vášho najlepšieho vedomia. Toto nekonečné srdce je, povedzme, povedzme, že tam asi nepláva príliš veľa rovnakých kópií.

Tieto okuliare.

od Jay Shina

(Foto: Jay Shin)

Zvláštne. Zvláštny. V pohode Originál. Táto sada okuliarov je do školy takmer príliš chladná. Všimnite si jemné tiene, ktoré rámy vrhajú. Verte či neverte, okuliarové tetovanie bolo tento rok všade!

Toto zakrytie.

po kusoch

(Foto: Kus)

Podľa umelca je tento šikovný malý krytý kameň v zlatom ráme navrhnutý tak, aby vyzeral ako kus vintage šperku. Ale pre mňa to vyzerá skôr ako pozlátený portový otvor zo sady Guardians of the Galaxy.

Tieto vtáky.

od Polama

(Foto: Polam)

Tento populárny trend je trend, ktorý ma nikdy neunaví vidieť. Doteraz kórejskí tetovací umelci vytvorili niekoľko nádherných prevedení tohto dizajnu „vtákov za letu“, ktoré zatiaľ nemajú nič iné, než len veľkolepé.

About the author