40 nádherných spôsobov, ako sa toto leto napustiť atramentom

Každé leto si svoje prvé tetovanie nechá urobiť nespočetné množstvo žien.

Rozhodnutie dať si prvé tetovanie je zvyčajne spontánne – nie vždy to prináša najlepšie výsledky. Tak nejako tento proces funguje, ale dnes vám ukážem, čo je možné, keď procesu návrhu venujete trochu viac času. Každý z týchto návrhov bol krásne prevedený a evidentne bolo veľa času venovaného tomu, aby bol dizajn tak akurát. Pozrite sa a nezabudnite uložiť a zdieľať svoje obľúbené položky.

40 nádherných spôsobov, ako sa toto leto napustiť atramentom

Toto kvetinové srdce.

od Cara

(Foto: Cara)

Ak hľadáte niečo dievčenské a krásne s moderným a kreatívnym nádychom, potom niečo v zmysle tohto nádherného kvetinového dizajnu môže byť v poriadku. Kvetinové vzory v tvare srdca nie sú ani zďaleka jedinečné online, ale šanca, že narazíte na niekoho s rovnakým dizajnom na ulici, je mizivá..

Toto slnko.

podľa EQ

(Foto: EQ)

V zozname je vždy jeden dizajn, ktorý vyniká nad ostatnými. A toto lahodne vyzerajúce slniečko je rozhodne ono. Dynamické dimenzie, pokiaľ ide o farbu a štruktúru, dodávajú tomuto designu takmer trojrozmerný vzhľad.

Tento náramok.

od Bicema

(Foto: Bicem)

Len málo návrhov doplní váš letný odev lepšie ako tento štýlový malý očarujúci náramok. Je navrhnutý tak, aby vyzeral, ako by voľne visel na ruke subjektu, a je to jeden z návrhov, ktoré vyzerajú tak dobre, že budete musieť ľuďom povedať, že je to tetovanie..

Tieto pivonky.

od Bryana Gutierreza

(Foto: Bryan Gutierrez)

Pivonky sú jednou z najkrajších kvetov, aké existujú. A to je dosť odvážne tvrdenie vzhľadom na to, že na Zemi sa predpokladá asi 400 000 rôznych odrôd kvitnúcich rastlín. Spôsob, akým sú okvetné lístky viditeľne vrstvené v pivonke, z neho robí obľúbenú voľbu pre umelcov.

Tieto listy.

od Doya

(Foto: Doy)

Ak vás už omrzeli všetky tetovania bez kvetov, ktoré sme zverejňovali neskoro, odporúčame vám skontrolovať si hlavu. Pretože väčšina vzorov „iba na listy“ uvedených na tomto webe je fascinujúcejších ako deväťdesiat percent kvetinových vzorov, ktoré uvádzame.

Tento malý princ.

od Banula

(Foto: Banul)

Tento dizajn, ktorý je poctou filmu Malý princ, zachytáva samotnú podstatu filmu v úžasných farbách a nádherných detailoch..

Táto mačička.

od Koza

(Foto: Kozo)

Pre tých z vás, ktorí ste nikdy nevideli mačku fajčiť fajku, teraz máte. Keď narazím na také svojrázne a prepracované tetovanie, ako je uvedené vyššie, cítim zo zákona povinnosť ho uviesť na stránke. Všimnite si textúru dreva a závesov.

Táto spiaca kráska.

od Koza

(Foto: Kozo)

Toto tetovanie je scénou z filmu Raňajky u Tiffanyho. Kto by si niekedy pomyslel, že jedného dňa uvidíme ukážky filmov ako tetovanie? Kozo je pre nás relatívne nový umelec. Očakávajte však, že v budúcnosti uvidíte oveľa viac jeho práce.

Tieto diamanty.

Podľa EQ

(Foto: EQ)

Vnútri týchto diamantov je ukrytých niečo, čo sa javí ako vzorky tkanín rôznych farieb a textúr. Niekedy sú najlepšie návrhy tetovania tie, ktoré majú najmenší zmysel.

Táto kotva.

od Giang47

(Foto: Giang47)

Myslím, že som nikdy nevidel kotvové tetovanie, ktoré lepšie predstavuje oceán a všetky veci v ňom lepšie ako tento krásny kozmický dizajn. Vesmírna téma tohto diela ilustruje zdanlivo nekonečnú povahu oceánu.

About the author