40 tetovaní pre ženy všetkých vekových skupín

Toto srdce.

Krajinské srdce od Maria Summer

Tento dizajn je oveľa viac než len srdce a je otvoreným oknom do magickej krajiny trávou pokrytých hôr a nazvime to len rajom a nechajme to tak. Zdá sa, že tieto malé krajinné úpravy sú každou minútou stále obľúbenejšie – a to je určite dobrá vec! (Foto: Maria Summer)

Táto bozkávacia búdka.

Tetovanie bozku Snoopy od Michelle Santany

Je vždy potešením vidieť kreatívne a zmysluplné návrhy, ktoré sú viac než len umenie. Tetovania, ako je to vyššie, sú skvelé hovoriace kúsky a s čistými a odvážnymi líniami pravdepodobne starnú veľmi dobre. A hej Kto by nemal rád Snoopy?! (Foto: Michelle Santana)

Riadkový raj.

Riadková krajina od Francesca Rossettiho

Máme tu ďalší úžasný dizajn od nádherného Francesco Rossetti. Ak máte radi tetovanie (alebo máte existenciu na Pintereste alebo Instagrame), pravdepodobne ste narazili na svoj spravodlivý podiel farebných a veľmi detailných krajinných tetovaní s kruhovým okrajom (pozri nižšie). Ale to, čo tu Francesco urobil, je geniálny spôsob, ako dodať veciam svoj vlastný kreatívny vkus, pričom sa rozhodol ísť s otvorenou hranicou, ktorá plynie so svojim okolím prirodzenejším spôsobom..

Tento západ slnka.

Západ slnka od Evakrbdka

Tento umelec pravdepodobne netreba predstavovať, ale keďže dnes diskutujeme o týchto kruhových krajinných návrhoch, cítime sa povinní spomenúť, že pokiaľ ide o tento druh dizajnu, turecká tetovačka Eva Krbdk je v tomto odbore najlepšia. Ak potrebujete viac dôkazov ako na obrázku vyššie, môžete zamieriť k nej Instagram, ale buďte pripravení premrhať zvyšok dňa nerobením ničoho iného, ​​iba hľadením do uznania.

Táto okrasná mandala.

Mandala od Kristi Walls

Také jednoduché, symetrické a tak krásne si vždy hovorím, keď narazím na dobre urobený kvet mandaly. Tento dizajn si môžete umiestniť doslova kdekoľvek na svoje telo a bude pôsobiť, že tam patrí. (Foto: Kristi Walls)

Tento príbeh hračiek tat.

Toy Story tat od Tiny Choi

Prečo sú práve tetovania Toy Story tak populárne, to už trochu presahujem. Videl som filmy, sú skvelé, ale nie som si istý, či by som chcel zostať s Buzzom a Woodym po celý život. Ak však plánujete natrvalo vtlačiť tento animovaný film do svojej pokožky, nemôžem si predstaviť lepší dizajn, ako je ten vyššie.. (Foto: Tina Choi)

Tieto kvety.

Kvetiny od Lazer Liz

Tetovanie na krku bude vždy najlepšie. A hoci mám tendenciu dozvedieť sa viac o čiernej a sivej atramentovej stránke veci, tieto farebné kvety sú zničujúco krásne. Vlasy hore a ľudia si budú myslieť, že ste kvetinová bohyňa. Dajte si dole vlasy a je to preč. (Foto: Lazer Liz)

Tento bodkovaný kúsok predlaktia.

od Damiana Thura

Aj keď je technicky každé tetovanie „dotwork“, ponecháva dostatok bodov, aby vyzeralo, ako keby bolo vytvorené s bodkami, o čom zvyčajne hovoríme, keď v prírode nazývame konkrétny dizajn „dotwork“. A je to tento štýl atramentu, ktorý prepožičiava vzory ako jedna nadrozmerná a intrigy, ktoré by inak spôsobili, že dizajn sám zmizne. Myslím si, že je ťažké stiahnuť si tetovanie kľukatej rieky bez toho, aby ste jej dali poriadnu dávku štýlu. (Foto: Damian Thur)

Táto mačka a mesiac.

spoločnosťou Handitrip

Rovnako ako väčšina roztomilých a plyšových zvierat sú mačky obľúbenou voľbou pre tetovanie, čo mi dáva právo pridať ich do takmer každého zoznamu, ktorý urobím. Usmej sa Aj keď sa mi mačky až tak nepáčili, myslím si, že tento dizajn osloví viac ako len vašich priemerných mačacích fanatikov. (Foto: Príručka)

Táto kvetinová veľryba.

Kvetinová veľryba od Victoria Do

Väčšina ľudí vie, že vyplnenie akéhokoľvek dizajnu kvetmi je bezpečný spôsob, ako ho urobiť príťažlivejším. Dobre, možno nie 100 percent času, ale dodáva to všednejším témam rozmer a detaily. A vieme, že toto tetovanie nie je na žene, ale kvetinové vzory akéhokoľvek druhu vždy vyzerajú dobre u žien. (Foto: Victoria Do)

About the author