40 tetovaní pre ženy všetkých vekových skupín

Bývalo to, že skvelé návrhy tetovania bolo ťažké zohnať. Vošli ste do čakárne tetovacieho štúdia, zobrali ste knihu na konferenčný stolík a hneď ste boli vítaní s každým tetovaním, ktoré námorník z 18. storočia nedostal žiadne otázky..

Našťastie pre vás sa časy zmenili. Stránky Instagram, Pinterest a samozrejme šikovné weby, ako sú tie naše, vám prinášajú vzrušujúce a fascinujúce dizajny, ktoré sú zdanlivo presne tým, čo ste mali na mysli.

Takže v zásade hovorím, že pre vás neexistuje žiadna ospravedlnenie na zlé tetovanie. Nula. Zilch. Žiadny.

V skutočnosti nikdy nebol lepší čas na tetovanie, ako práve teraz. Talent, atrament, nápady a celkový štandard atramentu nás dostali do zlatého veku skin artu, ktorý viedol cestu k návrhom, o ktorých by sme si predtým ani len nedokázali predstaviť, že by boli možné..

A bez ohľadu na to, aký je váš vek, máme tu pre vás niečo, čo si zaručene zamilujete.

Ak ste žena, ktorá hľadá atrament, pozrite sa na:

Tento had.

Had od Francesca Rossettiho

Teraz je však normálne tetovanie hadom pravdepodobne najmenej cool tetovanie, aké by ste v dnešnej dobe mohli dostať, ale stačí trocha kreativity na premenu jednoduchého plaza na niečo skutočne úžasné na pohľad. Stačí sa pozrieť na vyššie uvedený príklad, had vytvorený výlučne z jednotlivých čiernych čiar. (Foto: Francesco Rossetti)

Tento klinček.

Karafiát od Doya

Čiastočne aj vďaka umelcom ako Doy sa kvetinové tetovanie zmenilo na oveľa viac než len kvetinové tetovanie. Úroveň podrobností, ktoré v dnešnej dobe používame na kvety, je výkon, ktorý sa nedá ľahko dosiahnuť, takže keď sa vyberiete k miestnemu tetovačovi, možno budete musieť trochu znížiť svoje očakávania.. (Foto: Doy)

Táto farebná morská korytnačka.

Morská korytnačka od Sol

Ak sa chcete pochváliť prírodou, potom môže byť perfektnou odpoveďou farebná morská korytnačka. Farebné koraly a malé ryby rámujú malú korytnačku, aby vytvorili atraktívnejšie celkové zloženie. A ak ste naozaj na tetovanie morských korytnačiek, zamilujete si tento zoznam, ktorý sme zostavili pred niekoľkými rokmi. (Foto: Sol)

Tieto okvetné lístky.

od Nanda

Okvetné lístky vyžarujú elegantnú atmosféru, vďaka ktorej je vždy nadčasový ženský dizajn. Ak čítate tento zoznam, pravdepodobne ste si vedomí toho, že röntgenové tetovanie (najmä kvetinové) je v súčasnej dobe veľmi populárne. Okvetné lístky v tomto dizajne sú priehľadné, plné detailov a ak sa pozriete pozorne, skrývajú jemné dvojice pier. (Foto: Nando)

Alice.

Alica v krajine zázrakov od Anza

Náš prvý virálny článok, ktorý bol napísaný pred niekoľkými rokmi, je úplne venovaný tetovaniu Alenka v ríši divov. Nie je žiadnym tajomstvom, že Lewis Carroll v minulom storočí inšpiroval veľa tetovaní, ale možno nie viac ako Alica v krajine zázrakov. Môžete sa pozrieť na 100+ najlepších tetovaní Alice In Wonderland tu. (Foto: Anzo)

Táto škrupina mandaly.

Mandala škrupina od Dasha

Štýl mandaly je úžasný spôsob, ako každému dizajnu dodať malú príťažlivosť. Aj keď odrezok niečoho tak komplexného ako mušľa nepotrebuje žiadne doplnky, tento dizajn je pre neho určite lepší. Dasha je známa tým, že do svojich návrhov preniesla ihlu mandaly, a ak sa vám páči, čo tu vidíte, odporúčame vám pozrieť sa na jej celé portfólio.

Pevné látky a pruhy.

od Haxx

Dobre, úplné odhalenie, toto nie sú skutočné tetovania, ale aké úžasné by boli, keby boli skutočné. Toto nádherné rozloženie ťažkej čiernej výplne a dobre umiestnených čiar stačí na to, aby sa ktokoľvek chcel ponoriť a stať sa „tým dievčaťom s atramentom“. Aj keď jeho Instagram nie je presne načítaný, Haxx má pôsobivé portfólio práce podobné obrázku vyššie. (Foto: Haxx)

Táto lebka.

Lebka od Francesca Rossettiho

Francescov návrh línií ponúka určitú magnetickú príťažlivosť, vďaka ktorej sú neuveriteľne nezabudnuteľné. Či už ide o oceánsku vlnu alebo lebku, ako je tá vyššie, Francesco vždy dokáže dať každému dizajnu jedinečný a kreatívny pocit. Obvykle, keď má umelec podpisový štýl, rád ho použije výlučne a návrhy sú väčšinou odvodené, ale s Francescom je to tak, akoby bol každý dizajn úplne nový.. (Foto: Francesco Rossetti)

Tento ozdobený náramok.

od Kristi Walls

Tento náramok je nielen krásny a elegantný, ale je to aj okamžitá konverzácia, ktorá zaručene prinesie nadmerné množstvo komplimentov od kohokoľvek a od každého, kto naň pozerá. Je tiež dostatočne vysoký, aby sa v prípade príležitosti mohol úplne skryť pomocou dlhého rukávu. (Foto: Kristi Walls)

Tieto bodky.

Široký bodkový vzor od Kevina Kinga

Niektoré z prvých tetovaní, ktoré boli kedy napustené atramentom, boli jednoduché geometrické tvary. Tento kruh bodiek je skvelým príkladom niečoho krásneho a komplexného, ​​čo pozostáva výlučne z rudimentárnych tvarov. Tieto strategicky umiestnené kruhy vytvárajú optickú ilúziu, ktorú je možné vnímať rôznymi spôsobmi v závislosti od toho, kde je vaša myseľ nastavená. (Foto: Kevin King)

About the author