48 krásnych tetovaní pre ženy nad 40 rokov

Zakaždým, keď sa ma niekto opýta na najlepšie druhy tetovania pre ženy v neskorších fázach ich života, vždy odporúčam získať všetko, čo si myslí, že je krásne. Tetovanie je umenie a spôsob, ako sa vyjadriť spôsobom, ktorý ťa robí šťastným. Vek nediktuje dizajn, ale ak hľadáte návrhy, ktoré ženy nad 40 rokov uprednostňujú v priemere viac ako ostatné, tu je niekoľko z nich, ktoré sa hodia k návrhu..

Toto kvetinové srdce.

Kvetinové srdce od Zihee

Ak ide o ženské tetovanie, tento dizajn je možné opísať ako lepšiu a kreatívnejšiu verziu vášho typického tetovania srdca. (Foto: Zihee)

Tento spojovací list.

Spojovací list od Maana Simbajona

Nikdy som celkom nechápal, prečo sa ľudia rozhodujú pre tetovanie listov, ale vďaka tomuto dizajnu to chápem trochu lepšie. Spájanie vzorov tetovania je úžasný koncept. Na nohách a rukách je zvyčajne miesto, kde žije väčšina návrhov spojovacích tetovaní, a preto pravdepodobne toto spojovacie tetovanie – s unikátnym umiestnením – okamžite upútalo našu pozornosť.. (Foto: Maan Simbajon)

Táto kvetinová koruna.

Kvetinová koruna od Tiny Choi

Minulý víkend sme sa zastavili v preplnenom obchode s tetovaním a všimli sme si, že žena si dáva tetovanie takmer identické s týmto. Asi o 5 hodín neskôr som bol doma a náhodou som narazil na túto malú krásu a myslel som si, že zhoda okolností bola príliš veľká na to, aby som ju mohol minúť. Možno mi to prinesie veľa šťastia! (Foto: Tina Choi)

Tento žiariaci maják.

Maják od Hello Tattoo

Ak ste častým čitateľom (áno, máme ich niekoľko!), Možno si pamätáte, že sme týmto majákom svetla zasvätili kompletný článok. A keby sme tenkrát mali tento dizajn, môžete sa staviť, že by sa určite dostal do zoznamu. (Foto: Hello Tattoo)

Tento kôň.

Kôň od Raya

Ďalším z mojich obľúbených umelcov v poslednej dobe je Ray, majiteľ Samurai Tattoo v Šanghaji. Momentálne je relatívne neznámy, ale snažíme sa dostať jeho prácu tam, kde je to možné. Jeho zručnosť, kreativita a kvalita jeho práce sú na úrovni najlepších umelcov na svete. Tu určite uvidíte oveľa viac jeho práce. (Foto: Ray)

Tento portál.

od Nanda

Strávil som minimálne 5 minút pozeraním sa na tento dizajn tetovania. A ak si myslíte, že päť minút nie je tak dlho pozerať sa na tetovanie, vyskúšajte to sami a čoskoro zistíte, ako sa mýlite. Milujeme Nanda a jeho prácu na našom webe predstavujeme od prvého dňa. (Foto: Nando)

Tento kvetinový polmesiac.

Kvetinový polmesiac

Ak ste to nevedeli, kvetinové polmesiace sú a vo svete dizajnu ženských tetovaní sú trendom posledných pár rokov. Myslím tým, že je ľahké pochopiť, prečo. Sú krásne a je to skvelý spôsob, ako urobiť kvety alebo polmesiac zaujímavejšími, než by bol jeden predmet samotný.. (Foto: Tatuaggi)

Tento bodkovaný náhrdelník.

Bodkovaný náhrdelník od Manu3occhio

Umelec popisuje tento kúsok ako náhrdelník od bodky k bodke, ale lepším štítkom by mohol byť „kľúčnik“. Dobre, kvôli všetkým sa prestaneme pokúšať kopírovať nové frázy, pretože tento rok máme asi 0-20 rokov. Ale spôsob, akým tieto šperky nadväzujú na kľúčnu kosť, v nás len inšpiruje vnútorného kováča. (Foto: Manu3occhio)

Tento ohromujúci mak.

Ohromujúci mak od Amandy Wachob

Amanda Wachob je kráľovnou farebných kvetinových kúskov predlaktia. Jej práca hovorí sama za seba, ale kedykoľvek predstavíme jeden z jej návrhov, Páči sa mi to, Piny a komentáre sú zdanlivo nekonečné. Tento mak je jedným z návrhov, ktoré skutočne musíte vidieť osobne, aby ste ich skutočne ocenili. (Foto: Amanda Wachob)

Tento domáci králik.

od Youyeona

Od chvíle, keď som sa pozrel na toto krásne tetovanie zajačika, to mi pripomenulo môjho domáceho králika, ktorého som mal ako malé dieťa, čo si bohužiaľ nepamätám, čo sa stalo. Nemyslím si, že to uniklo, nepamätám si, že by to zomrelo, a neexistuje spôsob, akým by to moja mama nechala tak buchnúť na večeru. (Foto: Youyeon)

About the author