50 nádherných návrhov tetovania, po ktorých budete zúfalo túžiť

Táto ozdobná manžeta.

Okrasná manžeta od Grain

(Foto: Obilie)

Ozdobné vzory tetovania sú moje obľúbené – obzvlášť keď majú tento druh symetrie. Všimli ste si tých malých visiacich reťazových vecí? Môžete ich zavesiť takmer z akéhokoľvek tetovacieho dizajnu a okamžite pridať do zmesi auru bohatstva.

Rôzne kvetinové kúsky.

Rôzne kvetinové kúsky od Zihwy

(Foto: Zihwa)

Viete, čo sa hovorí, jediné, čo je lepšie ako jeden z nádherných kvetinových vzorov Zihwy, sú dve. Nikdy nemôžete mať príliš veľa kvetinových tetovaní – to jednoducho nie je možné. Keby som mal opäť 18 rokov a prázdne plátno, s ktorým by som mohol pracovať, mohli by sme byť s týmto modelom len dvojičky.

Príroda.

od Tiaga Oliveiru

(Foto: Tiago Olivera)

Tieto tetovania sú všetko, len nie základné. Ak zvažujete získanie samostatného dizajnu, zvážte kreatívne rekvizity, ktoré k niečomu dostanete, v zmysle týchto zodpovedajúcich návrhov.

Levanduľa.

od Anny Yershovej

(Foto: Anna Yershova)

Pokiaľ ide o kvetinové tetovanie, levanduľový kvet je svojou triedou sám osebe so svojou jedinečnou a elegantnou štruktúrou. Ďalšou najlepšou vecou na poli úhľadne vysadených radov čerstvej levandule by bolo toto tetovanie. Levanduľové kvety sú ako vzory tetovania relatívne obľúbené, avšak len málokedy uvidíte akúkoľvek odchýlku od vyššie uvedeného dizajnu.

Srdce.

od Panta Choi

(Foto: Panta Choi)

Oveľa viac než len srdce, označiť ho za také bolo trochu prílišné zjednodušenie vecí. Hady, kvety a fascinujúca kozmická téma dodávajú tomuto dizajnu komplexnú a príťažlivú atmosféru 80. rokov. Anatomické srdcia sú jedna vec, ale pridanie kvetov vždy dodá dizajnu ženský nádych.

Tento lev.

od Jefree

(Foto: Jefree)

Fotografie a ilustrácie zvyčajne nerobia levy spravodlivosti. A pod spravodlivosťou mám na mysli adekvátne zobrazenie ich obrovskej veľkosti a prítomnosti. Preto je príjemným prekvapením nájsť dizajn, ktorý vám poskytne predstavu o tom, aké veľké a silné levy v skutočnosti sú.

Tento tulipán.

Tulipán od Mini Lau

(Foto: Mini Lau)

Malé tetovanie tulipánov je to, čo každé dievča potrebuje na jar. Mini Lau spracováva kvety do väčšiny svojich návrhov, ale nestáva sa často, aby ste videli, ako z jej obchodu vychádza tulipán. Ale to, že Mini zvyčajne nerobí tulipány, neznamená, že ich nemôže vykonať s odbornými znalosťami, na ktoré sme zvyknutí pri jej ostatných kvetinových prácach. Ak hľadáte niečo ženské a hravé, Mini Lau vás môže spojiť.

Zomri so spomienkami, nie snami.

od Hectora Danielsa

(Foto: Hector Daniels)

Najlepšie je pokúsiť sa nezomrieť vôbec, ale ak musíte, odporúčam včas skontrolovať veci vo vašom zozname vedier, aby ste nemali príliš veľa nesplnených snov, keď príde čas. Ako každý citát, elegantný kurzívny skript skutočne prejde dlhú cestu.

Pivoňky.

od Doma Wileyho

(Foto: Dom Wiley)

Zdá sa, že sprievodné kvetinové vzory sú každým rokom stále obľúbenejšie. Nie celkom trendová úroveň populárna, ale dostatočne populárna na to, aby ste si možno niekedy urobili zoznam. Uloženie tejto fotky na neskôr, samozrejme.

Toto dievča s perlovou náušnicou.

od Jefree

(Foto: Jefree)

Každý miluje Vermeerovo dievča s perlovou náušnicou – najmä keď mieša médiá. Tento dizajn, ktorý je kombináciou sochárstva a olejomaľby, spája dve najbežnejšie formy klasického umenia a vytvára fascinujúcu zmes jedného z najpopulárnejších dnes známych umeleckých diel..

About the author