50 nádherných návrhov tetovania, po ktorých budete zúfalo túžiť

Neexistuje nič ako zbierka nádherných vzorov tetovania, ktoré by vás presvedčili, že vo vašej bezprostrednej budúcnosti je málo atramentu.

Táto kvetinová kytica s motýľmi.

Kvetinová kytica s motýľmi od Donghwy

(Foto: Donghwa)

O tomto nádhernom dizajne nie je potrebné veľa hovoriť. Vďaka schopnostiam a technikám, ktorými dnes umelci disponujú, sú dokonca aj návrhy tak zdanlivo jednoduché, ako je kytica kvetov a niekoľko motýľov, predmetmi nesmiernej túžby..

Táto socha.

Socha Pawela Indulského

(Foto: Pawel Indulski)

Pawel Indulski je pravdepodobne najlepší tetovací umelec, ktorý kedy žil z čisto technického hľadiska. Jeho práca presahuje médiá a kvalifikuje sa ako to, čo by väčšina považovala za výtvarné umenie.

Tento tiger.

Tiger od Youyeona

(Foto: Youyeon)

Mysleli by ste si, že by to chcelo vážneho milovníka tigrov, aby si jedného nechal vytetovať. Ale ako niekto, kto sa celý deň pozerá na tetovanie, vám môžem povedať, že to tak rozhodne nie je. Tetovanie tigra je obľúbeným dizajnovým konceptom – čo samozrejme nemá nič spoločné s ich krásnymi pruhovanými kabátmi.

Tento kvetinový veniec.

Kvetinový veniec od Banula

(Foto: Banul)

Ak ste častým čitateľom alebo venujete pozornosť súčasným trendom v dizajne, budete vedieť, že kvetinové vence sú tam, kde sú. Ak má teda váš umelec slušnú kvetinovú hru dokonca na polovicu, možno by ste mali zvážiť, aby vám nakreslil kvetinový veniec, ako je ten vyššie..

Kvetinové srdce.

Kvetinové srdce od Alessandra Capozziho

(Foto: Alessandro Capozzi)

Použitie kvetov na vytváranie návrhov s dvojitou expozíciou je populárny koncept dizajnu, ktorý často prináša fascinujúce výsledky. Tento konkrétny príklad sa mierne líši od normy s menej definovanými okrajmi.

Tento fanúšik.

Fanúšik Ann

(Foto: Ann)

Bolo by to príliš syrové, keby som povedal, že som veľkým fanúšikom tohto dizajnu? Fanúšikovia nie sú ani zďaleka populárni, pokiaľ ide o koncepty dizajnu v tetovacom priemysle, ale keď ste videli túto nádhernú reprezentáciu, necháva vás premýšľať prečo? Tento príklad ukazuje, ako bez ohľadu na to, aký nápad na dizajn môžete mať, môže vyzerať skvele

Táto dúhovka.

Iris od Anny Botyk

(Foto: Anna Botyk)

Dúhovka je nádherná kvetina, ktorá sa nedostane k atramentovému času, ktorý by si zaslúžila. Tento veľký kvetinový vzor, ​​ktorý ďaleko presahuje predchádzajúce tetovanie ruží, ktoré táto žena urobila, je rovnako elegantný ako krásny.

Táto fotka mačky.

Fotografia mačky Zlaty Kolomoyskej

(Foto: Zlata Kolomoyskaya)

Zlata vytvára tieto nádherné hyperrealistické reprezentácie čiernobielych fotografií, ktorým sa musí veriť. Existuje lepší spôsob, ako zachytiť spomienku, ako si nechať natrieť jednu z obľúbených záhybov do pokožky na večnosť. Zlatov Instagram je plný neuveriteľných umeleckých diel, ktoré by ste si chceli pozrieť, ak ste to ešte neurobili.

Tento farebný trojuholník.

od Haenyho

(Foto: Haeny)

Niektoré tetovania sú chladnejšie ako ostatné. A hoci v poslednej dobe sa farebným prechodom venuje všetka pozornosť, tento dizajn do tejto kategórie celkom nepatrí. Všetko, čo je potrebné k tomuto chutnému stvoreniu povedať, je nádherná zmes farieb.

Tieto gradientové listy.

Gradientové listy od ZIhee

(Foto: Zihee)

Listy samotné robia pútavé vzory tetovania. Zihee má záľubu vo všetkom botanickom a kedykoľvek vytvorí jeden z listov ťažkých listov, slúži ako vynikajúci príklad toho, ako krásne môžu byť jednoduchšie diela prírody..

About the author