Doslova každé letné tetovanie, ktoré ste nikdy nevedeli, že potrebujete

Táto veľryba a delfín.

od Pawel Indulski

(Foto: Pawel Indulski)

Melanchólia.

od Ann Pokes

(Foto: Ann Pokes)

Ak si nie ste istí, čo znamená melanchólia, používa sa na opis „pocitu zádumčivého smútku, zvyčajne bez zjavnej príčiny“. V zásade teda výrečnejší spôsob opisu depresie. Okrem slov a významov, umiestnenie a hmotnosť tohto písma nebolo možné vykonať s väčšou presnosťou.

Listy.

od Lime

(Foto: Vápno)

Aj keď April Lindsay získava všetku pozornosť, pokiaľ ide o návrhy iba na listoch, nebola prvá ani nie je jediná, ktorá praktizovala tento konkrétny štýl dizajnu. Aj keď je námet podobný, umelcov štýl je v porovnaní s podobnými návrhmi ľahko rozlíšiteľný.

Tieto pivonky.

od draka

(Foto: Drak)

Aj keď nie je známy svojimi kvetinovými vzormi, musím povedať, že Dragonove kvetinové kúsky sú jedny z najlepších, aké som kedy videl. Čo nie je prekvapením, pretože takmer všetko, čo robí, je najlepšie.

Tento červený mak.

Svetlana Liubchenko

(Foto: Svetlana Liubchenko)

Aby umelec zdôraznil odvážnosť a krásu červeného maku, pridal do zmesi niekoľko ornamentálnych prvkov.

Tento pár.

od Koza

(Foto: Kozo)

Dobre, toto je jeden z tých návrhov, že čím dlhšie sa na to pozeráte, tým je krajšie. Môj obľúbený prvok sú tiene dvoch jednotlivcov, ktorí sa držia za ruky. V skutočnosti by tieto postavy samy osebe spôsobili nádherné párové tetovanie.

Táto slnečnica.

od Fatiha Odabasa

(Foto: Fatih Odabas)

Ak ste nikdy neboli svedkami poľa slnečníc v horúcom letnom dni, skutočne ste nežili. Šesť stopiek zakončených zlatými korunami mávajúcimi vo vetre napodobňuje samotné slnko, o ktorom som si istý, že v názve kvetu nemalo malú úlohu..

Tieto elegantné čierne atramentové pivonky.

od Sila

(Foto: Silo)

Pivoňky sú podľa mňa takmer v každom ohľade oveľa krajšie ako ruže. Všetko od ich tvaru po nádherné fázy kvitnutia, ktorými prechádzajú, ich robí príťažlivými ako každá kvetinová odroda.

Tieto roztomilé stvorenia.

Lam Kity

(Foto: Lam Kity)

Niekedy roztomilý znamená roztomilý. A ak sa chystáte na roztomilé, môžete tiež zamieriť na super roztomilé, ako sa to tu dosiahlo. Len preto, že tetovanie je dospelá vec, neznamená to, že musí byť aj váš dizajn.

Tento kus stehna.

od Olgy Korolevy

(Foto: Olga Koroleva)

Ako sme už hovorili, kusy stehien sú v súčasnej dobe skutočne populárne – a skvelá ospravedlnenie pre fotografickú operáciu. Tento dizajn obsahuje tri dobre nakreslené portréty s veľkým počtom možností neskorších farieb.

Tiež na TattooBlend:

50 nádherných návrhov tetovania, po ktorých budete zúfalo túžiť

Hľa, 80 tetovaní, ktoré potrebuje vidieť každé dievča

48 krásnych tetovaní pre ženy nad 40 rokov

30 inšpiratívnych návrhov tetovania, ktoré ste včera potrebovali

About the author