Doslova každé letné tetovanie, ktoré ste nikdy nevedeli, že potrebujete

Existujú tetovania, z ktorých sa treba tešiť, a potom sú tetovania, po ktorých túžite. Tento zoznam je plný tých druhých. Nenechajte leto uniknúť tento rok bez toho, aby ste sa poriadne zamysleli. Nasleduje 40 našich obľúbených návrhov tetovania, ktoré bezpochyby v lete prinesú veľa pozornosti Instagramu.

Táto červená ruža.

od Nanda

(Foto: Nando)

Krásu ruže nemožno nikdy preceňovať. Jediný letmý pohľad na najslávnejší kvet prírody zvyčajne stačí na upokojenie nervov. Preto je vždy dobré nechať si natetované do pokožky natrvalo.

Tento ozdobený stehný kúsok.

od Yintata

(Foto: Yintat)

Okrasné rámy sú také v tomto roku. Áno, zámerne som vynechal presný rok, aby som zdôraznil vždyzelenú povahu tohto vyhlásenia. A keď sme už na tému trendov, čokoľvek vysoko na stehne je tiež in.

Tento malý kúsok raja.

od Eunyu

(Foto: Eunyu)

Neexistuje nič, čo by vás prinútilo nenávidieť vašu súčasnú situáciu viac ako tropický západ slnka ohraničený kývajúcimi sa palmami. Je to univerzálny symbol pre dovolenku. Pôvab západu slnka je vďačný výlučne farbe, ktorú má, a preto robí taký dobrý atrament.

Tento kvetinový blesk.

od Bryana Gutierreza

(Foto: Bryan Gutierrez)

Ak sa vám tento dizajn zdá známy, je to tak, pretože je. Keď toto tetovanie pred niekoľkými rokmi debutovalo, ľudia nám o ňom nemohli prestať posielať e -maily. A pri takom humbuku som si myslel, že je vhodné ho na stránke uviesť aspoň raz. Bryanovu prácu predvádzame už roky a pri podobných prevedeniach, ako je uvedené vyššie, je ľahké pochopiť, prečo.

Táto krásna kytica.

Kvetinová kytica od Evy Krbdk

(Foto: Eva Krbdk)

Nič nekričí leto ako kytica čerstvo rezaných kvetov. A možno žiadna kvetina nie je tak úzko spojená s letom ako krásna slnečnica. Eva Krbdk je jednou z najznámejších tetovačiek na svete. A hoci je známa predovšetkým svojou krajinou, jej ostatné diela sú rovnako pôsobivé.

Tento röntgenový kvet.

od Fatiha Odabasa

(Foto: Fatih Odabas)

Röntgenové kvety sú trendom, ktorý sa nikdy nezastaví. V skutočnosti sú tak populárni tak dlho, že si myslím, že je spravodlivé povedať, že sa im podarilo zbaviť sa svojho „trendového“ stavu. Röntgenové snímky majú vysoký stupeň obtiažnosti-čo ich robí niečím unikátnym a veľmi vyhľadávaným.

Tento vrchol hory.

od Visoty

(Foto: Visota)

Jedinečné miesta sú vždy vzrušujúce. Sternum tats bude vždy jedným z mojich obľúbených miest. Táto mierne nižšia verzia tetovania hrudnej kosti je však môj nový džem. Ani si nie som istý, ako to nazvať?

Tieto jednoriadkové srdcia.

od Nema

(Foto: Nemo)

Jednoduché tetovanie, ktoré v skutočnosti nie je, nie je tam, kde je. Táto séria srdiečok nakreslených tak, aby vyzerala, ako keby boli dokončené bez zdvihnutia pera, je sama o sebe krásna, ale keď do zmesi pridáte elegantný farebný gradient, veci sa zvýšia na úplne inú úroveň..

Tento motýľ.

Svetlana Liubchenko

(Foto: Svetlana Liubchenko)

Butterfly tetovanie určite prešlo dlhú cestu od čias tetovania členku vašej tety. Motýle sa dodávajú vo všetkých rôznych tvaroch a veľkostiach, čo v odvetví, ktoré je teraz zamerané na detaily, z nich robí perfektnú voľbu dizajnu pre umelcov, ktorí chcú predviesť svoje schopnosti. Zdá sa, že tento motýľ bol pridaný neskôr, aby doplnil kvetinovú kompozíciu.

Tento kmeň je plný kvetov.

od Sol

(Foto: Sol)

Verím, že tento dizajn odkazuje na pieseň K-pop, ale nemôžem si byť istý. Je to však kmeň plný kvetov s nádherne ilustrovaným vzhľadom, ktorý je sám o sebe v mojej knihe úžasný..

About the author