Hľa, 80 tetovaní, ktoré potrebuje vidieť každé dievča

Táto tvár.

Tvár od pána K.

(Foto: pán K)

Anatómia človeka je jednou z najťažších vecí, ktoré sa umelec môže obnoviť. Či už ide o jednoduchý pár rúk alebo pár očí a nosa, určite budete chcieť veterinára nechať vyšetriť svojho umelca, aby sa ubezpečil, že dokáže zvládnuť úlohu prijateľným spôsobom..

Tieto poľné kvety.

Divoké kvety od Doy

(Foto Doy)

Máme tu ďalší výtvor divokých kvetov, ktorý každý milovník kvetov okamžite ocení. Drobné poľné kvety sú svojim spôsobom krásne, čím väčšie, obľúbenejšie komerčné odrody nikdy nebudú. Z lásky ku mne nemôžem pomenovať žiadne z týchto kvetov bez menšieho výskumu, ale to neznamená, že nemôžem oceniť ich krásu..

Tento kvetinový kúsok cez rameno.

Kvetinový kúsok na plece od Zihwa

(Foto: Zihwa)

Cieľom týchto zoznamov je inšpirovať ostatných a urobiť ich čo najzrozumiteľnejšími, aby im mohli poskytnúť najlepšie rozhodnutie o dizajne. Snažím sa neuvádzať príliš veľa podobných vzhľadov, ale mnoho umelcov má konkrétny štýl, od ktorého sa väčšinou nevzdialia, takže ich diela pôsobia trochu odvodene, ale nie v zlom, je to len ich štýl..

Tieto vidiace ruky.

od Pawel Indulski

(Foto: Pawel Indulski)

Pawel Indulski je jedným z tých umelcov, o ktorých viete, že si ich nemôžete dovoliť. O cenách zvyčajne nehovorím, pretože sa často veľmi líšia, ale keď máte tieto detaily v spojení s veľkým umelcom, akým je Pawel, viete, že „cenovo dostupný“ sa stáva veľmi relatívnym pojmom..

Tieto malé listy.

Malé listy od Doya

(Foto: Doy)

Drobné listy zdobia vaše stehno, čo by ste nemali milovať? Ak vás zaujíma celý koncept „menej je viac“ a máte myseľ zameranú na niečo, čo zachytáva prírodné krásy, potom by vás mohla zaujímať malá vetvička posiata jemnými malými listami.

Tento malý röntgenový kvet.

Malý röntgenový kvet od Hongdamu

(Foto: Hongdam)

Všetci sme boli ohromení týmito extravagantnými röntgenovými tetovaniami, ktoré vyzerajú, ako keby prekračovali všetky zákony upravujúce to, čo môžeme a čo nemôžeme robiť, pokiaľ ide o tetovanie. Ale v poslednej dobe sa tieto menšie röntgenové návrhy objavujú a nemôžeme byť šťastnejší. Teraz možno môžem prinútiť svojho miestneho tetovania, aby sa pokúsil o jeden z týchto návrhov, ktorý predtým odmietol ako „nad ním“.

Zdvihla sa hrudná kosť.

Nando zdvihol hrudník

(Foto: Nando)

Kórejskí tetovači sú skutočne na mieste, pokiaľ ide o uvádzanie fotografií len tak. To znamená, že ak nahý tón sukne tejto dievčiny zodpovedajúci základnej farbe ruže nie je šťastnou náhodou. Ale je to znova sa opakujúca téma, ktorú som si všimol u väčšiny špičkových kórejských tetovačov, čo ma núti myslieť si, že je to viac než len náhoda.

Jeden čerešňový kvet.

Jeden čerešňový kvet od Nanda

(Foto: Nando)

Jednotlivé návrhy čerešňových kvetov sú v súčasnej dobe skutočne obľúbené. V skutočnosti si myslím, že takmer na každom zozname „malých tetovaní“, ktorý som vytvoril za posledný rok, je aspoň jeden čerešňový kvet – jednoducho sa to nedá obísť. Vo vyššie uvedenom príklade oslnenie bleskom dizajn trochu vyrazí, ale krása dizajnu je stále zrejmá.

Ušný mak.

Ušný mak od Flower

(Foto: Kvetina)

Niet pochýb o tom, že Flower je vhodný názov pre tetovania, ktoré miluje atramentové kvety. Priznám sa, že je to pre nových čitateľov trochu mätúce, ale keď vytvárate umelecké diela, ako je to uvedené vyššie, myslím, že je to úplne jedno. Tetovanie na tomto mieste sa označuje ako „tetovanie do ucha“, ale rád by som mu hovoril tetovanie „za ucho“, aby som si ho nezamieňal s tetovaním na samotnom uchu..

Tento motýľ.

Motýľ od Victoria Do

(Foto: Victoria Do)

Pokiaľ ide o tetovanie motýľov, vždy mi vynikli vzory s ostrými a čistými líniami. Na chvíľu motýľové návrhy trochu padli na cestu tetovania delfínov, hlboko do krajiny klišé. Ale na rozdiel od tetovania delfínov, motýľové vzory nikdy nikam nešli, aj keď ich nevidíme tak veľa ako predtým..

Tiež na TattooBlend:

60 krásnych tetovaní, ktoré vás skutočne nadchnú

50 krásnych tetovaní pre ženy nad 40 rokov

50 nápadov na tetovanie prstom pre tých, ktorí hľadajú

85 patentiek, ktoré presvedčia každú ženu, aby sa nechala napustiť

About the author