Hľa, 80 tetovaní, ktoré potrebuje vidieť každé dievča

Či už túžite po novom dizajne tetovania, alebo len oceňujete krásne umelecké diela, verte mi, keď hovorím, že si najbližších desať minút budete chcieť prezrieť tento zoznam úžasných a nádherných návrhov tetovania, ktorý musíte vidieť. ženy. Predstavte si to ako 10 minút svojho života, ktoré už nikdy nebudete chcieť späť. Prejdite nadol a objavte nádherné kvetinové vzory, hravo kreatívne kúsky a všetko ostatné, o čom ste nikdy nevedeli, že to potrebujete.

Toto motýlie krídlo.

Motýlie krídlo od Michele Volpi

(Foto: Michele Volpi)

Nedá sa poprieť, že tetovanie s dvojitou expozíciou vám dokáže vyraziť dych spôsobom, akým to dokáže len niekoľko ďalších tetovacích návrhov. Detaily, nekonečné možnosti konceptu, obrovské množstvo vecí, ktoré sa dejú, robia tetovanie s dvojitou expozíciou rovnako podmanivým ako všetky ostatné. Tento motýľ, alebo možno krídlo mory, ponúka prirodzené prostredie hmyzu.

Tento kvetinový stehný kúsok.

Kvetinový kus stehna od Nanda

(Foto: Nando)

Z času na čas príde kvetinové tetovanie, ktoré je také krásne, že dostanete chuť rámovať ho a pripevniť na stenu. Toto je jeden z týchto návrhov. Nandove kvetinové umelecké diela boli vždy len tým – umeleckými dielami. A všetkým vám, ktorí hovoríte, že kytice nie sú také krásne ako samostatné kvety, tento dizajn väčšinou nesúhlasí..

Tieto nádherné kvety fuchsie.

Nádherné kvety fuchsie od Joice Wang

(Foto: Joice Wang)

Videl som iba niekoľko návrhov fuchsie, ale potom Nandov ohromujúci kus fuchsie pred niekoľkými týždňami môžem so všetkou istotou povedať, že sa rýchlo stávajú mojimi obľúbenými. Spôsob, akým kvety fuchsie visia na stonkách, z nich robí nádherných tém pre návrhy predlaktí.

Tento akvarelový strom života.

Akvarel strom od LUNA

(Foto: Luna)

Zo všetkých Luniných nádherných diel je tento dizajn určite mojim najobľúbenejším. Symbol stromu života bol kedysi mimoriadne obľúbeným dizajnom, na ktorý sa odvtedy stal trochu vzácnym pohľadom. Akonáhle sa však tento zoznam zverejní, som si istý, že dôjde k oživeniu, aj keď je svojou povahou trochu menšie;).

Tento kvetinový trojuholník.

Kvetinový trojuholník od Gabriely Blaezer

(Foto: Gabriela Blaezer)

Tento kvetinový trojuholníkový glyf vracia krásne spomienky na čas, keď sme v roku 2016 zverejnili majstrovské dielo Felipeho Krossa. Bol to dizajn podobný tomuto, ale predstavoval kvety ibišteka, kde ako tento dizajn vzorky troch rôznych odrôd.

Tento polmesiac.

Polmesiac od Ghinka

(Foto: Ghinko)

Kvetinové polmesiace tetovanie je v dnešnej dobe veľa peňazí. Vidíme ich doslova na každom kroku, ale z nejakého dôvodu nám nikdy nie je zle. Zloženie tohto dizajnu, ako je tetovanie viditeľné v tuneli z plachiet alebo záclon, využíva kreatívny rámovací efekt, ktorý dodáva dizajnu väčšiu dôležitosť..

Slnečnica.

Slnečnica od draka

(Foto: Drak)

Slnečnicové tetovanie je o lete. Ruže, pivonky a tulipány sú jemné a elegantné, ale žiadna z nich skutočne nekričí sezónne viac ako slnečnice. Teraz, keď o tom premýšľam, tulipány sú skoro ako jar, keď príde jar, ale vy rozumiete.

Tento korčuliar.

Korčule od Jefree

(Foto: Jefree)

Pokiaľ ide o náraz a faktor „wow“, nič neprekoná dobre vykonaný dizajn realizmu. Na to, aby bolo povedané, že na realizáciu realizmu funguje efektívne, musíte mať pekelného umelca. Pretože nič nevyzerá horšie ako kúsok realizmu, ktorý je trochu mimo. Kľúčom je fotorealizmus. Ako na obrázku, práca by mala byť takmer na nerozoznanie od fotografie.

Táto akvarelová kniha.

Akvarelová kniha od Ondrašha

(Foto: Ondrash)

Knižné tetovanie je populárny koncept, pretože kto by nemal rád čítanie? Predtým sme zostavili zoznam knižných tetovaní, ktoré sa stretli s relatívne dobrými recenziami a slušným počtom zdieľaní a zobrazení. Tento dizajn je jedným z mojich obľúbených a keby som ho mal vtedy, môžete sa staviť, že by sa dostal do tohto zoznamu.

Tieto nohavičky.

Tetovanie na nohe od Lil Castle

(Foto: Hrad Lil)

Len keď si myslíte, že ste všetko videli, príde dizajn, ktorý je taký krásny, tak inovatívny a taký odvážny, že vám vyráža dych. Tieto návrhy kopírujú vzhľad legín a je takmer nevyhnutné, aby ste nosili šortky bez ohľadu na to, aká môže byť vonkajšia teplota..

About the author