23 úžasných krátkych účesov Ombre

Ombre vlasy sú jedným z najuniverzálnejších štýlov, ktoré si môže ktokoľvek skúsiť zmiešať s obzvlášť zvolenými farebnými kombináciami. V skutočnosti je to univerzálna možnosť, ktorá vyhovuje všetkým textúram vlasov. Tu je však háčik! Dámy iba s dlhými vlasmi vyskúšajú ombre. Avšak v týchto dňoch, ako môžete vidieť v tejto príručke, je ombre na vrchole trend pre krátke vlasy tiež. Po pravde povedané, ombre vyzerá skvele na krátkych vlasoch. Môžete to skúsiť napríklad na vlasoch po plecia alebo na roztrhanom bobu.

Aj keď sa krátke vlasy ľahko udržiavajú a príprava na večierok vám zaberie len málo času, dodáva ombre na vašich krátkych vlasoch môže zvýšiť vašu krásu. Prečo teda neexperimentovať s nasledujúcimi 23 úžasnými účesmi ombre na svojich krátkych vlasoch? Navštívte svoj salón, poraďte sa so svojim kaderníkom a vyberte si najsenzačnejšiu verziu ombre, ktorá bude nosiť dokonalý vzhľad všetkých čias. Na zdravie!

1- Krátky účes Ombre

Krátky ombre hairtyle, blond vlasový ombre krátky

Vychutnajte si to najlepšie zo svojej verzie s týmto ombre na vlasoch na dotyk so stredne dlhými vlasmi. Dáva drzú atmosféru a vyzerá viac než inšpiratívne, dokonca aj bez toho, aby už pôsobil fantasticky. Perfektný showstopper!

2- Rose Gold Blonde Ombre

Rose Gold Blonde Ombre, Vlasy Ombre Blonde Rose

Získajte očarujúci a senzačný vzhľad, keď budete mať účes z ružového zlata a blond ombre zapnutý, nebude vám trvať viac ako niekoľko ťahov prsta. Všestranne pôsobivý a vždy nový!

3- Syrové vrstvy lalokov

Vrkočovité vrkoče, brada s dĺžkou Bob Brown

Sotva existuje niekto, kto by odmietol oceniť tieto trhané vrstvy na vašom dlhom bobku alias lob. Efekt ombre je fascinujúci a budete žiariť ako hviezda aj v dave.

4- Svetlohnedý balayage Bob

Svetlohnedý balayage Bob, krátke vlasy balayage hnedé

Tento svetlohnedý balayage bob je tak trendovo trendový, že takmer každé dievča získava tento vzhľad s úplným nadšením. Je čas to vyskúšať! Noste túto variáciu ombre a nie je divu, neskôr nám poďakujete.

5. Trend vlasov v lete 2018

Trend vlasov v lete 2018, blond vlasy Balayage Bob

Ak nechcete obetovať zábavu v letných dňoch kvôli neporiadku, ktorý prináša dlhé vlasy, tento krátky ombre by mal byť vašou jedinou voľbou. Plážová atmosféra je to, čo ohromí vašich divákov.

6- Kombinácia viacerých farieb

Farba vlasov krátka Ombre

Nudíte sa s rovnakou farbou na vlasoch roky? Skúsme niečo úžasné. V tomto účesu ombre je kombinovaných viac farieb, ktoré určite posunú vašu hru na inú úroveň.

7- Bočné oddelené dlhé kučery

Makeup na vlasy Krátka Blondínka

Chcete módny vzhľad bez odstránenia sofistikovanej atmosféry vášho vzhľadu? Vážte si túto stranu rozdelené dlhé kučery ako tento obrázok. Nielenže zvyšuje pôvab nositeľa, ale zvyšuje sebavedomie.

8- Hlavné body Peek A Boo

Balayage Choppy Hair Brown

Ak vášmu vkusu nevyhovuje žiadny iný účes, mali by ste ako poslednú možnosť, ako pridať objem svojej hrive, momentky typu peek a boo..

9- Ocean Blue Ombre na Čiernej hrive

Vlasy Ombre Blue Bob

10- Svetlohnedý bočný pohľad

Hnedý Balayage Choppy Ombre

11- Verzia morskej panny

Farba vlasov One Mauve

12- Model Rambut Bob

Bob Hair Ombre 20

13- Rovný jednodĺžkový účes

Vlasy Krátke Blond Platinové

14- Balayage pre tmavé vlasy

Vlasy hnedej farby Balayage

15- Krásna fialová na Dark Mane

Fialové vlasy Balayage Ombre

16- Ohromujúce sivé vlasy

Bob Choppy Balayage Blonde

17- Elegantný modrý ombre

Modré krátke vlasy Ombre

18- Báječný ružový ombre

Ružové krátke vlasy Ombre

19- Elegantný jemný hnedý ombre

Balayage Blonde Bob Ash

20- Zlatý vzhľad celebrít

Hair Huntington 20 dĺžka

21- Blogueira Jade Seba

Beauty Balayage Beauty Makeup

22- Chaotický vlnitý čierny a blond Ombre

Bob Choppy Blonde Balayage

23- Camilla Luddington

Farba holiaceho strojčeka na vlasy

About the author