Chladné farby na krátke vlasy

Účes je často založená na type textúry vlasov a spôsobe ich úpravy, či už ide o strih bob, strih pixie alebo dlhý strih. Ďalším spôsobom, ako vylepšiť účes, je pridať nuansy farieb, aby ste vytvorili živší a atraktívnejší účes. Tu sú niektoré z chladné farby na krátke vlasy aby ste sa na to mohli pozerať a napodobňovať.

Fantastický strih Red Pixie

Tento úžasný strih pixie sa vyznačuje tými krásne stredne husté vlasy pramene, ktoré sú celkom očarujúce na pohľad. Usporiadanie týchto zubatých prameňov je v chladnom strihu pixie s krásnou ofinou a trojuholníkovými stranami. Navyše výber červenej farby pre tento účes je dostatočne výstižný, aby vytvoril očarujúci a príťažlivý účes.

Fantastický strih Red Pixie

Úžasný asymetrický strih Boba

Toto úžasné asymetrický strih bobu je celkom lákavé a milé vidieť. Je definovaná tými úžasnými prameňmi stredne hustých vlasov, ktoré elegantne prúdia zhora nadol až k brade. Asymetrický spôsob, akým je tento očarujúci účes vytvorený, je celkom atraktívny. Rovnako to ešte zvýrazňujú odtiene hnedej a blond farby veľmi krásny účes.

Úžasný asymetrický strih Boba

Cool Pixie Cut s dlhými treskami

Tento úžasný účes sa vyznačuje tými fantastickými hustými prameňmi vlasov, ktoré sú ušité v pixie štýle. Má dlhé ofiny, ktoré mierne zakrývajú oči. Je to však práve farebná kombinácia tohto účesu, ktorá robí tento účes fantastickým. Rovnako tak táto farebná kombinácia dodáva tomuto účesu príťažlivosť a mimoriadnu príťažlivosť, na ktorú sa je celkom úžasné pozerať.

Cool Pixie Cut s dlhými treskami

Úžasný účes s krásnymi odtieňmi farieb

Tento fantastický účes je celkom krásny a úžasný na pohľad. Vyznačujú sa tým nádhernými prameňmi kučeravých vlasov, ktoré sú nádherne tkané na jednej strane. Účinok je určite úžasný a nádherný. Rovnako tak odtiene iných farieb dodávajú tomuto fantastickému účesu pôvab a štýl.

Úžasný účes s nádhernými odtieňmi farieb

Úžasný strih Pixie

Tento úžasný strih pixie je definovaný týmito krásnymi prameňmi tenkých vlasov, ktoré sú vyrobené v chladnom a atraktívnom strihu pixie. Rovnako tak, pridanie týchto studených odtieňov modrej, blond a iných farieb dodá tomuto fantastickému účesu pôvab a štýl. Určite by som bol rád, keby som mal tento skvelý strih pixie.

Úžasný strih Pixie

Očarujúci zelený strih Boba

Tento úžasný strih bobu sa vyznačuje tými zvlnenými prameňmi vlasov, ktoré sú celkom krásne a úžasné vidieť. Rovnako tak, vďaka studeným prameňom zelených vlasov je tento účes fantastický a chladný na pohľad. Možno budete chcieť vyskúšať tento fantastický účes a zmeniť tak vzhľad.

Očarujúci zelený strih Bob

Cool a atraktívny strih Pixie

Tento veľmi cool a atraktívny strih pixie je definovaný tými úžasnými ostnatými chrbtom a bokmi a týmito krásnymi vlnitými prameňmi horných vlasov. Na prvý pohľad je tento účes skutočne úžasný. Chladné blond odtiene v hornej časti sú v kontraste k čiernym bokom a chrbtu.

Cool a atraktívny strih Pixie

Krásny strih Pixie od Rihanny

Tento úžasný strih pixie, ktorý je prerušovaný tými úžasnými prameňmi horných vlasov a ofiny, je celkom lákavý a nádherný na pohľad. Rovnako tak chladné pásiky blond vlasov dodávajú tomuto fantastickému účesu pôvab a štýl. Možno budete chcieť vyskúšať tento úžasný účes a urobiť tak úžasnú zmenu svojho vzhľadu.

Krásny strih Pixie od Rihanny

Fantastický asymetrický strih Boba

Tento fantastický asymetrický strih bobu je definovaný týmito geometrickými usporiadaniami vlasov a chladnými a úžasnými stranami. Asymetrický spôsob, akým je tento účes vyrobený, dodáva tomuto fantastickému účesu pôvab a štýl. Milujem spôsob, akým je tento účes vytvorený v asymetrickom štýle.

Fantastický asymetrický strih Bob

Úžasný strih Pixie s odtieňmi rôznych farieb

Tento fantastický účes sa vyznačuje krásnymi odtieňmi rôznych farieb. S chladnou zubatou ofinou je tento účes určite veľmi atraktívny a jedinečný. Rovnako rôzne farebné odtiene dodávajú tomuto inak jednoduchému strihu pixie mimoriadnu príťažlivosť.

Úžasný strih Pixie s odtieňmi rôznych farieb

Fantastický strih Bob s úžasnými odtieňmi farieb

Tento strih bobu je sám o sebe rozhodne cool a očarujúci. S pridaním rôznych odtieňov farby sa však stane úžasným. Striedanie krásnych farieb vytvára úžasný účes, ktorý je celkom krásny a očarujúci na pohľad. Rovnako tak chladná krátka ofina dodáva nositeľke tohto účesu trochu detskej nevinnosti.

Fantastický strih Bob s úžasnými odtieňmi farieb

Očarujúci strih Pixie

Tento očarujúci strih pixie má chladný odtieň farby, ktorý je veľmi príjemný na pohľad. Vrstvené boky a chrbát tiež dodávajú týmto jemným prameňom vlasov objem a textúru. Chladné zubaté ofiny navyše vytvárajú fascinujúci vzhľad, ktorý je ťažké ignorovať. Chcela by som mať tento úžasný účes pre chladnú zmenu vzhľadu.

Očarujúci strih Pixie

Úžasný strih Pixie s úžasnými stranami a chrbtom

Toto fantastický účes sa vyznačuje tými krásnymi prameňmi farebných vlasov, ktoré sú ušité pixie spôsobom. Tento skvelý účes je rozhodne veľmi atraktívny a lákavý na pohľad s malými hrotmi na vrchu a úžasnými stranami, ktoré sú umelecky usporiadané tak, aby vytvárali nádhernú auru. Rovnako tak krásna ofina dodáva tomuto fantastickému účesu pôvab a štýl.

Úžasný strih Pixie s úžasnými stranami a chrbtom

Úžasný Bob Cut

Tento jedinečný strih bobu je skutočne úžasný s tými hustými prameňmi vlasov, ktoré ho charakterizujú. Spôsob, akým je tento účes upravený, vo mne vyvoláva pocit mimoriadneho objemu vlasov, ktoré má. Je naozaj úžasné a fantastické sa na to pozerať. Rovnako tak pridanie vrstiev po stranách a vzadu vytvorí väčší objem a textúru týchto už hrubých prameňov vlasov. Naozaj milujem tento úžasný účes.

Úžasný Bob Cut

Cool asymetrický strih Bob

Tento chladný asymetrický strih bobu sa vyznačuje jemnými prameňmi vlasov medenej farby. Asymetrický spôsob, akým je tento účes usporiadaný, dostatočne vyhovuje tomuto typu štruktúry vlasov. Rovnako tak jemná ofina dodáva tomuto jednoduchému asymetrickému strihu bob viac šarmu. Určite by som rád vyskúšal tento fantastický strih bobu, aby sa zmenil chladne.

Cool asymetrický strih Bob

About the author