Farba na krátke vlasy a strihy

Ako viete, že v 2013, krátke účesy sú v trende. Vďaka krátkym vlasom vyzeráte do určitej miery trendy, cool a funky. Ide však o to, ktoré krátke účesy si vybrať? Budú jedinečné? V súčasnosti je v trende len málo krátkych účesov a každý ich preferuje, takže nemôžete očakávať, že budú jedinečné. Môžete ich však ľahko urobiť jedinečnými tým, že na nich budete mať inú farbu vlasov. Tu je niekoľko zrážky a farby na vlasy ktoré môžete skúsiť vyzerať trendovo:

Tento ostrihaný bob účes s červenou farbou je skvelou kombináciou. Poskytne vám funky vzhľad, ako môžete vidieť na obrázku.

Červené trhané vlasy

Ak chcete svojim vlasom získať úplne jedinečný vzhľad, môžete na nich vyskúšať fialovú farbu. Je to chladná farba a budete pôsobiť štýlovo a trendy.

Krátke fialové účesy

Ak máte extra krátky zostrih pixie, môžete tr fialová farba vlasov na nich. Bude to vyzerať skvele na vašich vlasoch a budete vyzerať úžasne.

Najlepšia fialová farba vlasov

Svetlo zelená farba vyzerá úžasne na krátkych vlasoch. Je to jedinečná farba a len málo ľudí si túto farbu na vlasoch vyskúša

Dievčatá so zeleným účesom

Katty Perry je horúca celebrita a shealso chce tiež získať jedinečný vzhľad. A kvôli tomu si nedávno dala zafarbiť vlasy na modro a vyzerá úchvatne.

Modré vlasy celebrít

Ružová farba je najlepší pre dievčatá a ženy, ktoré si chcú zachovať svoju roztomilosť a jedinečný vzhľad. Je to iná farba a vyzerá úžasne na krátkych účesoch pixie.

Účes strihu ružovej pixie

Môžete dvojfarebné farby na vlasy. Ale obsah týchto dvoch farieb musí byť úžasný a mal by vám vyhovovať. patrí medzi nové trendy, ktoré sú nedávno predstavené vo svete vlasovej módy.

Krátke dvojfarebné obrázky na vlasy

Ženy a dievčatá, ktoré chcú získať zrelý vzhľad, musia vyskúšať túto jetovú čiernu farbu vlasov. Bude to na vás vyzerať skvele.

Jet čierna farba vlasov

Ženy a dievčatá, ktoré majú blond vlasy a okrem strihu s nimi chcú urobiť aj niečo iné. Môžu si v nich vyskúšať čierne odlesky. Je to jedinečný štýl farby vlasov a určite vám bude pristať.

Krátke blond a čierne účesy

Jessica Chastain má krátke vlnité vlasy a vďaka červenej farbe vyzerá sexi a príťažlivo.

Krátke červené vlnité vlasy

Ponorný bob je jedinečný a najlepší účes, ktorý si môžete vyskúšať. Líši sa od tradičných bobových strihov, ale vďaka nim budete vyzerať roztomilo.

Ponorný bob strih

Ak ste fanúšikom súmraku, musíte tento farebný kontrast vyskúšať. Bude to na vás vyzerať skvele. Čierne vlasy s červenými odleskami budú na strihoch bobov trendy.

Čierne a červené štýly farby vlasov

Chcete robiť niečo iné a úžasné? Ak áno, potom musíte ísť na viacfarebná farba vlasov. Môžete vyskúšať rôzne kontrasty farieb vlasov, ktoré na vás pôsobia chladne. V závislosti od vašich požiadaviek môžete buď vyskúšať kontrasty tmavých alebo svetlých farieb.

Viacfarebná farba vlasov

About the author