Farby na krátke vlasy 2013

Vlasy prichádza v rôznych farebných kombináciách a často je to farba vlasov, ktorá robí rozdiel medzi dobrým účesom a zlým účesom. Dobrý výber farby vlasov teda môže váš vzhľad ešte vylepšiť. Tu sú niektoré z trendové farby na vlasy pre krátke vlasy.

Medený červený krátky účes s strapcami na odlete

Tento účes je neskutočne nádherný. Mäkké, jemne tečúce medené červené vlasy vám dodajú veľmi očarujúci vzhľad. Rovnako tak strapce vlasov, ktoré mierne odlietajú, vytvárajú lákavý ženský vzhľad, ktorý je veľmi atraktívny a nádherný. Športovať budete určite radi krátky účes.

Medený červený krátky účes s odletenými strapcami

Pripnutý planúci červený krátky bob účes

Tento krásny účes je rozhodne príťažlivý a fantastický. Pozrite sa na horiacu červenú farbu a určite budete opálení. Silne horiaca červená farba vytvára okolo hlavy silnú auru, vďaka ktorej budete vyzerať nádherne a atraktívne. Pripnuté pramene vlasov ďalej dodávajú tomuto veľmi úžasnému účesu tvar a rozmanitosť.

Pripnutý planúci červený krátky bob účes

Asymetrický punkový účes s odtieňmi blond a svetlo modrej

Tento fantastický účes je veľmi moderný a radikálny. Jeho nekonvenčnosť je veľmi zrejmá pri výbere farieb a asymetrickej úprave, ktorú vytvoril kaderník. Kombinácia blond a modrej vytvára pôsobivý kontrast, ktorý je veľmi fascinujúci a jedinečný. Tento účes budete určite milovať.

Asymetrický punkový účes

Veľmi štýlový krátky fialový účes s čiernym a sivým nádychom

Je to určite jedinečný a netradičný spôsob farbenia vlasov. Hlavná fialová farba, ktorá je podfarbená čiernou a sivou, vytvára úžasnú kombináciu, ktorá skutočne vylepšuje váš vzhľad. Veľmi ženské a atraktívne, budete pôsobiť skutočne veľmi atraktívne a nápadne s týmto výberom farieb.

Veľmi štýlový krátky fialový účes

Ružová s jemným nádychom blond účesu

Na to je fantasticky fantastické pozerať sa. Kto by si povedal, že ružová je pri použití s ​​vlasmi krásna a príťažlivá. Tento cool bob účes je ešte umocnený nádhernou a veľmi ženskou ružovou farbou.

Ružová s jemným nádychom blond účesu

Jemný blond účes s modrým nádychom

Je to úžasne umelecké, pretože blondínka kontrastuje s modrou farbou. Naozaj milé! Ostrý účes je ešte umocnený modrou farbou, ktorá vám dodáva veľmi neobvyklý, ale sofistikovaný ženský vzhľad. Tento úžasný účes si určite zamilujete.

Jemný blond účes s modrým nádychom

Jazzy čierne vlasy s nádychom bielej farby

Je to úžasný a úžasný účes a je skutočne atraktívny a sofistikovaný. Mierne orezané boky a chrbát ustupujú oslnivému vrcholu. Biele odtiene navyše vytvárajú dôraz a variácie, ktoré sú úžasné a báječné na pohľad. Tento úžasný účes si určite zamilujete.

Jazzy čierne vlasy s nádychom bielej farby

Zaoblený ostrihaný účes s odtieňmi červenej a hnedej

Tento chladný osviežujúci účes je skutočne fantastický a atraktívny. Vláčny zaoblený strih a chladné odtiene červenej a hnedej vytvárajú úžasnú kombináciu, ktorá je veľmi lákavá a očarujúca. Tento úžasný účes budete určite milovať športovať.

Zaoblený ostrihaný účes

Mäkký účes Ash Brown

Je to fantasticky očarujúce a sofistikované. Jemne rozpustené vlasy s oddelenými bokmi v jaseňovo hnedej farbe sú veľmi atraktívne a krásne. Táto farba vlasov je skutočne veľmi elegantná a úžasná na pohľad a túto farbu vlasov si určite zamilujete.

Jemne hnedý jemný účes

Inovatívny krátky modrý účes

To je určite úžasné a úžasné. Pozrite sa na oslnivé krátke modré vlasy, ktoré vytvárajú veľmi moderný, ale sofistikovaný vzhľad! Modrá, neobvyklá farba vlasov, skutočne vytvára futuristický vzhľad, ktorý je rozprávkovo atraktívny a očarujúci.

Inovatívny krátky modrý účes

Krátky čierny účes s blond a hnedými odtieňmi

Je to veľmi príťažlivé a očarujúce. S pevnými čiernymi vlasmi presiaknutými blond farbami je efekt úžasne úžasný a jedinečný. Túto farebnú kombináciu určite radi vyskúšate.

Krátky čierny účes s blond a hnedými odtieňmi

Konkávny hnedý účes s nádychom špinavej blondínky

Cool a vzrušujúce, tieto konkávne hnedé vlasy presiaknuté špinavou blond farbou vytvárajú úžasne atraktívnu kombináciu farby vlasov. Táto farebná kombinácia je úžasne obdivuhodná a očarujúca. S týmto účesom a farebnou kombináciou budete určite vyzerať veľmi roztomilo a očarujúco.

Konkávny hnedý účes s nádychom špinavej blondínky

Medená blondínka s čiernym nádychom

Tento úžasný účes kombinuje medenú blond a čiernu v módnom vzhľade, ktorý je nádherný a nádherný. Asymetrický strih je ešte umocnený kombináciou týchto dvoch farieb. Je úžasné a očarujúce športovať vo svojom účese s touto nádhernou farebnou kombináciou.

Medená blondína s čiernym nádychom

Krátky blond účes s bočnými predkami a fialkovým nádychom

Tento úžasný účes má blond farbu s nádychom do fialova. Efekt je úžasne báječný. Tento moderný účes vytvára chladný, nádherne príťažlivý účes, ktorý je veľmi očarujúci a atraktívny. Tento účes si určite zamilujete.

Krátky blonďavý účes s bočnými časťami

Asymetrický jemný čierny účes s blond nádychom

Táto farebná kombinácia je veľmi chladná a skromná. Poddajné čierne vlasy majú veľmi minimálny blond podtón. Je to úžasne cool a očarujúce. Blond podtón rozhodne nie je veľmi zdôrazňovaný, ale určite si ho všimnete, ak mu dáte bystrý vzhľad. Tento úžasný účes môžete pre zmenu vyskúšať aj vy.

Asymetrický jemný čierny účes

Cool Copper Red so sotva viditeľnými čiernymi pruhmi

Tento chladný bobový účes má dva farebné tóny – medenú blond a čiernu. Složito zapletenú kombináciu čiernej a medenej blondínky si možno len ťažko všimnúť. Napriek tomu dodáva vašim vlasom väčšiu životnosť a kontrast v porovnaní s obyčajnými medené blond vlasy. Túto úžasnú kombináciu farieb môžete pre zmenu rozhodne vyskúšať.

Chladná medená červená so sotva viditeľnými čiernymi pruhmi

About the author