Farby pre krátke účesy

Čo robíte, keď chcete urobiť pre svoje vlasy niečo iné, čo vám pomôže vyniknúť z davu? Môžete skúsiť nový účes alebo a nová farba to jednoducho zmení celý váš vzhľad. Aj napriek tomu by ste jednu z týchto vecí nemali doma skúšať. Najlepšie urobíte, keď zavoláte svojmu stylistovi a pripravíte si obrázok s príponou nový účes ktoré by ste chceli mať. Aj keď je nájdenie správnej farby pre vaše vlasy proces, ktorý chvíľu trvá, rozhodne stojí za to. Nakoniec budete mať skvelý vzhľad a to všetko bude spôsobené tým, že ste investovali čas a energiu do hľadania perfektná farba a štýl. Ak vyskúšate niečo, o čom ste počuli, bez obrázka, ktorý môžete použiť, výsledky nemusia byť také, ako by ste očakávali. To znamená, že by ste mali hneď teraz hľadať správny obrázok a potom zavolať svojmu stylistovi!

Rôzne červené zvýraznenia

Keď máš tmavé vlasy, máte množstvo možností, ako nechať vyniknúť svoje vlasy. To znamená, že sa dokonca môžete rozhodnúť pre niektoré červené odlesky, ktoré majú rôzne odtiene a vďaka ktorým budú vaše vlasy vyzerať skvele!

Rôzne červené zvýraznenia

Blond a ružová

Keď máte svetlejšie vlasy, jedinou možnosťou, ktorú máte, je pohrať sa s niekoľkými tónmi farby. Na tomto obrázku uvidíte odvážnu blondínku, ktorá má zaujímavý tón žiarivej ružovej, vďaka čomu je všetko zaujímavé.

Blond a ružová

Svetlá broskyňa

Zaujímavosťou tejto farby je fakt, že to nie je obyčajná oranžová, ktorú vidíte všade, ale skôr broskyňová farba, vďaka ktorej budú vaše žiarivé vlasy pôsobiť krásne a zaujímavo zároveň.

Svetlá broskyňa

Blond, modrá a fialová

Ak neviete, ako urobiť vlasy o niečo originálnejšími, potom by ste sa mali rozhodnúť pre niekoľko modrých a fialových odleskov, ktoré sú strategicky umiestnené vpredu. Budete vyzerať úžasne!

Blond, modrá a fialová

Sýto červená

Ak chcete nájsť tú správnu farbu, vďaka ktorej budú vaše vlasy vyzerať inak, ale nie príliš odlišne, mali by ste sa rozhodnúť pre sýtu červenú. Hovorí sa, že červené hlavy sú tajomnejšie a sexy. Môžete ísť na to!

Sýto červená farba vlasov

Blue Pixie

Keď máte skutočne krátke vlasy, potom sa môžete hrať len o ich farbu. Ak teda uvažujete o tom, že by bol váš pixie zaujímavejší, potom je správne rozhodnúť sa pre neobvyklú farbu, ako je modrá..

Blue Pixie

Žltá a blond

Ak sa nechcete rozhodnúť len pre obyčajnú blond farbu, môžete sa rozhodnúť pre žltý tón, vďaka ktorému bude všetko ešte zaujímavejšie. Niektoré žlté odlesky vás určite odlíšia.

Žltá a blond

Blond a tmavá

Ďalšou zaujímavou vecou, ​​ktorú môžete urobiť pre svoje vlasy, aby vyzerali odlišnejšie, je skúsiť skombinovať blond a tmavú farbu. Týmto spôsobom, aj keď vám vlasy budú rásť, koreň sa nezobrazí.

Blond a tmavá

Tmavá a svetlá blond

Pokiaľ ide o blond vlasy, môžete sa skutočne hrať s dvoma odtieňmi. Dole môžete mať tmavší a hore svetlejší. Skvelé na tom je fakt, že to bude vyzerať jednoducho fantasticky.

Tmavá a svetlá blond

Svetlá mettalická blond

Jednou z vecí, ktoré môžete vyskúšať, keď chcete, aby vaša blondínka vyzerala odlišnejšie ako kedykoľvek predtým, by bolo zvoliť mettalický tón, vďaka ktorému bude vyzerať originálne a zároveň krásne..

Svetlá mettalická blond

Blondínka a Brown

Aby vaše vlasy vyzerali skvele, nemusíte sa príliš rozhodovať pre zmenu a farbu. Jediné, čo musíte urobiť, je rozhodnúť sa pre jeden alebo dva pramene vlasov, ktoré môžete farba hnedá. Takto budete vyzerať úžasne.

Blondínka a Brown

Jasne červená

Keď sa vám páči červené vlasy, môžete hrať s odtieňmi, ktoré si môžete vybrať. Ak chcete niečo odvážnejšie, môžete si vybrať žiarivú červenú, z ktorej bude každý na ulici krútiť hlavou!

Jasne červená

Čierna a blond

Teraz, keď máte tmavé vlasy, jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť, aby bol váš vzhľad zaujímavejší, by bolo vybrať si jeden alebo dva pramene vlasov zafarbené na svetlo blond. Získate maximálny účinok!

Čierna a blond

Tmavá a tmavočervená

Je to typ kombinácie, vďaka ktorému budete určite vyzerať fantasticky, a pritom nejde o štýl, ktorý možno nazvať dramatickým alebo radikálnym. Určite však prinúti každého obdivovať váš zmysel pre štýl!

Tmavá a tmavočervená

Blondínka Ombre

Ďalším spôsobom, ako vyzerať fantasticky a zaujímavo súčasne, by bolo vyskúšať a blond ombre. Nemusíte sa vzdať svojho prírodná farba vlasov, ale radšej zmeňte končeky vlasov na svetlejšie.

Blondínka Ombre

About the author