Krátke vlasy s farbou

Vybrať pre seba najvhodnejší účes je niekedy celkom výzva. Napriek tomu, ak niekto pozná tipy na výber účesu, bude pre neho ľahké a náročné ho nájsť ideálny účes pre seba. Pri výbere účesu je potrebné vziať do úvahy veľa faktorov a jedným z nich je farba vlasov. V tomto článku uvádzame niektoré príklady pekných krátkych účesov s fantastickými farbami.

Krásny strih Pixie s úžasnými treskami

Tento krásny strih pixie s úžasnou ofinou je skutočne nádherný a atraktívny na pohľad. Má stredne hrubé pramene čerešňových vlasov, ktoré sú na pohľad skutočne očarujúce. Rovnako sa vyznačuje krásnymi bočnými nárazmi a úžasnou hornou časťou. Tento strih pixie je skutočne očarujúcim a nádherným príkladom úžasné krátke vlasy.

Krásny strih Pixie s úžasnými treskami

Zdroj

Cool Messy klasický Bob účes

Tento skvelý chaotický klasický bob účes je skutočne jedinečný kvôli zdanlivo neovplyvniteľnému účinku, ktorý vytvára v osobnosti človeka. Rovnako tak úžasná farba tohto strihu bob je skutočne ohromujúca s tými krásnymi prameňmi ružových vlasov. Chaotické usporiadanie dodáva týmto vlasom objem a textúru. Rovnako tak krátka ofina pekne dopĺňa hranaté strany.

Ružový krátky blond účes

Zdroj

Úžasný vlnitý strih Boba

Tento úžasný strih bobu je skutočne báječný a atraktívny na pohľad. V hornej časti má chladné svetlohnedé pramene a v dolných častiach a vzadu svetlo blond. Kombinácia týchto úžasných farieb je rozhodne veľmi atraktívna a podmanivá. Rovnako tak táto farebná kombinácia pekne zosilňuje príťažlivosť týchto nádherných vlnitých bobových vlasov.

Krátke vlnité vlasy Ombre

Zdroj

Krásny vrstvený účes Bob s odtieňmi rôznych farieb

Tento fantastický strih bobu je skutočne fascinujúci a atraktívny na pohľad. Napriek tomu sú to bočné časti, ktoré robia tento účes výrazne jedinečným. Na bokoch sú odtiene červenej farby, vďaka ktorým je tento účes pútačom pozornosti. Rovnako tak chladné vrstvy dodávajú tomuto účesu objem a textúru. Bočné ofiny sú navyše skutočne fantastické na pohľad.

Krátky čierny a červený účes

Zdroj

Očarujúce vlasy s vyklopenými bokmi a bočnými ramenami

Tieto krásne vyklopiteľné bobové vlasy sú určite veľmi jedinečné v podobe bočných ofín a vyklápacích strán. Vďaka svojej farebnej kombinácii je však úžasný. Horná časť má purpurovú farbu, zatiaľ čo spodné strany a zadná časť majú čiernu farbu. Skutočne krásny a očarujúci, tento bob účes je určite dobrým doplnkom nášho zoznamu farebných krátkych účesov.

Očarujúce vyklopiteľné bobové vlasy s bočne rozstrapkanými ofinou

Zdroj

Fantastické krátke vlasy s odtieňmi striedajúcich sa farieb

Tento úžasný strih pixie je skutočne príťažlivý kvôli nádhernej súhre dvoch farieb: po prvé je tu čierny podtón, ktorý je ešte vylepšený odtieňmi špinavej blond farby. Cool a vzrušujúce, tieto pekné krátke vlasy sú skutočne lákavé vďaka tejto očarujúcej súhre týchto dvoch farieb.

Fantastické krátke vlasy s odtieňmi striedajúcich sa farieb

Zdroj

Nádherný asymetrický účes Bob s úžasnými treskami

Tento asymetrický bob je skutočne nádherný s tými stredne hrubými prameňmi blond vlasov, ktoré dodávajú tomuto účesu dostatočný objem a textúru. Rovnako má aj tieto úžasné bočné časti. Navyše, krásna ofina s fialovým nádychom robí tento účes očarujúcim a atraktívnym.

Krátky dvojfarebný účes

Zdroj

Úžasný účes Pixie

Tento chlapčenský strih pixie je naozaj pekný a očarujúci na pohľad. Výraznou črtou tohto účesu sú chladné dlhé ofiny, ktoré sú v kontraste k bokom oholeným holiacim strojčekom. Pekný a chladný strih pixie je ešte vylepšený jeho platinovou blond farbou. Určite by som rád vyskúšal tento pixie účes raz za čas.

Úžasný účes Pixie

Zdroj

Cool Blue Pixie Cut

Tento krátky účes je skutočne jedinečný s tými úžasnými prameňmi moderných tyrkysovo zafarbených vlasov. Tento účes môžete označiť za veľmi chlapčenský, ale nič v dnešnej dobe nie je chlapčenské ani dievčenské. Krátke rany charakterizujú tento strih pixie a poviem, že športovať tieto chladné krátke vlasy by vyžadovalo veľa odvahy.

Cool Blue Pixie Cut

Zdroj

Úžasný krátky účes Lila a Fuschsia

Tento úžasný strih pixie je skutočne veľmi jedinečný a atraktívny vďaka svojej úžasnej súhre farieb vlasov a krásnych flipov. Voľba farby je pre tento účes skutočne fantastická. Rovnako tak, vyklápacie ofiny a pekná bočná časť robia tieto krátke vlasy veľmi príťažlivými a podmanivo jedinečnými..

Úžasný krátky účes Lila a Fuschsia

Zdroj

Nice and Charming Messy Pixie Cut

Tento pekný a očarujúci strih pixie má chladné pramene stredne hustých vlasov. Objem a textúru týchto vlasov ďalej zvyšujú chladivé vrstvy vzadu a po stranách. Chaotické usporiadanie navyše siaha smerom dole k zadnej časti. Voľba žltej zlatej blondínky však robí tento účes výrazne unikátnym.

Pekný a očarujúci chaotický strih Pixie

Zdroj

Úžasný ostrý účes s úžasnými treskami

Tento úžasný účes sa vyznačuje fantastickými hrotmi a hravou ofinou, ktoré dodávajú tomuto účesu jedinečnú a úžasnú príťažlivosť. Oholené strany vytvárajú radikálny kontrast s ostnatým vrchom a ofinou. Rovnako tak špinavý blond vrch a svetlohnedé strany sú dobrým výberom farieb. Celkový dojem z tohto účesu je určite skvelý.

Úžasný ostrý účes s úžasnými ofinou

Zdroj

Úžasne atraktívny účes Bob

Tieto nádherne atraktívne bobové vlasy sú skutočne nádherné a báječné na pohľad. Vyznačuje sa jemnými svetlohnedými hnedými vlasmi so svetlohnedými odleskami. Rovnako tak bočné ofiny pekne dopĺňajú a zvýrazňujú krásu dievčaťa. Skutočne, tento úžasný bob účes je skutočne fascinujúci na pohľad.

Úžasne atraktívny účes Bob

Zdroj

Úžasný strih Pixie s úžasnými dlhými treskami

Toto chladný krátky účes je skutočne úžasne atraktívny. Charakteristickou črtou tohto účesu je úžasná ofina, ktorá siaha až po pery. Fialovú farbu ofiny pekne dopĺňajú tmavé bočné časti. Úžasné a fantastické, tieto krátke vlasy sú rozhodne odlišné a jedinečné.

Úžasný strih Pixie s úžasnými dlhými treskami

Zdroj

About the author