11 dokonalých príkladov nápadov na špinavé blond vlasy (vzhľad 2021)

Špinavé blond vlasy sú stredne blond vlasy so svetlohnedými tónmi. Hnedé tóny sú zvyčajne pšeničné alebo cappuccino. Špinavá blondína sa dobre kombinuje s teplejšími tónmi pokožky a chladnejšími blond farbami. Túto farbu je možné dosiahnuť prirodzene blond vlasmi alebo zosvetlením prirodzene hnedých vlasov tmavšími blond tónmi.

Ak do svojich účesov pridáte tento krásny tón, bude určite pôsobiť úžasne. Väčšina žien bude premýšľať o zosvetlení vlasov na jar a do leta, ale úprimne povedané, je to nádherný vzhľad kedykoľvek počas roka! Priznávam, tento špinavý blond trend vyzerá úžasnejšie u žien s tmavšou pleťou a rôznymi farbami očí, pretože je to perfektné opálenie s plážovým vzhľadom..

Špinavý blonďavý účes znamená, že bez ohľadu na to, či máte prirodzene tmavšie vlasy a chcete si ich zosvetliť, alebo máte veľmi svetlé blond vlasy a chcete ich stmaviť, môžete dosiahnuť svoj vzhľad buď technikou balayage alebo fóliou..

Dodržiavanie správneho režimu starostlivosti o vlasy udrží vaše účesy farby. Takže namiesto toho, aby ste získali superľahkú platinovú blond alebo maslovú zlatú blond, dajte si špinavšiu farbu pomocou jedného z nižšie uvedených nápadov na blond vlasy..

Takže pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené fotografie nápadov na špinavé blond vlasy:

Reverse Dirty Blonde Ombre

Reverse Dirty Blonde OmbreInstagram @tbgsalonstx

Vysoko štruktúrovaný špinavý tmavý blond vlasový korienok až po tipy pre sexy brunetky je ultra báječný štýl, s ktorým si môžete dopriať. Ozdobte svoje špinavé blonďavé ombre vlnami, aby ste zvýraznili perfektnú zmes!

Mäkké špinavé blonďavé peniaze pre ženy nad 70 rokov

Mäkké špinavé blonďavé peniaze pre ženy nad 70 rokovInstagram @kjcrealhair

Mäkké špinavé blond peniaze pre ženy nad 70 rokov dodávajú rozmer a jas. Dodávajú farbe vlasov mladistvý vzhľad. Peniaze sa zameriavajú predovšetkým na tvár, ale dajú sa použiť aj na vlasy, aby dodali faktor „wow“.

Špinavá blondínka s purpurovými koncami pre ženy nad 50 rokov

Špinavá blondínka s purpurovými koncami pre ženy po 50 -tkeInstagram @lghowardsalon

Fialové konce na špinavých blond vlasoch dodávajú zábavný tón a rozmer ženám nad 50 rokov, ktoré hľadajú módne farby. Tmavší odtieň fialovej v melírovanej forme je konzervatívnejším spôsobom, ako získať farbu bez toho, aby ste sa obávali, že ju budete mať príliš.

Moderné blonďavé vlasy do dažďa pre staršie ženy

Moderné blond vlasy do umývačky riadu pre staršie ženyInstagram @mmfriseure

Moderné blond vlasy do umývačky riadu pre staršie ženy sú veľmi jemné a rozmerné s niekoľkými popraskaním svetlej blond farby. Dimenzionálne blond vlasy vytvoria mladistvú žiaru a sú veľmi všestranné!

Špinavé blond vlasy s melírom pre ženy nad 60 rokov

Špinavé blond vlasy s melírom pre ženy nad 60 rokovInstagram @hairbyjanetbiggers

Špinavé blond vlasy s melírom pre ženy nad 60 rokov sú jednoduchým spôsobom, ako si zmiešať sivé vlasy. Pridanie slabých miest umožňuje rozmery a rovnomerné a vyblednuté vyrastie s nižšou údržbou.

Špinavá platinová blondína

Špinavá platinová blondínaInstagram @tressesbytress

Fantastický kovový odtieň, ktorý vyhovuje teplej až neutrálnej pleti – táto farba rozžiari váš účes pod svetlom. Ideálne pre všetky typy a dĺžku vlasov, či už ide o pixie alebo tieto jednoduché rovné vlasy.

Špinavá blondínka s plážovými vlnami

Špinavá blondínka s plážovými vlnamiInstagram @beautyby_brittanyjean

Tmavé až svetlé špinavé blonďavé vlasy s týmto ombre chcú práve teraz všetci. Úplne krásne a ľahko upraviteľné!

Špinavá jaseňová blondína na vlasoch po ramená

Špinavá popolavá blondína na vlasoch po ramenáInstagram @mackenziejaymes_

Cítite sa ako bohyňa pláže s týmito špinavými popolavými blond vlasmi, spojenými s výstrihom po ramená, dymovými korienkami a jemnou balayage, ktorá vyzerá perfektne na rovných vrstvených vlasoch. Tento špinavý blond štýl je tiež ideálnou voľbou pre stredne dlhé, tenké a jemné vlasy.

Brunetka stredne dlhé vlasy s medovým melírom

Brunetka stredne dlhé vlasy s medovým melíromInstagram @brianalea_stylist

Dodajte svojim prírodným špinavým blond vlasom hĺbku a rozmer pre zdravší účes s týmito teplými karamelovými pruhmi! Vďaka kontrastu a rozmeru, ktoré prináša, je nádherne žiarivý v kombinácii s tmavými vlasmi.

Špinavá bielidlá blond

Špinavá bielidlá blondInstagram @leannaslovelylocks

Skutočne chladný odtieň ako sneh v bielej farbe môže na vašej pokožke zvýrazniť ružovú farbu a zvýrazniť vaše orieškové oči, najmä ak máte modré alebo sivé náznaky. Ideálne pre vlnité laloky a vrstvené strihy.

Svetlá špinavá blondína

Svetlá špinavá blondínaInstagram @shannonathairoboston

Choďte jasnejšie než svetlé s touto svetlou špinavou blond farbou, ktorá vyzerá nepopierateľne pekne na akomkoľvek tóne pleti. Th

About the author