12 najkrajších nápadov na hnedé vlasy Ombré z roku 2021

Hnedé ombré je ručne maľovaná technika farbenia vlasov, ktorá v hornej časti hlavy farbí hnedé vlasy a v spodnej časti sa postupne mieša do svetlejšej farby..

Ak ste prírodná brunetka a zvažujete hnedú ombré farbu vlasov, potom ste na správnom mieste! Ombré ponúka jedinečné vrstvené sfarbenie, ktoré sa líši od melírov a dáva vám jedinečný farebný štýl, ktorý krásne rastie.

Existuje toľko odtieňov hnedých farieb, z ktorých si môžete vyberať, ale najlepšie je začať s prírodnou brunetkou ako základom a pridať farbu, ktorá sa postupne zosvetľuje, až sa dostane až ku končekom vlasov..

Medzi obľúbené farby ombré patria svetlohnedá, tmavohnedá, čokoládovo hnedá, bronzová (blond + hnedá) a karamelová hnedá.

Tipy na získanie hnedej farby vlasov Ombré

  • Ak máte svetlejší hnedú farbu pre jedinečný vzhľad, zvážte obrátený trend ombré.
  • Vzhľadom k tomu, že necháte svojho koloristu/stylistu urobiť výlet pre tento trendový prírodný vzhľad.
  • Sombré je ten plynulý prechod z tmavšej farby hore na svetlejšiu farbu v spodnej časti.
  • Investujte do dobrého šampónu zachovávajúceho farby a umyte si vlasy studenou vodou, aby vám farba vydržala dlhšie.

Teraz sa pripravte na inšpiráciu niektorými z týchto obľúbených farieb hnedých ombré vlasov nižšie!

Jemný hnedý až purpurový orgován

Hnedé až purpurové ombréInstagram @kimstylesme

Táto hnedá až purpurová ombré balayage zaručene každému zatočí hlavou s jej plynulým prechodom a jemným povrchom. Krásne dobre funguje so svetlými až stredne hnedými vlasmi.

Krátke hnedé až červené

Krátka hnedá až červená ombré farba vlasovInstagram @hairshaftbelle

Predstavuje úžasnú kombináciu čokoládových tónov namočených v končekoch čerešní, ktoré vyzerajú skvele na akejkoľvek dĺžke a štruktúre vlasov, rovných aj vlnitých. Niektoré odtiene navzájom lepšie spolupracujú a vytvárajú zaujímavú kombináciu.

Prírodný hnedý až karamelový

Prírodné hnedé až karamelové ombréInstagram @savvyhairdressing

Ak ste prirodzene milujúci typ žien, môžete sa vyhnúť drsným prechodom a napriek tomu získať úžasné ombré aj na rovných vlasoch. To môže tiež zamaskovať akékoľvek odrasty, ktoré budete mať, čo z neho urobí skutočne nenáročný štýl údržby.

Zlatá hnedá pre Auburn Boba

Zlatohnedé ombréInstagram @izzyhairstylist

Ochutnajte svoje žiarivé červenohnedé ombré vlasy pod slnkom v tejto sezóne s týmto vlnitým dlhým bobom s trhanými končekmi. Tento gaštanový odtieň so zlatohnedým ombré bude vyzerať najrozkošnejšie na svetlých až stredných tónoch pleti.

Svetlohnedá až jaseňová blond

Svetlohnedé až jaseňové blond ombré na rovné vlasyInstagram @xcellentbeautysalon

Rovné a dlhé je najlepšia cesta, ak sa chcete pochváliť lesklými metalickými popolavými blond až svetlohnedými ombré vlasmi. Jednoducho upravte štýl pomocou žehličky, aby ste získali elegantný a elegantný povrch.

Espresso hnedé až blond na krátke vlasy

Espresso hnedé až blond ombré na krátke vlasyInstagram @theladyofhair

Tento rozstrapatený bob po bradu je dôkazom toho, že blond a hnedé ombré vlasy dokážete roztočiť bez ohľadu na dĺžku vašich vlasov! Využite definíciu, ktorú prináša táto vysoko kontrastná farebná tavenina, vložením veľkého množstva textúry cez vrstvy a vlny.

Cappuccino hnedé až medené pre rovné vlasy

Cappuccino hnedé až medené ombré na rovné vlasyInstagram @malcolmmurphyhair

Tieto nádherné dlhé rovné vlasy s tupým strihom a stredovou časťou robia z ombré skutočne pop. Tmavšie cappuccino hnedé hore krásne splynie do svetlejšej medenej farby. Zrazu mám chuť na teplú šálku kávy! Prechod z oveľa tmavších odtieňov na oveľa svetlejšie môže mať fantazijný efekt.

Mocha hnedý až ružový dlhý bob

Mocha hnedé až ružové ombréInstagram @tigereye.priscilla

Ružové vlasy sú vždy pekné, najmä keď sú rozpustené v jemnej hnedej farbe a majú vrstvený vlnitý strih po plecia. S týmto hnedým až ružovým ombré si ženy môžu zachovať svoju prirodzenú farbu a nemusia si robiť starosti s touto trápnou fázou vyrastania. Ružové odtiene sú veľmi jedinečné a nie každý bude chcieť túto farbu, ale pre tých, ktorí to robia, to skalpujte!

Čokoládovo hnedé až ružové zlato pre stredne dlhé vlasy

Ombré z čokoládovo hnedého až ružového zlata pre stredne dlhé vlasyInstagram @hairbynoora

Ísť do módnej farby určite nie je nemožné pre tmavo bohatú čokoládovo hnedú ombré farbu vlasov, ktorá vám zanechá pozoruhodný odtieň ružovosti bez straty prirodzenej farby. Spárujte so stredne dlhým účesom pre ľahký a všestranný styling. Odtiene ružového zlata sú stále horúcim trendom, pokiaľ ide o farbu vlasov.

Čierna až tmavá brunetka

Ombré z čiernej na tmavú brunetuInstagram @hairbyskylak

Udržujte ho na nízkej úrovni pomocou jemných svetlohnedých až tmavohnedých vĺn ombré na dlhej vrstvenej hrive. S takými dlhými ombre vlasmi budete mať nekonečné množstvo spôsobov, ako sa s touto nádhernou farbou štýlovať a hrať.

Rez gaštanovohnedej až striebornej varešky

Gaštanové hnedé až strieborné ombré Lob CutInstagram @maddiebbaldwin

Q&Autorka štýlu, Madison Baldwin

Špecialista na predlžovanie vlasov / farbiar @ salón umeleckých strihačov & Kúpele v Greenville, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je hubovo hnedé až strieborné ombré. Aj keď názov nie je príjemný, tomu hovoríme „nová hnedá“. Je to veľmi popolavo hnedé ombré so striebornými tónmi. Na dosiahnutie plnosti sme urobili tupý rez a na dosiahnutie týchto vĺn sme použili 1 ″ kulmu. Dalo by sa to považovať za variáciu brondu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak sa chystáte investovať do dobrého strihu a farby, vždy investujte do dobrých profesionálnych produktov!

Jeden z mojich obľúbených produktov je marocký olej. Nemôžem nechať sprej na ochranu farby alebo suchý šampón na poličke. Suchý šampón má pocit, akoby ste si práve umyli vlasy (bez zvyškov) a vonia úžasne a je tmavý alebo svetlý. Pre tento vzhľad by ste chceli ten tmavý.

Nechajte vlasy voňať a pôsobiť sviežo!

Toffee hnedá až sivá pre dlhé vlasy

Toffee hnedé až sivé ombré na dlhé vlasyInstagram @hairbyshaylynn

Q&Autor so štýlom, Shay Marley

Kozmetička @ Hair od Shaylynna v Roye, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som nazval dymovo hnedé až sivé ombré s dlhým a štruktúrovaným účesom. Pokiaľ je to možné, milujem používať ako základ alebo korene prírodnú tmavohnedú farbu vlasov, takže je to pre nich o niečo menšia údržba.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Módne farby, ako je šedá alebo strieborná, sú viac údržbové ako prirodzená farba. Údržba doma a používanie produktu sú rozhodujúce pre zachovanie živých farieb.

Vždy odporúčam stlmiť teplo a uistiť sa, že vždy používate tepelný sprej. Pri rozhodovaní, či je klient vhodný, musíme zvážiť, v akom tvare sú jeho vlasy.

Pretože dávam zosvetľovač na konce vlasov, ktoré bývajú najsuchšie, musíme urobiť ďalšie opatrenia, aby boli vlasy v najzdravšom stave. Módne farby nie sú pre niekoho, kto nie je pripravený urobiť ďalšie kroky pri príprave rutiny.

Táto farba nie je pre každého. Aby vlasy získali správny tón, musíte dosiahnuť skutočne bledú blondínku, ktorej dosiahnutie môže trvať niekoľko sedení..

About the author