13 Neuveriteľných balayage tmavohnedých farieb na vlasy, ktoré môžete ukradnúť

Tmavohnedá balayage je farba vlasov, ktorá sa vyznačuje jemnejšími, prirodzenejšími odleskami rozptýlenými na tmavohnedom základe. Neexistuje krajší spôsob, ako vytvoriť dokonalý rozmer a pohyb pre vaše čokoládové zámky, ako to urobiť balayage spôsobom.

Ak túžite po letných pocitoch na prameňoch, najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je zmiešanie melíru na tmavohnedých vlasoch. Vlasový výtvarník a pedagóg Sue Tyrell robí úžasnú balayage prácu na tmavohnedých vlasoch, odhaľuje mimoriadny kontrast a telo, ktoré získate, keď budete vlastniť vzhľad.

Budete prekvapení, ako je táto technika farbenia prispôsobiteľná, a všetko závisí od vás – vašich vlastností, štruktúry vlasov, tónu pleti a dokonca aj vášho životného štýlu. Fanúšikovia obľúbení A-listeri Miranda Kerr, Jourdan Dunn, Rose Byrne a Izabel Goulart len ​​nedávno dokázali, ako super všestranná je tmavá balayage s ich účesmi, ktoré predstavujú všetky druhy vlasov-kučeravé alebo rovné, dlhé alebo krátke a dokonca aj na rôznych Tóny pleti!

Ďalším faktorom, ktorý je potrebné milovať, je, ako minimálna je údržba, ktorá vám poskytne viac času medzi návštevami salónu! Nechajte svojho dôveryhodného kaderníka, aby vám odporučil výrobky, ktoré môžu pomôcť udržať farby dlho trvanlivé, a dodržujte ich.

Pokračujte v posúvaní, aby ste boli informovaní o najmodernejších tmavohnedých farbách vlasov na balayage, vďaka ktorým budete chcieť svoju farbistku navštíviť prekvapením.!

Hnedá až svetlá čokoláda z tmavej čokolády

Balayage tmavej čokolády hnedej až svetlej čokoládyInstagram @hobbschelsey_hairstylist

Karamel a tak sladké! To si odnesie zlato pre každú ženu akejkoľvek dĺžky vlasov a akéhokoľvek typu vlasov!

Hnedá a blondínka s medovými odleskami

Medové balayage melíry na tmavohnedých vlasochInstagram @_hairbymary_

Niektoré svetlé odlesky rozjasnia váš vzhľad. Hnedá a blondínka spolu nikdy nevyzerali tak dobre!

Dark Ash Brown

Balayage tmavo popolavo hnedáInstagram @beautyyimpulse

Prírodné tmavohnedé balayage vlasy sú najlepšie vyzerajúce vlasy, nemyslíte?

Dark Brunette Lob

Tmavovláska balayage lobInstagram @hairbylorenashley

Ísť na strih po ramená vždy vyzerá tak komplikovane. Našťastie pre vás tmavovláska balayage farba vlasov vyzerá ako vhodná voľba pre sofistikovaný strih.

Blond a tmavohnedá

Blond a tmavohnedá balayageInstagram @kayla_thehairwizard

Všetko, čo potrebujete, je vyklápací klobúk a môžete začať hýbať svetom, kravské dievča!

Tmavohnedá až jaseňová blond

Tmavohnedá až popolavá blond balayageInstagram @ceedoeshairr

Nenápadné balayage tmavohnedé odlesky sú tento rok nadšené. Tento vyzerá, že ste si len posypali polevou všetky svoje lákavé zámky!

Tmavá vínová a hnedá

Tmavo vínová a hnedá balayageInstagram @brittany.ertelhairdesign

Bohaté červené zamatové a čokoládové farby teraz odkvapkávajú vaše zámky! Veľké kučery vytvárajú ilúziu zmiešaných farieb pre najlepšiu prezentáciu.

Karamel a tmavohnedá

karamelová a tmavohnedá balayage farba vlasovInstagram @tiakaseyhair

Iba jeden spôsob, ako opísať túto balayage tmavohnedú farbu: dezert v karamelovom bare zmiešaný v celej svojej gýčovitosti.

Červená a tmavo hnedá

Červená a tmavo hnedá balayageInstagram @anthonylimhairstylist

Kombinácia týchto farieb vytvára opečený gaštanový vzhľad, ktorý je príjemný na pohľad!

Q&Autor so štýlom, Anthony Lim

Hair Dresser @ Limón Salon v San Jose, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Vytvoril som tento vzhľad pre jesenné sezóny a pre klientov, ktorí by milovali teplý tón, ktorý je trochu okorenený, ale nie jasný alebo v blond farbe. Aj keď je tón živý, dimenzia stále splýva s jej prirodzenými tmavými vlasmi a vytvára niečo veľmi zaujímavé a pútavé. Ideálne na jeseň a zimu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na rozdiel od iných svetlých alebo tmavovláskových melírov, ktoré sa vždy zameriavajú na svetlá, som tento vzhľad vytvoril pre klientov, ktorí hľadajú hĺbku a jemný rozmer. Bude fungovať na všetky typy vlasov (dĺžka a štruktúra)

Hĺbku (tmavší tón) som zameral okolo zátylku a koruny, čím som vytvoril zoštíhľujúci efekt na krk a tvár. Je mäkký a nie príliš hlasný (najmä kvôli červeným tónom).

Použil som všetky farby Redken, pretože majú v tónoch jedinečnú živosť a neuveriteľný lesk je od Oribe Haircare. Tento vzhľad bude určite vhodný pre klientov, ktorí stále chcú nejaké jemné prvky. Vzhľad vhodný po jari a lete a smerujúci k jeseni a zime.

Čierna až tmavohnedá

Čierna až tmavohnedáInstagram @folkhelsinki_maija

Q&Autorka štýlu, Maija Liespuu

Kaderník @ Folk Helsinki v Helsinkách, FI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Moja obľúbená vec na tejto čiernej až tmavo hnedej balayage je, že je tak jednoduchá na údržbu, strih aj farbu. Hlavné body Balayage sú mäkké a výrastok je prirodzený. Tento strih sa tiež ľahko udržiava a upravuje. Balayage je možné vykonať raz alebo dvakrát za rok a medzi tým je potrebných iba niekoľko schôdzok typu lesk+strih, aby sa zabránilo začervenaniu a suchým končekom..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na styling stačí pár voľných kučier a sprej na textúru, aby vlasy získali dokonalý bezstarostný vzhľad. Farbu a dĺžku vlasov je možné prispôsobiť ľubovoľnému typu vlasov a tváre. Tento vzhľad je pre každého, kto chce ľahký, ale trendový vzhľad!

Jemná tmavohnedá

Jemná tmavohnedáInstagram @noresalon

Q&Autorom štýlu je Raluca Dowell

Majiteľ salónu / kaderník @ Nore Salon v San Antoniu, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to „prežitý pôvab“, pretože táto schôdzka bola len toner a strih vlasov a jej posledná farba (zosvetlenie) bola vykonaná 3 mesiace predtým, len oveľa svetlejšia. Pri tomto stretnutí sme to dosť zmiernili. Kúzlo glazúr (tonery, lesk) presahuje len to, aby sa vlasy cítili dobre a dodali im lesk. Môže mu dodať úplne iný vzhľad bez toho, aby ste museli znova prejsť celým procesom farbenia. 

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Poradil by som klientom, aby taká tmavohnedá farba balayage, ako je táto, bola pre zaneprázdnenú mamu, zaneprázdnenú profesionálnu ženu, ktorá chce stále mať ten zvodný brunetový vzhľad, ktorý nikdy nie je nudný, jednoduchšiu údržbu. Stále je schopná hrať to bezpečne, pretože nepotrebuje veľa údržby.

Tento klient má extrémne kučeravé vlasy a v niektorých oblastiach sa ťažko vlní, ale s kúzlom dobrého vyfukovania a dobrého natočenia je všetko možné. Na tento vzhľad som použil zmes produktov.

Svetlohnedá až tmavohnedá

Svetlohnedá až tmavohnedáInstagram @sadieface

Q&Autorka štýlu, Sadie Curtin

Expert na rozšírenie & Creative Color Specialist @ The Livingroom Salon v Costa Mesa, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto farebné kombo mi pripomína jeseň. Jeho bohaté tóny a stužky tepla dodávajú tejto farbe vlasov jedinečný vzhľad. Skutočne vynikne a pritom si zachová profesionálny vzhľad. Dlhé vrstvy poskytujú pohyb, aby sa predviedli hlavné body a aby sa kučery odrazili.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pridanie rozmeru je kľúčové pri riešení brunetových vlasov. Pomáha transformovať priemernú farbu na showstopper. Dlhé alebo krátke vlasy je možné upraviť pomocou farby na rámovanie tváre. Keď žiadate svojho stylistu o podobný vzhľad, použite kľúčové slová ako „Money Piece“ a „Face Framing“, ktoré vám pomôžu popísať odvážne zvýraznenie..

Tmavo hnedá a strieborná

Tmavo hnedá a striebornáInstagram @brittanyscissorhandsharris

Q&Autorka štýlu, Brittany Harrisová

Kaderník / majiteľ @ Enchanted Hair Design Studio v Childersburg, AL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to skvelý vzhľad pre brunetky, ktoré chcú ísť ľahšie, bez toho, aby sa úplne obetovali ako brunetky a ktoré chcú tiež niečo s nízkymi nárokmi na údržbu. Vrstvy textúry sú tiež skvelou voľbou pre niekoho s jemnejšími vlasmi, ktorí chcú vo vlasoch telo a pohyb bez toho, aby príliš schudli z končekov..

Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je kontrast brunetky a striebra, pričom si zachovávam ten prežitý pocit z balayage.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Poraďte sa so stylistom o tom, či je tento vzhľad dosiahnuteľný alebo nie, a určte, koľko sedení a medzi fázami budú musieť prejsť, aby bolo možné tento vzhľad dosiahnuť. Na dosiahnutie tejto farby na mojom klientovi, ktorý je panenskou úrovňou 5, trvalo dve sedenia, aby sa dosiahol náš cieľ úrovne 10. Ak je na vlasoch tmavá farba alebo sú prirodzené vlasy pod úrovňou 5, tento vzhľad môže trvať niekoľko sedení dosiahnuť.

Kera Clenditioner je skvelý produkt na udržanie ľadového strieborného tónu vo vlasoch doma medzi návštevami salónu.

About the author