14 fantastických nápadov na farbu čiernych vlasov Jet pre každý tón pleti

Jet čierne vlasy sú farbou vlasov, ktorá sa vyznačuje najhlbším a najtmavším odtieňom čiernej. Najbežnejšia a najžiadanejšia farba vlasov na svete – je to dokonalé plátno pre akýkoľvek účes, na ktorý si spomeniete!

Vďaka svojmu jedinečnému rozmeru, úžasnému lesku a prirodzenému pohybu nie je ani zďaleka jednoduchý a jednoduchý. Vlasy, ktoré sú čierne ako nočná obloha, vám môžu poskytnúť vyhlásenie, ktoré hovorí o elegancii a tajomnosti.

Nezáleží na tom, akú farbu pleti máte, pretože táto farba je univerzálna a osvedčená známymi osobnosťami, o ktorých je známe, že sú posadnuté čiernymi prameňmi – Megan Fox, Rihanna, Priyanka Chopra a Kim Kardashian.

Tmavé vlasy znamenajú menšiu údržbu, ale to neznamená, že tieto pramene by ste mali nechať bez starostlivosti! Udržujte ho zdravý a lesklý, používajte hydratačné výrobky a vlasové kúry aspoň raz týždenne, aby ste získali dlhotrvajúci lesk.

Jedinou otázkou zostáva, ako nosiť túto fascinujúcu farbu vlasov. Ak sa chcete pripojiť k temnej strane, pozrite sa na tieto víťazné pohľady na čierne vlasy!

Kontrastná jetová čierna farba na vlasy

Jet čierne vlasy na svetlej kožiInstagram @strandsclickpix

Ste nejakým spôsobom spojený s rodinou Addamsovcov? Podobnosť tohto čierneho odtieňa je neskutočná.

Tmavohnedá až Jet Black Ombre

Tmavohnedé vlasy až jet blackInstagram @salon_povera

Najmenší detail vždy robí najväčší dojem. Pomaly sa ponorte do trendu jet black farbenia vlasov s najslabším hnedým až čiernym ombre.

Medové blondínky

Medovo blond melírInstagram @_hairbykali

Naskočte na rad vlakov s týmto prírodne vyzerajúcim karamelovým nádychom do čiernych vlasov. Niektoré blond melíry s čiernymi vlasmi sú úžasným kontrastom.

Lesklé vlnité vlasy

Lesklé vlnité vlasyInstagram @michellespeiran

Nič nemôže byť autentickejšie ako tento pevný odtieň čiernych vlasov. Vlny mu dodávajú väčšiu textúru pre okamžitý efekt odrážajúci svetlo.

Krásne dlhé rovné vlasy

Dlhé rovné prúdové čierne vlasyInstagram @themaneartistry

Tento jet black odtieň akoby vkročil polnoc a predstavuje svetu svoju eleganciu!

Nádherné na kučeravých vlasoch

kučeravé vlasyInstagram @karenshair

Bábika ste, bábika, ktorou musíte mať účes! Vyzerajte super roztomilé a energické s niektorými stredne rozdelenými čiernymi kučerami.

Jet Blue Black Balayage

modré čierne vlasyInstagram @hair_bynikki85

Náhla zmena farby je úžasná, ale nie prekvapujúca. Tieto dve kombá urobili z polnočnej modrej farby vlasov večnú farbu. S polnočnou a jet čiernou farbou vlasov dáva pohyb vo svetle najtenšiu zmenu.

Jet Black do Burgundska Ombre

Jet čierna až bordová ombreInstagram @tmhairdesign

Prechod z ebenového do karmínového je nálada! Tieto bohaté tóny jet black čiernej farby v spojení s jemnými rolkami sú navrhnuté tak, aby vylepšili modelky s tmavou pleťou.

Krásna na hnedej koži

Krásna na hnedej kožiInstagram @beautybybreeanne

Q&A so štýlovým tvorcom, Breeanne

Color Specialist @ Hair od Breeanne v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je objemný, zmyselný a pripravený na noc von do mesta! Farbili sme ju lesklým lesklým leskom na vlasy, potom sme dlhé vlasy upravili pomocou skákacích vĺn.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ísť na to! Mať tmavú plnú farbu je taká nízka údržba v porovnaní s inými farebnými možnosťami. Je to tiež taký nadčasový vzhľad. Veľké vlny vždy zostávajú v trende a ich prevedenie je tak jednoduché. Vypadá to, že ste skončili bez toho, aby ste sa príliš snažili.

Pop s ružovými odleskami

Pop do čiernych vlasov s ružovými odleskamiInstagram @kris_you_up

Q&Autorka štýlu, Cristina Ruso

Suite Owner @ K.Rose Studio v Miami, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Opísal by som to ako taveninu malinovej balayage. Je to tmavá trysková čierna základňa v hornej časti, roztopená do tmavých purpurových odleskov, ktoré sa pohybujú od stredu vlasov smerom dole ku končekom. Vlasy som ostrihala podľa mojej klientky, ktorá má jemnejšiu textúru, dala jej tupý strih, a to len niekoľkými vrstvami ohraničujúcimi tvár, aby dodali trochu tvaru. Mával som vlasmi, aby som dokončil štýl, pomocou žehličky.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na udržanie purpurovej farby použite šampón bez obsahu síranov. Pomôže tiež použitie bezoplachového ochranného prostriedku po praní, ako aj snaha prejsť medzi praniami dlhšie, pretože pri každom praní farba vybledne. Suchý šampón pomáha predĺžiť umývanie. Táto farba je pre každého, kto hľadá odvážnu a zábavnú zmenu farby, ale chce zachovať svoj prirodzený základ a jemnejší rast..

Jet Black s prednosťami

Čierne vlasy s melíromInstagram @epstylistiris

Q&Autorka štýlu, Iris Cisneros

Stylista @ Kadernícky salón Ivy v El Paso, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto klientka prišla s tryskovou čiernou farbou na vlasy, ktorá chcela strhnúť čiernu farbu, ktorú nosí už roky.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moje najväčšie odporúčanie, keď klientka chce odstrániť svoju čiernu, je, že to bude proces. Hovorím svojim klientom, aby boli trpezliví, pretože je to pomalý proces, ale stojí za konečný výsledok. Rád začínam melírom a hnedým tonerom.

Prvý zásah bielidla vám zvyčajne poskytne veľmi oranžovú farbu. Mojou hlavnou starosťou je udržať pórovitosť svojich vlasov v najlepšej miere. Olaplex je zvyčajne môj najlepší priateľ vo vlasovom priemysle. Šetrí! Vďaka tomuto procesu zvýraznenia si klienti môžu vychutnať fázy odstraňovania farbiva v škatuliach, kým nedosiahnu konečnú farbu. Nechal som ju v dlhom vrstvenom účese, aby som predviedla jej novú farbu.

S modrým odtieňom

S modrým odtieňomInstagram @celsostyles

Q&Autor štýlu: Celso Ramirez

Hairstylist / Barber @ Rosario’s Barbering vo Vineland, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Farba je trysková čierna s modrým podtónom/obsadením. Milujem jej jemnosť, pretože zvyčajne každý rád je v teplejších mesiacoch jasný a blond. Urobiť túto farbu bolo príjemnou zmenou tempa, najmä preto, že aj jednoduchú čiernu farbu vlasov je možné vyladiť, aby mala trochu vizuálneho záujmu.!

Pokiaľ ide o štýl, dal som svojej klientke pekný kúsok a rozhodol som sa osviežiť jej vrstvy a trochu ich pozdvihnúť, aby fúzia mala výraznejší a plnší vzhľad.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad je skvelý pre niekoho, kto má rád tmu, ale napriek tomu chce popukať vizuálny záujem. Je tiež ideálny pre niekoho, kto nechce veľa náročnej údržby. Moja klientka je zaneprázdnená mama, takže tento vzhľad je skvelý pre niekoho, kto nemá veľa času ísť do salónu.

Na výrobky som použil chudé sérum Paul Mitchell na ochranu pred ľahkým krepatením a leskom, platinový fén na vlasy Kenra na ochranu proti teplu a hladkosť a suchý vosk Paul Mitchell na pridanie príjemného ľahkého držania povrchu a na udržanie hladkých a definovaných vrstiev.!

Natural Jet Black

Prirodzená čiernaInstagram @estrada_liseth

Q&Autorka štýlu, Liseth Estrada

Licencovaný kozmetológ @ Aurora’s Salon v Baltimore, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

To, čo sa mi na tomto vzhľade páči, je jeho dĺžka, ktorá nie je príliš krátka ani dlhá. Ak je niekto zvyknutý mať dlhé vlasy a chce zmenu, tento bob po plecia by jeho strih urobil funkčným a štýlovým. Tupý jednodĺžkový účes by spôsobil, že váš strih bude ostrý, ostrý a trendy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Prechod z krátkeho na dlhý bude perfektný pre tých ľudí, ktorí chcú, aby ich tvár vyzerala dlhšie! Vrstvy, rám tváre alebo ofina sú niečo, čo môžete pridať k svojmu účesu. Bez vrstiev alebo minimálnych vrstiev, ako je tento prírodný čierny bob, bude vaše konce vyzerať hrubšie, ideálne pre tenučké dievčatá.!

Ohromujúca na krátkych vlasoch

Ohromujúca na krátkych vlasochInstagram @xxivanxx

Q&Autor štýlu: Ivan Castro

Licencovaný kaderník @ Taylor Rose Studio v Los Angeles, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Na opis tohto vzhľadu by som použil názov „šikmý bob“ v jet čiernej farbe vlasov. Páči sa mi tento konkrétny strih a farebná kombinácia, pretože sa dá kombinovať s plnou farbou, ale má dostatok osobnosti, aby stále vynikla.

Pre tohto klienta som použil demi-permanentné jet black blue podtóny a vysoký lesk pre sýtu farbu a zdravý lesk. Vyhnite sa farbám boxov a rozhodnite sa pre profesionálne farby, pretože farba boxu neudržiava lesk a rýchlo mizne. Osprchujte sa vlažnou až studenou vodou a vždy použite rad šampónov bez obsahu síranov, aby nedošlo k vyblednutiu.

Aby sme vytvorili štýl, fénujeme na 100% suché a ploché žehličky po malých častiach naraz, všetky natreté sprejom na ochranu pred teplom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento konkrétny strih sa mi páči, pretože vyhovuje mnohým tvarom tváre. Je to skvelé pre okrúhle tváre, pretože kompenzuje zaoblenie, a môže to fungovať aj pre hranaté tvary a oválne tvary. Kľúčové je, kde vám body účesu zasiahnu tvár, čeľusť alebo rameno.

U klientov s prirodzene rovnými vlasmi je tento strih pri stylingu nulový až žiadny.

Ak máte vo vlasoch vlnu alebo kučeru, môžete žehličku žehliť rovno pomocou tepelne chrániaceho stylingového spreja alebo si tento strih zaobstaráte vo verzii priateľskej k vlnám. Skvelý spôsob, ako udržať tento strih hladký, je ošetrenie keratínom vyhladené licencovaným odborníkom.

Údržba potrebná pre tento čierny účes je orezávanie/tvarovanie približne každý mesiac a pol, aby boli ostrihané línie ostré..

About the author