14 farieb gaštanovohnedých vlasov, ktoré musíte vidieť ďalej (fotografie)

Kaštanové hnedé vlasy sú kombináciou odvážnosti a tepla červených a prirodzených tónov hnedých. Táto bohatá zmes sexi farieb vytvára odtieň gaštanu, ktorý nie je príliš ťažký a tmavý a úplne oživí brunetové vlasy! Čo je na tomto čokoládovom odtieni jedinečné, je jeho lesk, ktorý automaticky premieňa každú hrivu, textúrovanú alebo rovnú, na viacrozmernú, čo uľahčuje jej úpravu.!

Gaštanové tipy na farbu vlasov

Zendaya, Ashley Graham a Miranda Kerr bolo vidieť, ako sa pohýnajú v tomto sexy odtieni na rôznych galavečeroch, a preto je veľmi ťažké si ho nezamilovať! Na farebnej schéme gaštanovohnedých vlasov sa odtiene pohybujú od bordovej po moka a od červeného gaštanu po stredný gaštan. Možností je veľa!

Balayage artist Macy z Farba & Co. Salón krásy na Floride dokazuje, aký všestranný je tento gaštanový odtieň, svojimi ukážkovými príkladmi na IG, nie na Pintereste!

Váš podtón veľa hovorí pri hľadaní toho najlichotivejšieho odtieňa gaštanových vlasov. Protiklady sa spravidla navzájom dopĺňajú-teplé podtóny vynikajúco ladia s chladnými gaštanovými červenohnedými odtieňmi a naopak. Rozhodnite sa pre pevné orechovo hnedé vlasy pre prirodzene vyzerajúci a lesklý výsledok alebo vyskúšajte odlesky alebo ombre, ktoré dodajú vášmu vzhľadu ešte väčšiu definíciu.!

Budete prekvapení, ako veľa môžete s týmto príťažlivým odtieňom urobiť, a vďaka tomuto aktualizovanému albumu nápadov z gaštanovohnedých vlasov si ho hlboko zamilujete!

Gaštanové vlasy s Balayage

Kaštanová červená a gaštanová BalayageInstagram @hairbydianafanea

Pozrite sa na túto nádhernú čerešňovo-čokoládovú, gaštanovo + mahagónovú farbu! Je to stredne červenkastý odtieň hnedej, ktorý vyzerá ako pobozkaný na slnku. Použitá technika farbenia včlenila farby a získala tak červenohnedú a gaštanovo hnedú farbu vlasov.

Tmavý až svetlý gaštanový ombre

Tmavý až svetlý gaštanový ombreInstagram @jessicaortegahair

Ak sa rozhodnete pre brunetovú farbu s nízkymi nárokmi na údržbu, bude tento ombre vašou najlepšou voľbou. Toto je nádherné tmavé až svetlé gaštanové ombre, ktoré vyhovuje vášmu teplému podtónu. Ponúka tmavší odtieň na korienkoch, aby vaše prirodzené čierne vlasy dorástli. Ak máte dlhé a husté vlasy, tento trend funguje tak skvele, najmä keď ich upravíte pomocou vlasových prípravkov pre elegantné gaštanové vlny..

Q&Autorka štýlu, Jessica Ortega

Hair Stylist @ Renee’s Day Spa and Salon v Modesto, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tieto stredne hnedé vlasy gaštanu sú sladkou pochúťkou, ktorá funguje na všetkých typoch vlasov, vrátane kórejských. Brownie s arašidovým maslom s karamelom. Držanie teplých odtieňov dopĺňa prírodnú karamelovo hnedú farbu vlasov. Je to krásna tavenina čokoládovo medovej farby. Ak plánujete ísť na tento vzhľad, určite by som vám odporučil najskôr sa ostrihať.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak uvažujete o orieškovej alebo orieškovo hnedej farbe vlasov s tmavšími odtieňmi navrchu, povedal by som, že do toho. Je to voľba s veľmi nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá sa hodí k dlhým alebo krátkym vlasom (myslím na dĺžku bobu). Je to všestranný vzhľad, ktorý dopĺňa každý tvar tváre, typ vlasov, životný štýl a je možné ho prispôsobiť podľa vašich predstáv.

Červenohnedý gaštan

Červenohnedá gaštanová farba vlasovInstagram @kimwasabi

Žiarte nosením tejto výraznej červenohnedej gaštanovej farby! Buď to urobíte sami pomocou škatúľ s farbami na vlasy, alebo požiadate o pomoc od stylistu dokonalú povrchovú úpravu. Pri úprave svojich načervenalých odtieňov gaštanových dlhých vlasov choďte na jemné vlny, ktoré dodajú vašim gaštanovým prameňom pohyb..

Teplý zlatý gaštan

Teplá gaštanová farba na vlasyInstagram @pink.dagger

Tento plný ofina (ofina) a asymetrický gaštanový bob je ideálny pre dámy s oblejším tvarom tváre a svetlým tónom pleti. Táto teplá zlatohnedá orámuje vašu tvár a rozkošne zvýrazní vaše krásne črty.

Tmavý gaštan

Farba vlasov tmavý gaštanInstagram @gretawagner_

Ak máte tmavé vlasy, zvážte túto tmavohnedú farbu gaštanu! Dodajte svojim lesklým kučerám trochu lesku a ukážte nádhernú tmavú gaštanovohnedú farbu vlasov. Pre lesklejší výsledok naneste olej od stredných dĺžok po končeky.

Gaštan a blond balayage

Gaštan a blond balayageInstagram @styledbycase_

Tento elegantný gaštanový a blond balayage vlasový trendový kričiaci rozmer! Dokonca to vyzerá dramatickejšie, keď sa spojí s objemnými vlnami. Nezabudnite dlhé gaštanové zámky pred kulmovaním úplne vysušiť, aby ste predišli zlomeniu.

Q&Autorom štýlu je Casey Hanstein

Vlasový stylista @ William Robert Salon v Cherry Hill, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to perfektný príklad rozmernej teplej balayage, kde môžete vidieť všetky rôzne farby a hnedé tóny. Teplo tejto gaštanovo hnedej vlasovej balzamu udržuje blond jasnú s koreňovými bohatými odtieňmi.

Natáčanie vlasov predstavuje všetky farby, ktoré sú v nich obsiahnuté. Viac textúry a/alebo vlny vo vlasoch vám vždy poskytne plný efekt balayage. Všimnite si kontrastu medzi hĺbkou koreňa a jasom gaštanovohnedých koncov. To je prekrásne!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Nie každý človek bude na tento vzhľad vhodný. Gaštanová balayage s tmavými koreňmi funguje najlepšie s ľuďmi, ktorí majú vlasy vlnité, kučeravé alebo štruktúrované. Môže to byť rovné, ale vlny skutočne zvýrazňujú rozmer a kontrast. Pre niekoho s jemnejšími vlasmi môžem odporučiť iné, jedinečnejšie nápady na farby gaštanových vlasov, ako sú škoricové alebo gaštanovočervené vlasy, vhodné práve pre ňu..

Tmavé vlasy s odleskom svetlého gaštanu

Tmavé vlasy s odleskom svetlého gaštanuInstagram @paigehallhair

Hnedé odlesky vyhovujú akejkoľvek prirodzenej farbe a dĺžke vlasov. Veľmi tmavé opálené vlasy, ako sú tieto, by určite predviedli hlboký bronzový prízvuk. Ak je toho veľa, požiadajte svojho stylistu o gaštanovohnedé vlasy s medovými odleskami.

Sýto čokoládovo hnedé vlasy s gaštanovými odleskami

Sýto čokoládovo hnedé vlasy s gaštanovými odleskamiInstagram @rissvibes

Tmavohnedé vlasy sú extravagantné, ale ak sú kombinované s tmavohnedými a mandľovými odleskami, vzhľad je o to príjemnejší. Požiadajte svojho stylistu o hlbokú bočnú časť a dlhé ofiny, ktoré vám orámujú tvár, keď sa rozhodnete pre mokú čokoládovo hnedú + gaštanovo hnedú farbu vlasov.

Svetlý gaštan

Svetlá gaštanová farba vlasovInstagram @lavishhairrrr

Vyzerať jemne a prirodzene! Tento úchvatný odtieň svetlých gaštanovohnedých vlasov ponúka živší vzhľad a nízke nároky na údržbu. Kto to nechce Pracujte na veľmi mäkkých vlnách na koncoch svojich dlhších ľahších kučier pre jemný pohyb. Táto opečená farba vlasov nebude bez použitia lesklého spreja pôsobiť tak žiarivo, ako je.

Gaštanová hnedá s melírom

Gaštanové hnedé vlasy s melíromInstagram @hairbymandispaulding

Gaštanovohnedé vlasy s melírom na vlnitých dlhých kučerách sú kombináciou pre každú ženu, ktorá chce urobiť vstup. Skúste pridať viac odtieňa medených odleskov, aby ste zvýraznili nutnosť.

Tmavší gaštan s blond melírom

Tmavší gaštan s blond melíromInstagram @fredyhair

Potrebujú vaše dlhé vlasy nový vzhľad? Čo keby ste to osviežili gaštanovou farbou vlasov? Môžete sa inšpirovať hnedými lesmi gaštanu! Džezujte tento odtieň tmavších vlasov gaštanovej farby s blond melírom a urobte z tohto úchvatného vzhľadu. Ak nie, spárujte gaštanovo hnedú farbu s karamelovými odleskami, aby ste dosiahli tento trend. Pokiaľ ide o styling, vlny dodajú novej farbe vašich vlasov šmrnc.

Jaseň gaštan hnedý

Jaseň gaštan hnedýInstagram @chezvoushair

Q&Autor so štýlom, Victor Liu

Riaditeľ salónu @ Chez Vous v Singapure

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento odtieň je inšpirovaný jednou z desiatich najlepších farieb, ktoré vynikajú v New York Fashion Weeku, kolekcie jar-leto-karamel. Vykonal som však mierne úpravy zvýšením popolovej zložky a priblížením sa k gaštanovo hnedému odtieňu, aby som odstránil mosadz, ktorá je výrazná vo vlasoch môjho klienta. Aby to malo väčšiu hĺbku a gradient, vlasy som pred tonizovaním tiež upravil na balayáž pomocou Goldwell Silk Lift Lightener. To tiež vytvára ilúziu plnších vlasov.

Moja obľúbená vec na tejto farbe vlasov je, že nie je príliš chladná ani teplá. To znamená, že je to mimoriadne bezpečná a neutrálna farba vlasov, pretože dopĺňa takmer všetky typy pokožky a odtiene. Údržba je navyše jednoduchá. Stačí použiť popolčekový šampón (modrý) a nechať ho pôsobiť 5 minút denne.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Jedná sa o klasický a nadčasový odtieň vlasov, ktorý sa nikdy nepokazí, bez ohľadu na vašu profesiu, osobnosť alebo módny štýl. Dva typy odtieňov pokožky, ktoré by sa mali gaštanovým vlasom vyhýbať, sú mandľové a gaštanové tóny pleti. Voľba farby vlasov, ktorá je extrémne blízka tónu a odtieňu vašej pokožky, bude pôsobiť matne a unavene. V žiadnom prípade nebude dopĺňať vaše funkcie.

Nakoniec, vždy si zladte farby obočia s novým odtieňom gaštanových vlasov, až vám rozžiari oči!

Stredná gaštanová hnedá

Stredná gaštanová hnedáInstagram @stylistdeidreallegro

Q&Autor štýlu: Deidre Dupont

Prírodná plavba & Blonde Specialist @ Essentials Salon v Belmonte, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o zažitú farbu vlasov gaštanu. Moja obľúbená vec na Kendylliných tónoch v tóne je, že vyzerajú prirodzene a bez námahy, aj keď strávila hodiny v mojom kresle! Mnoho brunetiek má tendenciu klesať naplocho a chýbať im hĺbka, ale s jednoduchou balážou a glazúrou môžu mať aj krásnu viacrozmernú farbu. Dal som jej jednoduchý okrúhly štetec fénovaný, aby zvýraznil jej vrstvy a štýl, ktorý som jej dal.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ísť na to! Je nenáročný na údržbu a ľahký! S príležitostným dorastaním a opravou glazúry je potrebné balayage udržiavať len niekoľkokrát za rok. Stále je to profesionálny vzhľad bez toho, aby bol nudný!

Pokiaľ ide o účes, denná údržba je skutočne na klientovi. Trochu surfového spreja a krému na textúru je ideálny na umývanie a hľadanie – obzvlášť v horúcich letných mesiacoch, keď sušiče na vlasy neprichádzajú do úvahy. Pretože keď ho chcete zapojiť alebo zvoliť leštenejší vzhľad, siahol by som po objemnej pene, féne na krém, okrúhlom štetci a vyrazil.!

Zlatý gaštan

Zlatý gaštanInstagram @alexisseurin

Q&Autor štýlu: Alexis Seurin

Kaderník & Kolorista @ Eric Stipa v meste Tours vo Francúzsku

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Na tejto zlatej gaštanovej farbe sa mi páči jej jemná degradácia, ale zároveň veľmi technická.

Potom, čo som použil francúzsku balayage L’Oreal Pro, som použil toner Diarichesse v S24, ktorý dodáva štýlu horúci/chladný vzhľad. Potom som pokračoval v úprave vlasov vlnami dosiahnutými pomocou stylingovej paličky Babyliss pro pre jemný prírodný účes.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Môj tip na krásu, ako si udržať tento zvýraznený gaštanovo hnedý vzhľad, je začať vlasmi so stredne hnedou bázou.

Toto je pohľad na to, aby všetky ženy boli v každodennom živote sofistikované alebo ležérne.

Na udržanie tohto vzhľadu doma odporúčam značku Réflexion od Kerastase. Nepretržitá starostlivosť vedie k zdravej hlave vlasov!

About the author

Adblock
detector