15 dokonalých príkladov svetlohnedej hnedej farby vlasov

Svetlohnedé hnedé vlasy sú farba vlasov, ktorá je kombináciou strieborných, blond a špinavých hnedých odtieňov. So svojimi chladnými podtónmi budete mať istotu, že budete mať ihneď svieži a rozjasnený vzhľad.

Inšpiráciu získavajú celebrity Chrissy Teigen, Bella Hadid a Elizabeth Olsen! Tieto fešáky vzali túto farbu na oblohu so svojimi hviezdnymi hrami zachytenými na kamere. Je to univerzálna farba, ktorá má nekonečné množstvo možností a rozhodne pomôže vašej hre s vlasmi.

Odborný kaderník Alon Shalom z Kalifornie zdieľa svoje pravidlá pri získavaní farby. “Pokúste sa vlasy nezdvíhať príliš veľa, pretože prinášajú veľa červeného pigmentu,” hovorí.

Používanie prípravkov odporúčaných stylistom vám pomôže udržať vlasy zdravé a neupravené. Alon odporúča, aby ste si na umývanie raz za týždeň zaobstarali strieborný šampón, aby ste sa vyhli mosadznosti. Medzi jeho najlepšie značky patria Olaplex, L’Oreal a TG.

Oblečenie tohto odtieňa si vyžaduje úsilie, ale zistíte, že to stojí za to. “Uistite sa, že si môžete dovoliť údržbu.” Keď korene vyjdú, musíte vykonať koreňovú opravu a pridať niekoľko odleskov a tonera, “hovorí nám Alon ako svoj najlepší tip..

Tieto tóny cappuccina vám poskytnú rozmer vyvolávajúci závisť. Tu sú obrázky ohromujúcich svetlých popolavých hnedých vlasov pre vašu ďalšiu farebnú inšpiráciu.

Svetlohnedý hnedý melír na tmavých vlasoch

svetlohnedý hnedý na tmavých vlasochInstagram @hairandstyle_jenna

Bledosivý podtón je perfektný na tmavých vlasoch a vytvára krásny kovovo hnedý efekt. Nemôžete tiež poprieť, aké úžasné sú vlny v týchto dlhých zámkoch. Pohyb zvyšuje lesk techniky balayage ombre tohto vzhľadu.

Čierna až svetlohnedá hnedá Ombre

Čierna až svetlohnedá hnedá OmbreInstagram @alvison_hair

Chcete tieto hladké plážové vlny na dlhých vlasoch? Ak je to tak, môžete sa ním vždy pochváliť veľmi vzrušujúcim spôsobom. Tento čierny až svetlohnedý hnedý ombre bude pôsobiť, ako keby sledoval pohyb vašich vĺn.

Ľahká popolavá brunetka pre ázijskú ženu

svetlohnedé hnedé vlasy pre ázijské ženyInstagram @hair_bynikki85

Toto je svetlo jaseňovo hnedá ombre balayage na stredne dlhom laloku, ktorá je najlepšia pre ázijskú ženu, ako ste vy! Tmavý koreň s tónom popola sa bude lichotiť vašej olivovej pokožke a tmavej farbe očí. Plážové vlny s rovnými koncami sú in a dodajú vášmu looku šmrnc.

Svetlo zlatá jaseňová hnedá

Svetlo zlatá jaseňová hnedáInstagram @haircutsattiffanys

Aj keď sa nikdy nemôžete pokaziť s lobom po rameno a dobrým množstvom vĺn, stále existuje jeden spôsob, ako ho zaradiť. Svetlý zlatý popol hnedý balayage a ombre je vždy účinný. Udržuje vaše zámky tmavé, ale s nádychom platinového odtieňa a béžovými pruhmi.

Nádherné na tmavej koži

svetlohnedý hnedé vlasy na tmavej kožiInstagram @carmendeltorohairstylist

Na tmavej koži vyzerajú nádherne a toto sú najlepšie svetlohnedé hnedé vlasy, pre ktoré sa dá zomrieť! Má jemný nádych jasu, ktorý lichotí vášmu tónu pleti. Pridané plážové vlny na vašich dlhých tenkých kmeňoch z vás urobia taký ohromujúci!

Svetlohnedá hnedá na čiernych vlasoch

Svetlohnedá hnedá na čiernych vlasochInstagram @hairbyxvee

Očarte svoje dlhé, tmavé kučery extra farebným efektom. Tu je svetlohnedý hnedý na čiernych vlasoch, ktorý funguje najlepšie na plážových vlnách. Detské svetlá a balayage vytvárajú pruhy zvýrazňujúcej intenzity, aby rozžiarili vaše zámky.

Krátka svetlohnedá hnedá balajáž

svetlohnedý balayage na krátkych vlasochInstagram @shearpistolsalon

Toto je vzhľad, ktorý vás má presvedčiť, aby ste si hneď teraz zaobstarali nový kotleta a farbu! Pohyb a trhané vrstvy v tomto bobu po ramená sú tým, čo zvyšuje rozmer. Túto krátku bledú jaseňovo hnedú balayage si bez vĺn určite nemôžete predstaviť.

Svetlo hnedá s platinovými prvkami

svetlohnedé hnedé vlasy s platinovým melíromInstagram @americanbeautiessalon

Vďaka platinovým odleskom bude vaša svetlohnedá hnedá žiariť po celý deň. Zvýrazňujúca farba najlepšie vykreslí jemné vlny a textúra, ktoré sú pridané vašim dlhým vlasom. Je v tom niečo, vďaka čomu sa budete vždy cítiť nádherne.

Svetlohnedá hnedá na odfarbených vlasoch

Svetlohnedá hnedá na odfarbených vlasochInstagram @make_it_hairy_

Správna rovnováha hnedej a blond dodá vašim dlhým rovným zámkom nový život. Táto svetlohnedá hnedá na odfarbených vlasoch je univerzálna pre všetky vekové kategórie. Je to farba, ktorá umožní vašim čiernym alebo sivým prameňom prirodzene vyrásť.

Veľmi svetlé popolavé hnedé vlasy

Veľmi svetlé popolavé hnedé vlasyInstagram @stylist_thiri

Žeby ste skončili so žltou alebo bielenou blond farbou? Zámky môžete stále odľahčiť iným tónom. Váš strih bobov a-line, ktorý sa pasie o vaše kľúčne kosti, si pre svoj nový vzhľad zaslúži nádych bohatého sivého odtieňa. Neuveríte, ako tieto veľmi svetlé popolavé hnedé vlasy môžu nakoniec zvýšiť váš pôvab.

Svetlé tmavo popolavé hnedé vlasy

Svetlé tmavohnedé hnedé vlasyInstagram @marikasafirahair

Farby na vlasy môžu spôsobiť alebo narušiť celý váš štýl, preto si vyberte ten, ktorý je pre vás najvhodnejší. Skúste svetlé popolavé hnedé vlasy, aby ste urobili vyhlásenie. Niekedy sú prirodzené melíry pre deti to, čo potrebujete na rozjasnenie svojej rovnej dlhej hrivy.

Melír na tmavohnedých vlasoch

svetlohnedý hnedý melír na tmavohnedých vlasochInstagram @glamour_valdivia

Nikdy nepochybujte o tom, že na tmavohnedé vlasy nanesiete odlesky, ktoré im jemne dodajú lesk. Veľké objemné vlny sú skvelým doplnkom, ktorý zvýrazňuje telo vášho stredne dlhého strihu.

Popolavá hnedá s blond melírom

svetlohnedá hnedá s blond melíromInstagram @belle_envie

Ach-taký bohatý! Vylepšite svoj vzhľad pomocou blond odleskov, detských svetiel a veľmi jemných náznakov popolavého odtieňa. Vykonané pomocou balayage, tieto odtiene poskytujú hĺbkovú ilúziu v korienku a jemnejšie zakončenie na koncoch vlasov. Výplata vyrazí dych, ak ho zladíte so stredne dlhým kotletom a jemnými vlnami.

Svetlohnedá hnedá na červených vlasoch

Svetlohnedá hnedá na červených vlasochInstagram @mudzihair

S touto kombináciou farieb môžete strhnúť výnimočnú tmavú hrivu. Svetlohnedá hnedá na červených vlasoch zaručene zvýrazní váš svetlý tón pleti. Pernaté vrstvy sú ďalším doplnkom vašich dlhých zámkov, vďaka ktorým sú v mnohých ohľadoch také dokonalé.

Nad oranžovými vlasmi

svetlohnedý hnedý cez oranžové vlasyInstagram @gigi.the.creator

Noste to na oranžových vlasoch, aby to bola zábavná a odvážnejšia atmosféra. To má žiarivé tóny, ktoré by chcela väčšina dám. Povrchová úprava sa zdá byť jemnejšia, ak sú vlasy upravené podľa voľných kučier a vĺn.

About the author