15 mahagónových odtieňov vlasov, ktoré musíte vidieť

Mahagónová farba vlasov je kombináciou hnedých a červených odtieňov. V závislosti od toho, koľko sa nanáša hnedých a červených odtieňov, sa mahagónové vlasy môžu pohybovať od jemných po žiarivé a bežne sa opisujú ako bohaté alebo hlboké. Mahagonové farby na vlasy môžu zahŕňať odtiene čokolády a kávy, ktoré môžu byť zmiešané s červenými odtieňmi, ako je gaštanová, vínová a fialová. Mahagónové odtiene sú trendovou farbou vlasov, po ktorej ženy túžia po celý rok!

Mahagónový červený odtieň je neprekvapivo najvyhľadávanejšou farbou vlasov na celom svete, pretože ladí s chladnými aj teplými tónmi pokožky! Je jasný, ale chladný, živý, ale jemný a elegantný, ale uvoľnený. Je to všetko, čo by elegantná a ležérna dievčina chcela pre svoje vlasy! Tento drevený odtieň, ktorý sa nosí s padnutým účesom, vydáva krásny lesk a sexi povrchovú úpravu.

Brunetky, celebrity Isla Fisher, Sofia Vergara, Demi Lovato a Priyanka Chopra, mali svoje vlákna v mahagóne. Dokázali, že ich výber hnedej je na prvom mieste! Môžete sa rozhodnúť nosiť ho ako melír, plnofarebnú plnú farbu alebo v ombre, akým je napríklad známy farbiar vlasov Insta známy v Utahu. Jessica Powers robí to na svojich klientoch!

Ešte jedna vec, ktorú by ste mali na týchto nápadoch s mahagónovými vlasmi milovať, je, ako nízke nároky na údržbu majú, najmä ak máte prirodzene tmavé vlasy. Odrasty by sa dali ľahko zvládnuť a ušetrili by vám čas i peniaze na výlety do salónu.

Pozrite sa na najpopulárnejšie príklady svetlých a tmavých mahagónových farieb vlasov, ktoré sú v súčasnosti najpopulárnejšie!

Hnedá slivka mahagón

Farba vlasov hnedá slivka mahagónInstagram @hair_by_tamica

Ebenové korene s purpurovým a oranžovým ombre končia v jedinečnom mahagónovom odtieni. Vrstvy a kučery posilňujú tento kaleidoskopický efekt a dodávajú mladšiemu, živšiemu pocitu v tomto jemnom mahagónovom odtieni.

Tmavohnedý mahagón

Tmavohnedá mahagónová farba na vlasyInstagram @pindochan

Tmavohnedý mahagón je najčastejšie príťažlivý a vyzerá prirodzene. Vďaka tomu sa vlasy zdajú byť husté a zdravé. Mäkké vlny dosahujú dramatický vzhľad, preto ich upravte.

Červenohnedé mahagónové vlasy

Červenohnedá mahagónová farba vlasovInstagram @cethestylist

Jedinečný štýl, v ktorom máte bohaté hnedé korene až do tmavo vínových vínovo zafarbených koncov. Dobrá voľba jeho natočenia pre pridanie pútavého efektu k mahagónovo červenej farbe vlasov.

Mahagón s blond melírom

mahagón s blond melíromInstagram @katiecuts4life

Skombinujte odtieň mahagónu s blond melírom a vytvorte majstrovské dielo príjemné pre oči. Bohatý, chladný tón červenej a teplo blond odtieňa vytvárajú výrazný rozmer. Oveľa lepšie sa zmiešajú, ak sú vlasy ozdobené vlnami alebo kučerami.

Mahagón tmavej čokolády

Farba vlasov tmavá čokoláda mahagónInstagram @hair_by_nate_

Závidte každej dáme vaše luxusné bohaté hnedé vlasy bez námahy padajúce! Pekný mahagónový ombre robí trik spolu s veľkými kučerami, ktoré sú definíciou sexy.

Mahagón s karamelovými odleskami

mahagón s karamelovými odleskamiInstagram @sydneyjmyers

Odtieň mahagónu s karamelovými odleskami robí teplú a príjemnú farbu vlasov! Mahagonová balayage má za následok veľmi rozmerný povrch. Nebojte sa zdôrazniť karamelové odlesky vlnami a textúrou. Čo je tiež skvelé na týchto mahagónových hnedých vlasoch, je ich schopnosť vyzerať hustejšie.

Brunetka Červené víno mahagónové vlasy

Brunetka Červené víno mahagónové vlasyInstagram @parkavestyles

Tmavé slivkové vlasy na hnedej strane spektra tomu dodávajú nádhernú sýto mahagónovo hnedú farbu vlasov. Lákavé vlny na dlhých mahagónových vlasoch pomáhajú tejto náladovej atmosfére ešte viac oceniť.

Svetlý mahagón

svetlá mahagónová farba vlasovInstagram @hiuksetbyirina

Namaľujte na vlasy svetlý mahagónový odtieň, aby ste získali nápadný a žiarivý odtieň. Červený nádych do hnedých vlasov má rovnaké časti červenkastých a hnedastých tónov. To je perfektný odtieň mahagónu pre bomby so svetlou až bledou pleťou.

Q&Autorka štýlu, Irina Pirilä

Hair Stylist @ Teos Helsinki in Helsinki, FI

Ako by si to charakterizoval??

Táto svetlá mahagónová farba vlasov pôsobí bohémsky elegantným dojmom. Svetlý tieňový svet, ktorý je vhodný takmer pre každého. Kombinácia teplých, svetlých a tmavých tónov prináša viacrozmernosť.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Fungujú suché šampóny a púdre na vlasy a štýl dotvára stredne silný lak na vlasy.

Tmavý mahagón

Tmavá mahagónová farba vlasovInstagram @therachelcut

Či už ide o profesionálne farbenie, alebo prácu s tmavým mahagónom na farbenie vlasov doma, nikdy nemôžete skryť krásu takej prirodzenej farby vlasov. V spojení s áčkovým strihom, vrstvami a kučeravými vlasmi tieto lesklé vlasy nádherne žiaria skrz na skrz.

Medený mahagónový odtieň

Medený mahagónový odtieňInstagram @bloggssalons

Prepletené čokoládové a karamelové farby spojené do mahagónového medeného odtieňa. Hodvábny mahagónový účes s takými vrstvami robí každého mladým, pretože má taký jemný prúd.

Zmes mahagónu a tmavého Burgundska

Zmes mahagónu a tmavého BurgundskaInstagram @VLASTNOSTI

Q&Autorka štýlu, Chantelle Kidd

Vlasový stylista / kolorista v Únikovom salóne & Kúpele v Cambridge, ON

Ako by si to charakterizoval??

Mahagónová vs tmavo vínová farba vlasov? Áno prosím! Tento mahagónový odtieň je jemnou zmesou so žiarivým odleskom. Mix medzi tlmenou červenou a bobuľovou červenou je taký príjemný pre oči. Pre tento štýl bol voľne stočený a rozčesaný, aby ukázal ďalšie tóny a farebné rozmery.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Je to všetko o produkte. Investujte do správneho šampónu, kondicionéra, starostlivosti o vlasy (prostriedky na ochranu farby). Zvážte tiež investíciu do vhodných stylingových nástrojov, aby boli vlasy zdravé a šťastné.

Ak chcete tento mahagónový trend farby vlasov, budete musieť byť pripravení na službu pred zosvetlením pred službou farieb, aby ste získali rozmer..

Vyskúšajte produktový rad Eufora. Je to pozoruhodná farebná a štýlová línia. Zanechá vám „systém zamykania farieb“, ktorý sa aplikuje po každom praní, a udrží mahagónovú farbu o 30% dlhšie. Produkty ako „farebný elixír“ oživia tieto tóny v pohodlí vašej sprchy. Používajú sa ako kondicionér a vždy pridávajú červenú.

Bez správnych produktov nie je zaručené, že červený mahagón bude mať dlhú životnosť. Vďaka druhu vody, ktorý používate, zlým výrobkom a príliš častému praniu, je tento odtieň mahagónu vyšší v údržbe.

Mahagónska Balayage

Mahagónska BalayageInstagram @modahairsalon_coralsprings

Q&Autor štýlu: Mihn Perez

Majiteľ salónu / kaderník @ Moda kaderníctvo v Coconut Creek, FL

Ako by si to charakterizoval??

Táto mahagónová balayage je bohatá moka-medená farba. Balayage mahagónové odlesky sú teplé a rozjasňujú pokožku bez toho, aby boli príliš odvážne.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Mocha tóny a sýte medené tóny sú skvelou voľbou pre ženy, ktoré chcú mať žiarivú farbu, ale nemusia byť nutne super svetlé ako blondínka. Je dôležité si uvedomiť, že zvýraznenia automaticky neznamenajú „blond“ a tento mahagónový štýl je toho dokonalým príkladom.

Jedná sa o stredne dlhý účes a mahagónovú farbu. Pri použití správnych produktov zostane farba žiarivá a teplá niekoľko týždňov. Vyskúšajte bezoplachový šampón, kondicionér a krém Velvetizer Matrix Keep Me Vivid.

Čerešňový mahagón

Čerešňový mahagónInstagram @foiled_and_faded

Q&Autor štýlu: Jonathan Rivera

Hairstylist @ The Scarlett Olive Styling Lounge in Winter Garden, FL

Ako by si to charakterizoval??

Jedná sa o rozmerné červené mahagónové vlasy, ktoré sa nazývajú reverzné ombré. Väčšina tradičných ombré začína v koreňoch tmavo a na koncoch sa mieša do svetlejšej farby. Toto ombré prechádza od svetla v koreni k tmavšiemu na koncoch.

Táto farebná práca je veľmi mnohorozmerná, bohatá na mahagónový tón, netradičná a je spracovaná pomocou predtým použitého plátna. Ombré, melíry alebo slabé svetlá sú skvelým spôsobom, ako dodať vašim vlasom rozmer, hĺbku a svetlosť, na rozdiel od pevnej farby. Ukazuje sa, že stále existujú možnosti recyklácie alebo vylepšenia farebnej úlohy aj na predtým použitom plátne.

Aká je tvoja najlepšia rada?

Získajte kompletnú a správnu konzultáciu od profesionála tvárou v tvár. Konzultácia potvrdí, čo je možné s vašim aktuálnym plátnom, aké farby doplnia váš tón pleti a osobný štýl (tučné verzus jemné). Bude tiež popísané, ako často sa musíte vracať do salónu kvôli údržbe, čo je v rámci vášho rozpočtu a ako by ste chceli, aby farba v priebehu času napredovala v budúcom úsilí o vlasy..

Konzultácia môže tiež odhaliť tipy, ktoré pomôžu zachovať a chrániť vašu novú farbu vlasov. Ako sú profesionálne šampóny bezpečné pre farby, tepelne bezpečné výrobky pre tepelný styling a výrobky na ochranu pred slnkom ošetrené SPF. Môže tiež pokryť, ako často si vlasy umývate, a teplotu vody používanú na umývanie vlasov. Tu je niekoľko ďalších dôležitých faktorov, ktoré je potrebné vziať do úvahy, pokiaľ ide o farbu vlasov: horúce používanie nástrojov, chlórované bazény, dlhodobé slnečné žiarenie, tvrdá voda a prepracované vlasy..

Tmavý až svetlý mahagónový Ombre

Tmavý až svetlý mahagónový OmbreInstagram @hayleykhairartistry

Tento tmavý až svetlý mahagónový ombre kričí živosťou! Je to štýl taveniny svetlej mahagónovej farby, ktorý je na vrchu tmavší a na koncoch svetlejší. Červené odtiene sa tak dobre miešajú! Tento trend vlasov je ideálny pre ženy, ktoré chodia do salónu menej často. Nie je potrebné stále sa dotýkať koreňov.

Hlboký mahagón s odleskami

Hlboký mahagón s odleskamiInstagram @morgancombscreations

Q&Autor so štýlom, Morgan Combs

Kozmetička @ Allure Salon & Kúpele v New Concord, OH

Ako by si to charakterizoval??

Táto stredne mahagónová farba vlasov je veľmi trendová. Je to jemné, nie príliš odchádzajúce alebo hlasné, ale tiež veľmi jedinečné a krásne a zdá sa, že ladí s väčšinou každého tónu pleti. Táto farba dáva vlasom veľký rozmer.

Niektoré svetlejšie kúsky modelkiných vlasov pred službou absorbovali viac červených tónov. Ostatní pohltili viac mahagónových tónov, čím získali nádherný rozmer. Navyše vzhľad plážových vĺn vyzerá oveľa rozmernejšie!

Aká je tvoja najlepšia rada?

Konzultácie sú najdôležitejšou súčasťou služby! O svojich otázkach sa porozprávajte so svojim stylistom. Táto farba vyzerá úžasne na krátkych aj dlhých vlasoch a plážové vlny sú trendy aj v akejkoľvek dĺžke.

About the author