15 najlepších jaseňových blond Balayage farieb na vlasy pre každý tón pleti

Jasanová blond balayage je svetlá farba vlasov vytvorená ručne maľovanou technikou melíru. Táto technika vytvára prirodzený, jemný prechod a rozmer vo vlasoch. S jemnými náznakmi striebra a hnedej je popolavá blondínka ideálnym odtieňom pre ženy, ktoré chcú jasný a plný kontrastu, a pritom menej zdrvujúcu farbu vlasov.

Julianne Hough, Naomi Watts, Amanda Seyfried a Kate Upton urobili krásne rozhodnutie zafarbením svojich prameňov do tohto jemného a rafinovaného odtieňa! Je to konečná voľba, ak chcete vymeniť svoje brunetové vlákna za svetlejšie, ale nechcete ísť do toho.

Expert na balayage v Texase Erika Yasmin Portales transformuje rovné a vlnité pramene na bohémsky inšpirované popolavé hrivy a všetci sa nad nimi rúcajú! V závislosti od tónu pleti sa môžete rozhodnúť pre tlmenejší, sivastý popol alebo jasnejší a maslovejší odtieň.

Urobíte si láskavosť aj tým, že pôjdete na balayage, pretože to znamená menšiu údržbu. Na úpravu jednoduchých a pokrčených vĺn alebo vzhľadu bez námahy bude s týmto chladným odtieňom fungovať bezchybne..

Chcete, aby sa vaše tmavé korene božsky rozptýlili do jemného, ​​svetlejšieho odtieňa? Mimic jeden z týchto populárnych pohľadov na popolavú blond balayage a uvidíte rozdiel.

Stredne popolavá blond

jaseňová blond balayage na stredne dlhých vlasochInstagram @mossandmoonsalon

Toto je trend, ktorý nielenže poskytuje chladné vlasy, ale ponúka aj atmosféru chladných dievčat! Dosiahnite tento elegantný rozmer stredne jasného blond odtieňa absolvovaním balayage. Uchovávajte kotleta pasúca sa na ramene, aby ste udržali plnosť svojich hustých, vlnitých vlasov.

Ash Dark Blonde Balayage

Ash Dark Blonde BalayageInstagram @say_yestojess

Nádherný dlhý, vlnitý účes a trendová jaseňová tmavo blond balayage? Iste, odmena je vynikajúca! Udržujte farbu svojich zámkov zdravú a sviežu pomocou šampónu bez síranov.

Svetlá popolavá blond

svetlá popolavá blond farba vlasovInstagram @adrianperjovschi

Integrácia takých nádherných prírodných, béžových a blondínok spolu ladí v tomto majstrovskom diele vlnitej svetlohnedej blond balayage.

Ash Grey Blonde

Ash Grey Blonde BalayageInstagram @toan.d.mai

Tieto dymovo šedé blond balayage vlny napodobňujú ľadové zámky svojimi nenápadnými modrými odtieňmi. Je to úžasné pre nováčikov vo farbení, pretože korene sú nedotknuté.

Ash Blonde Ombre

Ash Blonde OmbreInstagram @hairbybrittanyowen

Vlnité vlasy vypadávajú bez námahy ako vodopády! Rovnako ako vaše vlasy, prechod bohatých hnedých korienkov bez námahy stať sa odvarom brunetky k jaseňovej blond balayage, to všetko vďaka tejto nádhernej technike!

Dark Ash Blonde

Dash Ash Blonde BalayageInstagram @_hairbykatherine_

Tmavé korene vyrastajúce do krásne béžovej farby je nepopierateľným pokusom. Vlny stekajú, aby doplnili tmavú popolavú blond balayage a dotvorili vzhľad.

Brunetka až Ash Blonde

Brunetka až Ash Blonde Balayage OmbreInstagram @thecoloristsalon

Najnovším trendom hnedej je nádherná balayage brunetka až popolavá blond ombre! Po farbení balayage zahrejte kulmu, aby ste z tejto fantastickej práce s farbivami získali ten najlepší vzhľad.

Popol platina

popol platinová farba na vlasyInstagram @hairby.ashleypac

Vďaka mnohonásobným šedým, blond a hnedým farbám, ktoré tento balayage priniesol, je tento prevrátený blonďavý bob z platinového popola ešte sofistikovanejší! Naozaj elegantný vzhľad!

Cool Ash Blonde

Cool Ash Blonde BalayageInstagram @littlehairwitch

Ľahká balajáž karamelu a blond farieb obnoví chladnú popolavú blondínku technikou balayage. Lob vyzerá pri zachovaní rozmanitosti fenomenálne a vystavené sú brunetky a blondínky.

Black and Ash Blonde

čierna až popolavá blond balayageInstagram @hairtalkbymigo

Pre bezchybný roztopený efekt bude fúzia čiernej a jaseňovej blond skvele pôsobiť na vašich dlhých vlasoch! Plážové vlny môžu priniesť viac tela a objemu, ak nie ste fanúšikom elegantného a rovného štýlu. Voľný uzol nemusí byť veľký problém, ale ani neuškodí vzhľadu.

Q&Autor štýlu: Migo Yoon

Hairstylist @ Hairtalk od Andyho v Ellicott City, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Klientka mala skutočne panenské vlasy a blonďavé vlasy skúšala prvýkrát. Chcela niečo prirodzené, ale dostatočne blond. Navrhol som rozmer blond a meltu, ktorý má nízke nároky na údržbu. Tiež, pretože sme udržali jej korene tmavé ako jej prirodzená farba vlasov, vyzerá to veľmi prirodzene.

Existuje toľko rôznych tónov blondínky, ale ak chce klient niečo prirodzené, idem s prirodzeným tónom (nie príliš popolavým, ani príliš teplým). Dal som jej ostrihať dlhé vrstvy. Takto to nie je také ťažké a spôsobuje to pohyb vlasov.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja obľúbená vec na balayage je nízka údržba. Každý chce skúsiť blond, ale ak sa príliš bojíte, pustite sa do balayage. Po službe balayage klient určite potrebuje domácu starostlivosť, ako je správny šampón a ošetrenie. Šampón je najdôležitejšou vecou pre odfarbené vlasy (odporúčam žiadny sulfát, žiadny parabén a žiadny kremík). Ľudia sa často pýtajú, prečo sú ich vlasy skutočne suché a prečo toner rýchlo mizne. Väčšinou používajú nesprávny šampón. Ak používate šampón, ktorý obsahuje síran/parabén/kremík, bez ohľadu na to, ako veľmi ošetrujete a nanášate olej, vaše vlasy to neprijmú, pretože vlasy sú už naplnené zlými prísadami. Tiež neodporúčam odfarbovanie pre super kučeravé typy vlasov, pretože po odfarbení sú vlasy extrémne suché, pokiaľ neviete, ako ich odstrániť.!

Hnedá až jaseňová blond Ombre

hnedá až popolavá blond balayageInstagram @bri_claire_hair

Vyrobené spoločnosťou balayage, je to úžasná hnedá až popolavá blond ombre pre nápad pri vašej ďalšej návšteve salónu. Farebná tavenina vyzerá hladko, pretože dopĺňa jemné vlny na vašich zámkoch. Stredne dlhá kotleta bude ideálna na to, aby vaše husté vlasy vyzerali plnšie a zároveň ubrali na váhe.

Q&Autor so štýlom, Bri Claire

Stylista @ Bobbi Pins Salon v Glendora, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je neutrálna popolová farba taveniny/ombré. Páči sa mi na ňom to, že je dostatočne nenáročný na údržbu, aby pri raste nenechal veľa ohraničení.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zakaždým, keď sú vlasy tónované popolom, budú automaticky náročnejšie na údržbu ako neutrálna alebo teplá farba. Tomuto popolu sme ponechali určitú neutralitu, aby sa ladne vyvážil s každým šampónom. Šampón na nanášanie farby alebo tónovací šampón je dobrý spôsob, ako zabrániť prílišnému zahriatiu farby medzi návštevami salónu.

Popol blond na tmavohnedých vlasoch

Ash Blonde na tmavohnedých vlasochInstagram @jesscernahair

Q&Autorka štýlu, Jessica Cerna

Vlasový stylista a kolorista @ Salón na východe Bali & Kúpele v Karlových Varoch, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je žeravou plážovou blondínkou. Milujem, ako je jaseňová blond balayage taká prirodzená a zmiešaná.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto farba zaisťuje perfektnú farbu s nízkymi nárokmi na údržbu. Niekto, kto príde do salónu iba 2-3 krát ročne, by bol skvelým kandidátom. Tiež to funguje pre všetky rôzne typy vlasov.

Popol blond na svetlú blond

Popol blond na svetlú blondInstagram @hairby_valrose

Q&Autorka štýlu, Valerie Mendez

Vlasový stylista / kolorista @ Hair od ValRose v Scottsdale, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto farba balayage je rozmerová popolavá blondínka so studenými a neutrálnymi tónmi. Môj klient pestoval tradičné fólie a chcel niečo menej uniformné a prirodzenejšie. Išiel som s vžitým pohľadom na jej strih, ktorý je dlhý bob s voľnými plážovými vlnami pre ľahký styling.

Na tomto vzhľade mám najradšej to, že moja klientka sa nemusí vracať každé tri týždne kvôli údržbe, pretože má koreňový tieň, ktorý splýva s rastom..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Urobte si prieskum svojej prirodzenej farby vlasov a vedzte, čo môžete očakávať po prvom stretnutí. Nie všetci klienti dostanú túto blondínku, ale je to dosiahnuteľné trpezlivosťou a správnymi výrobkami na domácu starostlivosť o vaše vlasy. Dobrá domáca strava predĺži vašu farbu a udrží ju zdravú.

Ash Brown a Blonde

Ash Brown a BlondeInstagram @hairtalkbymigo

Q&Autor štýlu: Migo Yoon

Hairstylist @ Hairtalk od Andyho v Ellicott City, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Urobil som čajové svetlá s roztavením farby na vlasy pomocou Redken EQ Shade 3nb pre korene, 6na a 7v pre stred a 9t/9v/9gi pre konce. Chcela popolavú blond, ktorá nie je príliš sivá, a tak som sa rozhodol vytvoriť prírodnú béžovú blond. Na týchto vlasoch mám najradšej to, že som dokázala roztopiť farby, aby dodali viac rozmerov a stále videli blond časť. Ak sú vlasy príliš krátke, nevidíte veľa blondínok, ktoré sa tavia.

Má veľa vlasov, a tak som jej dal vrstvy – vlasy tak nesedia. Tiež skrátenie rámu tváre poskytne otvorenejší vzhľad a keď si zopne vlasy, vyjdú niektoré kúsky, aby vyzerala rozkošne.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že béžová farba je dobrá pre bledý alebo tmavý odtieň pokožky, pretože nie je príliš teplá a nie príliš chladná. Je to dobré aj pre ľudí, ktorí chcú niečo prirodzené, alebo ak skúšajú blond vlasy prvýkrát.

Je to veľmi jemné v porovnaní s inými blond tónmi. Veľa tónov popola vás vymyje, ak nenosíte ťažký make -up, ale s týmto béžovým tónom môžete nosiť akýkoľvek druh make -upu alebo vôbec žiadny make -up.!

Vrstvy sú dobré pre niekoho, kto má dlhé vlasy, ale chce trochu objemu. Predné vrstvy vytvoria objem a zmenšia vašu tvár. Neodporúčam príliš veľa vrstiev na kučeravé vlasy, pretože by mohli byť vlasy príliš veľké (pokiaľ ich nebudete každý deň fénovať) alebo ľuďom, ktorí nemajú veľa vlasov. Ak pridáte priveľa vrstiev, budú vaše vlasy pôsobiť riedko.

Smokey Silver Ash Blonde Ice

Strieborná jaseňová blondInstagram @fhdbyrhonda

Q&Autorka štýlu, Rhonda Lopez

Master Stylist/ Balayage Specialist @ Fashion Hair Design Salon in Saginaw, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Mojou najobľúbenejšou súčasťou tejto blond balayage ashovej farby by musel byť kontrast medzi svetlými koncami a tmavými koreňmi. Prirodzený kontrast tmavých koreňov tejto modelky pomáha zvýrazniť jej končeky a umožňuje im vyniknúť viac, než by boli oproti svetlejšej základnej farbe..

Milujem štýl balayage s voľnou vlnou, aby som z farby získal časť textúry, najmä ak má klient tupý strih ako v tomto vzhľade..

Farbu by som opísal ako dymový ľad. Zachovanie určitej hĺbky dymovým sivým tónom a tiež umožnenie ľadovej blondínke rozjasniť štýl, najmä preto, že popolavé tóny môžu niekedy pôsobiť nudne, keď nemajú proti čomu kontrastovať..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Poradil by som im, ako vysokú údržbu má táto farba udržiavať, pretože je to polotrvalý tón. Na umývanie vlasov by som odporučil použiť šampón a kondicionér Blue Cool.

Naplánujte si tónovacie služby každé 3 až 4 týždne, aby sa všetky nežiaduce zlaté tóny nevrátili.

Pri stylingu je používanie nízkeho tepla nevyhnutné, aby sa zabránilo vyblednutiu farby. Tepelné ochranné a kondicionačné ošetrenia sú nevyhnutné pre udržanie hydratácie vlasov. Akonáhle sú vaše vlasy tieto blond, sú náchylnejšie k vysúšaniu, a ak nie sú správne zvlhčené, môžu byť veľmi suché a lámavé a ľahko sa lámu.

Ak ste fajčiar, túto farbu by som neodporúčal, pretože sa hromadí zvyšky dymu a vlasy budú zlatisté oveľa rýchlejšie, než je bežné..

Vždy dostanem podrobný zoznam vlasových procesov, ktorými klientka za posledné tri roky prešla. Klientka v tomto vzhľade prišla so svojimi prírodnými panenskými vlasmi a je mojou klientkou viac ako päť rokov, čo hrá veľmi dôležitú úlohu pri pozdvihnutí tejto požadovanej farby. Ak má klient tmavé alebo krabicové farbivo, odporučil by som tento vzhľad vykonať pri sedení. Aj keď je možné získať farbu počas jedného dlhého sedenia, nie je možné zachovať celistvosť vlasov počas jedného sedenia..

Nakoniec by ste mali vedieť, že dosiahnutie tohto vzhľadu bude nejaký čas trvať. Buďte pripravení na celodennú prácu. Naučil som sa, že najľahší spôsob, ako dosiahnuť túto farbu, je trpezlivosť a veľa času.

About the author