15 najlepších zlatohnedých farieb na vlasy pre rok 2021

Zlatohnedá farba vlasov je kombináciou stredne hnedej a svetlej blond. Je to skvelý spôsob, ako zosvetliť prirodzene tmavé až stredne hnedé vlasy alebo stmaviť prirodzene blond farbu vlasov.

Tento nádherný odtieň vám umožní zachytiť tok slnka pomocou rôznych odtieňov a štýlov, ktoré môžete bez problémov nosiť. Kto hovorí, že brunetky sa nemôžu baviť?!

Ľahká karamelová dobrota dodáva vašim vlasom lesklý kabát, nehovoriac o hĺbke a textúre. Vďaka tomuto dvojfarebnému odtieňu budete mať istotu, že rozjasníte svoju krásnu tvár. Táto farba, spárovaná s akoukoľvek dĺžkou vlasov, vám nikdy nespraví ten slnkom pobozkaný vzhľad!

Tiež s farbami tak prirodzenými, nebudete mať problémy s farbením vlasov. Starať sa oň je také jednoduché, ako jeden, dva, tri!

Pozrite sa na tieto aktualizované fotografie nápadov na zlatohnedé farby vlasov, ktoré vám dodajú všetku pozitívnu energiu a komplimenty na sezónu!

Teplá zlatohnedá farba vlasov

Teplé zlatohnedé vlasyFotografický kredit: Instagram @r.a.d.color

Módne vlasy priamo na dosah ruky – tieto teplé zlatohnedé vlasy s melírom na tmavých vlasoch majú skutočne úžasnú žiaru. Jednoduché tousle dáva tomuto rozmeru a zvýrazňuje lesklý povrch vašich vlasov. Je to tmavo zlatohnedá farba vlasov, ale existujú aj svetlejšie možnosti, ako tá nasledujúca.

Karamel až zlatohnedý Ombre

Zlatistohnedá farba vlasov ombreFotografický kredit: Instagram @sharplookbylaura

Ukončite svoje vlny sladkými karamelovými odtieňmi, ktoré kvapkajú z vašej bohatej brunetovej základne. Tento trend farby vlasov spôsobí, že vaše zámky budú svetlejšie a krajšie! Karamelová až zlatohnedá farba vlasov je krásnym prechodom.

Zlatohnedá väzba

Zlatohnedá väzbaFotografický kredit: Instagram @norastylez

Zvýraznite každú zákrutu svojich nádherných vĺn nádhernými odtieňmi moka, aby ste získali výraznejšiu textúru a pohyb. Tieto úchvatné dlhé kúsky na vašej ceste určite obrátia hlavu! Je to najlepšia zlatohnedá farba vlasov na čiernych vlasoch, ktorú uvidíte.

Svetlo zlatá jaseňová hnedá

Svetlo zlatá jaseňová hnedáFotografický kredit: Instagram @hairby.kd

Aktualizujte svoje dlhé zdravé zámky pomocou tohto lesklého mokka odtieňa, ktorý kričí sofistikovanosťou a eleganciou! S týmto typom zlatohnedého odtieňa upravte svoje vlasy na lesk alebo na vlnitosť pre viacrozmernú úpravu.

Zlaté odlesky na tmavohnedých vlasoch

zlaté odlesky na tmavohnedých vlasochInstagram @micahblue7

Hovorte o skutočnom rozmere a pohybe! Odhaľte krásu tohto odtieňa zlatohnedej, keď sa ocitnete pod akýmkoľvek svetlom. Je to jeden z mojich obľúbených nápadov na zlatohnedé farbenie vlasov.

Svetlá až tmavá zlatohnedá ombra

Svetlá až tmavá zlatohnedá OmbreFotografický kredit: Instagram @elie_klein_hair

Q&Autor so štýlom, Elie Klein

Hair Master @ La Belle Salon v Springfielde, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Farbu podkladu opisujem ako tmavo čokoládovo hnedé vlasy, zatiaľ čo konce sú svetlo zlatohnedého odtieňa. Inšpiroval ma západ slnka, ktorým bol pohľad zo skleneného okna salónu. Jedná sa o plážový dlhý vrstvený strih a je pravdepodobne najideálnejším účesom pre zlatohnedé vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím, že tento bronzový účes je veľmi ľahké obnoviť doma. Je stále univerzálny a vhodný pre mnoho vekových skupín a životného štýlu. Dlhé vrstvy umožnia klientke upravovať si vlasy mnohými spôsobmi.

V tomto konkrétnom prípade je mojou klientkou zdravotná sestra/študentka/matka troch rokov. Sotva mala čas na seba, takže ju tento pohľad nespája s retušou na dlhšie časové obdobie. Tento účes môže použiť aj akýkoľvek rám tváre a tela. Čo sa týka farby, vždy ju môžete nechať hravú, svetlejšiu alebo meniť časy pri každej návšteve salónu. Buďte vždy zábavní a nikdy nie nudní!

Svetlohnedá na dlhých vlasoch

Svetlo hnedáFotografický kredit: Instagram @hairbyvioletta

Q&Autorka štýlu, Violetta Domondi

Vlasový stylista / špecialista na farby @ Hair od Violetty v Liverpoole vo Veľkej Británii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je očarujúce prírodné zlatohnedé vlasy. Kedysi mala blond ombre, ktorá sa zmenila na oranžovú a potom na žltú. Preto sa chcela vrátiť k svojej prirodzenej farbe vlasov, pretože predchádzajúca kaderníčka jej vlasy aj odfarbila.

Musel som jej urobiť predbežnú pigmentáciu na vlasoch, čo je skutočne dôležité, aby si dlho udržal lesk a farbu, inak by sa veľmi rýchlo stratil späť na blond. Po predbežnej pigmentácii som konečne urobil farbu a odstrihol rozštiepené konce. Za štýl som dal trochu glam s klasickým kliešťom GHD a vyčesal, aby som dosiahol tento vzhľad červeného koberca.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na tento look je potrebné mať dlhšie, hrubšie vlasy. Aby bola farba dlhšia a vlasy zdravé, klientom vždy odporúčam používať bezsulfátový šampón. Cítim, že toto je kľúč k skvelej starostlivosti o vlasy, pretože síran je skutočne drsný chemický výrobok, ktorý dosť rýchlo vybledne farbu. Je tiež dôležité použiť dobrý kondicionér po šampóne a potom, keď vám uterák uschne, použite aj bezoplachový kondicionér. Pred fénovaním vlasov používajte aj tepelnú ochranu. Keď sú vaše vlasy suché, nechajte ich vlasy aspoň 30 minút, než sa pustíte do stylingu.

Aby ste dosiahli presne tento vzhľad, budete potrebovať klasický kliešť GHD. Potom, čo si kliešťom nanesiete vlasy, nechajte kučery 5 minút vychladnúť a potom ich niekoľkokrát prečešte, aby ste dosiahli tento výsledok. Hodí sa každému, ale ak máte tvár okrúhleho tvaru, odporučila by som nechať si vlasy rovné.

Je to perfektný účes na nočné výstupy, rande alebo ak chcete len dodať svojmu každodennému vzhľadu trochu lesku. Tiež, ak sa nasledujúce ráno zobudíte, znova prečešte kučery a urobte strapatý vysoký chvost a bude to vyzerať, akoby ste pred niekoľkými minútami opustili salón! Veľa štastia!

Zlatohnedé vlasy s blond melírom

Zlatohnedé vlasy s blond melíromFotografický kredit: Instagram @darkhairbrighthair

Q&Autorka štýlu, Delia Garcia

Hairstylist @ Totally You Salon & Kúpele v La Quinta, Kalifornia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Osobne moje obľúbené funkcie tejto balayage zlatohnedých vlasov s blond melírom sú rôzne rozmery. Kombinácia blondínok a sýtej zlatohnedej by mala byť hladká a bez námahy, najmä keď slnko dopadá na vlasy a prináša lesklé krásne farby..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Klienti sa vždy pýtajú, ako by na nich vyzerala farba vlasov a štýl. Moja rada by bola, keď zvažujete tento štýl, musíte byť v tom. Musíte investovať do dobrých produktov, ako je bezsulfátový šampón a dobrý purpurový šampón, aby vlasy neboli mosadzné..

Navyše, pre tých, ktorí sa pýtajú, kto dokáže rozčesať tieto vlasy, pre každého, kto sa chce len zabaviť! Nezáleží na tom, či máte rovné alebo kučeravé vlasy alebo dokonca plážové vlny. Alebo môžete tento vzhľad skákať po celý rok! Ako stylista sa však postarám o to, aby zvolené farby a strih vyhovovali vám a vašej osobnosti. V tom je krása tohto umenia. Nikto nemusí vyzerať rovnako!

Rozpustené vlasy

ZlatýFotografický kredit: Instagram @beautybytiff

Q&Autorka štýlu, Tiffany Francisová

Vlasy & Vizážista @ Salon Plum na Ladera Ranch, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto moja krásna klientka má pre svoju prirodzenú svetlohnedú farbu vlasov úroveň 7/6. Požiadala o zlatú žiaru pobozkanú slnkom a ja som vedel, že úplné zvýraznenie niektorými slabými miestami jej dodá rozmer a teplo na dosiahnutie týchto zlatohnedých pruhov.

Najlepšie na tom sú krásne teplé tóny, ktoré tak dobre dopĺňajú jej tón pleti. Tiež milujem lesk, ktorý má zo zlatých tónov, ktoré odrážajú svetlo. Jej krásne husté vlasy boli tiež skvelým plátnom pre dlhý vrstvený strih, ktorý sa ľahko upravuje pomocou vlasových produktov Unite, 7-sekundového vynechania a U Oil..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Uistite sa, že váš životný štýl umožňuje údržbu. S týmto vzhľadom, aby zostal svieži a bezproblémový, by som odporučil prísť najneskôr do 8 týždňov. Tiež by som povedala, že tento vzhľad je pre niekoho so svetlohnedými až tmavými blond vlasmi, aby dosiahol tieto tóny.

Na to by bol vhodný akýkoľvek typ vlasov a pokiaľ ide o styling, vždy odporúčam, aby moji klienti používali kondicionér a olej na ochranu farby a zachovanie integrity vlasov. Odporúčam vlasy natočiť, aby zvýraznili rozmer farby aj plnosť. Pre klientov, ktorí chcú vedieť, či sa blondínky skutočne bavia, by mali vyskúšať tento vzhľad a vidieť.

Zlatý gaštanový hnedý

Gaštanová hnedáFotografický kredit: Instagram @hairby_joeschmo

Q&Autor so štýlom, Joe Szozda

Hairstylist @ Tease Salon v Milwaukee, WI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Farba sú krémové mliečne čokoládové hnedé vlasy s karamelovými vírmi. Pri farbení vlasov veľmi rada začleňujem rôzne rozmery, takú červenú farbu do tohto pre náznak gaštanovej farby. Mám pocit, že vďaka tomu je farba krajšia.

Pre štýl jej vlasov som sa inšpirovala Julianne Hough. Vždy má krásnu textúru vlasov a je skvelou referenciou pre klientov pri popise plážových vĺn.

Na strih som sa rozhodol urobiť dlhý bob. Klientka na fotografii má jemnejšie vlasy a páči sa jej, že vyzerá úplne. Dlhé bôby sú perfektným strihom pre jemné vlasy, ktoré dodávajú ilúziu objemu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to veľmi ľahký strih na štýl. Vlasy vyfénujte a zakončite okrúhlou kefou pre objem. Potom chyťte prútik a vhoďte do neho niekoľko vĺn, ktoré dodajú textúre, a ste pripravení ísť. Výrobky, ktoré by som odporučil, by boli na začiatku objemovým šampónom a kondicionérom. Pre objem by som pridal penu pri koreni a nejaký tepelný ochranný prostriedok na konce, aby boli zdravé.

Je to super ľahký strih a farba na údržbu. Vzhľadom na dĺžku sa klient mohol osviežiť farbami každých 8 týždňov a strihom každých 12 až 16 týždňov. Myslím, že tento strih je možné vykonať na všetkých tvaroch tváre. Každý človek bude musieť vyladiť, aby sa ubezpečil, že mu to perfektne vyhovuje, ale toto sú malé vylepšenia. Ofina alebo žiadna ofina, nad alebo pod ramenom, dlhé vrstvy alebo tupé.

Celkovo je to super ľahký a trendový odtieň zlatohnedej, ktorý môže nosiť ktokoľvek od čerstvej mamičky po maturantku, ktorá sa chystá do prvého semestra vysokej školy..

Honey Brown

Honey BrownFotografický kredit: Instagram @hairbykrc

Q&Autor so štýlom, Krystal Cuevas

Stylista @ Bangs Salon v Beauforte, SC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto sú medové zlatohnedé vlasy a túto farbu úplne milujem! Každý hosť by to mohol skutočne zvládnuť. Na dosiahnutie tohto cieľa som použil farbu Davines spolu s výrobkami na konečnú úpravu Davines, akými sú sprej na textúru a lesk. Tento vzhľad je pre jemnú bohatú farbu a voľné vlny vyrobené chi lávou boli perfektným povrchom, ktorý ukázal hĺbku tejto prirodzenej farby. Strih mal jednu dĺžku s dlhými vrstvami. Rovnako ako med, zlatohnedé odtiene vlasov vytvárajú pekný lesk.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja klientka mala okrúhlu tvár, a preto sme si ju nechali dlhú, aby sme jej pomohli predĺžiť si tvár. Povedal by som každému, kto chce farbu s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorá má stále veľa bohatstva, že je to perfektná farba. V závislosti od tvaru tváre by určil strih. Na zábavné vlny, ktoré vydržia, vždy odporúčam sprej na textúry. Robenie vĺn je pre klienta jednoduchšie, pretože nie sú uniformovaní, a preto nemusia byť dokonalí.

Zlaté hnedé odlesky

Zlaté hnedé odleskyFotografický kredit: Instagram @dani_style11

Q&Autorka štýlu, Danielle Vasta

Master Stylist / Colorist @ Avenue 145 v Mt. Kisco, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to zlatohnedá farba vlasov na tmavých brunetách s nízkymi nárokmi na údržbu, ale napriek tomu je stále v trende. To, čo mám na tomto vzhľade najradšej, je tón zlatohnedých odleskov. Nechal som si ho zlatý, ale nie mosadzný. Strih je tiež ľahký a môže byť všestranný pri stylingu. Zachováva vzhľad ako celok s nízkymi nárokmi na údržbu, ale je vpred.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Počúvajte smer, ktorým vás vedie váš kolorista/stylista. Tento klient vošiel so starým popolavým zafarbeným pohľadom. Je mladá pracujúca mama a nemá veľa času na seba (vo všeobecnosti a na rannú rutinu). Balayage ho udržiava primeraný veku a módnemu trendu. To jej tiež dáva možnosť prejsť niekoľko mesiacov medzi farby. Popolavé tóny ju vyplavili, čím jej zlatý tón rozžiaril tvár. Tiež som zakomponoval nízke svetlá, aby som udržal hĺbku, ktorá niektorým klientom z fólie po určitom čase chýba.

Na jej strih sme potrebovali nechať jej vlasy na dlhšej strane, aby skryli miesto materského znamienka na jej pravom boku. Na pohyb som interiér jemne navrstvil. To zvyšuje univerzálnosť pre tie uponáhľané mamičky ráno pred nástupom do práce.

Stredne zlatá hnedá

Stredne hnedé vlasyFotografický kredit: Instagram @cristan.richardson

Q&Autor so štýlom, Cristan Richardson

Majiteľ / Hairstylist @ Amica Hair Studio v Pasadene, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je teplý, rozmerný stredne zlatohnedý účes. Urobil som všetky tieto aspekty – farbu, strih, štýl a rozšírenia, ktoré sme pridali pre úplnosť (na rozdiel od dĺžky).

Najlepšie na tom musí byť bohatosť farieb a viacrozmerné tóny. Nie som fanúšikom plochých, jednofarebných vlasov. Nie je to prirodzené, každý má vo svojej farbe prirodzené odlesky a odlesky, takže robiť všetko ploché a jednorozmerné jednoducho neposkytuje dobrú platformu pre krásne lesklé výsledky..

Rôzne tóny zachytávajú svetlo a pomáhajú predviesť akýkoľvek štýl, ako jemné kučery, ktoré sme urobili. Aj keď sa klient vráti domov a upraví si ho sám, pri každom stylingu bude mať pocit, že je to návšteva salónu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím, že tento konkrétny zlatohnedý tón je dobrý pre veľké percento ľudí. Jemná hrejivosť tejto farby bude lichotivá bez ohľadu na to, či sú vlasy hrubé alebo tenké alebo dokonca majú tvar tváre. Stredné/dlhé vrstvy poskytujú určité telo a objem a zároveň zachovávajú štýl veľmi romantický a pohodlný.

Existuje veľa žien, ktoré majú uponáhľaný životný štýl, pracujú, chodia von alebo vychovávajú deti. Sú to len normálne ženy, ktoré žijú život, nehľadajú bláznivé živé farby alebo výrazné strihy, ale napriek tomu chcú mať krásnu vlastnú farbu. Tento je určite pre nich. Dokonca aj styling je pomerne ľahký.

Vždy odporúčam veľké horúce valce. Zistil som, že sú pre mojich klientov najľahšie použiteľné a najlepšie dokážu obnoviť veľké voľné kučery, ako sú tieto. Malé ploché žehlenie navrchu, ak máte vlnu alebo kučeravé vlasy, a voilá. Nie je ťažké ho udržiavať, nikdy nevyjde z módy, je to jednoducho skvelý vzhľad bez námahy, ktorý si ľudia vždy všimnú a obdivujú.

Tmavá zlatá hnedá

Tmavá zlatohnedá farba vlasovFotografický kredit: Instagram @danidoesdopehair

Niektoré pruhy zlatistých blond karamelových odleskov a medovo hnedej by mohli vášmu typickému tmavohnedému odtieňu dodať zlatú, očarujúcu premenu. Tieto zlatohnedé tóny jednoducho milujem.

Zlatá medená hnedá balajáž

Zlatá medená hnedá balajážFotografický kredit: Instagram @hairbysheilamacchia

Bozkávané slnkom všetkými prírodnými spôsobmi! Doprajte si v tejto sezóne žiarivé vlasy so správnym množstvom karamelového blond farbiva, aby ste vytvorili tieto zlatohnedé podtóny.

About the author