15 nápadov na ružové a fialové farby vlasov, ktoré sú práve teraz trendy

Ružové a fialové vlasy sú farba vlasov, ktorá má odtiene ružovej a purpurovej, spravidla vo forme melíru alebo ombre. Toto je vaša najsladšia šanca roztočiť vysnené dvojfarebné alebo pol a pol vlasy pre všetky svoje podivné dievčatá.!

Nasledujte kroky Jade Thirlwall, Georgia May Jagger a Cara Delevingne, ktoré sa tento rok okamžite pridali k trendu a prevzali naše kanály! Je to šialene zábavné a dodáva vášmu obrázku veľa vkusu a osobnosti, navyše ktokoľvek bez ohľadu na farbu pleti môže úplne nosiť ružovú a purpurovú farbu..

“Veľa prizmatických farieb zmiešaných do seba s mnohými čiarami vytvára efekt kaleidoskopu,” povedal kaderník a odborný kolorista Illinois. Elyse Rox. Na prácu s viac ako jednou živou farbou budete potrebovať čas a úsilie, aby ste dosiahli tento vzhľad, pretože „dokončenie panenskej hlavy môže trvať až 5 hodín“, dodáva.

Pokiaľ ide o udržiavanie ružových a fialových prameňov, Elyse musela povedať toto: „Vedieť o správnej domácej starostlivosti je pri udržiavaní týchto farieb veľmi dôležité. Suchý šampón je váš nový BFF. Povedala tiež, že sa vyhne „bazénom, horúcej vode, lacnému šampónu a extrémne horúcim vlasovým nástrojom“.

Ak ste pripravení urobiť z ružových a fialových vlasov svoj spôsob života, potom nestrácajte čas a zamierte nižšie, aby ste si prezreli jej najobľúbenejší vzhľad v tejto sezóne.!

Červená ružová a fialová

Červená ružová a fialováInstagram @kateloveshair

Ombre purpurová a levandulová farba sa perfektne hodili k tejto stočenej bohyni! Dlhé pramene s touto kombináciou upútajú pozornosť a okamžite ukážu vašu farbu vlasov.

Ružové a fialové odlesky na blond vlasoch

Ružové a fialové odlesky na blond vlasochInstagram @hairculturedayspa

Rovné vlasy s týmto druhom farebných kombinácií sú tou najlepšou kombináciou, ktorú môžete mať tým najextravagantnejším spôsobom! Nápadné vzory vytvorené striedaním farieb krému a hrozna sú pohľadom na boľavé oči!

Ružové a fialové vlasy morskej panny

Ružové a fialové vlasy morskej pannyInstagram @hairbyduhsavannah

Pevné fialové sny s purpurovými koncami sa hodia! Dlhé vrstvené zámky stočené do krajnosti hovoria, že ste vlasy morskej panny v prestrojení!

Modrá ružová a fialová

Modrá ružová a fialováInstagram @dajanacolorcollective

Splňte si sny malého dievčatka a vytvorte si balzam týchto studených tónov. Pramene, ktoré sú trpezlivo maľované v striedajúcich sa fialových, ružových a indigových farbách, vytvárajú tento 3D dúhový efekt.

Ružová a fialová Ombre

Ružová a fialová OmbreInstagram @prismalaina

Roztiahnite veľké, výstredné kučery na vlasy po pás! Reverzný ombre svetlo ružových korienkov a tmavofialových koncov posúva tento účes na ďalšiu úroveň!

Svetlo fialová a ružová

Svetlo fialová a ružováInstagram @tangledupinhair

Výber pastelovejších odtieňov, ako je svetlo fialová a ružová, dodá mladistvú atmosféru. Kučery dodajú textúre tejto nádhernej transformácii vlasov.

Žhavá ružová a fialová Balayage

Žhavá ružová a fialová BalayageInstagram @mermeg.hair

Hlboká fuchsia a levanduľa sa opatrne nanesú na vrstvy vlasov a potom sa natočia. Hovorte o kreativite!

Polovica a polovica

Polovica ružovej a fialovejInstagram @liz.colors

Iffy for which color to choose? Prečo nemať oboje a užiť si toto živé zobrazenie napoly ružových a napoly fialových farieb so zodpovedajúcim funky vzorom?

Ružová a tmavo fialová

Ružová a tmavo fialováInstagram @colormecaporaso

Q&Autorka štýlu, Stephanie Iris Caporaso

Hairstylist @ Salon Amerige v Fullerton, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je živá farebná tavenina – tmavofialová, ktorá sa taví do svetlo ružovej. Keďže farby sú také svetlé, chcela som to vyvážiť jednoduchým vrstveným účesom. S týmto účesom ju môže stále doma natáčať, mávať alebo upravovať ako vesmírne drdoly, čo jej dáva slobodu nosiť fialovoružové vlasy v akomkoľvek účese, ktorý sa jej páči. To je moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vďaka živým farbám vždy odporúčam dobré výrobky. Napríklad šampón a kondicionér bez síranov, pretože živé farby vyblednú pri každom umývaní a väčšina šampónov/kondicionérov obsahuje veľa síranov a alkoholu, ktoré odfarbujú a vysušujú vlasy..

Najdôležitejšou radou zo všetkých je rozkolísať to, vaše vlasy sú vašou korunou, tak sa zabavte a prijmite svoj nový vzhľad! Som tu, aby som posilnil vaše sebavedomie, takže si pohoďte tie fialovoružové vlasy!

Čierna ružová a fialová

Čierna ružová a fialováInstagram @kylieannefritz

Q&Autorka štýlu, Kylie Anne Fritz

Licencovaný kozmetológ / stylista @ Hair Dynamics vo Fort Lee, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jemný bobuľovitý balayage. Je to kríženec tlmených fialových a ružových. Pri strihaní vlasov som jej dal dlhé vrstvy a rám tváre. Upravil som jej vlasy na jemnú plážovú vlnu, aby doplnili farbu a strih. Kučery kaskádujú nadol kvôli dlhým vrstvám a kučery pomáhajú predvádzať rozmerovú farbu. Moja najobľúbenejšia vec je, že môžem urobiť farbu, strih a styling od začiatku do konca. Som schopný vytvoriť všetko v dokonalej harmónii a vytvoriť celkový vzhľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Moja klientka na tejto fotografii má skutočne prirodzene kučeravé vlasy. Myslím, že balayage veľmi dobre dopĺňa kučeravé vlasy, pretože dodáva vlasom rozmer a život. Balayage je skvelá pre niekoho, kto chce zmeniť svoj vzhľad bez údržby. Pretože je vrch farby zafarbený do jej korienka, nikdy nedostane ohraničenie a má jemnú zmes zo svojej prirodzenej tmavohnedej farby vlasov do svojej jemnej bobuľovej balayage..

Môj klient skutočne robí cosplay a miluje život na divokej strane, ale pracuje ako terapeut, takže stále musí vyzerať profesionálne. Myslím si, že táto farba je perfektnou kombináciou zábavy a odlišnosti, ale nie príliš bláznivá pre jej profesionálny život. Tlmené ružové a fialové umožňujú jemnejší vzhľad.

Pre niekoho, kto zvažuje tento vzhľad, je to skvelý spôsob, ako zmeniť svoj vzhľad bez toho, aby ste sa prehnali. Ružové a fialové sú v skutočnosti tie najlepšie fantasy farby, ktoré môžete urobiť, pretože vyzerajú skvele s každým odtieňom pokožky a krásne vyblednú, až sa nakoniec farba vráti k nádhernej blondínke pod ňou. Ružová a fialová nikdy nezanechajú funky nechcené tóny, ako to robí modrá a teal. Ak chcete zmeniť svoj vzhľad bez veľkej údržby, je to pre vás perfektný vzhľad!

Blond ružová a fialová

Blond ružová a fialováInstagram @alex_marchand_hair

Q&Autor štýlu: Alex Marchand

Hairstylist @ Styles Neobmedzený salón a kúpele v Harleysville, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Pri vytváraní tohto vzhľadu som sa inšpiroval geodou. Myšlienka geódy ma zaujala kvôli množstvu farieb, dizajnu sústredných kruhov a rôznym textúram, s ktorými by som sa mohol hrať. Mojou obľúbenou súčasťou tohto štýlu sú dokončovacie úpravy na dotvorenie vzhľadu. Pridal som niekoľko vrkočov, aby som mal zúbkovanú textúru, a niekoľko prasklín, ktoré skutočne spoja dizajn geódy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pre každého, kto zvažuje farby ako tieto, je o niečo náročnejšie na údržbu, aby farba vyzerala živo. Keď si však vlasy menej šampónujete, umyjete ich studenou vodou a použijete výrobky, ako je napríklad systém Matrix Keep Me Vivid, budú vaše vlasy žiarivé a tiež dlhé..

Pokiaľ je nosenie módneho odtieňa vo vašej profesii vhodné, myslím si, že je to skvelý spôsob, ako vyjadriť dôveru a kreativitu. Módne farby je možné prispôsobiť a môžu byť rovnako odvážne alebo jemné, ako by ste chceli. Vďaka tomu sú farby svetlá dokonalým doplnkom pre kohokoľvek, starého alebo mladého, dobrodružného alebo konzervatívneho.

Fialové a ružové vlasy jednorožca

fialové a ružové vlasy jednorožcaInstagram @thatbalayagebabe

Tento vzhľad je stelesnením pastelovej cukrovinky s jednorožcom. Je to pastelová fantázia, ktorá je takmer dostatočne sladká na jedenie!

Najlepšia vec na vzhľade je dosiahnuť ten orgovánový odtieň. Opýtajte sa svojho stylistu na ich skúsenosti s pastelovými farbami, pretože fialové a ružové sa k zosvetleným vlasom neberú príliš ľahko.

Trpezlivosť a údržba neznejú rovnako náhodou – idú ruka v ruke. Dobrá vec na tejto farbe je, že sa dá nosiť ako zábavný umelecký vzhľad, ale so správnym oblečením a očnými tieňmi budete vyzerať tak elegantne.

Pastelová ružová a fialová

Pastelová ružová a fialováInstagram @singandstyle

Q&Autor so štýlom, Kendal Strong

Hairstylist @ Metropolis Salon vo Fayetteville, AR

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto živá farebná tavenina je ako sen Lisy Frankovej! Páči sa mi, ako sa farby navzájom dopĺňajú, a pastelová ružová naozaj vynikne proti tmavofialovej. Umiestnenie tmavšieho živého v korienku a jeho roztavenie prináša vlasom taký rozmer a hĺbku. Je to všetko o zmesi!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Živé farby vyžadujú doma mimoriadnu starostlivosť, ak chcete, aby vydržala. Umyte v studenej vode šampónom a kondicionérom bezpečným pre farby (bez sulfátov!) Pokračujte v používaní tepla a pri stylingu určite používajte tepelnú ochranu. Niektoré živé farby je možné doma obnoviť pomocou kondicionéra na nanášanie farieb, preto požiadajte svojho stylistu, aby vám jeden namiešal, alebo ponúknite návrhy..

Ružová a fialová sú skvelými farbami, ktoré môžete vyskúšať pre klientov so živými vlasmi po prvýkrát. Zmiznú naozaj pekne a nepôsobia tak extrémne. Na dosiahnutie tejto farby budete musieť vlasy zosvetliť na bledožltú, takže s tým súvisí aj určitý záväzok. Živé vlasy sú najvhodnejšie pre niekoho, kto rád krúti hlavou a chce vyjadriť svoju divokú stránku. Cítite nostalgiu a chcete si rozčesať vlasy, o ktorých ste snívali ako dieťa z 90. rokov? Toto je farba pre vás.

Ružová modrozelená a fialová

Ružová modrozelená a fialováInstagram @hairachelnewton

Q&Autorka štýlu, Rachel Newton

Hairstylist @ Avanti Salon & Denné kúpele v Springfielde, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto farba je odvážna a hranatá s tým správnym množstvom triedy.

Moja najobľúbenejšia vec na tomto vzhľade je spôsob, akým fantazijné farby vynikajú proti jej temnému koreňu! Majú byť svetlé a krásne, ale keď sú spárované s hlbším odtieňom, dodá im to skutočne extra šmrnc, ako aj pridanie kučier, vďaka ktorým uvidíte celú dimenziu..

Pulp Riot je mojím cieľom, keď používam fantasy farby!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Fantasy farby nie sú pre vášho priemerného klienta. Na skrášlenie tohto vzhľadu je potrebný silný a sebavedomý jedinec! Je to tiež trochu záväzok. Vždy sa uistím, keď mám klienta, ktorý má záujem pridať do svojho života nejaké žiarivé farby, že ho úplne poučím o tom, čo robiť a čo nerobiť..

Moja rada pre nich je zvyčajne premýšľať o všetkých veciach, ktoré sú súčasťou získavania fantastických farieb, ako je údržba, ako často si umývajú vlasy, sú ochotní investovať do správnych produktov na ochranu týchto farieb a dokonca aj svojej kariéry. Aj keď nesúhlasím, niektorí zamestnávatelia tieto druhy farieb nepovoľujú.

Fialové vlasy s ružovými odleskami

Fialové vlasy s ružovými odleskamiInstagram @biringkuning

Q&Autor so štýlom, Biring Kuning

Hairstylist @ The Ed’s Salon v Jakarte, ID

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Myslím si, že tento typ farieb je vynikajúci pre dievčatá od tínedžera po staršie 20 -ročné, ktoré nudia vlasy „normálnej farby“. Stredne dlhé až dlhé vlasy sú v tomto štýle lepšie, najmä ak má viacvrstvový strih (ale v tomto prípade som Stephanie ostrihal na stredný bob bez vrstvy).

Prirodzená farba vlasov Stephanie je tmavohnedá, takže ju musím odfarbiť na úroveň 10 alebo 11 s 20% obj. oxydant. Po zosvetlení vlasov ich rozdelím na 6 sekcií od vrchu (korunky) po spodok, ale môžete ich rozdeliť na 9 alebo viac sekcií – záleží na tom, ako ich chcete vyrobiť. Na každú sekciu naneste 1 farbu, hore purpurovú (podľa požiadaviek), potom ružovú v 2. časti (podľa požiadaviek) a modrú v 3. časti po ružovej a podobne.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes môžete urobiť pre akýkoľvek typ vlasov, ale trochu vlnité vlasy by boli lepšie. Vlasy môžete tiež trochu kučerať pomocou horúcej žehličky.

Nepoužívajte šampón proti lupinám a neplávajte, pretože majú trvanlivú farbu i tvar. Môžete použiť akýkoľvek odporúčaný bežný šampón a kondicionér.

Toto je pre každé dievča, ktoré sa chce baviť so svojimi vlasmi. Život je príliš krátky na to, aby si mala nudné vlasy, však?

About the author