15 obrázkov čiastočných zvýraznení, ktoré sú jednoducho ohromujúce

Čiastočné zvýraznenia sú technikou farbenia vlasov, ktorá farbí iba niekoľko častí vlasov. Tieto melíry na akejkoľvek dĺžke vlasov určite zanechajú úžasný dojem!

Odborný kolorista Justine Petrucci zdieľa všetko, čo vie o tejto technike. Hovorí nám, že „čiastočné zvýraznenie je pre dievča, ktoré chce niečo prirodzeného vzhľadu alebo osvieženia. Je to spôsob, ako osviežiť ich farbu a pôsobiť tak, aby boli hotové, kým nebudú pripravené na úplné zvýraznenie. “

„Suchý šampón! Niekedy to nie je o tom, že by ste urobili viac, ale o tom, že budete robiť menej – menej prania, “radí Justine o svojom najviac odporúčanom produkte. “Čiastočným vrcholom je zmena textúry [vlasov], čím sa vlasy sušia, takže by ste mali mať možnosť vydržať trochu dlhšie bez šampónu,” hovorí.

Nie je potrebná vysoká údržba a komplikovaná rutina účesu! Tento štýl farbenia dodáva veľmi prirodzený rozmer, vďaka ktorému si vlasy užijete každý deň. Majte na pamäti, že na svoju novú čiastočnú farbu vlasov používajte výrobky bezpečné pre farby!

Pozrite sa na tieto ohromujúce obrázky o tom, ako nosiť čiastočné melíry.

Čiastočné hlavné body Balayage

Čiastočné hlavné body BalayageInstagram @hiddenbeautybyd

Ak existuje kráľovná dimenzionálnej blondínky, môžete byť za to oblečená, keď nosíte tento trend! Tieto čiastočné zvýraznenia balayage prinesú to najlepšie vo vašich dlhých, vlnitých zámkoch. Štýlovosť tohto vzhľadu nie je vhodná pre ostatných!

Najlepšie pre svetlohnedé vlasy

čiastočné zvýraznenie svetlohnedých vlasovInstagram @samantha.does.my.hair

Tieto čiastočné odlesky sú najlepšie pre svetlohnedé vlasy na zosvetlenie aktuálnej farby. Dokonca robia ten najlichotivejší odtieň pre svetlú pleť. Koreňová škvrna na týchto dlhých vlasoch je trik, ako nechať vlasy ľahko vyrásť.

Čiastočné zvýraznenie krátkych vlasov

Čiastočné zvýraznenie krátkych vlasovInstagram @laurenlovesfoils

Premeňte svoj tupý strih po krk na oveľa modernejší vzhľad. Džezujte to na plážových vlnách, aby ste zdôraznili kotletu a zvýraznili pohyb a plynulosť. Pridanie rozmeru je tiež skvelé, takže tu sú čiastočné zvýraznenia krátkych vlasov!

Čiastočné zvýraznenia a slabé miesta

Čiastočné zvýraznenia a slabé miestaInstagram @haleighbeautyy_

Čiastočné odlesky a odlesky na vyváženie odtieňov hnedej! Dosiahnite svetlejší a jemnejší povrch, keď prídete s jasne hnedým odtieňom. V tomto prípade nič neprekoná upokojujúcu atmosféru, ak ho zladíte so svojimi tenkými, stredne dlhými vlasmi.

Platinové blond čiastočné zvýraznenie

Platinové blond čiastočné zvýraznenieInstagram @beautepardest

Milujte a objímajte svoje sivé vlasy a ďalšia vec, ktorú poznáte, je jeden z aspektov, ako dosiahnuť nový úžasný účes. Užite si dlhé rovné vlasy s platinovými blond čiastočnými odleskami. Vaše šedé budú do značnej miery splývať s farbou, ako keby všetko na nej bolo prirodzené.

Čiastočné zvýraznenie hnedých vlasov

Čiastočné zvýraznenie hnedých vlasovInstagram @makeupbyreign

Čerstvo vyzerajúca balayage, skutočne! Toto je správne množstvo svetiel, ktoré rozjasnia vaše kučery a budú ladiť s jemnými vlnami. Tieto čiastočné odlesky na hnedých vlasoch vám poskytnú najpohodlnejšiu auru vôbec. Stiahnite si dlhý strih, pretože takto môžete rozhýbať rôzne účesy.

Čiastočné karamelové odlesky

Čiastočné karamelové odleskyInstagram @beauty_by_robinmarie

Farba obsahuje čiastočné karamelové odlesky ako sladký doplnok k tmavohnedému základu. Bob po ramená s vrstvami a vlnami je ideálny na predvádzanie rozmerov.

Perfektné na hnedých vlasoch

čiastočné blond odlesky na hnedých vlasochInstagram @tvonchale

Vždy sa môžete vrátiť k vždy obľúbenej a tradičnej metóde farbenia, a napriek tomu to urobte klincom! Rozhodnite sa, kam chcete umiestniť svoje hlavné body, aby ste mali balayage edge. Skúste tiež rozhúpať kúsky peňazí, perfektné na hnedých vlasoch. Tento štýl dotvára stredne dlhá kotleta a plážové vlny.

Čiastočné zvýraznenie čiernych vlasov

Čiastočné zvýraznenie čiernych vlasovInstagram @_jeniferrose_

Jasné – čiastočné zvýraznenie čiernych vlasov urobí trik! Výsledok je presvedčivý, keď po účese túžite iba po tlmenej ľahkosti. Textúra a jemné vlny na koncoch okorenia a prispejú k vašej premene.

Ideálne na tmavohnedé vlasy

čiastočné odlesky na tmavohnedých vlasochInstagram @nu.hair

Tieto polovičné melíry sú ideálne pre tmavohnedé vlasy a nerobia nič iné, ako oživenie vašej balayage. Vytvára osviežujúcu povrchovú úpravu, ktorá prináša väčšiu dimenziu vášho vzhľadu. Zistí, že je veľmi vhodný pre vaše dlhé, hrubé vlasy, zdobené elegantnými vlnami.

Čiastočné zvýraznenie rovných vlasov

Čiastočné zvýraznenie rovných vlasovInstagram @sagespaandsalon

Zvýrazňujúca blond farba je skutočne univerzálna pre akýkoľvek typ vlasov. V skutočnosti tieto čiastočné zvýraznenia rovných vlasov robia zázraky! Toto je trend, ktorý vám prináša rozmer, aj keď vaše dlhé zámky ležia ploché a bez vĺn.

Pred a po čiastočných zvýrazneniach

Pred a po čiastočných zvýrazneniachInstagram @ashlee_michelle.hair

Čiastočné zvýraznenie, ako je toto, vytvára ilúziu celoplošného efektu s použitím tmavšej farby ako slabého osvetlenia. Táto transformácia pred a po čiastočných zvýrazneniach je úchvatná! Trpia vaše stredne dlhé vlasy mosadznou blond a s takou hĺbkou v korienkoch? Poskytnite mu nový život tým, že urobíte fóliu. Určite zdvihne váš diamantový blond odtieň a dodá vašej hrive rozmer. Upravte si ho pomocou nádherných vĺn a s touto farbou budete vyzerať ako bomba!

Ash Blonde Čiastočné zvýraznenie

Ash Blonde Čiastočné zvýraznenieInstagram @meganhaulbrookhair

Funguje na vašich dlhých vrstvených vlasoch, tu sú pre vás čiastočné melíry popolavej blondínky! Dokončenie balayage pôsobí prirodzene, čo vám pomáha byť s týmto vzhľadom samým sebou. Zdá sa, že tento rozmer je neutrálny a dá sa ľahko prispôsobiť akejkoľvek atmosfére. Keď chcete jemný dotyk štýlu, voľné plážové vlny urobia kúzlo.

Čiastočné zvýraznenie kučeravých vlasov

čiastočné zvýraznenie kučeravých vlasovInstagram @hair_by_c.j

Nízke nároky na údržbu a veľmi štýlový vzhľad? Kto by to nechcel Vráťte svoje dlhé prírodné vlny k životu s odtieňmi blond, ručne maľovaných na nej. Čiastočné prednosti týchto kučeravých vlasov sú skvelou voľbou na dotvorenie plážovej atmosféry.

Nádherné na špinavých blond vlasoch

čiastočné zvýraznenie špinavých blond vlasovInstagram @tashcart

Polovičná hlava odleskov, ktoré na špinavých blond vlasoch vyzerajú nádherne! Rozhodnite sa pre to, ak nechcete byť mimo trendu. Noste ho na chvoste kvôli jednoduchému prístupu alebo pridajte kučery a vlny, aby ste dosiahli veľmi očarujúci vzhľad. Pokiaľ máte zámky dlhšie ako ramená, obloha je hranicou štýlu.

About the author