15 spôsobov, ako získať trend ľadových blond vlasov v roku 2021

Ľadové blond vlasy sú svetlé, chladne tónované farby vlasov, ktoré sú bledé ako biele a majú jemné nádychy béžovej. Táto vysoko módna farba je v posledných rokoch v centre pozornosti.

Od Lady Gaga po Kim K až po Caru Delevingne, A-listers zdieľajú svoje neuveriteľné ľadové princezné na všetkých svojich sociálnych sieťach a ich zasnežené účesy stále inšpirujú nadšencov bielych vlasov po celom svete.!

Navyše, známa koloristka a blonďavá kráľovná Sarai Speer predvádza svoje šialene ľadové blond kreácie na rôznych strihoch a účesoch vrátane pixies, lobov, dlhých vlasov, vlnitých a rovných hrív, čo dokazuje, že tento mrazivý odtieň sa hodí pre všetky druhy a dĺžky vlasov.

Zmeniť vlasy na biele a hebké ako sneh môže byť hračka už pre blond vlasy. Ak je však vaša základňa tmavšia, pripravte sa tiež s trpezlivosťou a rozpočtom. S tak svetlou farbou vlasov by nemalo byť prekvapením, že údržba je taká, aby sa starala o celistvosť vlasov.

Nenechajte sa však nachladnúť. Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli všetky tipy a triky, ako sa stať ďalšou ľadovou kráľovnou! Pozrite sa čo najskôr na tieto trendové obrázky ľadových blond vlasov!

Ľadová strieborná blond

Ľadové strieborné blond vlasyInstagram @beautybydanyell

Aby ste sa dostali k tomu odtieňu platiny, potrebujete trpezlivosť. Našťastie všetky problémy stoja za to, akonáhle vyjdete do salónu a vyzeráte šialene ľadovo.

Tmavá až svetlá ľadová blondína Sombre

Tmavá až svetlá ľadová blondína SombreInstagram @charlottefeddonhairxox

Aj nepozorovaný detail tmavších korienkov môže s touto farebnou prezentáciou prejsť dlhú cestu. Kto vedel, že s blondínkou dokážete toľko vecí?

Icy Blonde Melír na hnedých vlasoch

Icy Blonde Melír na hnedých vlasochInstagram @alissahairtc

Brunetky teraz môžu zdieľať rovnakú lásku s blondínkami, ako tento platinový melír preberá hnedé vlasy!

Platinová ľadová blond plavba

Platinová ľadová blond plavbaInstagram @fhdbyrhonda

Zvýraznite svoju strašidelnú farbu vlasov a dajte jej kontrastnú blond kombináciu. Dlhé vlny pomáhajú poskytnúť plátno pre toto majstrovské dielo.

Ľadová blondínka Ombre

Ľadová blondínka OmbreInstagram @creations_amandar

Obyčajné biele farbivo okoreníte ľadovým blond balayage ombre!

Icy Ash Blonde Balayage

Icy Ash Blonde BalayageInstagram @derya.hairstylist

Zmiernite tieto ľadovcové zámky pridaním trochu popolavej blondínky do zmesi. Tónovaný, ale stále slúžiaci vzhľad.

Levanduľa a ľad

Levanduľa a ľadInstagram @heymonay

Q&Autorka štýlu, Monica Laurin

Hair Artist @ Escape Salon & Kúpele v Henderson, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Som zamilovaný do tohto vzhľadu! Myslím si, že je to skvelý spôsob, ako predstaviť nejakú farbu pre blonďavých klientov, ktorí chcú zmenu, ale nie sú pripravení naplno naskočiť alebo sa zaviazať mať intenzívnu farbu. Táto levanduľová balayage je na to dokonalým vzhľadom.

Moja obľúbená vec na nej je, že s blondingom môže byť väčšia zábava! Napriek tomu, že pastely netrvajú príliš dlho, je skvelé, že sú naozaj veľmi vyblednuté. Vrelo odporúčam klientom, ktorí chcú so svojimi blond vlasmi vyskúšať niečo nové! Stylizoval som ju skutočne jemnými vlnami, aby doplnil jej farbu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento vzhľad bohužiaľ nemôže byť pre každého. Na dosiahnutie týchto pastelových alebo pravých popolavých tónov by ste potrebovali byť veľmi svetlé/platinové. Ako stylista je našou zodpovednosťou vzdelávať našich klientov o tom, ako funguje svetlejšie. Vždy ich informujem a dám im vedieť, že je to možné, ak to vaše vlasy umožňujú.

Vrelo odporúčam, aby ste pracovali v reláciách a vždy procesu dôverovali! Ak vám padajú vlasy, nemá zmysel mať peknú farbu. Verím, že určité tóny dopĺňajú určitých ľudí lepšie ako ostatné, ale myslím si, že preto sú vlasy zábavné a nie je na škodu ich vyskúšať.!

Verím, že každý môže skákať, čo chce, ak to miluje! (A ak to ich vlasy zvládnu) Byť blondínkou/levanduľou alebo čímkoľvek v tejto oblasti bude náročnejšie na údržbu, takže ak ste ochotné ísť do toho, pripravte sa na to.

Icy Blue Blonde

Icy Blue BlondeInstagram @ultrafadebyrich

Q&Autor so štýlom, Rich Tran

Majiteľ / riaditeľ / salón salónu @ Ultrafade od Rich v Seftone, NSW

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Hovorili sme tomu náš éterický ľadovo modrý vzhľad. Spolupracovali sme s @taramilktea na vytvorení tejto nádhernej farby.

Milovali sme tento vzhľad, pretože je taký kreatívny a že sa bežne nevidí každý deň, ale bolo tiež prekvapené, ako nositeľná a tlmená je farba, napriek tomu, že je taká odlišná..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Z platinového striebra sme prešli na túto pastelovo modrú. Pastelové tóny, ako sú tieto, sú možné iba vtedy, ak je vlasové plátno prirodzene platinové alebo odfarbené na platinovú/striebornú blond (alebo čo najbližšie k nemu). Byť týmto svetlom vyžaduje veľa údržby, každodennú aplikáciu ošetrujúcich prípravkov na opravu väzieb (náš obľúbený je Olaplex) a veľa výživných olejov.

Pastelové farby rýchlo miznú, preto pre našich klientov, ktorí si chcú zachovať túto farbu, vyrábame mix na mieru. Táto ľadová modrá je vhodná iba pre tých, ktorí sa zaviazali dodržiavať dobrý režim vlasov a taktiež majú so svojim stylistom dôverný vzťah, ktorý im pomôže dostať sa k tejto farbe, pretože na dosiahnutie tejto úrovne svetlosti môže byť potrebných niekoľko sedení..

Ľadová blond a sivá

Ľadová blond a siváInstagram @styledbyyara

Q&Autorka štýlu, Yara Ismail

Hairstylist @ Styled By Yara v Ottawe, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto farba je ľadová blond s extra popolom a ostrým čistým bobom. Tento vzhľad je zvýraznením celej hlavy so zatieneným koreňom.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vždy svojim klientom hovorím, že farba je investícia a musia si nájsť čas a kúpiť si najlepšie produkty, aby sa o ňu postarali. Je to jeden z najvyšších tónov údržby a rýchlo sa vymýva, ak nie je oň postarané. Napriek tomu je to krásny a zábavný tón, ak je vykonaný správne.

Každý, kto strhne tento vzhľad, pokiaľ získate správny odtieň tónu popola, ktorý doplní tón vašej pokožky.

Odporúčam použiť skutočne dobrý purpurový alebo strieborný šampón a dobrý zvlhčujúci kondicionér. Horúce nástroje umyte chladnejšou vodou a nízkym teplom.

Ľadová blond a ružové zlato

Ľadová blond a ružové zlatoInstagram @thehairladyinug

Q&Autorka štýlu, Cassandra Kurt

Hairstylist @ All Cut Up Salon v Union Grove, WI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Pomenoval som to ľadovú ružu, o ktorej som si myslel, že opisuje dokonalú ružovú zlatú až ľadovú blond taveninu. Milujem, že je to príjemný spôsob, ako vyskúšať odvážnejšie a trendové farby, ale bez toho, aby ste si museli zafarbiť celú hlavu, a bolo by to dovolené na väčšine pracovísk. Je všestranný v tom, že túto farbu môžu urobiť vlasy ľubovoľnej dĺžky a vyzerá dobre rovne alebo zvlnene.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Po prvé, aj keď sú vaše vlasy prirodzene blond, budete musieť byť zosvetlené na bledú blond, aby ste získali ľadovú blond, a môže to trvať viac ako jednu návštevu. Za druhé, táto farba nie je trvalá a s náležitou starostlivosťou sa bude postupne strácať (ako bude miznúť, bude stále vyzerať úžasne a získate iný vzhľad).

Najlepším spôsobom, ako zaistiť dlhovekosť, je šampónovať čo najmenej. Pri šampónovaní používajte takú studenú vodu, akú znášate, a použite vysokokvalitný šampón a kondicionér bez obsahu síranov a bez farbív. Minimálne používajte aj horúce nástroje.

Tento vzhľad môže zabiť akýkoľvek typ vlasov, textúra, tvar tváre alebo osobnosť. Trvá to dlho a chce to trpezlivosť, aby ste sa tam dostali, a sebavedomie, aby ste predviedli farbu, ktorá zastavuje show.

Svetlá ľadová blond s tmavými koreňmi

Svetlá ľadová blond s tmavými koreňmiInstagram @riotsofhair

Q&Autorka štýlu, Whitney Simmons

Kaderník & Spoluzakladateľ @ Carve Beauty Bar v Holyoke, MA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je práve teraz vyhľadávaný. S jarou za rohom ženy a dokonca aj muži žiadajú biele vlasy. Milujem všetko na tomto vzhľade. Som na to hrdý. Od tieňovaného koreňa po jej zdravé konce. Milujem len to, ako jej vrstvy dodávajú hlbokú vlnu bez námahy s veľkou sudovou kulmou a farba je taká lesklá a nepriehľadná..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto blondínka je pre oddaného klienta. Platina je životný štýl, a rozhodne nie je pre slabé povahy. Dosiahnutie úspechu a odhodlanie udržiavať ho vyžaduje trpezlivosť. Nie je to ani lacné a na to, aby boli vlasy zdravé a žiariace biele, sú potrebné správne produkty (fialový šampón, ošetrenia, následné schôdzky atď.).

Icy Blonde with Lowlights

Icy Blonde with LowlightsInstagram @the.bbb.team_emma

Q&Autorka štýlu, Emma Kam

Kozmetička @ Capri Beauty College v New Lenox, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je ľadová blondínka s pridaným rozmerom. Môj klient prichádza na balayage sessions už niekoľko rokov a bol pripravený na zmenu! Bojovala s tým, aby sa z vlasov nedostala mosadznosť, a preto sme sa rozhodli pre plnú hlavu svetiel a slabých miest, ktoré jej pomôžu zvládnuť aj nežiaduce tóny vo vlasoch..

Kvôli strihu mojej klientky sme jej oprášili konce, aby si udržala dĺžku. Po ostrihaní vlasov počas stylingu som jej odporučila, aby použila bezoplachový kondicionér a lesklý olej, aby boli jej vlasy zdravé a zvlhčené..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčam najskôr porozprávať sa so svojim stylistom o niekoľkých veciach. Mali by vziať do úvahy, že stať sa ľadovou blondínkou je proces. Aktuálna farba vlasov klienta a farba jeho minulej histórie určí počet potrebných sedení a poškodenie vlasov, ktoré budú znášať počas samotných blonďavých sedení..

Tento vzhľad by si vyžadoval v priemere 6-8 týždňov retušovanie a tiež časté strihanie, aby boli vlasy zdravé. Mali by ste tiež zvážiť produkty, ktoré sú potrebné na udržanie zdravých vlasov po každom blonďavom sedení, ako napríklad fialový šampón, aby sa z vlasov nedostali nežiaduce tóny, a hĺbkové kondicionačné ošetrenia pomocou spojovacej pomôcky, ktorá pomôže napraviť poškodenie a udržať končeky zvlhčené. Bezoplachové spreje alebo kúry sú skvelé aj pre blondínky. Pokiaľ ide o životný štýl klienta, zaistil by som, aby klient vedel, čím menej tepla, tým lepšie.

Zakorenený Icy Blonde Bob

Zakorenený Icy Blonde BobInstagram @hairbysaretta

Q&Autorka štýlu, Saretta Bowerman

Majiteľ / Stylista @ Blue Water Salon v Neapole, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Naozaj milujem mierny tupý strih v línii A a to, ako koreňový základ dopĺňa svetlé konce a zvýrazňuje detaily v vrkoči..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Krátke vlasy nemožno vždy hodiť do chvosta alebo drdola, pripravte sa preto ich úpravu. Myslite tiež na to, že dosiahnutie tohto cieľa môže trvať niekoľko sedení a veľa času a peňazí, ale keď ho budete mať, budete posadnutí.!

Ľadová biela blondína

Ľadová biela blondínaInstagram @beautyby_rachell

Q&Autorka štýlu, Rachell Whiteman

Kolorista & Špecialista na rozšírenie v salóne Dino Palmieri v Woodmere, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je platinová blondínka s plážovým štýlom s textúrou. Milujem dobrú, chladnú platinovú blondínku. Tiež milujem vlny, pretože mi ide o jednoduché a strapaté vlasy.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento look rozhodne nie je pre každého! V závislosti od vašich vlasov (prirodzená farba, história farby vlasov, stav vlasov) môže dosiahnutie podobného vzhľadu trvať niekoľko stretnutí. Vyžaduje si to veľa starostlivosti – zhruba každých 6 týždňov budete v salóne, aby ste opravili koreň a získali nový toner. Kondicionačné ošetrenia sú tiež veľmi dôležité, keď ste táto blondínka, a rovnako aj salónne výrobky na použitie doma.

Ľadová blondínka s tieňovým koreňom

Ľadová blondínka s tieňovým koreňomInstagram @styledbyjamieg

Q&Autor so štýlom, Jamie Giordano

Majiteľ @ Salon G v Collingswood, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je dúhová perleťová blondína s tieňovým koreňom. Tieňujem veľa svojich blondínok, aby bola údržba o niečo nižšia.

Rád pri tomto type farby udržujem účes kratší, aby mal výraznejší ráz. Tiež udržuje vlasy zdravšie, pretože tento typ farby vyžaduje niekoľko zosvetlení.

Pridal som niekoľko jemných kudrliniek, pretože skutočne spôsobujú, že obrázok vyskočí.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Buďte pripravení na údržbu. Biele blondínky sa nestanú cez noc, ani nezostanú dlho biele.

Glazúry a správna starostlivosť o vlasy sú pri zachovaní tejto farby nevyhnutné. Investujte do najlepších šampónov a kondicionérov, ktoré vám môže váš stylista odporučiť. Zdravie vašich vlasov je na prvom mieste. Ak vám výrobky a šampóny vlasy vysušujú, nielenže to ovplyvní farbu vlasov, ale nebude to ani celkom vyzerať. Modrý alebo fialový šampón musíte mať!

Zvážte tieňový koreň, aby mal pre váš opätovný rast nižšiu údržbu!

Ktokoľvek si môže stiahnuť kratšie vlasy! Dĺžka a uhol (pre boby) vás urobia alebo zlomia a mali by splývať s vašou kostnou štruktúrou.

Ak sa chcete s vlasmi trápiť len raz alebo dvakrát do roka, určite to nie je pre vás. Ak milujete byť trendy a vystupovať, zabavte sa a dovoľte mi urobiť vám vlasy!

About the author