16 najlepších nápadov na zlatú blond farbu vlasov pre tón pleti

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite naše obrázky nápadov so zlatými blond vlasmi. Zlatá blond farba vlasov je multitónová farba vlasov, ktorá je zmesou medových, zlatých a maslových tónov blond. S teplým, luxusným pokladom vo vlasoch sa budete vždy baviť so zlatými odtieňmi.

Na predĺženie zlatistého blond lesku je potrebná správna a prémiová starostlivosť. Svetlejšie a jasnejšie farby na vlasy vyžadujú vlhkosť, aby sa predišlo poškodeniu, a preto používanie domácich prípravkov, ako sú hĺbkové ošetrujúce ošetrenia a šampóny a kondicionéry bezpečné pre farby, pomôže zachovať vaše slnečné odtiene a vyhnúť sa lesklosti..

Lesk a rozmer: prichádzajú prirodzene so zlatými prameňmi, najmä keď svoju hrivu upravíte vlnami. Žasnite nad tým, ako prirodzene vyzerajú zlaté hrivy Beyonce, Emily Blunt a Karlie Kloss!

Budete prekvapení, ako môže tento žiarivý odtieň okamžite rozžiariť a rozžiariť vašu pokožku! Noste lúče slnka priamo na svojich kaderách s jedným z týchto zlatistých blond odtieňov.

Tu sú obrázky najlepších nápadov na zlatú blond farbu vlasov pre každý tón pleti.

Zlatá blond farba vlasov v Balayage

Zlaté blond vlasy s BalayageInstagram @hairbysamhostad

Zlatistá blond farba vlasov v balayage je úžasným doplnkom brunetových vlasov. Zlaté blond vlasy sa zdajú byť hviezdou show pre túto jemnú zlatú balayage. Balayage je technika, ktorá ponúka ručne maľované zvýraznenia pomocou ílového zosvetľovača.

Ak chcete „prirodzený vzhľad“, urobte rozmazanie koreňa balayage a viac prírodného zlatistého blond tonera, ktorý vám pomôže dosiahnuť to, čo chcete..

Blond a jahodovo červená balayage

Blond a jahodovo červená balayageInstagram @hair.love.stories

Blonďavú a jahodovo červenú balayage je možné opísať len ako bohatý med s pruhmi šampanského.

Svetlé zlaté blond vlasy

Svetlo zlatá blond farba vlasovInstagram @hair.love.stories

Klasická svetlo zlatá blond farba vlasov je skutočne nadčasová. Keď k tomu pridáte vlny, ofinu a jednofarebnú farbu, spoja sa v mladistvý balíček.

Zlaté odlesky na hnedých vlasoch

Zlaté odlesky na hnedých vlasochInstagram @davidsolis22

Zlaté odlesky na hnedých vlasoch napodobňujú prirodzenú brunetovú žiaru, ktorú vo vlasoch zvýrazňujú svetlohnedé odlesky. Teraz si môžete užiť dvojnásobnú zábavu!

Karamelové blond vlasy s melírom

Karamelové blond vlasy s melíromInstagram @suzycolorist

Rozhodnite sa pre karamelové blond vlasy s melírmi a staňte sa južanskou Belle! Táto teplá žiara z medovo sfarbených koncov spája celý karamelovo zlatistý blond vzhľad.

Stredne zlatá blond

Stredne zlatá blondInstagram @_hairbyamakaye_

Stredne zlatá blond farba vlasov je krásny zlatistý blond odtieň! Zlaté blondínky je niekedy možné prehliadnuť, pretože ženy počujú zlato a myslia žlté ako banán.

Zlatistá blond farba vlasov je prírodný med doplnený stužkami maslovej karamely. Má všetko teplo vo všetkých správnych tónoch.

Zlatožltá farba vlasov má byť zábavná a zlaté tóny nemusia byť desivé ani zastrašujúce. Ženy často chcú takú svetlú blond, ale to, čo si neuvedomujú, je, že aby získali túto žiarivú blondínku, potrebujú zlato. Zlaté blond tóny odrážajú svetlo a môžu vašej tvári priniesť veľmi príjemnú žiaru. Zlaté blondínky prichádzajú v rôznych tónoch, ktoré je možné prispôsobiť každej žene.

Tmavá zlatá blondína

Tmavá zlatá blondínaInstagram @vlasy.červenať

Zlatú premenu nájdete v tmavozlatej blond farbe vlasov, ak potrebujete farebnú korekciu. Tmavšie zlaté blond vlasy sú blond vlasy s nízkou údržbou.

Ak máte niekoľko palcov nového rastu, mohlo by to byť dlhé stretnutie vopred, ale nakoniec sa stane ľahkou hračkou pomocou techniky detského svetla a teplejšieho tonera..

Teplo bude vždy trvať dlhšie a vybledne krajšie ako tóny popola! Zlatistý blonďavý odtieň je ideálny pre ženy, ktoré chcú nízkoúdržbový, prirodzene teplejší blond tón.

Popolavá zlatá blondína na vlasoch po ramená

Popolavá zlatá blondína na vlasoch po ramenáInstagram @creations_byjenn

Ak chcete zmiešať svoje šediny, rozhodnite sa pre popolavé zlaté blond vlasy. Vďaka tomu získate celkový mladistvý vzhľad. Ak hľadáte najnižšiu možnú údržbu, ktorá by vyhovovala vašim potrebám, detské svetlá vám poskytnú rozmery farieb a vzhľad pobozkaný slnkom. Čo je lepšie ako použiť kombináciu zlata a popola?!

Použite šampón a kondicionér bezpečný pre farby. Spočiatku sa vyhýbajte kúpaniu v extrémne horúcich sprchách. Zvážte masku na vlasy a oleje pre svoju každodennú rutinu na výživu a doplnenie vlasov. Fén, kulmu a ďalšie formy vyhrievaných stylingových spôsobov udržiavajte na minime a uprednostňujte sušenie na vzduchu, pokiaľ je to možné. Zvážte pravidelné strihanie, aby vlasy vyzerali zdravé a svieže.

Medovo zlatá blondína na vlnitých vlasoch

Medovo zlatá blondína na vlnitých vlasochInstagram @hour.rose.salon

Jedná sa o prírodnú medovo zlatú blond farbu vlasov na vlnitých vlasoch. Je to moderné, ale bez námahy.

Pred výberom akejkoľvek zlatistej medovej blond farby zvážte údržbu a ak je to niečo, s čím môžete držať krok.

Zlaté odlesky na čiernych vlasoch

Zlaté odlesky na čiernych vlasochInstagram @jtcolours

Zlaté odlesky na čiernych vlasoch sa môžu zmeniť na celkom zlatú balayage, ktorá je elegantná a sexy. Väčšina dnešných žien sa bojí teplých tónov, ale nebojte sa prijať teplé aj studené tóny.

Môžu to nosiť všetky ženy, pretože tón je možné prispôsobiť vášmu tónu pleti. Urobte si prieskum a nájdite stylistu alebo koloristu, ktorý vie, čo robí. Investujte do svojich vlasov! Nosíte ho každý deň.

Hnedá blondína na stredne dlhých vlasoch

Hnedá blondína na stredne dlhých vlasochInstagram @hey.there.gorgeous.hair

Hnedá blondína na stredne dlhých vlasoch je taká prirodzená a všestranná. Rastie krásne a nemusíte sa zaväzovať, že budete svoju farbu neustále upravovať. Panenské vlasy najlepšie pôsobia na jemnej verzii zlatej balayage blondínky.

Zlatá blond balayage je opäť skvelá pre panenské vlasy, aby ste získali pocit z tohto procesu. Neodvádza vás tak ďaleko od vášho prirodzeného vzhľadu, dáva vám možnosť už to nespraviť. A ak ju máte radi, je ľahké na nej stavať a zvýrazniť svetlé, svetlejšie alebo dokonca odlišné tóny.

Dark to Light Golden Blonde Ombre

Dark to Light Golden Blonde OmbreInstagram @hairby_clayre

Tmavý až svetlý zlatý blond ombre je najlepšie dosiahnuť pomocou farebnej línie Kevin Murphy. Tónujte pomocou ľadovej, béžovej a prírodných farieb, aby ste získali ešte prirodzenejší vzhľad. Dokončite fénovaním vlasov a pridaním kučier pomocou 1-palcovej žehličky.

Svetlá zlatá blondína na krátkych vlasoch

svetlá zlatá blondína na krátkych vlasochInstagram @francinesmanelab

Jasná zlatá blondínka na krátkych vlasoch je skvelá pre takmer každého, kto hľadá zábavný a koketný účes.

Hlboký kondicionér používajte každý druhý týždeň, najmä ak žijete v oblasti s tvrdou vodou. Blondínky potrebujú väčšiu hydratáciu. Hĺbkové kondicionéry pomôžu pri použití soľných sprejov, ktoré nám môžu vlasy vysušiť.

Teplá zlatá blondína pre kučeravé vlasy

Teplá zlatá blondína pre kučeravé vlasyInstagram @kayceedoylehair

Teplá zlatá blondína pre kučeravé vlasy je slnkom pobozkaná zlatá blond farba bez námahy. Vďaka nádherným prírodným pružným kučerám zvýrazní prírodná balayage pop.

Zlatá blondínka na hnedých vlasoch

Zlatá blondínka na hnedých vlasochInstagram @andyclique_luxe

Zlaté blond odlesky na hnedých vlasoch sú ako zlatý luster. Zlatá farba vlasov má dostatok tepla a ľahkosti, aby zvýraznila mnoho odtieňov pokožky a dĺžky vlasov. Kľúč k peknej zlatohnedej je vpredu jasnejší a vzadu mäkší.

Ak máte bledú pokožku, je tu dostatok tmy, aby ste ju osviežili bez pocitu vyblednutia. Ak máte tmavšiu pokožku, je dostatok svetlosti na to, aby sa vaše tóny zvýraznili, ale už nie na to, aby ste ich zmyli. Je to skvelá rovnováha, ale kúsky okolo tváre upútajú pozornosť očí.

Výrobky, ktoré sa majú použiť, sú dobrou krémovou tepelnou ochranou pre vlhkosť a hladkosť a ľahkou ochrannou tepelnou ochranou pre jemnejšie vlasy pre väčšiu pevnosť..

Ružovo zlatá blondína na dlhých vlasoch

Ružovo zlatá blondína na dlhých vlasochInstagram @halohairstudio4680

Ružová zlatá blondína na dlhých vlasoch je tlmené zlato s jemnými náznakmi mahagónu. Na rozdiel od tradičného zlata táto farba veľmi jemne prechádza do krémovej blondínky, pretože mahagón pomáha udržať mosadz na uzde a poskytuje vám farbu, ktorá nie je náročná na údržbu..

Ak ste v súčasnosti popolavá blondínka, zvážte ružovú zlatú farbu vlasov a ustúpte od farieb, ktoré nosia všetci ostatní. Odtiene pokožky na báze olív môžu s týmito farbami kolidovať.

Použitie profesionálnych produktov udržuje zlatú ružovú farbu optimálnu. Po použití zlatistej blond farby na vlasy používajte aj šampón a kondicionér šetriaci farbu.

About the author