16 ohromujúcich polnočných modrých farieb na vlasy, ktoré uvidíte v roku 2021

Polnočné modré vlasy sú farba natretá tmavomodrými a čiernymi odtieňmi, ktoré vydávajú tajomný a mimoriadne odvážny vzhľad. Je ideálny pre dievčatá s mierne rebelskou osobnosťou. Ak ste posadnutí výstrednými módnymi farbami a vyčnievate z davu, tento odvážny modro-čierny odtieň by mal byť vašim ďalším cieľom v oblasti vlasov!

Polnočné modré tipy na farbenie vlasov

Vďaka tmavému odtieňu sa perfektne hodí k akémukoľvek odtieňu pokožky a tiež znižuje údržbu, ktorú musíte vynaložiť na to, aby bola tmavomodrá hriva atraktívna a zdravo vyzerajúca. To určite dokazuje kaderník Colorado Springs Sami s jej mnohými polnočnými modrými vlasovými kreáciami!

Doprajte si šampóny a kondicionéry bezpečné pre farby a zvlhčujúce produkty, ako sú masky na vlasy, aby vaše pramene boli vždy trblietavé! Pri úprave sa tiež starajte o vlhkosť svojich vlasov znížením teploty, pretože modrá nie je prirodzenou farbou vlasov, čo spôsobuje poškodenie vašej hrivy..

Verte mi, keď hovorím, že tento zmyselný odtieň vás zavedie k hviezdam pre svoju nebeskú krásu! Potom, čo si prečítate tieto tipy a triky, ako roztočiť tento súčasný vzhľad, zistíte, ako nosiť polnočné modré vlasy.

Metalická modrá o polnoci

Metalická modrá o polnociInstagram @hairbymeganfloars

Rádioaktívne cerulovské tóny sú intergalaktickým vzhľadom. Veľké zákruty suda dodávajú oblasti pre ľahký odklon a zdôrazňujú lesklý lesk. Metalické sfarbenie sa stalo veľmi populárnym a dáva zmysel pridať mu nádych.

Modrá na dlhých vlasoch

Polnočná modrá na dlhých vlasochInstagram @hair.by.ramona

Tmavá, tmavo modrá, ktorá dodáva fialovému lesku. Dlhšie vlasy majú tendenciu prinášať väčšiu dramatickosť so zodpovedajúcimi vlnami ku končekom.

Ash Midnight Blue

Ash Midnight BlueInstagram @gabbyrosehair_

Akoby tam skoro nebol, však? Táto dymová nočná modrá dostáva ten správny druh jemnosti pre vzhľad „menej je viac“. Pridanie tónov popola do polnočných modrých vlasov je ako vytváranie dymových očných tieňov.

Polnoc až svetlo modrá Ombre

Polnoc až svetlo modrá OmbreInstagram @hairbyrosiejay

Čierno-modré vlasy ombre nekričia, ale prejavujú určité odvážne správanie. Kráľovsky modré konce robia podkladovú tmavomodrú farbu viditeľnejšou.

Extra tma o polnoci

Extra tma o polnociInstagram @taylorgbeautyxo

Snehulienka by bola hrdá na to, že si pohojdávaš ebenové vlasy. Vlny na posekaných vlasoch vytvorili lesk a dodali tomu ďalší faktor.

Polnočné modré a tmavohnedé farbivo Dip

Polnočné modré a tmavohnedé farbivo DipInstagram @vcoiffuremtl

Stále si nie ste istí, akú farbu vyskúšať? Skúste ponorené farbivo! V tomto vystupujú modré konce proti brunetovým zámkom, ktoré dodávajú minimalistickú atmosféru.

Tmavá polnoc-námornícka modrá

Tmavá polnoc-námornícka modráInstagram @pajar_hair_art

Teraz môžete denim nosiť aj na vlasoch! Táto zmes polnočnej tmavomodrej vyzerá na ružovkastých podtónoch úchvatne, aj keď to mohol vyskúšať každý.

Modrá a fialová

Polnočná modrá a fialováInstagram @tonyazstyle

Aký je to sen byť indigovým dieťaťom! Ukážte skľučujúce pruhy modrej a fialovej pre tento jednoduchý vzhľad.

Q&Autorka štýlu, Tonya Zstyle

Kaderníčka / Koloristka / Majiteľka salónu @ Kadernícky salón Allure v San Jacinto, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto sfarbenie vlasov je stredne hnedé s modrofialovými odleskami. Táto mama dvoch veľmi aktívnych chlapcov potrebuje štýl s nízkymi nárokmi na údržbu, a tak si necháva dlhé vlasy, upraví si vlasy a to je všetko. Ponytaily, drdoly a vrkoče sú jej obľúbené štýly a z času na čas si ich natočí na špeciálne príležitosti. Je pekné mať tieto možnosti s krásnymi dlhými vlasmi. Najviac sa mi na tom páči, že je taký živý, ale nie ohromujúci.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto farba vlasov je skvelá pre niekoho, kto sa chce s vlasmi trochu pobaviť, ale nechce sa venovať údržbe a nákladom na úplnú hlavu módnej farby..

Žiarivé odlesky je možné vykonať aj v akejkoľvek farbe, takže záleží na preferenciách. Každý, kto uvažuje o tomto type sfarbenia, si musí pamätať, že zvýraznenia vyžadujú zosvetlenie, než bude možné pridať módnu farbu. Pretože je to módna farba, vybledne a vymizne kdekoľvek od 4 do 6 týždňov.

Je to zábavná alternatíva k tradičným melírom a bude vyzerať skvele u kohokoľvek s akoukoľvek dĺžkou vlasov.

Modrá a strieborná

Polnočná modrá a striebornáInstagram @number76_gomi

Q&A s modelom, Junko Suzuki

Navrhla Yurina Gomi – kaderníčka @ Number76 v Omotesando, Tokio

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto denimová modrá farba je výsledkom nášho hľadania modrej, ktorá nie je úplne rovnaká ako tá pred štyrmi rokmi, ale je trendová a hodí sa k móde. Je to mimoriadne módna farba.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Polnočná modrá farba vlasov vybledne pri každom umytí vlasov šampónom, pretože nie je trvalá. Možno budete musieť použiť farebný šampón alebo byť kreatívny tým, že farby pridáte sami pomocou farebných úprav. Odporúčame to tým, ktorých baví vytvárať nové štýly vlasov a líčenia.

Krátke polnočné modré vlasy

Krátke polnočné modré vlasyInstagram @natalie_xosalon

Q&Autorka štýlu, Natalie Kramer

Majiteľ / Stylista @ XO Salon v Pittsburghu, PA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Najlepšia vec na tomto vzhľade je úprimne len ľahkosť, ktorá súvisí so štýlom. Pixie strihy mi vážne dávajú život.

Mám rád, keď môžem vidieť črty tváre klienta. Napríklad na tomto obrázku má Lacey najkrajšie tvarované obočie, plné pery a najroztomilejšie pehy. Skrývať sa za plnú hlavu vlasov jej jednoducho nevyhovuje. Tiež som si veľmi užil túto jemnú uhľovú modrú, ktorú sme jej dali! Kontrast na drevenom uhlí skutočne dodáva týmto polnočným modrým vlasom hranu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skutočne ľahký štýl pre niekoho, kto je veľmi aktívny a vedie uponáhľaný život. Pred fénovaním sme použili Redken’s Velvet Gelatine 07, aby sme ju vyhladili. Po akomkoľvek druhu pasty alebo tmelu bude fungovať aj suchý sprej na textúru, ktorý dodá štýlu trochu textúry!

Modrý Bob

Polnočný modrý bobInstagram @lily_magallanes

Q&Autorka štýlu, Lily Magallanes

Hairstylist @ Evolutions Salon v Pasadene, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento pohľad je nervózny. Samotný účes je elegantný bob s čistými líniami a nulovým odstupňovaním a najmenším podrezaním, ktoré mu dodávajú pohyb..

Farba je kobaltová modrá, dosiahnutá zosvetľovačom Schwarzkopf a farbou vlasov Pravana.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento štýl je pre klientov, ktorí nie sú&rsquot sa bojí hrať s trochou farieb a sú ochotní urobiť správne kroky pre udržanie tejto nádhernej modrej.

Aj keď ide o farbu s vysokou údržbou, použitím správnych produktov zaistíte, aby farba vydržala. Vrelo odporúčam chrániť farbu vlasov farebným šampónom, akým je Redken Color Magnetics, a farebným ošetrením po šampóne, akým je Joico Color Butter in Blue.

Táto konkrétna štruktúra klientov je trochu zvlnená, preto sme použili tepelnú ochranu, Kerastase Nectar Thermique a žehlili sme na plocho..

Modrá a Čierna Balayage

Polnočná modrá a čierna BalayageInstagram @styledby_veronica

Q&Autorka štýlu, Veronica Guzman

Kaderník & Vizážista @ D&Salón vo Woodstocku, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

To, čo mám na tejto farbe najradšej, je to, že je to polnočná modrá, ale akonáhle vystúpi na priame slnečné svetlo, je to jasne purpurová s modrými odtieňmi! Milujem učiť svojich klientov, ako sa takto štýlovať, pretože to trvá menej ako 10 minút a vyvoláva to v nich pocit, že práve odišli zo salónu vždy, keď to urobili.!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Môj tip na túto farbu pre klientov je, že musia byť pripravení umyť si vlasy v studenej vode raz za týždeň a byť pripravení na udržanie tejto farby. Táto farba mi pripomína niekoho, kto chce byť známy a nebojí sa urobiť vyhlásenie.

Modré vlasy po plecia

Modré vlasy po pleciaInstagram @sesar_leo

Q&Autor štýlu: Sesar Moreno

Hair Designer @ House of Styles vo Fayetteville, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Táto farba bola snovou farbou môjho klienta. Začínala s tmavými prírodnými vlasmi a jej snom bolo získať modrú – nie modrú od Marge Simpsonovej, ale skôr tmavšiu polnočnú modrú. Myslel som na tmavú osvetlenú oblohu ako uprostred noci, a tak som jej dal balayage, aby si udržala prirodzenú základňu a neutralizovala akúkoľvek žltú farbu na vlasoch môjho klienta. Na vytvorenie svojej verzie polnočnej modrej som použil semi-permanentné farby Pulpriot, Nightfall (modrá) a malý kúsok Noir (čierna). Okamžite sa zamilovala a s takou vzrušujúcou farbou som jej musel dať vrkoč a kudrlinky vo vikingskom štýle, aby si ju vzala domov. Koruna vhodná pre kráľovnú, nikdy sa necítila viac ako ona. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, že je jemný, ale dostatočne odvážny na to, aby urobil vyhlásenie.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Pochopte, že pred modrým vkladom budete musieť byť vyzdvihnutý k chladnej blondínke. Mnoho stylistov a klientov má tendenciu dávať modrú na žlté blond vlasy, ale nechápe, že modrá a žltá robia zelenú a zelené vlasy môžu byť pre niekoho, kto hľadá dokonalú modrú, srdcervúce. Nechajte svoju blondínku predtým tónovanú, aby bola všetka žltá zrušená a neutralizovaná, aby ste mohli uložiť túto farbu.

Majte tiež na pamäti, že tieto módne semi-permanentné farby vydržia asi 4-6 týždňov dávať alebo brať. Tiež vyžadujú vysokú údržbu (vyhýbanie sa plávaniu a vírivkám kvôli chemikáliám a soliam vo vode môže zmeniť farbu). Tieto farby sú veľmi zábavné a najlepšie na tom je, že akonáhle vyblednú, môžete držať krok so svojou obľúbenou farbou, prepnúť ju alebo si len po vyblednutí užiť blond plátno.

Tmavo modrá

Sýto polnočná modráInstagram @adriennemillerhair

Q&Autorka štýlu, Adrienne Miller

Hair Artist @ Talk of the Town Salon vo Fayetteville, NC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Hovorím tomu polnočné modré vlasy-Táto „modro-čierna“ vám umožňuje nosiť čierny vzhľad bez toho, aby ste boli tak fádni. Väčšina žien chce zmeniť svoje vlasy z blond na úplne tmavé, ale taktiež nenávidí stratu dotyku dimenzie. Toto to robí pre teba! Milujem tento polnočný modrý vzhľad, pretože kričí – elegantný, ale nervózny. Tmavé, ale nie také fádne.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že každý klient si môže stiahnuť polnočnú modrú farbu vlasov. Ale to naozaj vyniká na tých dievčatách s tým nervóznym štýlom a tiež na ženách, ktoré majú bledú pokožku a modré oči! Skutočne im to vyráža na kožu. Dlhý bob tu tiež dodáva, že elegantný, ale nie príliš odvážny prístup, ktorý môže vytvoriť samotná farba, najmä ak má byť strih kratší ako tento. Tento vzhľad môže ľahko vytvoriť váš stylista! Ísť na to!

Polnočná väzba

Polnočná modrá väzbaInstagram @sofiercehair

Q&Autorka štýlu, Tanya Vaughn

Licencovaný kaderník @ So Fierce Hair Co. LLC v Torrance, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je čiastočná väzba/rozšírenia so strednou časťou.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

V hornej časti zostáva len malé množstvo vlasov, aby zakryla predĺženia. Farba je na predĺženiach, nie na jej skutočných vlasoch. Použil som 2 rôzne odtiene modrej. Rozšírenia som vybielil 1. a potom som použil 2 semi-permanentné blues.

Pre kučeravé vlasy

Kučeravé vlasyInstagram @hairbymikaylah

Kučeravá kobaltová kráľovná! Všetok lesk a lesk vašich vlasov teraz vo funkčnej farbe.

About the author