17 dokonalých príkladov slabých miest pre hnedé vlasy (vzhľad 2021)

Lowlights pre hnedé vlasy sú o jeden alebo dva odtiene tmavšie časti farieb zafarbených do hnedej základnej farby. Tieto pruhy sú v zásade opakom zvýraznenia. Svetlá dodajú vašej hrive prirodzene pôsobiaci objem a rozmer tým, že vytvoria tiene a hĺbku po celom povrchu.

Tradičná fólia alebo moderná technika balayage zvyčajne zvládne prácu pri slabom svetle. Nájdenie správneho odtieňa na vyváženie a bezproblémové zmiešanie s prírodnou brunetkou by malo byť vašou prvou misiou, a aby ste to dosiahli, budete potrebovať odborného koloristu, ktorý vás prevedie.

Vlny dobre spolupracujú so slabými miestami kvôli multidimenzionálnemu efektu, ktorý vytvárajú. Naklonením sa k temnej strane sa môžete vyhnúť monotónnemu vzhľadu a dodať svojim vlasom okamžitú vzpruhu.

Brunetky Bella Hadid, Kim Kardashian a Sofia Vergara sa všetky pokúsili urobiť tento trik s farbou vlasov a ich zámky nikdy nevyzerali viac sexi.!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si urobte pár nápadov tým, že sa pozriete na tieto úžasné fotografie slabých miest pre hnedé vlasy!

Najdôležitejšie body pre hnedé vlasy s textúrou Beachy Wave

Najdôležitejšie body pre hnedé vlasy s textúrou Beachy WaveInstagram @meerimantyla

Malé plážové vlny na hnedých zámkoch so slabým osvetlením prechádzajú kus cesty.

Presvedčte sa sami s týmito jemnými svetlami, ktoré vo vašom brunetovom účese urobia rozdiel.

Tvárové rámčeky pre staršie ženy

Tvárové rámy pre staršie ženyInstagram @alexandriag_hair

Tvárové rámčeky pre staršie ženy môžu váš vzhľad zmeniť k lepšiemu! Ak do svojej farby pridáte hĺbku, môžete pôsobiť a cítiť sa o polovicu mladšie. Tieto rôzne odtiene tiež dodajú vašim vlasom textúru a objem. Je to jednoznačná situácia win-win!

Hlavné body pre šedivenie hnedých vlasov

Hlavné body pre šedivenie hnedých vlasovInstagram @thealyssamahnke

Získajte vážne viacrozmerný vzhľad, keď sa dostanete do trendu, ktorý predvádza takmer čierne svetlá.

Skombinujte prírodnú striebornú farbu vlasov s popolavými blond pruhmi a získajte úžasný výsledok. Táto technika môže úplne zmeniť rednúcu hrivu na husto vyzerajúcu!

Prirodzene vyzerajúce odlesky pre gaštanovohnedé vlasy

Prirodzene vyzerajúce odlesky pre gaštanovohnedé vlasyInstagram @hairbycaitlyn_wow

Prerobte svoje svetlé vlasy na svetlé, ktoré majú tóny tmavšie ako vaše prirodzené, aby ste získali skutočne zaujímavý a štruktúrovaný vzhľad.

S týmito melírmi pre hnedé vlasy sa nemusíte báť, že by vaše vlasy stratili rozmer, pretože sa to nikdy nestane!

Svetlohnedé vlasy s melírovými hnedými odleskami

Svetlohnedé vlasy s melírovými hnedými odleskamiInstagram @costumesandcosmo

Pozrite sa na túto plnú hlavu balayage vytvorenú pomocou týchto tmavých svetiel pre hnedé vlasy.

S takto krásnou zdravou brunetovou hrivou je pre svieži nový vzhľad to, čo potrebuje na údržbu a tmavšia farba na jeseň.

Mousy Brown s Lowlights

Mousy Brown s LowlightsInstagram @shear_artistry_by_katie

Obdivujte tento ohromujúci rozmer slabých miest na hnedých rovných vlasoch!

Stylistka Katie urobila roztopenie koreňa, slabé osvetlenie a toner, ktorý transformoval túto farbu na jemný, slnkom pobozkaný vzhľad.

Svojím rozmerom by tieto farbené vlasy lichotili väčšine dám s akýmkoľvek typom pleti.

Hnedé lieskové oriešky

Hnedé lieskové orieškyInstagram @hannahperezhair

Vezmite si vlasy pripravené na jeseň, aby boli tmavšie a teplejšie, keď získate krásnu korekciu farieb s takýmito hnedými orieškovo hnedými odleskami!

Tieto hnedé vlasy s melírom budú určite uznávané kdekoľvek pre svoju jednoduchosť a ženskosť.

Jemné odlesky pre červenohnedé vlasy

Jemné odlesky pre červenohnedé vlasyInstagram @cosmobymadison

Choďte jasnejšie a dimenzionálnejšie s týmito svetlami na úplne nádherné balayage vlasy, ako sú jej!

So správnou kombináciou červených, blondínskych a gaštanových základov získate hĺbku a jedinečnosť svojho vzhľadu..

Medovo hnedé vlasy s čokoládovo hnedými odleskami

Medovo hnedé vlasy s čokoládovo hnedými odleskamiInstagram @taylermadehair

Kto by nepadol bezhlavo s týmto orieškovým podkladom z mokka s čokoládovými odleskami na plážových vlnách?!

Jedná sa o nenáročnú a sexi techniku ​​na oživenie vašej obyčajnej brunetovej hrivy.

Roztavené korienky určite umožnia vyrásť vašej prirodzenej farbe vlasov bez pravidelných návštev salónu.

Espresso zafarbené slabé miesta na hnedej hrive

Espresso zafarbené melíry na hnedej hriveInstagram @solotreartofbeauty

Nízke svetlá vo farbe espressa na hnedej hrive sa dosiahnu metódou kontúrovania vlasov. Stylista Tharwat Bou Diab z Dubaja, Spojené arabské emiráty vytvoril túto farbu vlasov.

Diab poznamenáva: „Mali by ste zvážiť svoj vek, pretože nie každá farba je vhodná pre všetky vekové kategórie. Pri farbení vlasov sa tiež uistite, že salón používa vysokokvalitné výrobky. Je dôležité, aby výrobok vydržal a farba farbiva nevybledla po niekoľkých praniach. “

Hlavné prvky pre jaseňovo hnedé vlasy

Hlavné prvky pre jaseňovo hnedé vlasyInstagram @jeannasbeautybook

Tieto lowlights pre popolavú hnedú farbu vlasov sú rozhodne zemité, chladné a roztavené s niektorými rozmernými kúskami pobozkanými slnkom. Vytvorila ich kaderníčka Jeanna Casallo z Auburn, WA.

Na vytvorenie tejto farby vlasov Casallo trochu škádlil, aby dosiahol vzhľad slabého svetla, pričom pridal ručne maľované kúsky, ktoré mu dodali jemnú žiaru..

“Ak sa bojíte ísť na blond vlasy, potom je to perfektná šťastná stredná farba,” poznamenáva. “Je to veľmi živé, prirodzené a môže to mať nízke nároky na strih aj farbu.” Na predĺženie farby odporúčam použiť šampón a kondicionér The Perfect Brunette od Pravany. “

Tmavočervené odlesky pre tmavohnedé vlasy

Tmavočervené odlesky pre tmavohnedé vlasyInstagram @tonyazstyle

“Tento vzhľad by som opísal ako svetlo hnedé vlasy (úroveň 5) s červeno/fialovými odleskami (úroveň 6/7) na tmavohnedých kučerách. Na farbu a slabé svetlá som použil Wella Professional, “vysvetľuje majiteľka salónu, stylistka a koloristka Tonya Ziske zo San Jacinto v Kalifornii..

Ziske nám hovorí, že najlepšia vec na týchto tmavých vlasoch je, že nie sú príliš dlhé ani krátke. “Je to perfektná dĺžka na nosenie hore alebo dole a rovná alebo stočená.”

Dodáva: „Tento štýl a farba sa ľahko udržujú. Bolo by to skvelé pre ženy, ktoré už majú hnedé vlasy, pretože každých pár mesiacov budú musieť retušovať iba tie slabé miesta. “

Karamelové hnedé vlasy s melírom

Karamelové hnedé vlasy s melíromInstagram @bystephanieborgelt

Jedná sa o bob s miernym uhlom, vylepšený karamelovým hnedým odtieňom a niekoľkými slabými stránkami. Strihala a farbila ju kaderníčka Stephanie Borgelt z Brea, CA.

“Ak ste prirodzená ryšavka (ako model na fotografii), ale chcete svetlé a tmavšie skryté kúsky, jednoducho vedzte, že by to bola príjemná zmes, keď vyrastie,” hovorí Borgelt..

Dark Caramel Lowlights pre stredne hnedú farbu vlasov

Dark Caramel Lowlights pre stredne hnedú farbu vlasovInstagram @karagenstyles

Táto stredne hnedá farba vlasov ponúka tmavé karamelové odlesky vo voľnom a strapatom štýle. Vytvoril ho kaderník Karagen Drennan z Little Rock, AR.

“Najlepšia vec na tomto štýle je jednoduchosť,” poznamenáva Drennan. “Farba je prírodný vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu a ako základ používa prirodzenú farbu, takže nebude mať žiadny nový rast.”

Dodáva: „S týmto strihom si bude môcť vlasy natočiť a nosiť ich toľko dní, koľko chce, medzi jednotlivými praniami, pretože čím sú kadere voľnejšie, tým lepšie.“

Deep Burgundy Lowlights pre škoricovo hnedé vlasy

Deep Burgundy Lowlights pre škoricové hnedé vlasyInstagram @evelyn_transforms_hair

Jedná sa o tmavé vínové odlesky s tieňovaním koreňov, ktoré sa rozvetvujú zlatou medenou balayage a zákrutom malinových stužiek! Vytvorila ich kozmetička Evelyn Lynchová z Chicaga, IL.

“Pochopte, že červená môže trochu vyblednúť, a akceptujte teplý rozmer farieb,” hovorí Lynch. “Naučil by som sa používať aj prútik, pretože lepšie ukáže farbu.”

Rose Brown Lowlights

Rose Brown LowlightsInstagram @hairsoakedinbleach

Tento ružovo -hnedý vlnitý lob s podsvietením. bola vytvorená certifikovanou koloristkou Nikki Parsons z New Jersey.

“Milujem skutočnosť, že brunetky majú trendovú možnosť z ružového zlata,” zvolá Parsons. “Je to dostatočne farebné, aby ste mali pocit, že farba vašich vlasov je zábavná, ale zároveň dostatočne jemná pre väčšinu pracovísk.”

Táto sýto hnedá farba sa nemusí zdať, ale Parsons hovorí, že je náročná na údržbu. “Očakávajte, že budete so svojim stylistom vidieť viac leskov a údržby, alebo ho necháte zmiznúť sám a vychutnajte si rôzne tóny, ktoré budú vaše vlasy odrážať v priebehu času!”

Odporúčame Keracolor’s Rose Gold Conditioner na údržbu a poznámky: „Pripravte sa na umývanie vlasov v studenej vode. Odporúčam tiež linku Living Proof’s Restore na ochranu proti teplu a UV žiareniu, aby sa zabránilo vyblednutiu. “

Teplo je tajným zlodejom farieb. Farbu vlasov vždy podporujte výrobkami a pokynmi odporúčanými vašim stylistom!

Červeno-fialové odlesky na zlatohnedých vlasoch

Červeno-fialové odlesky na zlatohnedých vlasochInstagram @abstracthairartistry

Tieto červeno-fialové odlesky na zlatohnedých vlasoch vytvorila majiteľka salónu a stylistka Chelsea Litchfield z Avondale, AZ.

Vysvetľuje: „Bol som kreatívny v spôsobe, akým som použil slabé miesta. Nenasýtil som pokožku hlavy až do konca. Silne som nasýtil v blízkosti pokožky hlavy a rozprášil som farbu, keď som sa dostal do stredných koncov, aby som udržal jas cez konce. “

“Tento vzhľad by bol perfektný pre ženy, ktoré chcú dodať existujúcim farbám na vlasoch rozmer,” dodáva. “Nízke svetlá sú dokonalým spôsobom, ako prejsť z leta na jeseň.” Je šialené, že pridanie kúskov bohatosti môže mať veľký vplyv na to, aby sa vaša farba objavila! “

About the author