17 najhorúcejších strieborných fialových farieb na vlasy roku 2021

Striebornofialové vlasy sú zmesou dvoch farieb, ktoré vytvárajú chladný dymový pastelový alebo metalický variant levandule a šedej. Tento nový trend ostrých vlasov je neobvyklý, ale lichotivý pre každý tón pleti. Stačí si vybrať ten, ktorý bude hodiť vášmu vzhľadu Instagram a Pinterest! Či už budete jemní a jemní, alebo nápadní a odvážni, kľúčom k vlastneniu tohto účesu s jednorožcom je vždy udržať vašu hrivu zdravú a zvlhčenú..

Zladenie týchto dvoch odtieňov s tónom pleti je tiež jednou z veľmi dôležitých vecí, ktoré by ste si mali všímať. Studené popolavé tóny taktiež zjemňujú chladnú pleť, zatiaľ čo žiarivé odtiene fialovej najlepšie dopĺňajú teplé tóny pleti.

Fialové farby rýchlo vyblednú, takže budete možno musieť často navštevovať salóny a používať výrobky bezpečné pre farby. Ak ste na tento záväzok pripravení, navrhujem, aby ste si prezreli našu zbierku len tých najkrajších inšpirácií zo strieborných fialových vlasov pre tento rok!

Blondínka so striebornými fialovými vlasmi

Blondínka so striebornou/fialovouInstagram @marysmith.hair

Pre dámy, ktoré nechcú ísť von so živými farbami, je to roztomilý nápad na fialové vlasy na testovanie vôd. Pruhy brčál tiež kontrastujú s vašim svetlejším prírodným odtieňom.

Ľadový opál Balayage

Ľadový opál BalayageInstagram @hairbyaliciaweb

Buďte kreatívnejší s očarujúcou zmesou živých farieb, ako sú tieto, práve tu. Detské svetlá a tie, ktoré majú zomrieť na plážových vlnách, prispievajú k kúzlu vlasov tejto morskej panny.

Svetlo strieborná fialová

Svetlo strieborná fialováInstagram @myratheartist

Údržba tohto jemného pastelového ombre nie je jednoduchá, ale určite to bude jedno z najlepších rozhodnutí, aké ste kedy urobili..

Krátke strieborné fialové vlasy

Krátke strieborné fialové vlasyInstagram @sachikoshairstyling

Milujeme tento efekt dymovej textúry vytvorený sivými špičkami tohto dlhého pixie. Účesy, ako sú tieto, vyzerajú úplne úžasne s takýmito magickými neprirodzenými farbami!

Fialová až strieborná Ombre

Fialová až strieborná OmbreInstagram @ajennalene_rush

Bezšvíková zmes na týchto dlhých rovných vlasoch je dokonalosťou. Kontrastná zmes, ako je táto, je skvelá, ak nechcete, aby všetko bolo hotové.

Pastelová strieborná levanduľa

Pastelová strieborná levanduľaInstagram @sophiekyoon

Q&Autorka štýlu, Sophie K Yoon

Nezávislý kaderník na Long Islande & Queens, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Môj klient chcel na konci leta jednoduchý, ale zábavný vzhľad. Dávam prednosť práci s fialovými, pretože po vyblednutí zanechá aj tie najodpornejšie teplé ázijské vlasy popolavú a chladnú blond..

Najlepšie na tomto vzhľade bolo, že je super nenáročný na údržbu a dostatočne jemný, aby ho mohla nosiť do práce. Pre tých, ktorí pracujú v profesionálnom prostredí a majú dlhé vlasy zafarbené, je možné ich zakryť niekoľkými francúzskymi špendlíkmi a vysokým drdolom. To je. Pohľad.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to určite vzhľad, ktorému musíte byť oddaní. Údržba vyžaduje určitý styling a trochu viac, než len vyvaľovanie sa z postele. Ale z väčšej časti farba vybledne a nakoniec vám zostane niekoľko zábavných svetelných prvkov, ktoré dodajú vašim vlasom viac života..

Zistil som, že fialová skutočne dopĺňa všetky tóny pleti, na rozdiel od červenej alebo modrej. Je to skutočne najneutrálnejšia farba akejkoľvek tváre, keď hľadáte živé farby.

Niektoré veci na zváženie: ak máte skutočne dočasnú farbu, vyhnite sa noseniu bielej. Na umývanie vlasov používajte biely uterák, pretože škvrny môžete odfarbiť. Žite trochu, niektorá farba nezaškodí.

Fialová a oceľ

Fialová a oceľInstagram @claudette.artistry

Q&Autorka štýlu, Claudette Viramontes

Master Hairstylist @ Cielo Salon and Spa v Las Vegas, NV

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Keď sa pozerám na tento obrázok, vidím jednorožca, vlasy morskej panny, niečo magické. Rád vidím, ako existujú rôzne farby fialovej, striebornej a dokonca aj modrej farby. Ponechanie základne (koreňov) v tme pomôže každému klientovi prejsť do tejto zábavnej farby.

Pokiaľ ide o úpravu vlasov, môj štýl je niečo, čo ma dokáže dostať von za dvere do 10 minút alebo menej. S týmto strihom je to také jednoduché … vezmite si prútik/ kulmu a vyberte časti, ktoré chcete natočiť, nie každý jeden vlas je natočený, čo mu dodáva „strapatejší vzhľad“, ktorý práve teraz každý hľadá..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

V prípade klienta, ktorý zvažuje tento vzhľad, sa vždy postarám o to, aby ho poučil o údržbe doma a v salóne. Dnes máme k dispozícii toľko rôznych farebných šampónov, ktoré môžu klientovi pomôcť udržať si vlasy doma. Môj obľúbený je „vírusový šampón“.

Toto je pohľad, ktorý určite prinúti ľudí komentovať vaše vlasy, a preto sa vždy svojich klientov pýtam, či im vyhovuje pozornosť. Je to taká zábavná farba, že ostatní prídu a povedia „Milujem ťa, vlasy.“

Tento strih je tiež možné prispôsobiť ľubovoľnému tvaru tváre, v prípade okrúhlejších tvárí nechajte prednú časť dlhšie a zužuje sa do tváre! Tiež pridanie niektorých okrajov urobí vašu tvár oválnejšou!

Ak uvažujete o tomto vzhľade, navrhujem mať na pamäti každodennú rutinu vlasov. Každý druhý deň budete doma držať krok s farebnými šampónmi. Do salónu prichádzajte zhruba každých 5 týždňov kvôli farebnej úprave a účesu, aby vyzerala svieža.

Sivá až strieborná fialová Ombre

Sivá až strieborná fialová OmbreInstagram @hairsoakedinbleach

Q&Autorka štýlu, Nikki Parsons

Certifikovaný kolorista @ Spa Bella Salon & Butik v Point Pleasant Beach, New Jersey

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by sa považoval za „živé ombré“ alebo „balayaged vivids“. Tento vzhľad je čoraz obľúbenejší medzi hosťami, ktorí premýšľali o alternatívnej „fantasy“ farbe vlasov, ale nie sú ženatí s touto myšlienkou. Milujem, že sa tento hosť rozhodol mať na koncoch levanduľový tón, pretože je už blondínka. Ako farba vybledla, tónovalo to jej blondínku rovnakým spôsobom ako fialový toner alebo purpurový šampón.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zvyknite si na studené sprchy a zintenzívnite svoju produktovú hru. Ľahšie semipermanentné živé farby zostanú hlboko pigmentované iba na niekoľko praní. Uistite sa, že používate šampón bez síranov. To neznamená „choďte do Walgreens a vezmite si šampón bez síranov“. Na podporu tejto farby na vlasy s vysokou údržbou si zaobstarajte profesionálnu, ktorú vám odporučí váš kaderník!

Ak chcete tento presný vzhľad, opýtajte sa svojho stylistu, či sú vaše vlasy schopné získať toto svetlo. Na obrázku zobrazená hosťa je zvýraznená už roky a používa všetky správne šampóny, kondicionéry a stylingové prostriedky na ochranu vlasov pred teplom. Na to, aby bola vaša blondínka jasná, použite purpurový šampón! Moje obľúbené sú Redken Color Extend Blondage alebo Milkshake Silvershine.

Tip: Aby ste predišli vyblednutiu farby z končekov pri umývaní, šampónujte iba korene a konce pri opláchnutí šampónu držte nabok. Nedovoľte, aby šampón vytiahol túto zábavnú farbu priamo z vašich vlasov!

Midnight Purple Silver

Midnight Purple SilverInstagram @colorfulcreationsbykaylee

Q&Autorka štýlu, Kaylee Nicole Merritt

Stylista @ Denton Color Lab v Dentone, TX

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je v súčasnosti veľmi populárny. Je to mierne šikmý bob s textúrovanými vrstvami strednej/krátkej dĺžky! Milujem pridanie zvlnenia na plážovej vlne do tejto dĺžky, pretože ukazuje všetku textúru a farby vo vlasoch! Na dosiahnutie týchto vĺn používam 1 ″ 1/4 kulmu.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Môj klient mal stredne dlhé vlasy s 3 palcami nového rastu, predchádzajúcu červenú strednú farbu hriadeľa a zelené konce. Potom, čo som ju zdvihol na úroveň 8/9, aplikoval som Guy Tang 3MV na jej nový rast, rozmazal som ju po prameni vlasov a na konce som jej naniesol Guy Tang 8SP..

Ak chcete dosiahnuť tento sivý vzhľad a máte predchádzajúcu farbu, odstránenie zvyšnej farby bude trvať niekoľko relácií, aby sa dosiahla potrebná úroveň svetlosti..

Ak máte prirodzene tmavé vlasy a bez predchádzajúcej farby, zvyčajne to trvá niekoľko relácií dobre, pretože musíme prelomiť rôzne podtóny, ako sú červené, oranžové a žlté, aby sme sa stali blondínkami..

Ak máte prirodzene svetlé vlasy a bez predchádzajúcej farby, bude jednoduchšie získať tento vzhľad asi 1 alebo 2 sedeniami v závislosti od toho, ako dobre sa vlasy počas procesu zosvetľovania zdvíhajú..

Aby ste si udržali tento vzhľad, musíte prať iba v studenej vode. Na čistenie odporúčam používať Redken Genius Wash striedavo s Redken Color Extend Magnetics. Pastely miznú rýchlejšie ako normálna farba, preto je veľmi dôležité použiť správny šampón a kondicionér.

Tiež použitie tepelnej ochrany pred stylingovými nástrojmi je vždy skvelý nápad, pretože teplo môže tiež spôsobiť vyblednutie farby.

Fialové vlasy so striebornými odleskami

Fialové vlasy so striebornými odleskamiInstagram @hairdreamergypsy

Q&Autorka štýlu, Jennifer Schropp

Majiteľ @ Kismet Studio vo Farmingtone, MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je tavenina fialovej, ružovej a striebornej farby. Najväčšia vec na tom je lesk, pretože väčšina ľudí tieto typy farieb automaticky prirovnáva k škodlivým zosvetľovacím službám a tento konkrétny klient ma sústavne víta s osvetľovacími službami, po ktorých nasledujú živé farebné prekrytia viac ako rok. Môžete vidieť, aké zdravé a šťastné sú jej vlasy, pretože používame len tie najlepšie produkty a najaktuálnejšie technológie a vzdelávanie..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Údržba a úprava vlasov sú našimi prvoradými záujmami, za ktorými nasleduje rozpočet a plán. Existuje množstvo vecí, ktoré radím od produktu po styling, po použitie tepla, teplotu vody, frekvenciu šampónovania, rovnako ako pre všetky druhy služieb farbenia vlasov. Predtým, ako sa odhodláte k akémukoľvek druhu drastickej zmeny farby vlasov, je dôležité zvážiť, aké budú investície do údržby. Mohlo by to byť jedno stretnutie a šampón alebo niekoľko sedení a rôznych produktov, aby vlasy takto vyzerali krásne.

Lilac a Platinum Balayage

Lilac a Platinum BalayageInstagram @hairstylistshawna

Q&Autorka štýlu, Shawna Arsenault

Kaderníctvo @ RondezVous kadernícky salón v Sudbury, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako ľadové blond vlasy s fialovou balayage. Najlepšie na tom je, ak je rovný alebo kučeravý – ako na obrázku – stále vyzerá skvele. Kamkoľvek sa vaše vlasy pohnú, získate farbu.

Je to úžasný vzhľad pre ľudí, ktorí sa boja vyskúšať si farbu na vlasoch a chcú len trochu farby. Tak získajú požadovanú farbu, ale len na niekoľkých miestach. Pokiaľ ide o účes, urobí všetko, čo má textúru, takže môžete vidieť, ako farba preskakuje. Pridajte do vlasov trochu vrstvenia, aby ste viac videli farbu, keď sú rovné.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto farba je veľmi náročná na údržbu. Bohužiaľ, neexistujú žiadne priame farbivá, ktoré vydržia dlho, najmä ak si vyberiete farbu, ktorá je pastelovejšia. Tiež, čím menej si vlasy umývate, tým lepšie, pretože farba vydrží dlhšie. Použitím správnych šampónov a kondicionérov, ktoré chránia farbu, vám farba vydrží oveľa dlhšie.

Táto farba by vyzerala dobre každému, kto je ochotný ju skákať. Vyzeralo by to dobre na dlhých vlasoch, krátkych vlasoch, blond vlasoch alebo hnedých vlasoch (majte na pamäti, že aby ste to ukázali, museli by ste zosvetliť hnedé vlasy).

Strieborné vlasy s fialovými odleskami

Strieborné vlasy s fialovými odleskamiInstagram @tara.mera_the_creator

Q&Autorka štýlu, Tara Mera

Stylist @ The State in Livermore, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Farba je krížom medzi fialovým a šterlingovým dymom. Najlepšia vec na tejto farbe je mnohonásobný kontrast fialových odtieňov. Použil som 3 rôzne techniky, aby som pomohol vytvoriť dokonalú zmes vrátane uhlov krájania okolo hlavy, tavenia farieb a farebného prekrytia v miske, aby sa zaistila.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Buďte pripravení držať krok s farbami s vysokou údržbou. Strieborná a akékoľvek pastelové farby sú také svetlé, že vyblednú kdekoľvek medzi 2-3 praniami. Vždy sa snažím pridať pop na pastelové vlasy. Pridaním popu žiarivejšej žiarivej farby bude vlasy umývať pri každom umytí a dodá im malú farebnú vrstvu. Ďalší tip, ktorý môžete urobiť, aby bol živý, je použiť kondicionér s názvom Vírusový. Osobne by som odporučil zmiešať ich orgován a striebro dohromady, aby vytvorili perfektný striebornofialový tón.

Strieborná až purpurová Reverzná Ombre

Strieborná až purpurová Reverzná OmbreInstagram @amichellehair

Q&Autor štýlu: Alexis Nekvapil

Stylista & Esthetician @ Revive Your Hair Spa & Šťava v New Windsor, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Ak by som mal pomenovať tento vzhľad, nazval by som ho „Icy Lilac Melt“. Ak by som hľadal takýto vzhľad na Pintereste, zadal by som do vyhľadávacieho panela „strieborná až levandulová balayage“. Mám pocit, že tento pohľad môžete interpretovať mnohými rôznymi spôsobmi a môže existovať viacero názvov.

Najlepšou súčasťou tohto vzhľadu by bolo zmiešanie farieb. Je vždy potešujúce vidieť, keď sa farba len tak hladko prelína, keď ju maľujete štetcom. Musím povedať, že buď zmiešanie samotnej farby, alebo jej vyfúknutie bola moja obľúbená časť. Je vždy potešujúce vidieť, ako sa vaša práca vyvíja presne tak, ako ste si ju vy a váš klient predstavovali, ako ju vyfukujete a sledujete, ako sa všetky farby spájajú a schnú..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčam, aby boli po tomto procese dobre informovaní o domácej starostlivosti. Vyzerať takto s farebným nádychom je ideálne pre niekoho, kto hľadá zábavnú zmenu, ale nie je si istý, či chce, aby bola trvalá. Už nejaký čas robím zo svojej klientky ľadovú blondínku a na jednom z našich stretnutí mi povedala, že vždy chcela vyskúšať fialovú farbu, ale bála sa, aby ju udržala dlhodobo. Podľa môjho profesionálneho názoru som teda cítil, že pastelová verzia bude v jej najlepšom záujme. Nielenže by dosť rýchlo vybledol, ale prirodzene by sa pri vymývaní zmenil aj na ľadovú blondínku.

Ak ste dobre informovaní a dokážete sa o to postarať s láskou a trpezlivosťou, potom si myslím, že tomuto zábavnému vzhľadu padnete. Ak sa chcete dostať k takej svetlej farbe, musíte byť pripravení na dlhý proces. Ak máte vlasy tmavšie ako úroveň 5, dosiahnutie tejto farby môže trvať až niekoľko sedení. Môj klient bol prirodzene na úrovni 6 a aby sme sa dostali tak ľahko, ako sme potrebovali, museli sme dosiahnuť úroveň 9+. Teraz s pastelmi, ako je tento purpurový, je 9+ úroveň, ktorú musíte dosiahnuť, aby naplno využil svoj potenciál. Pri módnych farbách je veľmi dôležité, aby ste sa o ne zodpovedajúcim spôsobom starali:

Ak získavate pastelovú farbu, vyžaduje to oddanosť a starostlivosť a často dvojtýždňovú údržbu. Umyte si vlasy studenou vodou a farbiacim šampónom/kondicionérom. Neumývajte si vlasy každý deň. Existujú alternatívy, ako je suchý šampón, aby ste sa vyhli každodennému umývaniu. Nepoužívajte žiadne šampóny z drogérie, ako napríklad Pantene alebo Hlava a ramená. Vyhnite sa horúcim nástrojom alebo ak ste pravidelný používateľ, nedávajte ho na najvyššie nastavenia, pretože teplo teplo úplne vybledne.

Tieto pravidlá sa vzťahujú aj na ľadovú platinu dosiahnutú v tomto vzhľade. Ak ste ako moja klientka, ktorá si rada udržiava svoje ľadové kučery, je dôležité zaobstarať si purpurový šampón. Moja osobná obľúbená značka je teraz Milkshake. Existuje toľko faktorov, ktoré môžu zmeniť tento vzhľad, ak nemáte purpurový šampón, ktorý vám pomôže udržať si vzhľad. Napríklad, ak máte väčšinu času tvrdú vodu, veľmi rýchlo sa stanete mosadzným.

Každému, kto je ochotný urobiť niečo zábavné a dobrodružné a pripravený na zmenu, rozhodne hovorím, choďte do toho alebo sa poraďte so svojim stylistom! Pre stylistu aj klienta je vždy zábavné vyskúšať niečo nové!

Svetlofialová a strieborná Balayage

Svetlofialová a strieborná BalayageInstagram @emilygracecos

Q&Autorka štýlu, Emily Nestman

Fáza druhá študent / absolvent @ Paul Mitchell školské Toledo v Tolede, OH

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je perfektná svetlo purpurová a strieborná balayage pre niekoho odvážneho a odvážneho! Tento strih a štýl je elegantný a zachytáva túlavé oko. Tieto kučery je pre bežnú ženu veľmi ľahké dosiahnuť. Všetko, čo potrebujete, je 10 minút, žehlička na prútik, lak na vlasy a veľký hrebeň!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Odporúčame vám ho osviežiť každé dva týždne alebo použiť virálny šampón, aby bol živý! Živé farby blednú pri každom praní a používanie správnych produktov vám pomôže udržať farbu žiarivú a rovnako krásnu, ako keď ste odišli zo salónu! Táto farba svieti kučerami a bola ohromujúca aj rovno. Táto klientka mala odvážnu osobnosť, takže sme potrebovali farbu, aby zodpovedala jej odvážnemu životu!

Pastelová strieborná a fialová

Pastelová strieborná a fialováInstagram @bchaircreations

Q&Autorka štýlu, Beth Chrisner

Hairstylist @ About Faces Day Spa Salon v Annapolise, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je „fialová oceľ“, zábavná kombinácia striebornej a fialovej. Moja obľúbená vec na tomto vzhľade je, ako farba prechádza z tmavšej purpurovej do svetlejšej striebornej. Je to tiež pastelová farba, ktorá vyzerá skvele rovná a môže skvele vyzerať aj skrútená.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Myslím si, že každý, kto hľadá zábavný funky vzhľad, by mohol túto farbu stiahnuť. Každému klientovi, ktorý chce tento vzhľad, by som povedal, že vyžaduje oveľa viac starostlivosti ako ostatné farby. Odporúčam farebne bezpečný šampón a kondicionér a umyte ho studenejšou vodou a neumývajte ho každý deň..

Fialová strieborná s tmavými koreňmi

Fialová strieborná s tmavými koreňmiInstagram @sammisitu__stylist

Q&Autor so štýlom, Sammi Situ

Špecialista na strih & Color/Balayage Specialist @ Hair By Sammi Situ v Arcadii, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad kovových levanduľových detských svetiel+balayage je veľmi trendová moderná farba vlasov. Bol to populárny dopyt! Najväčšia vec na tejto farbe je, že je taká magická, pretože mení farby pri rôznych svetelných podmienkach.

Pod žltým osvetlením alebo slnkom vyzerá viac levanduľovo. Na druhej strane to pri chladnejšom osvetlení vyzerá skôr ako modrasté striebro. Rád tiež dávam svojim klientom, aby plážová vlna vyzerala ako hotový vzhľad po vyfarbení, pretože vyzerá viac dimenzionálne.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to vysoká údržba. Vlasy je potrebné najskôr predosvetliť na úroveň 9/10. Tieto farby bohužiaľ netrvajú príliš dlho, preto odporúčam zaobstarať si nejaké produkty, ktoré pomôžu farbe vydržať dlhšie. Existuje produkt od Lanzy, ktorý sa nazýva farba strážca a môžete si ho nastriekať na vlasy pred šampónovaním, aby farbu bolo možné chrániť pred vodou. Osobne som ho použil na zachovanie farby vlasov a skutočne mi pomohol vydržať dlhšie! Navyše, na udržanie tejto módnej farby bude dobrý fialový šampón, nechajte ho v kondicionéri a dobrú masku na vlasy.

Tiež si vždy myslím, že keď si vyberiete farbu vlasov, ktorá nevyzerá prirodzene, dôrazne sa odporúča použiť make -up na zmenu tónu pokožky tak, aby zodpovedal farbe vlasov. Tiež by som si predstavovala, že tí, ktorí majú radi tieto chladné farby, by nosili oblečenie, ktoré je trochu módnejšie. Neexistuje však pravidlo, kto môže mať akú farbu vlasov, takže to vyskúšajte, ak je na vašom zozname vedier!

Strieborná ametystová Balayage

Strieborný ametyst BalayageInstagram @deadmondwalking

Q&Autorka štýlu, Suzanne Tringali

Kozmetička / Vizážistka @ R Salon vo Phoenixe, AZ

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Vyzdvihol som svojho klienta na platinovú blondínku na úrovni 10. Potom ju tonizoval, aby dosiahla strieborné končeky, kde bola na úrovni 12. Na dosiahnutie purpurového tieňa som použil poloblúkový nános. Moja klientka zmení zábavnú farbu na čokoľvek, čo cíti, po 4-6 týždňoch, keď zmizne. Vyrástli sme z jej podrezania do tohto strihaného boba. Láska s použitím textúrneho spreja na vlasy vyzerá takto. Zaistenie toho, aby mal váš klient doma dobrý systém na obnovu väzieb.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Vždy svojim klientom odporúčam, aby pri umývaní používali ľadovú vodu a šampón bezpečný pre farby. Ak majú zábavnú farbu, odporúčam farbu na uloženie farby udržať doma medzi sedeniami. Je to skvelý štýl pre ľudí, ktorým je v práci dovolené zabaviť sa. Dosiahnutie tohto vzhľadu môže trvať niekoľko sedení v závislosti od toho, čo sa klientovi v súčasnosti s vlasmi deje. Môže to byť viac údržby, ako by niektorí ľudia chceli. Nie je to teda pre každého. Ak máte blond vlasy a radi sa s vlasmi bavíte, určite mi zavolajte! Milujem pohľad na prírodu, ktorý ma inšpiruje.

About the author