17 najlepších nápadov a tipov na hnedé až blond vlasy

Hnedá až blond farba vlasov je tavenina farby, ktorá obsahuje odtiene hnedej aj blond pomocou akejkoľvek techniky farbenia vlasov. Okrem toho si môžete vybrať z ombre, tradičných melírov, balayage alebo ľahkého farbiva – delikátna kombinácia týchto dvoch prírodných tónov nikdy neprinesie úžasný výsledok.!

Navyše, vaša hriva získa nejaký vážny kontrast, zaručene! Keď sa zmiešajú tmavé aj svetlé odtiene, definícia vašich vlasov sa určite zvýši o úroveň vyššie.

Bez ohľadu na váš typ vlasov, bronzová farba vlasov je vždy lichotivá a môže byť upravená na sto rôznych spôsobov. Ďalšia vec, ktorú je potrebné na tomto trendovom zápase milovať, je, že vďaka množstvu odtieňov, z ktorých si môžete vyberať, bude vždy existovať vhodná kombinácia odtieňov pre vašu pleť..

Pred ďalšou návštevou salónu si pozrite tieto obľúbené hnedé až blond vlasy!

Brunetka až platinová blondína

Brunetové vlasy až platinové blond vlasyInstagram @bellaviebykaitlyn

Pre tých, ktorí prvýkrát menia farbu vlasov, sú pre vás tieto chladné hnedé korienky až platinovo blond odtiene! Rozšírte svoj obzor rozšírením spektra farieb vlasov o komplexnú brunetku až po blond explóziu.

Tmavohnedá až jahodová blond tavenina

Tmavohnedá až jahodová blond farba sa topíInstagram @hairbrainedhaley

Tmavohnedá až jahodová blond tavenina je skvelý spôsob, ako premeniť ženu na viac blond vzhľad bez toho, aby ste jej úplne odobrali brunetové zámky. Jahodový blond tón je perfektný tón, keď vezmete tmavovlásku, pretože stále obsahuje niektoré prirodzené teplé odtiene. Farebná tavenina má extrémne nízke nároky na údržbu a je možné ju obnovovať tak málo, ako treba.

Ružovo zlatá blondína na hnedých vlasoch

Ružovo zlatá blondína na hnedých vlasochInstagram @stylesbykeziah

Ružovo zlatá blondínka na hnedých vlasoch je skvelý spôsob, ako okoreniť balayage a dodať jej zábavný odtieň. Pastelové ružové tóny v kombinácii s teplými zlatistými blond odleskami pôsobia mladým dojmom na celkový vzhľad. Ružový zlatý toner, ktorý váš stylista nanesie po balayage, zanechá vaše vlasy lesklé, svieže a ružové.

Hnedá až jaseňová blond

Hnedá až jaseňová blond farba vlasovInstagram @rozcorpuzhair

Je to nádherná hnedá až popolavá blond farba vlasov, ktorá je len pre dámy vyššej módy. Nízke nároky na údržbu a napriek tomu nádherné-kto iný to chce?

Klasický tmavohnedý až blond ombre pre tón opálenej pokožky

Klasický tmavohnedý až blond ombre pre tón opálenej pokožkyInstagram @hairbykatieb_

Je to úžasný príklad tmavohnedej až blond ombre farby vlasov na dlhé rovné vlasy. Teplé blond odlesky môžu lichotiť aj opáleným tónom pleti.

Balayage hnedá až blond pre stredne dlhé vlasy

Balayage hnedá až blond pre stredne dlhé vlasyInstagram @chantelledidit

Jedná sa o sexi balayage hnedú a blond na stredne dlhých vlasoch. Nakrájajte niekoľko vrstiev ku končekom a potom opatrne vmasírujte do rôznych tónov hnedej a blond.

Transformácia hnedých až svetlých blond vlasov

Transformácia hnedých až svetlých blond vlasovInstagram @trenaahair

Brilantná balayage prichádza v prechode farby hnedých na svetlo blond vlasy. Takáto premena brunetky na blond vyzerá jemne a jemne-rovnako ako rozliata smotana na kávu!

Blond vlasy až tmavo hnedé

Blond vlasy až tmavo hnedéInstagram @hhouseofhair

Tento reverzný ombre, od blond po hnedý, bol urobený veľmi vkusne. Zdá sa, že krásne blond až tmavohnedé vlasy súťažia o dominantné farebné vlasy, ktoré tiež vytvárajú oponu dvojfarebného majestátu.

Svetlohnedé až blond ombre na dlhých vlasoch

Svetlohnedé až blond ombre na dlhých vlasochInstagram @alex.jacobshair

Dlhosrsté dievčatá sú perfektnými plátnami na rôzne druhy farebných techník-ako je tento bronzový ombre!

Tento štýlový a dokonalý odtieň svetlohnedej až blond dosiahol spravodlivosť postupným prechodom tmavých až svetlých farieb s dopĺňajúcimi sa kučeravými zámkami.

Červeno-hnedá až blond

Červeno-hnedá až blondInstagram @sally_halohair

Je to báječná červenohnedá až blond farba vlasov. Bezchybné presakovanie v kontrastných mahagónových farbách vytvára hĺbku ako žiadna iná. Táto myšlienka farby dokazuje, že prechod z hnedých na blond vlasy nevyžaduje vždy vysokú údržbu.

Čokoládovo hnedá až medová blond

Čokoládovo hnedá až medová blondInstagram @e.d.w.designs

Toto je najkrajšia čokoládovo hnedá až medová blond farba vlasov, akú si môže každý stiahnuť.

Blond až hnedé ombre na krátkych vlasoch

Blond až hnedé ombre na krátkych vlasochInstagram @chaotic_color

Veľké kučery zvýrazňujú hnedý až blond ombre vzhľad a zároveň dodávajú textúre a tvaru strih čeľuste. Nerovnomernosť farebnej techniky a strihu robí tento štýl ešte štýlovejším.

Tento plážový obrátený bob bol vytvorený kaderníčkou a koloristkou Erin Wilsonovou z Chesapeake, VA.

Vysvetľuje: „Pre jej farbu sme urobili čiastočnú fóliu a využili sme jej prirodzenú farbu ako slabé svetlo pre túto dimenzionálnu blondínku.“

Ash Brown až Blonde

Ash Brown až BlondeInstagram @hair.by.hallie

Toto je studený popolavý hnedý až blond ombre, ktorý musíte vyskúšať, ak ste unavení zo svojich starých čiernych vlasov. Navyše, stredné vlny robia tento multidimenzionálny.

“Som posadnutá jemnou hĺbkou v korune a chladným blonďavým tónom týchto detských svetlých vlasov ombré,” hovorí kaderníčka Hallie Wutzke z Corony, Kalifornie..

Pre dievča, ktoré chce stráviť viac času prevracaním vlasov, než by si ich balilo do drdola, Wutzke hovorí, že táto farba si vyžaduje predvádzanie sa na pláži..

Dodáva: “Ak chcete dramatickú zmenu, ale nemáte záujem o mesačné predplatné salónnej stoličky, je to perfektný vzhľad s nízkymi nárokmi na údržbu, ktorý vám vydrží niekoľko mesiacov medzi odľahčením dotykov a drsných línií!”

Hnedá až blond na kučeravých vlasoch

Hnedá až blond na kučeravých vlasochInstagram @leticiaoliveirashc

“Slovo, ktoré popisuje túto fantastickú hnedú až blond na kučeravých vlasoch, je slnko,” hovorí stylistka Leticia Oliveira z Brazílie..

Vysvetľuje: „Na tento vizuál som použila zmes teplých a studených béžových tónov, ktoré dodávajú prirodzenosť, vytvárajú pohyb vlasov a zodpovedajú tónu pleti modelu.“

Pokiaľ ide o údržbu, Oliveira chce, aby ste zvážili, ako veľmi sa venujete starostlivosti o vlasy.

“Tento vzhľad si vyžaduje pravidelnú, mokrú procedúru (navrhujem avokádový olej alebo olej z hroznových jadierok s niekoľkými kvapkami jojobového oleja) a silnú rekonštrukciu masky a výživu. Keďže táto technika udržuje koreň hladký, umožňuje tiež retušovanie až 8 mesiacov, čo prospieva zdraviu prameňov, “poznamenáva.

Hnedá až tmavá blond tavenina

Hnedá až tmavá blond taveninaInstagram @glamorousbykris

Táto pútavá hnedá až tmavá blond farba vlasov sa nazýva balayage melír. Vytvorila ju kaderníčka a koloristka Kristina Dimovski z Ontária, CA. “Farby sú teplé karamelové a škoricovo hnedé,” opisuje.

“Bezpochyby je tento hnedý až blond odtieň pre ženy, ktoré hľadajú nenáročný, ale stále dramatický vzhľad,” dodáva. “Tiež je to vhodné pre všetky tvary tváre a všetky osobnosti.”

Zlatá hnedá až platinová blond

Zlatá hnedá až platinová blondInstagram @hairbybrittanyshott

Táto jedinečná zlatohnedá až platinová blondínka je roztopená balayage. Bolo to vyrobené ručne týmto spôsobom kvôli kaderníčke Brittany Shott z Fredericksburgu, VA.

“Existuje organické ručné maľovanie a tiež množstvo rôznych farieb a tónov,” vysvetľuje.

Dodáva: „Táto farba je tiež ideálna pre všetky ženy. Má rozsah toľkých tónov a je skvelý pre mladé dievčatá alebo zaneprázdnené mamičky. Rast je bezproblémový, čo znamená, že by ste nemuseli prichádzať tak často. “

Prírodné hnedé korene až béžová blond

Prírodné hnedé korene až béžová blondInstagram @hairby_juliap

Tento super roztomilý prírodný hnedý korienok do béžovej blond balayage ombre vytvoril stylistka a majiteľka salónu Julia Popenco z Vancouveru, WA.

Popenco verí, že bez ohľadu na to, aká je svetlá/tmavá blondínka, musí byť popolavý alebo akýkoľvek iný tón, než oranžový. Hovorí: „Ak máte krásny tmavý tón pleti, nenechávajte ho svetlejší ako úroveň 8. Čokoľvek svetlejšie ako to bude príliš zrejmé, že je zafarbené a nebude pôsobiť prirodzene.“

“Tiež by som odporučil tento odtieň hnedej až blond farby ženám, ktoré chcú prirodzenejší vzhľad.” Vyberte si vlasy, ak sú prirodzené a vlnité, ich vyrovnajte, “dodáva.

About the author