17 príkladov, ktoré dokazujú, že biele blond vlasy sú na rok 2021

Bielo-blond vlasy sú najchladnejším blond odtieňom, ktorý definujú jeho ľadové tóny. Biela je posledným odtieňom, ktorý si môžete v blond farebnom spektre vybrať.

Tento ľadový odtieň je stúpajúcim trendom farby vlasov, ktorý vytvorili celebrity Taylor Swift, Elle Fanning a samozrejme Kardashianky. Je to ľahká farba, hraničná vzbura, ale veľmi sofistikovaná!

Ak ste brunetka a zvažujete získanie tohto jemného odtieňa, uvedomte si starostlivý proces, ktorý zahŕňa bielenie, posilňovanie a zvlhčovanie potrebné na dosiahnutie vašich blond cieľov. Na dosiahnutie tejto farby je zrejmé, že vyžaduje veľa času a trpezlivosti a starostlivosť o ňu je tiež veľkým záväzkom. Strhujúci výsledok, ktorý by ste dosiahli pri obliekaní snehových blond zámkov, však určite stojí za vyskúšanie!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto obľúbené obrázky bielo-blond farieb vlasov!

Biele blond vlasy s popolavými tónmi

Biele blond vlasy s popolavými tónmiInstagram @kadybella

Spojte leto a zimu s touto pútavou zmesou plážových a platinových blondín! Taký odtieň popolavej blondínky vyzerá krásne na neutrálnej až opálenej pokožke.

Ash White Blonde Shade

Ash White Blonde ShadeInstagram @hairbyashleylynds

Rozžiarte svoj vzhľad týmto studeným popolavým bielym odtieňom vlasov na dlhých vlnitých vlasoch, aby ste získali očarujúce vibrácie ľadovej kráľovnej! Tento biely blond odtieň lichotí svetlému alebo svetlému tónu pleti.

Biely ľad na ostrihanom účese

Biely ľad na ostrihanom účeseInstagram @lana ___ x3

Žite svoj život najlepšie ako blondínka s touto super drsnou verziou platiny! Štruktúrované konce a vlnité vrstvy dodávajú štýlu šmrnc!

Trblietavé biele vlasy

Trblietavé biele vlasyInstagram @blondetheory_

Ľadové biele blond odtiene, ako sú tieto, plus jemné vlny dodávajú vlasom textúru a pohyb a sú tak krásne.

Edgy Icy White Bob

Edgy Icy White BobInstagram @reneelalondehair

Pripravte sa na zimu s týmto božským snehovo blonďavým šikmým strihom Bob, ktorý pristane každej pleti. Pokiaľ sa chystáte na údržbu, budete z tohto bielo-blond boba úplne očarení!

Tmavá až biela blondínka

Tmavá až biela blondínka OmbreInstagram @beautybyjodii

Nechcete s vašimi prirodzenými brunetovými vlasmi naplno vyladiť všetky odtiene platinovej blondínky? Nosenie týchto bielych blonďavých ombre vlasov je perfektný spôsob, ako získať pocit z tohto mimoriadne drsného odtieňa, ktorý zvlhčuje ústa a vďaka ktorému vaše vlasy pôsobia, akoby boli namočené v snehu.!

Biele blond odlesky na blond vlasoch

Biele blond odlesky na blond vlasochInstagram @meg.boikehair

Rozžiarte mosadzné blond vlasy s bielymi odleskami a vyzerajte každý deň úchvatne! Ešte lepšie zvýraznite biele odlesky tým, že zámky upravíte pomocou voľných plážových vĺn.

Biela platinová blond

Biela platinová blondInstagram @queen.of.orange

Očarujúcim spôsobom, ako predviesť túto úžasnú bielu platinovú blond farbu, je ísť hodvábne rovno. Táto krémová blondínka na dlhých kaderiach robí účes, vďaka ktorému môžu oválne a okrúhle tváre pôsobiť užšie.

Metalická biela

Metalická bielaInstagram @hairbyashleylynds

Táto ľadovo-blond farba plus jemné vlny dodávajú vlasom textúru a pohyb.

Vrstvená bleach blond

Vrstvená bleach blondInstagram @theparlorlv_kayla

Tieto ľadovo biele blond vlasy sú odtieňom, o ktorom sníva každá blondínka!

Udržanie tohto ľadového vzhľadu vyžaduje pravidelné návštevy salónu zhruba každé 2 až 4 týždne, aby ste si opravili koreň a toner. Ak ste teda neustále na cestách a máte veľmi uponáhľaný životný štýl, nemusí to byť pre vás realisticky najlepšie. Majte tiež na pamäti, že v závislosti od vašej prirodzenej farby vlasov sa to nemusí stať pri jednej návšteve, a to je v poriadku.

Na začiatku, aby ste dosiahli tento vzhľad, môže trvať niekoľko sedení. Ako sa hovorí, „najlepšie je prísť tomu, kto čaká“. Pokiaľ ide o údržbu doma, fialový/modrý šampón je váš najlepší priateľ!

Tiež by ste sa chceli pravidelne starať o ošetrujúcu masku, aby bola blondínka lesklá a zdravá. Blondínka je krásna, ale vyžaduje si údržbu.

Pruhovaná biela blondína na hnedej farbe

Pruhovaná biela blondína na hnedej farbeInstagram @karleebuggs_beauty

Tento vzhľad má veľmi dimenzionálne zvýraznenie/slabé svetlo, ktoré vytvára špinavý blond odtieň. Použite neutrálne čokoládové tóny a ľadovejšie blond tóny vo veľmi jemných častiach, aby ste vytvorili silný kontrast a zároveň pekne splývali a nevyzerali „pruhovane“. Táto farba vyzerá skvele rovná, vlnitá alebo kučeravá, ale tieto kučery vyrobené 1-palcovou kulmou skutočne predvádzajú všetky farebné stužky.

Svetlé alebo slabé svetlá alebo dokonca oboje dodajú rozmer, ktorý plným farbám chýba. Tiež pridaním svetlých a tmavých tónov je rast menej drsný, čo je výhra pre niekoho, kto chvíľu trvá medzi schôdzkami.!

Prirodzene vyzerajúca detská biela blondínka na rovných vlasoch

Prirodzene vyzerajúca detská biela blondínka na rovných vlasochInstagram @beautybyrileykelly

Tento prirodzene vyzerajúci trend detských bielych blond vlasov je nositeľným živým vzhľadom. Choďte na koreňovú dimenzionálnu bielu blond, ktorá dopĺňa váš tón pleti a strih.

Dostať sa na takú úroveň blondínky nie je vždy možné dosiahnuť v rámci jedného sedenia a údržba domácich stylingových prípravkov, ako je olej, tepelná ochrana a fialový šampón, je zásadná.

Tento nápad na vlasy je úžasný, ale nie je pre každého. Zvážte, koľko chcete stráviť a čas, ktorý strávite doma, aby ste sa presvedčili, že vaše vlasy sú doma rovnako dobré aj po opustení salónu. Dobrá konzultácia so svojim stylistom je pri pokuse o dosiahnutie tejto farby kľúčová.

Trendové krátke vlasy s bielym blond odtieňom

Trendové krátke vlasy s bielym blond odtieňomInstagram @ @ k_one_artist_

Bielo-blond farba vlasov by tiež vyzerala skvele, keby sa nosila s dlhým strihom pixie. Hovorí farba, preto je k tomu zásadný super uvoľnený štýl.

Umyte si vlasy čistiacim šampónom, aby ste sa vyhli znečisteniu ovzdušia, ktoré môže stavať na vlasoch a je viditeľné na blondínkach a dodáva mosadzné žlté tóny.!

Pokračujte v tom pomocou tónovacej kúry, ktorá vyživí vaše vlasy hydratáciou, ale má tiež fialové tóny, ktoré im dodajú extra čistý blond pocit. Vyskúšajte „baby blondínku“ Christopha Robina.

Ideálnou ženou na to by muselo byť dievča s prirodzeným základom tmavej jaseňovej blond. Aby bol proces zosvetľovania k vlasom šetrný, zmiešajte s farbou produkt Plex.

Biele ako sneh na ramenách po ramená

Biele ako sneh na ramenách po ramenáInstagram @paintslikeschmidt

Tieto biele blond vlasy sú blondínka Lamborghini. Je to najvyhľadávanejšia blondínka všetkých čias. Hovorí sa mu „Matka perly“ kvôli jeho luxusnému tónu. Milujem túto farbu/tón tak veľmi, pretože nie je príliš teplá a nie je príliš chladná a je ideálna pre tón pleti kohokoľvek.

Je to univerzálna farba, ktorá vyhovuje všetkým. Mladšia dáma aj staršia žena to môžu roztočiť a vyzerať ako superhviezda!

Táto farba nie je lacná! Ak si myslíte, že pôjdete týmto svetlom a použijete lacné produkty následnej starostlivosti, alebo pôjdete k neprofesionálnemu koloristovi, ktorý nemá skúsenosti s blondínkami, buďte pripravení oholiť si vlasy a/alebo minúť stovky dolárov na výrobky, ktoré sa pokúšate opraviť. to.

Urobte si najskôr prieskum a nebojte sa pohovoriť so svojim koloristom o jeho minulých skúsenostiach a o vašom type vlasov, štruktúre, pigmente a či je vôbec možné dosiahnuť túto farbu..

Tmavé korene s bielou blond

Tmavé korene s bielou blondInstagram @hairbytyckisalon

Je to prístup k platinovo bielym vlasom s tmavými korienkami, ktorý nevyžaduje údržbu. Tým, že máte v korienku tmu alebo tieň, môžete si bez námahy nechať narásť vlasy bez drsných línií.

Absolvujte zdĺhavú konzultáciu a zistite, aký štýl by bol pre vás najvhodnejší. Ak sa dokážete dostať do salónu každých 6-8 týždňov a chcete byť super blondínka, môžete ísť na melír alebo na bielenie pokožky hlavy. Ak môžete prísť iba každých 3 až 6 mesiacov, vyskúšajte tieňový koreň alebo dokonca metódu foilayage, niečo so zmiešanejšou oblasťou koreňa..

K výrobkom získate purpurový šampón Olaplex #3, šampón Milkshake Silvershine, zvlhčujúci kondicionér a hlbokú kondicionérsku masku, pretože blondínka býva na suchšej strane.

Biela blondína pred a po premene

Biela blondína pred a po premeneInstagram @brittany.glam

Pozrite sa na túto neuveriteľnú premenu pšeničných blond na biele blond vlasy, ktorú urobila farbistka Brittany. Na dosiahnutie tohto žiarivo bieleho odtieňa použila farbu na vlasy Schwarzkopf Professional.

Strieborná biela blond

Strieborná biela blondInstagram @erinm_hair

Jedna vec, ktorú by ste mali na týchto strieborných blond vlasoch milovať, sú jej chladné, popolavé tóny, ktoré rozžiaria tvár každej dámy. Farba určite prinesie najlepšiu funkciu tváre. Nezabudnite sa rozhodnúť pre profesionálnu službu, aby ste sa vyhli vyprážaným a poškodeným vlasom.

Zakorenená biela čokoládová blondínka

Zakorenená biela čokoládová blondínkaInstagram @studioillume

Zosilnime vašu prirodzenú farbu s týmto odtieňom bielej čokolády! Korene sú tmavé, takže brunetné dámy môžu nosiť blond, ktoré by vyžadovali menšiu údržbu.

Biela sivá blond

Biela sivá blond farba vlasovInstagram @skyxhair

Táto biela sivá blond farba vlasov je taký cieľ vlasov! Ak ste prírodná blondínka, tento odtieň je ideálny na to, aby vašim zámkom dodal jemný rozmer.

Hnedá a biela blond balayage

Hnedá a biela blond balayageInstagram @hairbyraay

Táto hnedo -biela blonďavá balayage vytvára roztomilý a trendový efekt tavenia farieb, vylepšený plážovými vlnami. Je to blondínka s nízkymi nárokmi na údržbu pre dámy s prírodnými hnedými vlasmi.

Biela maslová blondína

Biela maslová blond farba vlasovInstagram @hairbyalexmupton

Biela blond farba vlasov, ktorá je rovnako maslová ako táto, spôsobuje, že kučery pôsobia zdravšie a plnšie. Je bonus, že vám tento odtieň dáva aj bielu blond farbu ako Barbie!

About the author