17 trendov v oblasti najväčšej červenofialovej farby vlasov v roku 2021

Červenofialové vlasy sú odvážny odtieň farby vlasov, ktorý má spolu odlesky červenej a fialovej. Ženy so všetkými druhmi prirodzenej farby vlasov, krásne brunetky aj blondínky, vyskúšajte tento pôsobivý odtieň pre živý a jasnejší vzhľad..

Červenofialové sa dodávajú v rôznych odtieňoch farby vlasov a správna rovnováha teplých červených a studených fialových tónov dohromady je kľúčom k najlepšiemu doplneniu vášho tónu pleti. Tmavé tóny pleti a farby očí sa s touto farbou spájajú najľahšie. Pokiaľ ide o svetlé dievčatá, vezmite na vedomie, že príliš veľa purpurovej farby môže odhaliť žlté podtóny vo vašej koži.

Tento ultra sofistikovaný vzhľad vyžaruje silnú a zrelú ženskú atmosféru, ktorá určite upúta pozornosť každého, takže buďte pripravení vyniknúť.!

Ak chcete posunúť túto farbu na vlasy na ďalšiu úroveň, zvážte pridanie blond melíru, aby skutočne zapôsobila. Zvlášť ak máte krátke vlasy.

Ak chcete získať jemnejší vzhľad, zvážte ombre, ktoré funguje skvele na dlhých a stredne dlhých vlasoch.

Vychutnajte si farby a nájdite svoj vlastný odvážny odtieň a štýl v tejto zbierke obľúbených fotografií červených fialových vlasov s rôznymi textúrami a dĺžkami vlasov.!

Žiarivé červené fialové vlasy

Žiarivé červené fialové vlasyInstagram @coryhoffmanhair

Obsahuje elektrický purpurový odtieň, ktorý je pre tento rok výraznejším trendom ružových vlasov. Pochváľte sa touto hlavou otáčajúcou sa farbou jednoduchým polovičným voľným vrkočom s dlhou hrivou!

Ombre z tmavo fialovej až ružového zlata

Ombre z tmavo fialovej až ružového zlataInstagram @kennedyandco

Toto je neobvyklá, ale úplne snová farba vlasov, ktorú je možné dosiahnuť iba s veľkou trpezlivosťou a správnymi odbornými znalosťami. Prechod z ťažkého na svetlý je tak krásne urobený a dodáva hrive nádherné telo.

Purpurovo-fialové odtiene

Purpurovo-fialové odtieneInstagram @electric_lux_hair

Tieto vlasy z červeného zamatového koreňového koláča, ktoré vytvorila stylistka Justine Rose, po nás absolútne túžia po fialových vlasoch! Spárujte s ombre a hranatým rezom a môžete ísť!

Červená fialka s melírmi

Červená fialka s melírmiInstagram @toniguy_shopsatbriargate

Vždy je to sezóna bohatých krásnych gaštanových odtieňov s nádychom blondínok. Tento účes, ktorý urobila stylistka Kristen, je taký hladký, jasný a ideálny pre každodenný vzhľad.

Červená fialka na stredne dlhých vlasoch

Červená fialka na stredne dlhých vlasochInstagram @beautybybritr

Zábavná a sexy farba so sofistikovanou atmosférou – tento takmer purpurový odtieň dopĺňa teplé podtóny od svetlej až po opálenú pokožku..

Sýta červená fialka

Sýta červená fialkaInstagram @dylanmenczywor

Fantastický spôsob, ako vyskúšať úplne novú farbu bez toho, aby ste sa zaviazali mať všetko a museli ste si dať príliš veľa práce s jeho údržbou. Strih po ramená s jemnými vlnami, ako je tento, je skvelým plátnom, na ktorom si môžete vyskúšať tento štýl.

Tmavočervená fialka

Tmavočervená fialkaInstagram @sincerely__melissa

Táto hlboká verzia vínovej je úžasnou možnosťou pre dámy s dlhými vlnitými vlasmi, ktoré milujú tieň, ale nechcú ísť príliš jasne. Majte na pamäti, že červené sú náročné na údržbu, ale rozhodne stoja za prácu!

Červená fialka na dlhých vlasoch

Červená fialka na dlhých vlasochInstagram @beyond_vivids

Najdivokejší účes, aký dnes uvidíte-tieto úplne pútavé rovné dlhé pramene vám umožnia stať sa kreatívnymi pri stylingu. Uzly, zákruty a vrkoče – to sú len niektoré zo štýlov, ktoré môžete na týchto magických vlasoch vyskúšať.

Jasná červená fialová

Jasná červená fialováInstagram @mandyshairandspa

Vynikajúce ohnivé jasne červené vrstvené vlasy, ako sú tieto, môžu potrebovať vysokú starostlivosť, ale rozhodne to stojí za to, akonáhle uvidíte, ako za vami všetci otáčajú hlavy. Štýl s vlnami a tmavými koreňmi pre rozmernejší a lesklejší povrch.

Divoká čerešňová červená a bohaté fialkové tóny

Divoká čerešňová červená a bohaté fialkové tónyInstagram @hairbydunya

Q&Autorka štýlu, Dunya Hammoud

Licencovaný kaderník @ Hair od Dunya v Lac la Biche, AB

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je fólia, pretože som použil kombináciu fólií a techniku ​​balayage (ručne maľovanú). Milujem, ako dobre malinové odlesky dopĺňajú základnú farbu. Vždy rád dokončím svoje služby farieb pomocou kučier, pretože tým je určite všetko pop! Šťastní klienti ma nútia milovať to, čo robím!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Do salónu budete musieť chodiť častejšie. Pretože červené tóny miznú rýchlejšie, molekula červenej farby je väčšia ako ostatné farebné molekuly, nepreniká do vlasovej kôry tak hlboko ako ostatné farebné molekuly. V tomto zmysle je to vyššia údržba, ale pokiaľ ide o fóliu, ktorú som urobil, bude nám krásne rásť.

Tento vzhľad rozhodne funguje pre ľudí s uponáhľaným životným štýlom, pretože stačí, ak prídete na rýchly tón každých 4-5 týždňov. Pokiaľ ide o balayage, môžete mu nechať rásť 4-6 mesiacov! Urobil som túto farbu na veľa rôznych ľudí, takže pokiaľ ide o osobnosť, funguje to pre každého! Tento pohľad bol urobený na 16 -ročnom chlapcovi, ktorý miluje držať krok s týmto trendom & móda! Čo sa týka farebnej linky, použila som Schwarzkopf professional.

Burgundsko a Violet Balayage

Burgundsko a Violet BalayageInstagram @devatpuresalon

Q&Autor so štýlom, Devlyn McCormick

Hairstylist @ Pure Salon v Columbuse, GA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem rozmer týchto vlasov. Upokojil som ju karmelským tónom a prekryl balayage džemom Pulp Riot, ktorý jej dodal žiarivú slivkovú farbu! Orezal som a namieril jej konce, aby som získal štruktúrovaný vzhľad, a navinul som ju naparovacou žehličkou a narovnal konce, aby som získal ten trendový vzhľad..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento účes a farba by sa hodila každému, kto je dostatočne odvážny. Majte na pamäti, že budete musieť použiť žiarivý šampón a kondicionér a počkať dva dni po procese umývania. Tento štýl by bol roztomilý pre akúkoľvek dĺžku vlasov.

Baklažánový baklažán

Baklažánový baklažánInstagram @oliviadulciehair

Q&Autorka štýlu, Liv Dulcie

Hairstylist / Colourist @ North Laine Hair Company v Brightone, Veľká Británia

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je „bobuľová balayage“. Najkrajšou vecou na tomto vzhľade sú multi-tonálne fialky. Styling pomocou vĺn pomáha predvádzať rôzne farby.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Samotná technika balayage je nenáročná na údržbu, ale žiarivé farby nie sú. Nie je to vždy také negatívne ako skutočnosť, že je to celkom dočasné, pretože to znamená, že sa môžete hrať s rôznymi tónmi. Mali by ste sa snažiť šampónovať menej a používať prostriedky na ochranu farieb. Odporúčam Pureology od L’Oréal, pretože všetky jej rady obsahujú technológiu na ochranu farieb.

Mala by byť vhodná pre väčšinu typov vlasov a všetkých tvarov tváre, ale balayage si môžete prispôsobiť svojmu tvaru tváre v závislosti od toho, ako nízko alebo vysoko chcete začať s mixovaním..

Intenzívne červené fialové odtiene

Intenzívne červené fialové odtieneInstagram @hairstylist_hayley

Q&Autorka štýlu, Hayley Ann Retzko

Hairstylist @ Blank Canvas Salon v Ogden, UT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je „malinovou slivkou“. Urobil som voľné zvinutie, aby som dodal trochu objemu a ešte viac ukázal červené fialky vo farbe, aby popraskali.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Červená môže byť ošemetná farba, ktorá rýchlo mizne, ale niekoľko trikov, ako udržať ju dlhšie, je umývať ju v studenej vode a používať profesionálne výrobky, aby bola chránená a zaistená. Vírusový šampón je úžasný pigmentovaný šampón a kondicionér, ktorý osviežuje farbu medzi nimi. služby, aby vyzeral jasný.

Svetlo červená fialová

Svetlo červená fialováInstagram @psychicshears

Q&Autorka štýlu, Haley Renee

Stylista @ Brazen Salon vo Viedni, VA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Milujem, ako sa táto zábavná a intenzívna farba spája s veľmi jednoduchým a ležérnym tvarom. Osobne som vždy bol fanúšikom veľmi zažitého vzhľadu. S ohľadom na to som sa rozhodol ponechať korene svojho klienta tmavé a prirodzené a doplniť svoju vlastnú ružovú (ktorá s mojím klientom skončila s názvom „Dragonfruit“) pre jemnú líniu. Pri tomto konkrétnom účese som sa zameral na to, aby mal skutočne mäkký rám tváre a super textúrované konce, vďaka ktorým bude pôsobiť veľmi organicky..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento druh vzhľadu je rozhodne záväzok. Ako klient sa musíte pripraviť na poriadne zdĺhavú prvú schôdzku a vopred si rezervovať schôdzku na aktualizáciu farieb. Buďte tiež pripravení na nákup a používanie farebne bezpečných šampónov/kondicionérov s akýmikoľvek rekonštrukčnými maskami, ktoré vám navrhne váš stylista.

Rozhodne nechajte svoj šatník tiež v chladnejších tónoch, pretože teplé tóny (ako napríklad žlté, oranžové, hnedé atď.) Sa budú stretávať proti tomuto typu červeno-fialových vlasov. Avšak najväčšia rada, ktorú môžem dať každému, kto zvažuje tento typ farby, je, ak to chcete, urobte to! Nebojte sa, že by ste to nedokázali „stiahnuť“, pretože môžete nosiť akúkoľvek farbu s dôverou!

Červená fialka na krátkych vlasoch

Červená fialka na krátkych vlasochInstagram @katirektorskihair

Q&Autorka štýlu, Kati Rektorski

Stylista & Colorist @ Siren Salon v Chicagu, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je veľmi nositeľný s trochou okraja. Moja klientka na obrázku má kariéru, kde musí byť mierne konzervatívna, takže sa cítim ako táto farba a strih jej umožňujú mať vlasy vhodné pre prácu bez toho, aby stratila svoje ja..

Najväčšou vecou na tejto farbe je, že aj keď je úplne neprirodzená, stále je tak lichotivá voči jej odtieňu pokožky a skutočne vyrovnáva aj jej tón pleti. Výber studeného červeného tónu pred teplým červeným tónom vymaže červenú farbu na koži.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Aby bola táto farba bohatá a žiarivá, navrhujem umývať si vlasy čo najmenej. Investujte do farebného šampónu a kondicionéru na farbené vlasy a investujte do priameho farbiva, akým je Manic Panic alebo Pulp Riot, vmasírujte ho do masky alebo kondicionéra, naneste ho na vlasy raz týždenne a nechajte pôsobiť. 5 až 10 minút pred opláchnutím.

Tiež by som navrhol, ak máte bielu bielizeň, ktorú by ste investovali do tmavej obliečky na vankúš a tmavého uteráka, s ktorým si vlasy vysušíte. Živé farby sa niekedy môžu preniesť aj na svetlejšie prádlo.

Červená až fialová Ombre

Červená to Vilet OmbreInstagram @beehivesalonocala

Q&Autorka štýlu, Paige Swier

Balayage & Vivids Specialist @ The Beehive Salon v Ocala, FL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Inšpiráciu pre tento vzhľad som získal z kvetu s názvom „Fuchsia“. Má tú nádhernú taveninu od jasne červenej po purpurovú. Najdôležitejšie na tom je, aké je to netradičné. Svetlejšiu/jasnejšiu farbu v hornej časti ombré zvyčajne nevidíte na tmavšiu farbu, najmä pri červenej, ale funguje to spolu krásne. Bol som do toho zamilovaný a mierny výstrih do V, ktorý som dal svojmu klientovi, dal celkovému vzhľadu pekný plynulý vzhľad!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Len to urob! Život je príliš krátky na nudné vlasy, tak si ich oživte. Len sa o to postarajte! Ľudia príliš často opúšťajú salón s plnou hlavou, ale žiadne výrobky potom nie sú zmätení z toho, prečo dlhovekosť nebola najlepšia. Polovica práce údržby je doma. Na 100%potrebujete dobrý šampón a kondicionér. Odporúčam tiež dobré tepelné ochranné prostriedky, aj keď na vlasy nepoužívate teplo. Považujem to za opaľovací krém pre vaše vlasy. Ochrana je kľúčová!

Červená fialka na hnedých vlasoch

https://www.instagram.com/hairguruxoxo/Instagram @hairguruxoxo

Q&Autorka štýlu, Erica Edminster

Hairstylist @ Element on Water v Syracuse, NY

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad bol dosiahnutý predbežným rozsvietením niekoľkých odrezaných kúskov, zatienených koreňov v sýtej, ale intenzívnej červenofialovej farbe, ktorá sa roztavila s novým odtieňom Wella Color Fresh Creates v Next Red. Kľúčom k nádhernej červenej je vytváranie viacrozmerných tónov, ktoré odrážajú odraz svetla. Na všetky som použila farbu Wella.

Strih je kompletný strih holiaceho strojčeka, ktorý dodáva jej krásnej farbe textúru a pohyb. Tiež pridanie niekoľkých plážových vĺn železom na ukážku tejto dimenzie!

Celkovo je tento vzhľad ohromujúcim, ale nositeľným sfarbením a štýlom pre niekoho, komu nevadí vyniknúť sám.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Slnečné žiarenie rýchlo vybledne, preto používajte výrobky s ochranou proti UV žiareniu a noste klobúky. Nie je to dobrá farba pre niekoho, kto trávi veľa času na pláži alebo pri bazéne. K udržaniu tohto vzhľadu pomôže vždy používanie farebne bezpečných výrobkov a umývanie studenou vodou.

Baviť sa a vystupovať pre tento vzhľad je všetko, čo potrebujete!

Je vhodný pre svetlé až stredné tóny pleti a najvhodnejšia je stredná až tmavá prirodzená farba. Farebné umiestnenie a strih by mali navzájom spolupracovať, aby vytvorili túto úžasnú červenovlásku!

About the author