18 najhorúcejších nápadov na farbu vlasov morskej panny (obrázky na rok 2021)

Morská panna je trend farby vlasov, ktorý vlieva dva alebo viac pastelových alebo živých odtieňov do dlhých vlasov s vlnami na pláži. Lákavé dlhé vlasy plus vlny plus množstvo kúzelných módnych farieb. Farebné farby na vlasy sú na dobrej ceste stať sa ďalšou obľúbenou farbou vlasov všetkých! Vďaka viacfarebným pastelom a živým farbám je tento štýl veľmi zábavný, okrem všetkej pozornosti, ktorá sa vám dostane.

Úzke, malé kučery až mäkké, veľké vlny sú obvyklým stylingom, ktorý dokončí zobrazenie rôznych módnych odtieňov. Dĺžka vám tiež môže poskytnúť možnosť vytvárať dokonalé prechody farieb a intenzity.

S nádhernými vlasmi prichádza aj veľká zodpovednosť. Buďte pripravení na viacnásobné bieliace postupy a množstvo trpezlivosti, aby sa na vašich prameňoch objavili požadované farby. Starostlivosť po farbení, ako je používanie ochranných vlasových prípravkov a príležitostné výlety do salónu, je nevyhnutnosťou!

Pred ďalším stretnutím s vlasmi si pozrite tieto trendové farby vlasov pre morské panny.

Fishtail cop na vlasoch morskej panny

Fishtail cop na vlasoch morskej pannyInstagram @maryh.ott

Plávajte späť k dobrote s dokonalým účesom merpeople. Fuschia a purpurové odtiene spojené do jedného rybieho chvosta, aby ste sa stali podmorským pôvodom! Zosilnite tieto dlhé vlasy morskej panny plážovými vlnami, aby ste posilnili dimenziu a dodali dramatický efekt.

Farebné ombre na dlhých vlasoch morskej panny

Farebný ombre na dlhých vlasoch morskej pannyInstagram @_mad.hair_

Odvážte sa ísť inak s farebnou ombré na dlhých vlasoch morskej panny. Tento odtieň ponúka širokú škálu farebných možností. To vám dáva slobodu rozhodnúť sa o množstve a odtieni farby, ktorú chcete pridať. Konečné rozhodnutie spočíva vo vás.

Hlbokomorský baklažán na plážových vlnách

Hlbokomorský baklažán na plážových vlnáchInstagram @hairby_kortney

Hlbokomorský baklažán na plážových vlnách je dynamickým duom pre farby a štýl. Sýte slivkové farby sú veľmi sýte a zábavné, ale nezabúdajte, že fialová a červená vyblednú najrýchlejšie. Buďte pripravení na to, aby ste si vlasy farbili oveľa častejšie. Pridanie plážových vĺn k čerstvému ​​odtieňu vlasov skutočne ukazuje farbu a všetky jej rozmery.

Jemné fialové a fialové vlasy morskej panny

Jemné fialové a fialové vlasy morskej pannyInstagram @idastyles

Jemné fialové a purpurové vlasy morskej panny vyžadujú zmiešanie 2-3 farieb. Fialové a purpurové sfarbenie môžete nosiť rovné, kučeravé, dlhé alebo krátke a je to nádherný spôsob, ako zahrnúť sny svojej vnútornej morskej panny, a pritom stále pôsobiť profesionálne..

Tóny jednorožca s vlnami morskej panny

Tóny jednorožca s vlnami morskej pannyInstagram @marci4lyf_

Tóny jednorožcov s vlnami morskej panny sú perfektnou farbou pre ženy, ktoré chcú vyskúšať dúhové tóny. Ak chcete získať tento vzhľad, požiadajte svojho koloristu o kombináciu čajových svetiel, svetiel a foilyage.

Modré a modrozelené vlasy morskej panny

Modré a modrozelené vlasy morskej pannyInstagram @hairbyclairperez

Vlasy morskej panny teraz prichádzajú v očarujúcich tyrkysových odtieňoch! Určite vidieť tie bujné morské trávy a riasy pod vodou. Ak chcete účesy morskej panny, potom rozhodne zvážte svetlé odtiene ako aqua a tyrkysová.

Pastelové vlasy z morskej panny zo zelených morských rias

Pastelové vlasy z morskej panny zo zelených morských riasInstagram @mananeconcept

Jedno slovo na opis týchto pastelových zelených vlasov morskej panny z morských rias: očarujúce! Žite svoje sny o morskej panne s vlasmi farbenými na riasy, ktoré očividne nie sú z tohto sveta!

Vlasy morskej panny v pixie

Vlasy morskej panny v pixieInstagram @rebecca_inthelab

Krátkovlasé dievčatá vyzerajú skvele aj na tónoch morskej panny! Vyrazte si v lete na rad najhorúcejších vyblednutých odtieňov ružovej a modrej morskej panny.

Korálové ružové odtiene morskej panny

Korálové ružové vlasy morskej pannyInstagram @rainbowbritebeauty

Odtiene koralovej broskyne vytvárajú takú elegantnú farbu vlasov morskej panny! Začnite tento trend tým, že budete nosiť tento odtieň so stredne dlhými vlasmi a jemnými vlnami.

Farebná morská panna Ombre

Farebná morská panna OmbreInstagram @taylorrae_hair

Bohatá kombinácia modrých koreňov a akvamarínových koncov vytvára nádherný odtieň morskej panny, ako by ste nosili oceán ako svoju korunnú slávu! Vlasy morskej panny vyrobené technikami farbenia ombre dodávajú jedinečnú atmosféru.

Morská panna Pastels All-Over

Morská panna pastely po celom sveteInstagram @lunabelle32

Odtiene pastelových morských panien po celých vlasoch dodávajú živý a vzrušujúci vzhľad. “Je to skvelý spôsob, ako sa vyjadriť a získať veľa komplimentov,” hovorí kaderníčka Stephanie Webb z Ohia..

Medzi techniky, ktoré Webb použil na dosiahnutie vzhľadu, patrí rozdelená farba a tavenie farieb. Pokiaľ ide o údržbu, Webb navrhuje umývať vlasy šampónom bez síranov v studenej vode.

Odvážne modré a fialové vlasy morskej panny

Odvážne modré a fialové vlasy morskej pannyInstagram @_angelenecorder

Je to farba vlasov morskej panny s purpurovým odtieňom západu slnka a krásnym modrým odtieňom oceánu. Autorka štýlu Angelene Corderová z Virginie použila na zladenie farebnej kombinácie farebnú linku Pulp Riot. Hovorí: „Úžasné na tom je, ako môžete formulovať základné pigmenty a pritom dosiahnuť požadovanú farbu.“

Jej tip č. 1 pre dámy, ktoré chcú vyskúšať túto farbu vlasov, je ísť na podrobnú konzultáciu so stylistkou. Hovorí: „Musíte hovoriť o svojom šatníku, o tom, ako sa líčite, a o tom, ako si upravujete vlasy. Okrem toho je tiež dôležité poznať tvar tváre, aby ste sa dozvedeli, ako môže váš stylista rozrezať a rozložiť farbu, takže keď sa na to pozriete z úrovne očí, uvidíte ten kontrast. “

Ružové, fialové, zelené a modré dúhové vlasy morskej panny

Ružové, fialové, zelené a modré dúhové vlasy morskej pannyInstagram @mermaidauthority

Tieto vlasy morskej panny majú rôzne farby, ako sú svetlo ružové, fialové, zelené a modré, potom na koncoch dúhové tóny.

“Voľba farby pre vlasy bola inšpirovaná beta rybami,” hovorí farbiarka vlasov Tori Briggs z Rocky Mount, NC. “Ako hlavné farby boli zvolené tmavomodrá, svetlo modrá a mätovo zelená s časťami ružovej, fialovej a neónovo zelenej farby, ktoré sú posiate pod rámom tváre a okolo nej,” vysvetľuje.

Keď sa pokúšate dosiahnuť roztopenie farby, cieľom je vytvoriť vo vlasoch pohyb, ktorý by navrchu pôsobil upokojujúco a potom sa otváral do výrazných farieb. Tmavomodrý tieňový koreň ohromne pomáha pri prechode vlasov počas fázy vyrastania alebo blednutia.

Ak sa chcete rozhodnúť pre farbu vlasov dúhovej morskej panny, Briggs chce, aby ste zvážili svoju osobnosť a tón pleti. “Ak ste ticho, zvoľte pastelové a jemnejšie tóny pre túto uvoľnenú atmosféru.” A ak ste odvážni, potom sa prirodzene riaďte žiarivými farbami. “

Morská pena, zelené morské panny, krátke vlasy

Morská pena, zelené morské panny, krátke vlasyInstagram @rachelringwood

Tento štýl morskej peny v morskej pene od stylistky a majiteľky salónu Rachel Ringwoodovej z Floridy je elegantný punk. Prechod z línie vysokého udržiavania opätovného rastu, alias bielidla, a tónu s purpurovou, vytvára viac nenáročných, elegantných rozmerových farieb.

“Pre všetky vaše nápady na vlasy morskej panny, investícia do dobrých produktov zmení hru!” Používajte výrobky bez sulfátov, bez parabénov, bez chloridu sodného, ​​menej alkoholu s stylingovými výrobkami a menej tepla, pretože by ste mohli svoju farbu hneď rozpustiť, “varuje Ringwood.

Svetlé farby zmenili hru a ženy sú v rôznych profesiách otvorenejšie. Umenie, farby a sebavyjadrenie sa tak dobre spájajú, prečo ho teda neprijať všetkými spôsobmi!

Vlny narážajúce na strieborné, modré a fialové vlasy morskej panny

Vlny narážajúce na strieborné, modré a fialové vlasy morskej pannyInstagram @courtgannhair

Táto modrofialová farba na morskú pannu ponúka strieborné odlesky, ktoré v strede dodávajú svetlejší odtieň, čo dodáva vlasom rozmerový ombré vzhľad! Tmavší koreň a tmavšia koncová farba spôsobia, že stredná oblasť popovie trochu viac!

“Móda alebo živé farby sú záväzkom,” hovorí vlasová farbistka Courtney Alexander z Libanonu, MO.

Dôležité je nastavenie nízkeho tepla na horúcich nástrojoch a dobrá ochrana pred teplom, ako je sprej Kenra 22 pred stylingom. Fialové tóny spravidla miznú pomerne dobre, takže tieto tóny nie sú také udržiavané ako ostatné, ale pripravte sa na to, že budete za 6–8 týždňov na retuši v salóne.

Farba vlasov morskej panny Deep Blue Sea

Farba vlasov morskej panny Deep Blue SeaInstagram @looksbylaurie

Vlasy tejto tmavomodrej morskej panny sú jasné a odvážne! Má tmavofialový koreň, ktorý sa mieša do krásnej a rozmernej zmesi topazových odtieňov. Ako farba putuje po prameni, bola vytvorená bezproblémová zmes! Je to vyhlásenie, ktoré vytvorila majiteľka salónu a stylistka Laurie Percoco z Pensylvánie.

Na dosiahnutie farby Percoco uvádza: „Nájdite stylistu, ktorý vyvinul svoju vlastnú techniku ​​s módnymi odtieňmi, aby poskytol vražednú farebnú taveninu. Účesy morskej panny definitívne hýria farbami. Vlasy morskej panny sú rozhodne obrovským trendom, ktorý tu musí zostať! “

Percoco poukazuje na to, že účes morskej panny si tiež vyžaduje mnoho starostlivosti. Domáca starostlivosť je veľmi dôležitá, takže dámy musia používať bezsulfátový šampón a kondicionér na ošetrovanie farieb.

Svetlo modré odtiene morskej panny

Svetlo modré odtiene morskej pannyInstagram @carrieannaa

Tieto pramene morskej panny sú z jasnej modrej oblohy s niekoľkými jemnými mrakmi.

Tento typ farby, ktorú vytvorila kaderníčka Carrie Withers z Virginie, je veľmi náročný na údržbu a môže byť škodlivý, ak na to nepôjdete správnym spôsobom..

Withers navrhuje chodiť do salónu každých 6 týždňov. “To umožňuje jednoduchú a bezpečnú obnovu rastu pomocou zosvetľovača.” Pre ženy s tmavými vlasmi nevyberajte tento typ farby. Rovnako tak pre ženy, ktoré chcú viac pastelových tónov, sa držte prirodzene blond/svetlohnedej, “uvádza.

Pre ženy, ktoré chcú niečo na modro/zelenej strane spektra, Withers varuje, že je to trochu viac záväzku, pretože odstránenie zelených tónov, ktoré sú pod nimi, je veľmi ťažké..

Zelené a modré vlasy lagúny morskej panny

Zelené a modré vlasy lagúny morskej pannyInstagram @kaybeglam

Jedná sa o pol a pol farbené vlasy z taveniny morskej panny od licencovaného kozmetológa Karola Negrona z Floridy. Pre toto majstrovské dielo je hlavnou atrakciou zelená farba vlasov morskej panny.

“Môžete vidieť rôzne odtiene modrej a mäty a potom zelenú.” Požiadajte svojho stylistu, aby na dosiahnutie tejto farby použil Guy Tang MyDentity Mystic Blue, Arctic Blue a Mint of Steel a Pulp Riot, a tiež Absinthe a Area 51, “hovorí Negron..

Takáto farba vyzerá skvele na svetlej pokožke, ale celkovo, ak máte veľkú osobnosť, dokážete roztočiť takmer čokoľvek!

“Pri tejto farbe by ste mali mať na pamäti, že potrebujete čisté plátno úrovne 10,” odporúča Negron. “Na ochranu vlasov pred poškodením bleskom používajte spojivo pH.” Dobrý zosvetľovač na dosiahnutie dokonale čistého plátna je kľúčom k skvelým výsledkom, “dodáva.

Dosiahnutie týchto farieb trvá veľmi dlho, takže buďte pripravení stráviť deň s kaderníkom. Negron tiež poukazuje na to, že tieto farby sú veľmi drahé, ale stojí za to ich vyskúšať.

About the author