18 najlepších čiernych vlasov s červenými odleskami pre kontrast, ktorý upúta pozornosť

Čierne vlasy s červenými odleskami sú tmavou farbou vlasov s odtieňmi červených pruhov namaľovaných na prameňoch. Ak patríte k tým dievčatám, ktoré majú chuť okoreniť vašu hrivu, bude sa to hodiť!

Máme širokú škálu možností zvýraznenia, ktoré lichotia rôznym tónom pleti a farbám očí. K dispozícii je pop so živým odtieňom, ako je ruža a svetlé karmínové, plus niektoré hlboké, teplé odtiene ako víno a vínová.

Zložitá časť tu spočíva v rozhodnutí, ako tieto pruhy použijete na vlasy. Vybrali by ste si úplné zvýraznenie pre extra hĺbku a rozmer? Alebo by ste sa rozhodli pre tie čiastočné, ktoré zvýraznia a rozjasnia vaše črty tváre?

Profesionálny farbič vlasov na báze Oaklandu Nikki Foster zdieľa svoje zlaté pravidlo o tomto šialenstve. “Technika balayage by bola dokonalým spôsobom, ako začať,” hovorí. “Tak to vytvorí jemný účes a pomôže udržať teplé tóny ako vynikajúci základ, do ktorého pridáte červenú.”

“Obnovte farbu každé štyri týždne, aby ste si zachovali bohatosť a živosť,” hovorí Foster. Navrhuje tiež použiť farebne bezpečný šampón a kondicionér s ochranou proti UV žiareniu. Červený pigment rýchlo vybledne, keď je vystavený akémukoľvek teplu, čo je nevyhnutné.

Nad všetkými týmito vecami buďte dostatočne múdri, aby ste zaistili integritu svojich zámkov. Foster chce, aby ste skontrolovali, či sú vaše vlasy dostatočne silné, aby dosiahli požadovaný vzhľad.

Pred ďalším stretnutím s farbou vlasov si pozrite tieto fotografie najobľúbenejších štýlov a nápadov, ako ozdobiť čierne vlasy červenými odleskami.

Hlavné prvky červeného peekaboo

Hlavné prvky červeného peekabooInstagram @arelee

Červené peekaboo dodáva jemným tmavočerveným vlasom jasný, ostrý a farebný pop. Na čiernych vlasoch krásne vyniknú živé, čerešňovo červené tóny. Ak vám nejde o výraznú červenú vrstvu, skúste pod vlasy pridať jemne tkané červené odlesky, aby ste roztriasli farbu vlasov..

Hnedá červená na čiernych vlasoch

Hnedá červená na čiernych vlasochInstagram @glam.with.em

Skúste gaštanovú červenú na čiernych vlasoch, ak chcete jemnú, ale krásnu premenu vlasov. Tmavý základ bude plynule zapadať do gaštanovo červenej farby. Pridanie teplých tónov dodá vašim vlasom rozmer a lesk!

Jemné tmavočervené melódie Balayage

Jemné tmavočervené melódie BalayageInstagram @stilettohairstudiovb

Ak chcete na svojich brunetových vlasoch kontrast, vyskúšajte jemné tmavočervené melírovanie. Červené stužky dodajú vašim zámkom hĺbku a rozmer! Upravte si vlasy vlnami, aby ste predviedli svoj nový odtieň vlasov.

Svetlé melírové vlasy

Svetlé melírové vlasyInstagram @vurvesalon

Ak chcete vyniknúť, zvážte svetlé melírové vlasy. Hlavné prvky bohatej vínovej sa dokonale spoja s hlbokou tmavou základňou. Ak máte teplú pleť, tento účes je pre vás ako stvorený.

Sýto červená na čiernych vlasoch

Sýto červená na čiernych vlasochInstagram @hairbybrittb

Sýto červená farba na čiernych vlasoch je ideálna pre ženy s opálenými tónmi pokožky. Sýto červená balayage na čiernych vlasoch okamžite dodá žiarivú pleť. Skúste Alchemy od Davines na medené vlasy, aby ste si udržali tieto sýte červené tóny ako domácu kúru medzi návštevami salónu.

Mix červeného a modrého akcentu na stredne dlhej hrive

Mix červeného a modrého akcentu na stredne dlhej hriveInstagram @locksbylauryn

Ak niekedy vaše stredne dlhé čierne zámky vyžadujú živosť, mix červených a modrých odtieňov dokáže kúzlo. Nie príliš svetlé ako blond vlasy, ale pruhy určite dodajú vášmu vzhľadu živosť. Takto melírované vlasy pôsobia krajšie a pridávajú im na objeme, preto sa rozhodnite pre vrstvený strih s vlnami.

Dark Burgundy Highlights

Dark Burgundy HighlightsInstagram @hjl_hairjoylove

Burgundské odlesky vyzerajú krásne na tmavých vlasoch. Kombinácia vínových a čiernych vlasov vyzerá na slnku živo a v interiéri vyzerá subtílnejšie. Je známe, že červená farba rýchlo mizne, preto používajte výrobky bezpečné pre farbu, bez obsahu síranov, ako sú výrobky na ochranu vlasov Simply Organic..

Vínovo červené prednosti pre tmavovlasé dievča

Vínovo červené odlesky pre tmavovlasé dievčaInstagram @thebombayhaircompany

Vínovo červené odlesky na tmavovlasých vlasoch sú na prahu odvážneho, ale napriek tomu zmierneného. Fungujú skvele na tóny pokožky, ktoré sú teplé aj chladné. Vďaka prirodzene tmavému základu sa výrastok ľahko skryje. Pri svetlejšej základni však budete musieť každých 6 týždňov robiť úpravy, aby ste si udržali červenú farbu vlasov.

Najdôležitejšie čerešňovo červené vlasy

Najdôležitejšie čerešňovo červené vlasyInstagram @kokohairnorthampton

Cherry red melír môže urobiť z ombré popu ešte viac. Požiadajte svojho stylistu, aby použil červenú farbu na celé vlasy a vytvoril tak čerešňový odtieň na tmavej základni. Tento nápad na farbenie vlasov je zábavná farba, ktorú môžete držať doma s výrobkami na starostlivosť o vlasy oVertone na týždenné alebo dvojtýždňové umývanie..

Medené vlastnosti čiernej farby vlasov

Medené vlastnosti čiernej farby vlasovInstagram @hairbyhannahriggs

Medené červené odlesky dodávajú tmavému základu teplý jas a určite lichotia ženám s hnedými očami. Meď je farba, ktorá najľahšie nevyžaduje údržbu v rodine červených. Na tmavých vlasoch môžete urobiť niekoľko svetiel alebo listov, ktoré rozptýlia základnú farbu a vytvoria plynulý výrastok.

Jemné červené odtiene na krátkom čiernom bobovom účese

Jemné červené prednosti na krátkom čiernom BoboviInstagram @perthhairblogger_

Čierne vlasy s jemnými červenými odleskami krásne pôsobia s teplejšími tónmi pokožky. S týmto typom svetiel si môžete zachovať profesionalitu s nádychom zábavnej farby. Stále môžete dosiahnuť jemnú červenú bez bielenia v závislosti od vašej prirodzenej úrovne farby alebo od toho, či boli vaše vlasy predtým farbené alebo nie. A hej, tieto čiastočné červené odtiene by vyzerali úžasne na krátkom strihu bobu!

Čierne vlasy s červenými odleskami zospodu

Čierne vlasy s červenými melírmi zospoduInstagram @sunnyglamroom

Rozhodnite sa pre červené odlesky na čiernych vlasoch, pretože červený odtieň pod nimi môže mať krásny efekt, ale môže byť trochu jemný. Získanie zvýraznenia peekaboo vám to pomôže dosiahnuť. Bude to vyžadovať určité bielidlo a tónové zafarbenie, ale celkovo má tento odtieň nízku údržbu.

Čierna a žiarivo červená Ombre pre dlhé vlasy

Čierna a žiarivo červená Ombre pre dlhé vlasyInstagram @michelb_hairstylist

Čierna a jasne červená ombre funguje skvele s prirodzene tmavými vlasmi. Budete viac než pravdepodobné, že budete musieť odfarbiť konce alebo nájsť skvelý červený vysoký výťah určený pre tmavé vlasy, aby boli tieto konce jasne červené. Na zachovanie živosti červenej môžete použiť kondicionér alebo šampón zvýrazňujúci červenú farbu. Ak ste prirodzene svetlejší alebo máte sivé vlasy, budete musieť urobiť koreňové opravy.

Ideálne pre čierne vlasy

Červené odlesky Ideal On Jet Black HairInstagram @hair.by.laura.wojcik

Ideálne na dlhých čiernych vlasoch sú červené odlesky, ktoré dodávajú vzhľadu každej ženy ľahko udržiavateľnú a zábavnú atmosféru. Je ideálny pre panenskú hrivu, pretože ho nebude potrebné zdvihnúť na škodlivú úroveň.

Pre tieto hlavné body urobila koloristka Laura Wojcik z Pensylvánie hrubú tkanú balayage. “Chcel som vytvoriť dimenziu podobnú stužke, pričom som tam nechal väčšinu tmavej základne.” Miernym dráždením sú odlesky pritlačené až ku koreňom a nechávajú zmes bezproblémovú, “uvádza Wojcik.

Svetlo červené pruhy

Svetlo červené odlesky na čiernych vlasochInstagram @sammmmirae

Svetlo červené pruhy na tmavých kučerách vytvárajú funky a svieži tón, ideálny pre nebojácne dámy. Stylistka Samantha Bujarski z Ohia je skvelá pri vytváraní nápadov na farbu vlasov, ako je táto.

Poznamenáva: „Pre túto farbu som čiastočne zvýraznil štyri časti vlasov. Tiež som vykonal koreňový opravný zásah pre maximálne pokrytie a obnovu existujúcej farby na všetkých koncoch. “

Aby si Bujarski udržala žiarivú červenú, použila ohnivú guľu Pulp Riots.

Fialové a červené zvýraznenia

Čierne vlasy s fialovými a červenými odleskamiInstagram @____________han

Fialové a červené odtiene sa najlepšie nosia okolo tváre. Tieto farby vytvárajú na tvári prirodzené červenanie, pretože sú teplé. Tieto farbené vlasy boli vytvorené technikou farebného topenia podľa stylistu Boonhana Yapa z Malajzie.

Poznamenáva: „Táto farba je ideálna pre dámy s tmavšími vlasmi, pretože nevyžaduje extrémne predbežné zosvetlenie.“

Na zvýšenie lesku tónu sa odporúčajú režimy starostlivosti o farby. Yap vysvetľuje: „Takže na konci cesty môžeš mať pekné a svieže ružové vlasy.“

Auburn Strands on Dark Tresses

kaštanové melíry na Dark TressesInstagram @rozmer7pdx

Kaštanové pramene na tmavých vlasoch majú nízku údržbu a umožňujú prirodzený rast. Stylistka Madeline Qi z Oregonu vytvorila tento červenkastý odtieň.

Vysvetľuje: „Na prírodné vlasy som použila techniku ​​balayage voľnou rukou, kde som konce úplne nasýtila a dobrala hornú časť, aby sa vytvorila bezproblémová zmes. Použil som framarový film, aby boli vlasy izolované, kým som ich nezdvihol na úroveň 8, aby som dosiahol túto gaštanovú farbu. “

Červená a blond na prírodných kudrlinkách

Červená a blond na prírodných kudrlinkáchInstagram @vickyqueenofcurls

Červená a blondínka na kučeravých vlasoch sú skvelé pre ženy, ktoré chcú pred plným nasadením flirtovať s príjemným medeným odtieňom. Považujte jahodovú blond za stredný tón. Tento tón zvýrazní opálenie a bledú pleť. Na vylepšenie odtieňa a zvládnutie kučier použite hydratačnú masku, ako je Olaplex č. 8 ako týždenné ošetrenie doma.

About the author