18 nápadov na rovné farby vlasov Balayage, ktoré musíte vidieť v roku 2021

Balayage na rovných vlasoch je technika ručnej maľby, ktorá kombinuje dve farby a vytvára tak prirodzene vyzerajúcu farbu. Balayage mixovanie funguje najlepšie na rovnejších, čistých vlasoch. Namiesto zvýraznenia farby vo vlasoch balayage mieša farby po celej dĺžke vlasov. To dáva rozmer rovným vlasom.

Je to všetko o odbornosti vášho stylistu, pretože robiť balayage na rovných vlasoch znamená predvádzať plynulý prechod z jedného tónu do druhého. Keď to urobíte správne, výsledkom je úžasná farebná kombinácia, vďaka ktorej budú vaše pramene pôsobiť dokonale hladko a jemne.

Jeden z hlavných dôvodov, prečo je tento účes úplne nevyhnutný, je prekvapivo nízka údržba! Odrastov sa nemusíte obávať! Balayage môže prirodzene fungovať s vašimi koreňmi a vyzerať zámerne, aj keď vám rastú vlasy.

Videli ste tento pohľad na celebrity Selena Gomez, Beyonce a Jessica Alba, keď sa predvádzajú ako ohromujúce zvýraznené rovné zámky na červených kobercoch! Teraz je načase, aby ste sa dostali do centra pozornosti!

Ak chcete do svojich rovných prameňov pridať dávku života, ste na správnom mieste. Tu je aktualizovaný zoznam iba najtrendovejších balayage rovných vlasov!

Rovná tmavohnedá

Rovná tmavohnedá BalayageInstagram @mandyhhair

S takýmto typom vlasov by vás mohla vyhľadať reklama na šampóny!

Zlatá blondína

Zlatá blondínaInstagram @helena_for_hair_dimension

Mliečne karamelová balayage nikdy nevyzerala tak horúco!

Caramel Balayage

Karamelové balayage rovné vlasyInstagram @candace.ellersick

Kombinácia blond a hnedých odtieňov vytvára akýsi rozmer, ktorý rovné vlasy potrebujú.

Hnedá až blond Balayage Ombre

Hnedá až blond Balayage na rovných vlasochInstagram @hair_artistry_by_berenice_

Zložitou časťou je získať všetky tie rozmanité hnedé a blond farby a zdať sa, že sú len jednofarebné. Je dobré, že na to existuje profesionál.

Ash Blonde

Ash Blonde Balayage na rovných vlasochInstagram @kseniausk

Tento balayage rovný vlasový výtvor perfektne vedie k zdravému rastu. Navyše, na mliečny výrez z koreňov kávovej farby treba zomrieť.

Blondínka Balayage Highlights

Svetlé melírované vlasy na rovných vlasochInstagram @tammyscarborough

Na vytvorenie dokonalého majstrovského diela, ako je toto, je potrebná správna zmes farieb a farbiacich techník. Dobre, že sa na to môžete ľahko opýtať svojho stylistu a vyjsť zo salónu ako dokonalá.

Ružové zlato

Ružovo -zlatá plavba na rovných vlasochInstagram @hair.by.jennismith

Nový trend, ktorý tu rozhodne bude trvať! Skúste jemné zametanie tlmených ružových vlasov a oživte svoju korunnú slávu.

Svetlohnedá Balayage

Svetlohnedá balayáž na rovných vlasochInstagram @hairbytherese.s

Človek by si myslel, že je to len jednoduchá farbiarska práca, ale vďaka balayage je tak vynikajúca a jedinečná.

Krátke čierne vlasy

Balayage rovné krátke čierne vlasyInstagram @beautyby_shan

Klasika, ktorá nikdy nesklame dámu. Choďte na dôveryhodný čierny bob a zistite, čo môžete s takým všestranným účesom urobiť.

Šampanské blond

Rovné vlasy so šampanským blond balayageInstagram @hairbygiu

Otvorte fľašu a oslávme túto nádhernú farbu vlasov! Správne množstvo blond a hnedej pre tento temperamentný vzhľad.

Medová blondína na krátkych vlasoch

Medovo blond balayage na krátkych rovných vlasochInstagram @stylingbyemily

Pre tento farebný bob sa toho môže veľa stať, ale farby a strih sú úžasne zladené a vytvárajú lichotivý efekt.

Hnedá Balayage

Hnedá BalayageInstagram @hair.bynatalie

Prechody na vlasy bez námahy v čiernej a hnedej farbe. Strih a dĺžka dodávajú zmesi farieb.

Rovné tmavé vlasy

Balayage tmavé rovné vlasyInstagram @nicolereneeshairsalon

Tmavé odtiene, ako je čierna, hnedá a vínová, je možné nádherne zmiešať, aby sa pri každom svetle, ktoré zasiahne vaše zámky, zobrazili malé záblesky každej farby..

Stredne dlhá plavba

balayage stredne dlhé rovné vlasyInstagram @hairby_yv0

Pozrite sa na túto dvojtonovú splývavú oponu, ktorá je majestátne prehodená na vašej hlave. Aký pohľad!

Balayage na ázijských vlasoch

Balayage na ázijských vlasochInstagram @claraleungdesigns

Q&Autorka štýlu, Clara Leung

Vlasová stylistka @ Clara Leung Designs vo Vancouveri, BC

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je zmesou modrozelených a modrých odleskov na ázijských vlasoch. Teal je obľúbenou farbou mojej klientky a keď to má vo vlasoch, jednoducho sa cíti ako ona. Myslím, že každý má určitú farbu, ktorou skutočne vibruje, a tento žiarivý, ale upokojujúci zelenomodrý a modrý odtieň rozhodne odrážajú farby jej duše. Moja obľúbená vec na tomto štýle je vzájomné porovnanie, ktoré vytvára. Prirodzene je veľmi pokojná a introvertná osoba, ale cíti sa príjemne v tejto farbe, ktorá je určite pútavejšia a nápadnejšia..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Žiarivosť farby bude slabnúť. Ak sa nechcete každé 3 mesiace vracať do salónu, aby ste obnovili farbu, budete musieť dostať priame farbivo buď od Sally’s Beauty alebo od vašej miestnej drogérie, tj. Londýnske drogy/nakupujúci na osvieženie vašej vlastnej farby. Niektoré značky, ktoré majú tento typ farieb, sú Punky Colors, Pulp Riot, Joico Intensity alebo Splat.

Nikdy neobmedzujem to, aké účesy alebo farby na vlasy budú vyhovovať mojim klientom. Mojou úlohou je vytlačiť svojich klientov zo svojej komfortnej zóny a skúsiť niečo nové. Milujem zmeny a život je predovšetkým o tom, že si prejdem rôznymi skúsenosťami, aj pokiaľ ide o ich vlasy!

Ash Brown

Ash BrownInstagram @dolcebynina

Q&Autorka štýlu, Nina Purton

Stylista na voľnej nohe @ Dolce Hair & Kráska vo Victorii v Austrálii

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Dosiahnutie tejto konkrétnej balayage trvalo nejaký čas a techniku. Najprv som vlasy vopred zosvetlil plnou hlavou fólií, pretože klientka už mala na začiatok tmavú balayage. Klient chcel svetlejší vzhľad. Na korene vlasov sa použil prírodný stupeň 5 a potom sa zmiešal s 10,1, aby sa získala popolavá blond.

Po fénovaní vlasov rovných vlasov som dokončila žehličku na vlasy s lemom na koncoch vlasov klienta, aby som dokončila tento vzhľad..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to jemná technika melírovania, ktorá nie je taká drastická ako zmena farby vlasov, takže nezáleží na tom, či máte hnedé, blond alebo ryšavé vlasy. Tiež, ak hľadáte prednosti, ktoré sú tak nízke, ako len môžete získať, potom je balayage pre vás. Ako hlavné body vyrastú, bude to vyzerať úplne zámerne.

Majte na pamäti, že balayage vyžaduje zosvetlenie, a to znamená, že budete potrebovať vlasy odfarbiť. Čím tmavšia je počiatočná farba, tým viac práce bude potrebné na dosiahnutie požadovaného vzhľadu. Rovnako ako pre každú prácu s farbivami, existujú určité veci, ktoré môžete urobiť, aby ste udržali svoju farbu. Jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť, je používať kvalitné výrobky bez obsahu síranov. Je tiež dôležité osprchovať sa vo vlažnej vode, pretože horúca voda môže zbaviť éterických olejov a nechať vlasy suché.

To môže byť najdôležitejšia vec pre balayage vlasy – budete ich chcieť umývať raz týždenne fialovým šampónom a kondicionérom vyrobeným len pre popolavé blondínky. Bez ohľadu na to, akej farby je váš koreň, tieto veci pomôžu udržať váš popolavý toner na vašej balayage.

Dlhá tmavočervená plavba

Dlhá tmavočervená plavbaInstagram @looksbylkc

Q&Autorom štýlu je Lindsey Cook

Kozmetológ @ Douglas J. Aveda Institute vo East Lansing. MI

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad má ohnivofialovú atmosféru. Našim cieľom bolo mať veľa rozmerov, ale intenzívnu farbu. Chce len drzý pohľad a cíti sa vo vlasoch. Má rám tváre, ktorý miluje vďaka svojmu tvaru tváre a ktorý vyzerá báječne s množstvom kučier. Veľa vrstiev bolo tiež nevyhnutnosťou. Moja obľúbená časť je farba, ktorú sme dosiahli pomocou farby Aveda. Mnoho ľudí si myslí, že Avedu je ťažké použiť na intenzívny vzhľad, ale dá sa to zvládnuť!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Zaistite, aby vaše vlasy zvládli zosvetlenie dostatočne intenzívne. Používajte veľa proteínových ošetrení a obkladov, aby celkovo pôsobil sviežo. Vždy informujem milovníkov intenzívnej farby vlasov, aby neprekonali šampón, aby bola farba jasná. Vždy sa bavte s vlasmi!

Čierna Balayage

Čierna BalayageInstagram @cosmetologymajor

Q&Autorka štýlu, Elyse Bistodeau-Smith

Hairstylist @ Absolute Spa v Great Falls, MT

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Je to hlboká viacrozmerná brunetka na dlhom bobu. Moja obľúbená vec je jemnosť. Rozhodne má rôzne tóny a úrovne, aj keď nie je veľa kontrastu. Aj keď je to stále pútavé. Najlepšie na tom je, že veľmi dobre dopĺňa aj dlhý bob, ale myslím si, že by to bola dobrá voľba pre akúkoľvek dĺžku.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Na začiatku by záležalo na ich vlasoch. Táto klientka mala tmavé dlhé vlasy a ona je drobná s oválnou tvárou. Má neuveriteľne nízke nároky na údržbu (chcel by som dodať, že ako slabé svetlo, cez ktoré som maľoval, som urobil demipermanentnú čiernu farbu), takže to bola pre ňu jednoduchá voľba! Tiež to teraz necháva trochu vyrásť, takže je to len ľahký, ešte dlhší bob. Rast je ľahký a taký roztomilý na každom kroku.

Pokiaľ ide o styling, na konce som jej použil vyfukovací krém, na korene korektor a na fénovanie Denmanovu kefu. Potom som ho nastriekol tepelným sprejom a konce mierne zľahka narovnal slabým teplom. Aj keď sa mohla dostať von len tým, že vypadla.

About the author