18 nápadov na svetlo blond vlasy asi začne byť trendové

Svetlá blond farba vlasov je farba, ktorá sa pohybuje kdekoľvek na svetlejšom a belšom konci blond spektra: vanilka, jaseň, platina, biela, šampanské, striebro a oveľa viac medzi týmito tlmenými odtieňmi..

Najprv to najdôležitejšie – zvážte tón svojej pokožky! Svetlejšie blondínky majú spravidla svetlú až strednú farbu pleti s ružovým až žltým podtónom. Práca so svojou pleťou je veľmi dôležitá pre to, aby ste vedeli, ktorý odtieň vám najlepšie vyhovuje!

Medzi najlepšie blondínky patria Nene Leakes, Amanda Seyfried a Eva Marcille, ktoré upustili od svojich prirodzených farieb vlasov a siahli po svetlejších a ostrejších tónoch! Pensylvánska koloristka a blondínka Danielle Hess poukazuje na to, aký krásny môže byť výsledný rozmer, keď sa postup vykonáva na zdravých a dobre upravených vlasoch.

Sťahovanie farby z tohto svetla môže byť pre niektorých škodlivé, najmä pre tých, ktorí sú neprirodzene blondínky. To je miesto, kde domáca starostlivosť s použitím iba tých najlepších produktov a produktov odporúčaných stylistom zachráni deň! Rovnako dôležité sú aj mesačné stretnutia s vašim koloristom.

Existuje blondínka pre každého, kto má dôveru v to, že ju bude nosiť! Nasleduje môj výber najpopulárnejších fotografií odborne urobených svetlých blond vlasov na internete v tejto sezóne, ktoré môžete vidieť!

Svetlá blond balayage

Svetlá blond farba vlasov BalayageInstagram @jenpdoeshair

Je to naozaj extatické, keď uvidíte na svojich nádherných vlasoch novú farbu. Keď už bolo povedané, prečo neskúsiť túto žiarivú poloplatinovú blondínku a zistiť, koľko krásy z nej môžete vyžarovať.

Veľmi svetlá blond farba vlasov

Veľmi svetlá blond farba vlasovInstagram @brysonblonde

Krehké vlasy roztočené priamo z rozprávok. rapunzel musí závidieť tomuto lesklému popelavému platinovému blond.

Svetlé blond vlasy s červenými odleskami

Blond vlasy s červenými odleskamiInstagram @hairby.ashleycoleman

Svetlá popolavá blond

Ash blond farba vlasovInstagram @hour.rose.salon

Tóny opálenej a šedej so žltými a platinovými náznakmi. Hovorte o farebnej kombinácii!

Svetlé blond vlasy s tmavými koreňmi

Blond vlasy s tmavými koreňmiInstagram @kuna_hair

Ako elf, ktorý čaká na kúzlo v lese, choďte na mystický vzhľad s pevným platinovým vzhľadom.

Svetlé blond vlasy s melírom

Blondínka s LowlightsInstagram @hairbylouisa_kromasalon

Ak chcete pridať kontrast a dosiahnuť, aby vaše vlasy vyzerali viac trojrozmerne, niektoré pruhy o dva odtiene tmavšie výrazne pomôžu dosiahnuť tento vzhľad..

Svetlé blond odlesky na hnedých vlasoch

Blond melír na hnedých vlasochInstagram @marinamaksimova_04

Koloristka Marina urobila túto vzdušnú brunetku-blondínku skvelú, pretože vniesla do riedkych vlasov rozmer.

Platinová blond

Platinová blondInstagram @boomboomshank

Q&Autorka štýlu, Alli Hayes

Majiteľ / Blonde Specialist @ Waylon Salon v San Diegu, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Toto je čistá platinová blondína. Volá sa Tanya a v skutočnosti má dánske korene, takže jej prirodzená farba vlasov je dosť svetlá, takže dosiahnuť tento vzhľad nie je pre mňa, blondínku, príliš ťažké. Jedna vec, na ktorú by som rád upozornil každého, kto mi ukazuje tento obrázok, je, že jej takto robíme vlasy asi päť rokov..

Keď prišla ku mne, ďalší stylista robil melíry a bola skôr zlatou blondínkou, takže to bola korekcia na plnofarebné farby a vedela, že sa dostanem k niekoľkým sedeniam, aby som sa dostala do tohto blond odtieňa. Úprimne trvalo asi 8 mesiacov, kým ste sa dostali k pevnej konzistentnej platinovej blondínke po celom prameňu vlasov (bez páskovania). Páči sa mi, ako to dopĺňa jej tón pleti. Je tiež veľmi dobrá v starostlivosti a starostlivosti o ňu doma.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Platinová blondína nie je lacná. Korene musíte urobiť aspoň raz za 4 až 6 týždňov a pri domácej starostlivosti musíte byť rázni. To znamená používať iba tie najlepšie produkty. Neodporúčal by som tento štýl pre ľudí s nízkymi nárokmi na údržbu alebo pre niekoho, kto nenávidí príchod do salónu.

Tiež pri zvažovaní odtieňov blond existuje rovnica, ktorú rád používam a ktorá funguje na každom. Teplý + teplý = chladný a chladný + chladný = teplý. Čo to znamená, ak máte teplé oči a teplý tón pleti, navrhujem chladné alebo popolavé tónované vlasy a pre studené farebné oči a studenú farebnú pokožku navrhujem teplejšie tóny vo vlasoch. Je to dokonalá rovnica, ktorá dopĺňa každý tón pleti.

Prirodzená blondína

prírodná blond farba vlasovInstagram @rachelwstylist

Tento vzhľad je olistený a najlepšia na ňom je jeho prirodzená blond farba.

Aby ste dosiahli tento tón, nepoužívajte farbivo na farbičky 6 mesiacov pred návštevou salónu. Šampón bez síranov je tiež nevyhnutnosťou.

Konzultácie sú dôležité pre dosiahnutie perfektnej blondínky pre každú jednu dámu. Požiadajte svojho stylistu, aby sa pozrel na vašu farbu pokožky, oči a tvar tváre.

Svetlá zlatá blond

Svetlá zlatá blondInstagram @hairbywendi

Q&Autor so štýlom, Wendi Ward

Color Specialist @ Hair od Wendiho vo West Peoria, IL

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je jemná medová blond. Moja najobľúbenejšia vec na nej je, ako je mnohorozmerná, najmä keď je zvinutá.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Milujem štýl, ktorý zvýrazňuje vaše vlastné prirodzené zvinutie a telo. Je to perfektná farba a štýl pre niekoho, kto potrebuje zvýrazniť vzhľad svojich vlasov.

Medové blond vlasy

Medové blond vlasyInstagram @surbi.ahuja

Q&Autor štýlu: Surbhi Ahuja

Hairstylist @ Civello Salon and Spa v Oakville, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad je zmesou prírodných tónov bez námahy doplnenou ručne maľovanou balayage, ktorá dáva žiarivý efekt bozkávaný slnkom. Tón je neutrálny a piesčitý, ktorý je dokonale vyvážený dlhým vrstveným strihom, aby predviedol ten jemný blond rozmer.

Moja obľúbená časť o tomto vzhľade je, že vyžaduje minimálnu údržbu! Rastová línia farby vlasov je veľmi rozptýlená, čo klientovi umožňuje dlhšie medzi návštevami salónu. Farba krásne vyrastie a osvieženie farby a zvýšenie lesku sa dá ľahko dosiahnuť ošetrením tonerom a leskom!

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Tento zmiešaný blond look je ideálny pre takmer všetky typy a dĺžky vlasov (okrem veľmi krátkych/ostrihaných vlasov) a je všestranný a nediskriminuje! Dopĺňa tváre všetkých tvarov dlhé, okrúhle, hranaté alebo v tvare srdca.

Tento vzhľad je tiež múdrym riešením pre všetkých klientov s prírodnými sivými vlasmi, pretože umožňuje koloristovi zamerať sa na konkrétne pramene bez toho, aby sa priamo dotýkal pokožky hlavy. Technika balayage sa vyvinula a je v odvetví široko používaná na vytváranie rozmerov, textúry a tónu hodných buzzu! Maľba z voľnej ruky je najlepšia metóda na dosiahnutie neporovnateľných výsledkov, ktoré pôsobia prirodzene a pripravene na jar!

Hnedá až svetlá blond Ombre

Hnedá až svetlá blond OmbreInstagram @huntlynnhair

Q&Autorom štýlu je Hunter Lynn

Kozmetička @ Bliss Beauty Bar v OFallon, MO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Zľahka sa s letom za rohom môže niekedy predražiť pri mnohých cestách do salónu, takže pre túto uponáhľanú mamičku dvoch detí potrebovala niečo s menšou údržbou.

Balayage je prispôsobiteľná každej hrive a môže vytvárať mnoho rôznych vzhľadov. Moja obľúbená vec na tejto je prežitá bezšvová zmes jej vlastnej farby s tými svetlými blond končekmi.

Keď dvíha svoju prirodzenú farbu, zvyčajne je teplá, takže namiesto toho, aby sme s ňou bojovali, sme ju vylepšili leskom Redken Shades EQ Gloss, aby sme jej dodali zmes mlieka a medu. Takto jej prirodzené vlasy môžu vyrásť bez drsných línií pri koreni. Posilnenie vašej vlastnej prirodzenosti bude pre vaše vlasy zdravšie a zabráni lámaniu v budúcnosti.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Váš strih a štýl môžu byť, samozrejme, aj nenáročné na údržbu. Menej je viac s jednou dĺžkou a dlhými vrstvami. Fénovanie pomocou okrúhlej kefy vytvorí viac lesku a objemu, potom konce zakončite miernym zahnutím z vašej kulmy. Dokonalý každodenný štýl.

Brondová farba

Svetlohnedá blondInstagram @brittadairhair

Q&Autorka štýlu, Brittany Tosh

Senior stylistka @ Riccioli Hair v Ottawe, ON

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Tento vzhľad by som opísal ako jemný a prirodzený s dostatkom hladkých, ručne maľovaných odleskov, ktoré zvýraznia prirodzenú farbu vlasov klienta. Páči sa mi, ako vlny skutočne zvýrazňujú svetlá a strih je jednoduchý s niekoľkými vrstvami, ktoré jej uľahčujú styling..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to skvelá voľba pre začínajúcich farebných klientov, ktorí si uľahčia vstup do sveta farieb, pretože vzhľad pracuje s ich prirodzenou farbou, a nie úplne ju mení. Je to tiež skvelá voľba pre niekoho, kto hľadá trochu farebného popu, ale chce niečo s nízkymi nákladmi na údržbu a ktorý vyzerá skvele úplne v štýle alebo hodený do chvosta..

Béžová blond

Béžová blondInstagram @naomiwallsstyled

Q&Autorka štýlu, Naomi Wallsová

Budúci profesionál / študent @ Aveda Institute Nashville v Nashville, TN

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Na tejto farbe a tóne mám najradšej to, že vyzerá prirodzene a dopĺňa niekoľko tónov pleti.

Moja klientka si nikdy predtým vlasy nefarbila, takže sme chceli veľkú zmenu, ale aj tak to celkovo muselo vyzerať prirodzene. Klientom, ktorí chcú tento štýl, vysvetlite, či by ste chceli, aby bol váš blond tón zlatistejší, popolavejší alebo jednoducho neutrálny. Pomáha vášmu stylistovi vybrať si pre vás ten najlepší toner.

Nasledovali sme kúru, aby sme do vlasov pridali trochu bielkovín, ktoré sa niekedy strácajú tým, že sú svetlejšie. Štýl bol veľmi jednoduchý. Chceli sme predviesť rozmer jej blondínky, a tak sme urobili výbuch a pridali sme produkt na báze oleja, ktorý pomôže vyhladiť akékoľvek krepatenie, ktoré zostalo, keď sme skončili..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak je to farba, o ktorú sa zaujímate, môže to trvať veľa času, konečný výsledok však stojí za to. Buďte ochotní stráviť popoludnie so svojim stylistom, aby ste im mohli dopriať čas, ktorý potrebujú na zdvíhanie vašich vlasov a zároveň ich udržať zdravé..

Proces farbenia bola fólia s plnou hlavou s balayážou medzi fóliami. Trvalo nám takmer back-to-back fólií, aby sme to rozjasnili tam, kde to stále zostalo prirodzené. Na zvyšných vlasoch, ktoré nemali fólie, sme urobili balayage techniku, aby sme ku končekom pridali pevnejšiu blond. Aj keď väčšina blondínok inklinuje k chladnejšiemu tónu, je to skvelá voľba pre prirodzené blondínky, ktoré chcú viac jasu a jemných rozmerov..

Biela blondína

biela blondInstagram @mattrazook

Rozhodnite sa pre perleťovo bielu farbu vlasov s nádychom moderného klasického bobu s jednou dĺžkou. Nielenže farba vynikne medzi všetkými, ale aj vlasy sa ľahko udržiavajú, pokiaľ ide o dĺžku, kde vlasy zostávajú priamo pri brade.

Tento vzhľad je najvhodnejší pre ženy so sebadôverou, silným charakterom a pre niekoho, kto miluje odvážnosť. Ak však máte tmavé prírodné farby na vlasy, ako je čierna alebo hnedá, bude dosiahnutie tohto výsledku trvať dlho. Na dosiahnutie tohto konečného výsledku bolo potrebných 2-3 sedenia. Keď dosiahnete tento výsledok, najdôležitejšie je, ako ho udržujete. Opýtajte sa svojho stylistu na výrobky pre domácu starostlivosť.

Svetlé blond vlasy s melírom

Svetlé blond vlasy s melíromInstagram @hairbygreer

Q&Autor so štýlom, Greer Tepper

Master Colorist @ Mason & Salon Friends Friends v Columbii, MD

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Keď moja klientka Ashley prišla do salónu, chcela ľadovú, ale stále žiarivú blondínku. Stále mala vyblednuté slabé miesta z posledného farbenia vlasov a milovali sme dimenziu, ktorá vytvárala. Na vytvorenie tohto vzhľadu som vyrobil plnú hlavu detských svetiel vo fóliách. Potom je zasklený systémom Redken Shades EQ, ktorý mu dodáva ľadový tón.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Ak zvažujete tento vzhľad, pamätajte: blondínka môže byť veľmi náročná na údržbu. Zosvetlenie vlasov ich vysušuje a poškodzuje, takže sa o ne musíte doma starať so správnymi výrobkami, aby vyzerali zdravé. Olaplex je jedným z mojich obľúbených produktov, aby vlasy vyzerali čo najlepšie. Olaplex je viacstupňový systém, ktorý obnovuje prerušené väzby vo vlasoch vytvorené farbením, stylingom atď. Ashley si každých 7 týždňov udržiava túto ľadovú blondínku.

Jahodová blond

Jahodová blondInstagram @mermaidmolly_doeshair

Q&Autorka štýlu, Molly Boyer

Kaderník @ CovenKC Salon v Kansas City, MO

Ako by ste opísali tento vzhľad?

Jedná sa o jemnú jahodovú blond dosiahnutú s Redken Shades EQ v ľahkom medenom odtieni. Nanášame pomocou misky a štetca na čisté a suché vlasy pre optimálnu životnosť a krytie. Orezal som svojimi 6,5 -palcovými nožnicami Olivia Garden, hĺbkové rezanie dlhých vrstiev, aby mala textúru a pohyb.

Potom som sušil fénom s vyhrievanou obranou Kevina Murphyho pre jej schopnosť chrániť vlasy pred teplotami až 450 ° F a našou volumetizačnou pomôckou bol sprej Anti Gravity od Kevina Murphyho, ktorý nám dal pamäť nášmu štýlu a beztiažovému zdvihu. Nakoniec som sa upravil pomocou mojej curlingovej žehličky Paul Mitchell express-ion XL, ktorá dodáva dlhým vlasom veľké lenivé vlny s 1,5-palcovým sudom..

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Táto farba bola nafarbená na predtým blond vlasy Redken Shades EQ, preto bude potrebovať určitú údržbu. Lesky vydržia iba 4 až 6 týždňov v závislosti od vašej domácej starostlivosti. Ak na šampónovanie doma použijete studenú vodu, šampónujte 1-2 krát týždenne, pričom medzi tým použijete suchý šampón, budete môcť udržať túto farbu žiarivú a krásnu dlhšie..

Leto je zábava na slnku a to môže tiež spôsobiť určitý vek vyblednutia farby. Ak idete von na baseballové hry, grilovačku alebo drink na terase, vždy odporúčam použiť výrobok s ochranou proti UV žiareniu. Môj obľúbený opaľovací krém na vlasy je Shimmer Shine alebo Shimmer Me Blonde od Kevina Murphyho. Milujem skutočnosť, že nielenže chráni vaše vlasy pred slnkom, ale má aj super pekné opulentné kúsky sľudy, ktoré sa lesknú na slnku.

Keď sa dostanete do chlórovaného bazéna alebo oceánu, tiež odporúčam pred navlhčením vlasov použiť bezoplachový kondicionér. Použitie bezoplachového kondicionéru pomôže vyrovnať pórovitosť, uzamknúť farbu a zabrániť takému vyblednutiu farby..

V lete vždy odporúčam nosiť klobúk a snažiť sa vlasy neponoriť úplne pod vodu. Našou poslednou formou zachovania tejto konkrétnej farby pre tento vzhľad by bolo jednoducho vrátiť sa pre rýchly lesk a prasknutie, keď začne slabnúť..

Tento konkrétny odtieň je krásny na svetlejších tónoch pokožky s teplým podtónom, aby pôsobil čo najprirodzenejšie.

Tmavo hnedé až zlaté blond vlasy

Tmavo hnedá až blondInstagram @tiamiaguilerahair

Q&Autor so štýlom, Tiami Aguilera

Stylista @ The Curling Iron Salon v Upland, CA

Ako by ste opísali tento vzhľad?

To je z mahagónu do zlatistého blond ombré. Mojou najobľúbenejšou súčasťou tohto vzhľadu je vidieť tmavšie tóny pri prechode do svetlejších odtieňov. Dlhé vrstvy a štruktúrované konce a pridanie malej vlny to všetko spojí.

Akákoľvek rada pre niekoho, kto o tom uvažuje?

Je to trochu vyšší vzhľad na údržbu, ale je to skvelé, ak chcete výraznejšie farby a veľa jasu. Táto klientka je skutočne temperamentná, takže jej tento vzhľad tak pristane. Vždy je dobré, keď sa blondínka dobre hydratujete maskou, na horúcich nástrojoch použijete nízke teploty a použijete výrobky bez síranov.

About the author