18 ohromujúcich nápadov na farbu vlasov z čerešne na rok 2021

Farba čiernych čerešňových vlasov vyzerá ako zmes tmavých, rubínovo červených farieb na čiernom základe. Dodá dramatický nádych každému, kto ho nosí, dokonca aj s tým najjemnejším nádychom sladkých červenkastých odtieňov! Každý, kto túži po odvážnej zmene, sa môže odchýliť od bežných tmavých brunetových farieb vlasov tým, že prijme tento odtieň inšpirovaný vínom.

Existuje toľko spôsobov, ako pridať farbu čerešňovo -čiernej farby, vrátane melíru, ombre, balayage a fólie, a celebrity sú dokonalým zdrojom, ako zistiť, ako to urobiť správne..

Kaderník v San Antoniu Brittany Banda je známa tým, že vytvára lahodné čierne čerešňové odtiene vlasov a kvôli tomuto luxusnému odtieňu sa z toho všetci zbláznia!

“Dodržiavanie pravidelného rituálu starostlivosti o vlasy je dôležité, aby boli lahodné bordové vždy živé,” hovorí Banda. “Existuje niekoľko čerešňových čiernych farieb na vlasy, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť túto farbu vlasov.” Väčšina z nich nie je trvalá, ale aby ste z tejto úžasnej farby získali to najlepšie, môže farbič vlasov kombinovať farby na vlasy tak, aby zodpovedali vašej základnej farbe a tónu pleti. “

Pred ďalším stretnutím s farbou vlasov si pozrite naše obrázky najlepších nápadov na farbu vlasov čerešne práve teraz:

Farba vlasov čerešňa + baklažán

Farba vlasov čerešňa a baklažánInstagram @fabfabiana_

Pridajte k čiernej čerešni hlboký hrozienkový odtieň a skončíte s nádherným hlbokým baklažánom – čiernou čerešňovou farbou.

Čierna čerešňa s jemnými fialovými odleskami

Čierna čerešňa s jemne purpurovými odleskamiInstagram @ariannat_beauty

Čierna čerešňa s jemnými purpurovými odleskami je pre ženy, ktoré chcú na svojom prirodzene tmavom základe odvážnejšie a teplé odlesky. Tento odtieň môže byť zábavné nosiť bez toho, aby bol príliš jasný. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o jemnú čiernu čerešňovú farbu s purpurovými odleskami.

Tmavé vlasy s lesklými čerešňovými koncami

Tmavé vlasy s jasnými čerešňovými končekmiInstagram @aliteiseen

Tmavé vlasy s jasnými čerešňovými končekmi sú pre ženy, ktoré chcú na svojich krojoch privítať jemný odtieň teplých tónov. Ak chcete získať túto farbu, požiadajte svojho koloristu o balayage s čerešňovými koncami.

Hlboké fialové čerešňové vlasy

Hlboké fialové čerešňové vlasyInstagram @beautybymd

Sýto fialová farba čerešňových vlasov je ideálna pre ženy s tmavšou základnou farbou, ktoré vám pomôžu oživiť tieto vlasy. Odhodlajte sa a pritom vyzerajte zdravo a luxusne.

Svetlohnedá až čierna čerešňa

Svetlohnedá až čierna čerešňaInstagram @coryscissorhands

Máte svetlohnedé vlasy? Zvážte túto ohromujúcu čiernu čerešňovo hnedú úpravu vlasov od stylistky Cory. Farbu dosiahnete kombináciou tmavofialových a bordových.

Rubínovo červená + čierna čerešňa

Rubínovo červená + čierna čerešňaInstagram @sarahbesthair

Získajte živší odtieň čerešne zmiešaním v rubínovo červenej farbe. Ponechanie koreňov v tme umožní, aby farba vyžadovala len minimálnu údržbu. Tento elegantný čierny čerešňový účes vyzerá perfektne na dámach s rovnými vlasmi.

Čierna čerešňová cola

Farba vlasov čerešňa -koksInstagram @_tink22

Ak máte dlhé vlnité vlasy, zvážte kúpu čierneho čerešňového koksu. Dĺžka a vlny dodajú vašim čerešňovým vlasom úžasnú hĺbku a rozmer.

Vezmite si polopermanentnú farbu na vlasy, ak chcete tento odtieň skúmať niekoľko týždňov.

Žiarivé odtiene čiernej čerešne

Žiarivé odtiene čiernej čerešne na tmavých vlasochInstagram @kelseyddew.hair

Stylistka Kelsey môže mať magické schopnosti, pretože vytvára čiernu čerešňu a zvýrazňuje toto oslnenie! Budete potrebovať práve správnu kombináciu čiernej a slivky.

Odtieň zvýrazní vašu prirodzenú farbu vlasov a doplní niektoré plážové vlny.

Svetlo čierna čerešňová balayage

Svetlo čierna čerešňa BalayageInstagram @keera_nuovosalon

Váhate nad výraznou zmenou farby? Stylistka Keera ukazuje, ako môže jemné zatočenie červeno-čierneho čerešňového tónu urobiť pre tmavovlasé dámy rozdiel..

Na vlnitej, kučeravej alebo rovnej textúre bude táto farba určite vyzerať úžasne!

Čierna čerešňa a hnedá na stredne dlhých zámkoch

Čierna čerešňa a hnedá na stredne dlhých vlasochInstagram @g.thehairaddict

Najprv si môžete všimnúť čerešňovo zafarbený odtieň a kombináciu farieb, ale s textúrou a formou danou týmto stredne čiernym čerešňovým účesom budete môcť oceniť taký nádherný štýl.

Odtiene čiernej čerešne na tmavohnedých vlasoch

Odtiene čiernej čerešne na tmavohnedých vlasochInstagram @destineeeverhart

Kávové vlasy kvapkajúce do sódy Dr. Pepper. Stylist Destinee ovláda umenie balayage dark-on-dark s týmto farbivom na vlasy z čerešne.

Dark Cherry Pixie

Dark Cherry PixieInstagram @aveda_mindilyn

Ooooh, červená kráľovná musí týmto tmavým čerešňovo červeným vlasom závidieť! Boky dlhé vlasy s rozopnutými chrbtom víťazia nad všetkými ostatnými strihmi tejto zmyselnej farby.

Kombinácia čiernych čerešňových vlasov s krátkym pixie prináša veľa farieb a prirodzený odtieň pokožky.

Balayage Black Cherry

Balayage čiernych čerešňových vlasovInstagram @ashleythompsonhair

Očarujúce dlhé čierne čerešňové zámky starnúce ako jemné víno s tmavou slivkovou farbou.

Hlboká bordová čerešňa na zámkoch po ramená

Hlboká bordová čerešňa na vlasoch po ramenáInstagram @rachelsmaneinterest

Keď slnečný lúč zasiahne vaše vlasy, čierna čerešňovočervená farba okamžite presvitá cez tmavé pramene. Stredne dlhé vlasy dodajú vašej už tak nervóznej tmavej farbe čerešní šarm.

Divoká čierna čerešňa s jemnými fialovočervenými odtieňmi

Divoká čierna čerešňa s jemnými fialovočervenými odtieňmiInstagram @hairbylinzb

Tieto divoké odtiene čiernej čerešne sú podobné čerešňovým farbám Kool-Aid. Aby ste zabránili tomu, aby farba čiernych čerešní vyzerala plocho, použite dve rôzne farby fialovo-červenej (základná farba natiahnutá do mierne svetlejšieho odtieňa koncov čiernej čerešne), aby ste zachovali veľa rozmerov..

Tento odtieň je ideálny pre ženy, ktoré chcú niečo trochu ostrejšie. Aj keď je to v spektre tmavých čerešní, stále musíte zachovať túto konzervatívnu farbu.

Tmavá až svetlá čerešňa Ombre

Tmavá až svetlá čerešňa OmbreInstagram @_jayybeautyy_

V kaderníckom lingu je táto čierna čerešňová farba vlasov považovaná za balayage-ombré, postupné miešanie z jedného farebného odtieňa do druhého. Je ideálny pre ženy s panenskými stredne hnedými vlasmi. Vykonajte balayage-ombré, aby ste zdvihli vlasy na stredne blond, potom naneste farbu na čerešňové vlasy.

Pridajte tmavú slivku ku koreňom a čiernu čerešňu na koncoch, potom ich obe zmiešajte. Ak zvažujete odtiene čiernej čerešne urobené pomocou balayage alebo ombré-balayage, vo všeobecnosti to urobte!

Čierna čerešňová ombre je ideálna pre ideálnu ženu, ktorá chce niečo veľmi nenáročné na údržbu a dá sa prispôsobiť vašim farebným schémam, tvaru tváre a osobnosti. Skvelé na tomto konkrétnom trende tmavých čerešní je, že tak krásne vyrastá a nevykazuje línie ohraničenia.

Ak však uvažujete o tomto odtieni, po niekoľkých praniach nakoniec zmizne. Všetko, čo musíte urobiť, je však rezervovať si službu farbenia na najbližšie stretnutie namiesto chemickej služby.

Čokoládovo čerešňová červená

Čokoládovo čerešňová červenáInstagram @midwestmelt

Táto čokoládovo -čerešňová balayage je ideálna pre ženy, ktoré pracujú v profesionálnom prostredí, ale chcú trochu rozhýbať. Je to jemný čerešňový odtieň na tmavých vlasoch, ktorý je vynikajúci, keď hľadáte objavovať svet módnych farieb bez neustáleho udržiavania živých tónov..

Vrstvy v strihu pracujú tak, aby rámovali farbu vlasov z čerešňovej čerešne a navinuli ju na veľkú sudovú žehličku a skutočne predvádzajú všetky rozmery ručne maľovanej balayage. Tento odtieň čiernej čerešne sa veľmi dobre hodí k vrstveniu a na koncoch je veľmi nápadný.

Tento nápad na vlasy je ideálny pre ženy, ktoré chcú zmeniť svoj vzhľad a zároveň ho udržať jemný. Farba je lichotivá pre väčšinu tónov pleti, vďaka čomu je skutočne univerzálna! Používajte šampón + kondicionér bezpečný pre farby ako Kevin Murphy.

Black Cherry Coca Cola

Coca coca z čiernej čerešneInstagram @hairstylesbyamandaj

Tento vzhľad je určite farba vlasov čierna čerešňa cola! Bohatá čierna čerešňová zmes prírodných a módnych odtieňov je ideálna pre rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom!

Požiadajte o najdôležitejšie body v živote alebo mimo nich (myslite na balayage), aby ste mali čas „narásť“ do svojej prirodzenej farby. Vďaka tomu nebudete musieť často zvýrazňovať svoje tmavé čerešňové odlesky. Na všetkom urobte červený lesk, ktorý pomôže predĺžiť životnosť červeného a pridaného lesku.

Odtiaľto bude pre vás ľahké prejsť na svoj bežný 10–12 týždňový strih a pridať ďalší rýchly červený lesk (myslite 15 minút), aby ste prerobili červenú a vrátili lesk! Tajomstvo, ako udržať tóny čiernej čerešne bohaté a živé, je udržiavať ich dobre udržiavané.

Je veľmi dôležité používať farebne bezpečný šampón a kondicionér. Budete tiež chcieť investovať do tepelnej ochrany! K dispozícii môže byť sušič vlasov, ako napríklad biolage fén (ktorý má tepelnú ochranu až 450 def po dobu až 4 dní) alebo sprej, ako je napríklad tepelný pufor Matrix style link.

Umelé červené farby zvyčajne miznú rýchlo pomocou tepelných nástrojov, horúcich spŕch a nesprávnych šampónov, preto je dôležité pamätať na to, aby farba vlasov z čerešňovej coly zostala nedotknutá..

About the author